לשרת את המדינה ולהגן על בטחון אזרחי ישראל

לשרת את המדינה ולהגן על בטחון אזרחי ישראל

חנה אייזנמן
13.06.2011 01:25
דרוקמן מלווה את המתגייסים

דרוקמן מלווה את המתגייסים


כפי שאתם רואים – יש “מדינה”, יש “אזרחי ישראל” ויש “בטחון “- אין ארץ ישראל, אין עם ישראל, אין זכויות עם ישראל!!
הסיסמאות האלה החליפו, זה כבר, את תורת ישראל. זה שנים לומדים חניכי “הציונות הדתית” את התורה כתיאוריה ואת סיסמאות הסרק , כתורה למשה מסיני. ועל סיסמאות אלה הם נהרגים!ב”ה

לשרת את המדינה ולהגן על בטחון אזרחי ישראל

אני רואה בערוץ 7 כותרת ואת מה שמתחתיה, ורואה נדונים למוות, ר”ל,  מחייכים ומצטלמים עם התליין; האם דם המוני תלמידיו של חיים דרוקמן אינו זועק אליו מן האדמה? וודאי זועק, אך הוא אינו שומע, הוא שומע רק את פקודות ה”ממלכתיות”. הוא ימשיך לשלוח את תלמידיו, בפעם המי יודע כמה, ל“מלחמת מצווה” בלבנון, ל“מלחמת מצווה” בעזה, ל“מלחמת מצווה” ביו”ש, במקום לשלוח אותם אך ורק לבנות את המקומות האלה ולהגן עליהם מפני כל צר ואויב, מבית ומחוץ! זו היא מלחמת מצווה!!

 

ומלחמה זו היתה מסתיימת מזמן, אילו רק רצו בזה המנוולים העומדים בראש “המדינה” שהשמאל, ימח שמו, בנה. לו היו הישובים על מכונם, לו נבנו עוד ועוד דוגמתם, במקום מחסומים, מעברי-גבול, “רשות”… במקום חיילי “הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון” בשכפ”צים, כשהם נאלצים לספוג יריקות, קללות, אבנים, בקבוקי תבערה, חגורות נפץ וגוש- שלום ובראקודות watch . הפושעים הנאלחים האלה הפכו את חזון שיבת-ציון לגיא-צלמוות, או, מחזירים הכל לגיא צלמוות, כפי שהיה לפני השיבה. מנוולים. אירוע אדיר כזה, חסר תקדים כזה, של קיבוץ עם לאחר אלפיים-שנות לארץ אבותיו, מסתכם ב –

 

ברק מצהיר: נאכוף את החלטות הממשלה

אהוד ברק דיבר בתקיפות נגד מחאתם של המתיישבים ומניעת כניסה לפקחי המינהל ליישובים: “הצווים והחלטות הממשלה צריכים להיאכף והם ייאכפו”, אמר. “המדינה תאכוף את מרותה על אזרחיה כדי להבטיח את המשך המו”מ עם הפלסטינים”

                                ****************************************

מו”מ עם סוריה – אינטרס ישראלי

שר הביטחון השתתף בדיון ועדת חוץ וביטחון, קרא להסדר עם סוריה אך הזהיר מפני 40,000 רקטות של חיזבאללה בלבנון.

                                            ***************************

בפתח ישיבת הסיעה אמר ברק כי הוא מאמין כי ביידן, כמו השליח למזה”ת מיטשל “באים במטרה לוודא שהתהליך המדיני עולה מחדש על פסים מעשיים“. 

 

                                   **********************************

שר הביטחון אהוד ברק התייחס היום (שני) להודעה הצפויה על פתיחת שיחות קרבה בין ישראל לרשות הפלסטינית, ואמר כי גם הוא היה מעדיף לנהל שיחות ישירות מול הפלסטינים,

                                   ***********************************

כוחות הביטחון עצרו 8 מתנחלים שניסו לבנות מאחז … אהוד ברק: ממשל אובמה יציג בקרוב יוזמת שלום אזורית חדשה

 

 

הקב”ה מנחיל לנו את הארץ, מכריע את אויבינו לרגלינו, והתודה, כדלהלן –  ה”ממלכתיות” ה”קדושה” – “כס אלוק’ ממעל” של דרוקמן, ו”צה”ל הקדוש” בועטים במתנות הקב”ה ובועטים בבניו, והם? הנה הם, קבלו אותם –

 

תלמידי ישיבות ההסדר מתגייסים עם מוטיבציה גבוהה לשרת את המדינה ולהגן על בטחון אזרחי ישראל. העלייה בשיעור המתגייסים היא הוכחה כי חינוך לשילוב לימוד תורה עם שירות צבאי משמעותי מוביל להגברת המוטיבציה ולעמידה במשימות צה”ל. ישיבות ההסדר ימשיכו לעמוד בחזית העשייה הביטחונית יחד עם חבריהם לנשק וירתמו תמיד למשימות הביטחון וההגנה” (מנכ”ל איגוד ישיבות ההסדר,איתן עוזרי בביקור בבקו”ם).

 

זה, בגוף הידיעה, ולהלן הכותרת ותת-כותרת שנעצו סכין בלבי –

 

 

שיא במספר המתגייסים בני ישיבות ההסדר

 

כ- 850 בני ישיבות מתגייסים החודש לצה”ל מתוכם, 73.5% לשירות קרבי בגולני, גבעתי, נח”ל, צנחנים, כפיר, שריון, הנדסה קרבית ועוד.

 

והתמונות…. האיש הרע הזה והילדים המחייכים אתו….

 

 

הפושעים, ליתר דיוק, רוצחי העם היהודי, המנהלים את מדיניותו, הבריחו את היהודים מעזה, כבר כמה פעמים, הבריחו את היהודים מלבנון, כבר כמה פעמים, מבריחים את היהודים מיהודה, שומרון ובנימין, במקביל מקימים את הצבא ה“פלשתינאי”, מנהלים את תעמולת השקרים הנאציים של הג’יהאד, מעמידים לרשות המרצחים בסיסי-תקיפה וערי- מקלט, מניחים יד חפשית לשמאלנאצים לעשות את כל הנ”ל בדרכם הם….

והתוצאה ה”מבורכת”: עוד ועוד מלחמות-מצווהתיזכו למצוות – אומרים הרבנים לתלמידיהם. ובדיוק על זה מסתמכים רוצחינו מבית, היודעים שתמיד יימצא להם בשר-התותחים לניסויי ה”שלום” שלהם. אלה ירוצו לקיים את מצוות… ה”ממלכתיות”, המקדשת כל פשע!!!

 

שתים הן הסיבות למאמצים הבלתי נלאים של הנהגת ישראל לרדוף אחרי ה”שלום” –

 

 1.  זה כבר מוּבנה ב”מדינה”, זו אבן-הפינה וגם אבן-הראשה של “המדינה”, שכל תכליתה היתה מלכתחילה להכחיד את היהדות, כלומר – שנאת ישראל!!! השמאל שבנה את המדינה שונא יותר מכל דבר אחר בעולם את היהדות ואת נושאיה. והיהדות היא מיקשה אחת של – עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל  ואת אלה הם נשבעו להחריב, וזה מה שהם עושים.

 

2. רק במדינה שסועת מלחמות יכל שלטון של עריצות להתקיים לאורך שנים. ואם כך במדינות הגויים, קל וחומר במדינת היהודים רדופת הסיסמאות הריקות – “אהבת חינם”, “אחדות ישראל”, “ממלכתיות”, “יהודי לא ירים יד על יהודי” וכו’ – סיסמאות מבית מדרשם של האוהבים חינם את גדולי פושעי ישראל בעולם – ערב-רב ומתועב, שנולד לאמהות יהודיות. כל הסיסמאות האלה, ללא יוצאת מן הכלל, משרתות את המורדים בה’, הרודפים את עמו. רק אותם! ומי ממציא ומשתמש בהן? מי, אם לא הקרבנות??!! הכל כדי להצדיק את האימפוטנטיות מול הרשעים הגמורים האלה.

 

הסיסמאות האלה החליפו, זה כבר, את תורת ישראל. זה שנים לומדים חניכי “הציונות הדתית” את התורה כתיאוריה ואת סיסמאות הסרק כתורה למשה מסיני. ועל סיסמאות אלה הם נהרגים!

 

דמם של תלמידי “ישיבות ההסדר” ודמם של כל “קרבנות השלום” בראשם של רבני “הציונות הדתית” שהחליפו את הקב”ה ואת המוסר האלוקי ב”ממלכתיות” הדמים והזדון.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר