יש “גזענות” ויש גזענות, יש “פרובוקציה” ויש פרובוקציה

יש “גזענות” ויש גזענות, יש “פרובוקציה” ויש פרובוקציה

חנה אייזנמן
24.06.2011 06:45
יש "גזענות" ויש גזענות, יש "פרובוקציה" ויש פרובוקציה


למה הבאת שחורי עור לבריכת לבנים היא פרובוקציה? מי שרואה בזאת “פרובוקציה”, מודה, ששחיית שחורים בבריכת לבנים לא תעלה על הדעת, כלומר, הטוענים שהבאת הדארפורים לבריכת גורדון היתה פרובוקציה, הם גזענים. פשוט כל כך. אילו הביאו מיכאל בן ארי ואיתמר בן גביר ארבעים שוודיות לבריכה, האם גם אז היו טהורי הגזע ה”צפוני” מתבכיינים על פרובוקציה? לא! זו היתה סנסאציה מרעננת.ב”ה

יש “גזענות” ויש גזענות, יש “פרובוקציה” ויש פרובוקציה

                                     למה הבאת שחורי עור לבריכת לבנים היא פרובוקציה

 

 

למה הבאת שחורי עור לבריכת לבנים היא פרובוקציה? מי שרואה בזאת “פרובוקציה”, מודה, ששחיית שחורים בבריכת לבנים לא תעלה על הדעת, כלומר, הטוענים שהבאת הדארפורים לבריכת גורדון היתה פרובוקציה, הם גזענים. פשוט כל כך. אילו הביאו מיכאל בן ארי ואיתמר בן גביר ארבעים שוודיות לבריכה, האם גם אז היו טהורי הגזע ה”צפוני” מתבכיינים על פרובוקציה? לא! זו היתה סנסאציה מרעננת. אילו הגיעה קבוצת תיירים מארה”ב, האם לא היו כל הנייטיבס ה”ישראלים” צוללים אפיים מימה ומנשקים להם .. אתם יודעים איפה.

 

איך הופכים שחור ללבן ולבן לשחור? קלי קלות –

 

יש "גזענות" ויש גזענות, יש "פרובוקציה" ויש פרובוקציה

אוי ויי, עכשיו צריך לשטוף את המים

צילום׃  חדשות 2

 

“…..הגזען הנאלח, איש “כך”, החליט לדחוף ל”צפונבונים” של בריכת גורדון את הגזענות הסמויה והמודחקת שלהם – והמטומטמים נפלו כמו טאטע’לך למלכודת השקופה. כמה טיפש אפשר להיות?

“…..למי שלא שמע ולא ידע, בן ארי וחבריו הגזעניים איתמר בן גביר וברוך מרזל

“…..האנשים הנכונים והיפים הגיבו בדיוק כמו שהגזען המוצהר התכוון,

“…..מה שהשוחים התמימים צריכים היו לעשות, מיד כשראו מי מוביל את הקרקס, היה לקדם בברכה את המתרחצים השחורים. לשמוח בהגעתם. להצטרף אליהם למשחק בכדורמים, לכבד אותם בשתייה או חטיף ולהביע נחת מיום ההתרעננות שהאנשים קשי היום האלה זכו לו, ולא משנה כרגע מאילו מניעים. אפשר היה אפילו להודות לכהניסטים שהביאו אותם ולשבח אותם על הצטרפותם לכוחות האור הדואגים לחלש ולגר שבקרבנו. פרובוקציה מנצחים בזיהוי מהיר ונטרול מלגלג, לא בהלם מבולבל ובצקצוק שפתיים חסוד”.

 

הכותב הנ”ל ציפה מן ה”צפונבונים” להתעשתות מהירה ולהעצמת צביעותם, בהבעת שמחה ובחיוכים מלאכותיים, למראה ה”נחותים”.

 

הבנו! הגזענים הסמויים, כלומר, סופר-צבועים, הם “תמימים”, ובן ארי וחבריו, העושים את מעשיהם בפרהסיה, בלי להצטעצע, כשהם נלחמים במגמת השמאל להציף את היהודים בזרים, הם “גזענים מוצהרים”. מה שאני קוראת כאן, זו הצהרה של הכותב על “גזענותם”, שהיא הוצאת דיבה, שמן הראוי לתבוע בגינה את הכותב, האכול שנאת ישראל, רחביה ברמן. ההתבוללות שמתאמצים כל כך מהרסינו ומחריבינו מן השמאל לכפות על עם ישראל, היא סכנה קיומית לעם ישראל, ומניעתה – צו הקיום הראשוני. המלחמה היא בין בני אור לבני החושך. המלחמה היא בין היהודים לבין העומדים עלינו לכלותנו – “מחנה השלום”! “קידמה”, כבר אמרנו?

 

בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו, היו שניסו לרצוח את הנפש והיו מי שניסו לרצוח את הגוף. אלה ואלה לא הצליחו עד כה. עכשו, נטל את ההובלה השמאל היהודי; חבורת בני-בליעל, שכל דמיון ביניהם לבין הנאצים כמעט מדוייק, אלא, “שלנו”, הרבה יותר גרועים ומסוכנים, כי להם קל יותר לרמות את עם ישראל, שיש בו תמימים ומיתממים, הרואים בגדולי שונאי ישראל בכל הזמנים – “אחים יקרים”, שצריכים לבנות אליהם גשרים על חורבות ה”עולם הישן”, שנשבעו בני-הבליעל להחריב עד היסוד!

 

המאפיינים הבולטים ביותר של השמאל הם – שנאת ישראל תהומית, חסרת כל עכבות, כלומר, המטרה מקדשת את כל האמצעים, ובתוכם המאפיינים הנוספים של השמאל – שקר, צביעות, רוע תמציתי, חוסר אנושיות. אלה הם הכלים המשמשים את השמאל בחתירתו הבלתי נלאית לקידום תכנית השלבים של הנאציזם הבינלאומי, בראשות השמאל היהודי, בארץ ובעולם.

 

דוגמת קבלת הפנים של צבועי צפון תל-אביב לדארפורים היא “כסף קטן”. ברור, שלא היתה כאן שום פרובוקציה, אלא, ניסוי מוצלח, שנועד לערטל את ערוות הצביעות ואת עומק השחיתות משמאל. חבורת פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, המציגים תמיד את שנאת ישראל שלהם, כאהבת הזר, כמוסר, כליברליות ואנושיות. ערכים, שאין להם מושג ראשוני על טיבם ומשמעותם.

 

הפרעות ביהודים, שמחולל השמאל, כש”מדינת ישראל” היא הזרוע המבצעת, “על פי חוק”, זה הסופר-פרובקציה.

 

מכיוון שהמתנחלים ניצבים בחזית המאבק על האמת, על הצדק, על המוסר ועל הקיום היהודי, הם סופגים את עיקר הפרעות, מידי תמצית הרוע העולמי. וכשקומץ, קטן להפליא, יוצא מן הכלים, וגם זה באיפוק לא נורמלי, מיד קופצים כל הרודפים, המלשינים והמוסרים הסאדיסטים, מחוללי הפרובוקציות, ומציגים לפני עם ישראל את “אלימות המתנחלים”.

 

 מה שנעלם מעיני העם היושב בציון, הודות למנגנון-התעמולה לקידום השמדת העם היהודי, היא העובדה שביש”ע, מעולם לא היה פשע, אין פשע, ולא יהיה פשע! וכשיבוא היום, בעזרת ה’, במהרה בימינו, בו יקום עם ישראל להילחם על חייו ועל ארצו, נגד מהרסיו ומחריביו, לא די שלא יהיה בזה שום פשע, אלא, תהיה זו עשיית צדק ואמת ושלום בארץ. העובדה שזה טרם קורה, זה הוא הפשע!! הציות לפקודות נאציות בעליל בגוש קטיף ובצפון השומרון, ועוד לפני כן, בחבל ימית, זהו פשע שספק אם יש עליו מחילה. המתקוממים היום, כמו נוער הגבעות, הם חלוצי המלחמה הצודקת ביותר בכל הזמנים! מלחמת מצווה, במלוא מובנה של מצווה זו!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר