מה נשתנה? א. רקע

מה נשתנה? א. רקע

חנה אייזנמן
05.04.2011 13:24
מה נשתנה?      א. רקע


1920 “אתה אוסישקין אשם בכל”!, כך זעק הסופר מרדכי בן-הלל – “במקום להגן על היהודים, צריך היה להתקיף את הערביים בכפרי הפורעים, ואז היו יודעים, שלא כדאי לפרוע פרעות ביהודים. כלום נתנהג כאן כמו בגלות? כלום אף כאן נסתפק בפלוגות הגנה? אם כן, מה בין גלות לארץ ישראל? ומה כל ‘בית לאומי’ מדומה זה”?ב”ה

מה נשתנה 


פיגועי התאבדות והרוגים בערים מרכזיות בישראל

מה נשתנה?      א. רקע
*עדכני ל 30 בינואר 2004

 

 

1920

 

“אתה אוסישקין אשם בכל”!, כך זעק הסופר מרדכי בן-הלל –

“במקום להגן על היהודים, צריך היה להתקיף את הערביים בכפרי הפורעים, ואז היו יודעים, שלא כדאי לפרוע פרעות ביהודים. כלום נתנהג כאן כמו בגלות? כלום אף כאן נסתפק בפלוגות הגנה? אם כן, מה בין גלות לארץ ישראל? ומה כל ‘בית לאומי’ מדומה זה”?

 

1921

                       קריעת עבר-הירדן מעל ארץ-ישראל וגזילתו מעם ישראל, שהכריז עליהם סיר הרברט סמואל


“ומכה חזקה היתה בשבילי קריעת עבר-הירדן מעל ארץ-ישראל וגזילתו מעם ישראל, שהכריז עליהם סיר הרברט סמואל בעשרה בסיון, תרפ”א (1921). בכל כח הכרתי עמדה לפני סכנת הצימצום של הארץ הקטנה; צימצום השטח לעליה, לחקלאות, לתעשיה, שהרי עבר הירדן גדול כמעט פי שלושה ומחצה מארץ ישראל המערבית, והוא אף פורה יותר ממנה…”
(פרופ’ יוסף קלוזנר, אבטוביוגרפיה).

 1935

 

אי אתה יכול לומר שאנו אין אנו עושים את שלנו, הרי אנו מבליגים ומראים לעולם כולו כמה יפים אנו, כמה יפה הוא מוסר היהדות, שאפילו באים עלינו להרגנו אנו שותקים”.

בכל יום יהודים נהרגים, בצנעא ובפרהסיא, ובכל יום מעוטרים העיתונים בעיטורים שחורים. בראשונה כשהיינו רואים פס שחור בעיתון וקראנו אדם מישראל נהרג, הנחנו את סעודתנו, עכשו, שהצרות מצויות, אדם יושב על שולחנו ואוכל את פתו בחמאה ובדבש, קורא ואומר – שוב נהרג יהודי. שוב נהרגה אשה יהודית, שוב נהרג תינוק מישראל. ואנו יושבים בחיבוק ידים ונותנים עצמנו להריגה ואומרים, הבלגה, הבלגה. הם הורגים ורוצחים ושורפים, ואנו יושבים ומבליגים, והרשות (ממשלת המנדט, ח”א) מה עושה, עושה עוצר. יושבים ישראל עצורים בבתיהם ואינם יוצאים לחוץ, כדי שלא יפגעו בהם בעלי חיצים, ובעלי חיצים מהלכים בכל מקום ומשלחים חציהם. אי אתה יכול לומר שאנו אין אנו עושים את שלנו, הרי אנו מבליגים ומראים לעולם כולו כמה יפים אנו, כמה יפה הוא מוסר היהדות, שאפילו באים עלינו להרגנו אנו שותקים”.

כבר מאה שנה אנו נטבחים בארצנו על ידי הג’יהאד האיסלאמי, בהמשך לטביחתנו בארצות כיבושיו של הג’יהאד. מאה שנה הם טובחים בנו, כאן, בשארית הארץ, שטרם שדדו, כי זו דתם, זה תחביבם, זו שנאתם, זו מפלצתיותם! הם הקדימו את הנאצים הגרמנים, הם טבחו במקביל לנאצים הגרמנים, הם ממשיכים לאחר מות הנאצים הגרמנים, כי אין כמו הנאציזם הג’יהאדי, לרוע, להוציא זוועה גדולה ממנו – השמאל היהודי! 

                                                        מה נשתנה?      א. רקע

ב-21.5.2001, ב’ בשבט, התשס”א נרצח בעטרות עקיבא פשקוס, הי”ד. הוא הסיע פועלים ערבים מאיזור התעשייה בעטרות.

כותרת הצופה למחרת – ישראלי נרצח בירושלים – ברק החליט: המו”מ יימשך.

באותו עמוד ראשון – הכאב שלא ייגמר – הקברים הרעננים של מוטי דיין ואתגר זיתוני בחיפה,

בכירים פלשתיניים: הפגישה בוינה מלכודת לשרון שתוכננה מראש.

עוד באותו עמוד – אהרון ברק התייצב לצידו של אהוד ברק

בג”צ: למרות שהממשלה קרסה ולמרות הבחירות, היא יכולה לנהל מו”מ כרגיל.

 

הצופה, ב’ בסיוון התשס”א, 24.5.2001ארז אילוז תושב מודיעין נהרג ממארב סמוך לאריאל – תושב גילה נפצע אמש מירי פלשתיני כבד על שכונות גילה ומלחה

רצח בשומרון, אש כבדה על גילה – שרון הורה לצה”ל לא להגיב.

בוש שוחח עם שרון ושיבח אותו על ההחלטה להפסיק את האש..

השב”כ חושף: תעשיית פגזים ורימונים בעזה – של בכירי הרשות.

בעקבות מעצרו של מנהל אחד המפעלים לייצור מרגמות נחשפו פרטים רבים על ייצור כלי הנשק בעזה ועל העומדים מאחורי הייצור – השב”כ: מאחורי הכנת הנשק עומדים ערפאת ומוחמד דחלאן.

 

הצופה, ט’ בסיוון התשס”א, 31.5.2001 – 8 פצועים קל מהתפוצצות מכונית תופת סמוך לבית ספר באיזור התעשייה הישן בנתניהשרון: למרות עליית המדרגה בפיגועים – ההבלגה תימשך.

שתי הרוגות הפיגוע שלשום ליד נווה דניאל, שרה בלאושטיין ואסתר עלון הובאו אתמול למנוחות (הן היו בדרכן להלוויתו של גלעד זר, הי”ד, שנרצח יום לפני כן, ח”א).

למרות הפיגוע: שיחות התיאום הבטחוני נמשכו אתמול ב“ארז”. ישראל יוצגה על ידי ראש השב”כ אבי דיכטר. נציג הסי.אי.איי באיזור השתתף בפגישה.

ראש הממשלה נזף במבקרי מדיניות ההבלגה והודיע: למרות ההסלמה ההבלגה תימשך. האחריות והראיה הכוללת חייבה הכרזה על הפסקת אש….

 

הצופה, י’ בתמוז, 1.7.2001פרס וערפאת נפגשו בבית ראש ממשלת פורטוגל.

נאום תוקפני של ערפאת מיד לאחר פגישתו עם פרס – “ישראל מפציצה במטוסים, הורסת את הכלכלה הפלשיתינית ושואפת להשמיד את הרשות הפלשתינית”, אמר ערפאת בנאומו באינטרנציונל הסוציאליסטי.

מיטען צד התפוצץ ליד אפרת במהלך התפרעות של אנשי שמאל ופלשתינים.

שני שוטרי מג”ב נפצעו קל מהפיצוץ – שני שוטרי מג”ב נוספים נפצעו בהתפרעויות באבו-דיס6 פגזי מרגמה נורו ברצועה.

2 חיילים נפצעו קשה בהתקפת טילים של החיזבאללה בהר דב.

“גדודי אל אקצא” של הפת”ח: נמשיך לפגוע במתנחלים.

 

הצופה, כ”ב בתמוז התשס”א, 13.7.2001ששה פצועים ביו”ש – שלושה בני משפחה מהישוב ברכה נפצעו מירי בשומרון – תושב ביתר עלית נפצע באורח אנוש ליד קרית ארבע

 

שיטה חדשה של התנזים: יורים בתחפושת של חיילי צה”ל.

 

ידיעות אחרונות, כ”א באב, התשס”א, 10.8.200114 הרוגים, 6 מהם ילדים, ויותר מ-130 פצועים בפיגוע תופת בלב ירושלים (מסעדת סבארו).

כמעט כל המשפחה נמחקה: אב, אם ושלשה ילדים.

צה”ל תקף בעצמה.

הרוגים נוספים – אם ובת, ללי (31) ותמרה (8) שמשינשוילי

פרידה מנדלסון בת 62.

צבי גולומבק בן 26.

מיכל רזיאל, בת 15.

תהילה מעוז בת 19.

הקבינט אישר תגובה כואבת. ישראל הטילה את האחריות לפיגוע על ערפאת והכריזה: התגובה תהיה קשה וכואבת. לקראת חצות נתן הקבינט לצה”ל אור-ירוק לפעולה נרחבת נגד מטרות ברשות הפלשתינית.

במהלך הישיבה צלצל קולין פאוול וביקש משרון לא להיגרר לתגובה מאסיבית…..

 

מקור ראשון, ט”ו באלול התשס”ג, 12.9.2003, ארץ אל תכסי דמם – חנן סנד, ארוסה של נאווה אפלבוים, הי”ד, מטמין בקברה את הטבעת, אתה עמד לקדשה (הטבח בקפה הלל).

“צפויה תגובה חריפה” (אלא מה? ח”א)

הסקירה השבועית במקור ראשון

חמישי,

שכם: בקרב עם ראש החמאס בעיר נהרג לוחם השייטת, רב סמל רענן קוממי (23) ז”ל, ממושב עמינדב. לוחם מיחידה הכלבנים נפגע קשה ושלושה חיילים נוספים נפגעו קל.

ששי

נפטר הרב מרדכי לייפר ז”ל (27) מנתניה, שנפגע אנושות בקו 2 בירושלים. עם מותו עלה מספר ההרוגים ל-22. ועוד אירועים.

שבת, אירועים בגבול ישראל מצרים, שכם, נצרים ונווה דקלים, ירושלים.

יום ראשון, כנ”ל.

שני, כנ”ל.

שלישי

צריפין: מחבל מתאבד התפוצץ בטרמפיאדה שליד שער יפו במחנה. בפיגוע נרצחו (אדלג על גיל ומקום מגורים, ח”א) – יעל כפיר, חיים אלפסי, יעקב בן שבת, יונתן פלג, מזי גרגו, פליקס ניקולאיצ’וק, פרוספר פרי טויטו, אפרת שוורצמן….

בלילו של אותו היום היה הטבח בקפה הלל בירושלים. וכו’ וכו’

 

זו אפילו לא טיפה בים המוות האדום בו מוטבע הישוב היהודי בארץ ישראל, כהקדמה וכהמשך ישיר ל”שואה”. במשך עשרות שנים עומדת ה”ציונות” על דמו של העם היהודי. ובדיוק בגלל זה, ממשיך העולם להכות בראשנו!!! מי שאינו עושה דבר להפסיק את השמדתו, מסתמא, הוא אשם מאד…

 

 

דן קרצר, עמלק מזרע ישראל, כתב ביוני האחרון מאמר, שכולו רוע וצביעות, תחת הכותרת: “העולם כועס, למה לישראל לא אכפת”?

 

להזכיר לעם ישראל – חמש שנים לפני כתיבת המאמר המתועב הזה, החריבה ישראל חבל ארץ יהודי משגשג, בהשפעת הדן קרצר’ים, למיניהם. לדן קרצר לא היה אכפת, כמובן, שיהודים ממשיכים להירדף בשלהי אלפיים שנות שואה, בארצם שלהם, מקלטם האחרון. ישראל ביצעה מדיניות נאצית למהדרין, כמובן, נגד יהודים, כי זה הדבר היחיד שלעולם לא יכעיס את העולם, וגם לא יכעיס יהודונים נאלחים מסוג קרצר, עמנואל, קיסינגר, וכמובן, שטרנהל, עוז, מרוז ושאר תמצית חלאת המין האנושי, שונאי ישראל בלב ובנפש ובמעשה. ולמה רודפת “ישראל” את היהודים, ולא רק מאפשרת, אלא, גם מסייעת למאמיני הסייף לשחוט תינוקות יהודיים, על הוריהם? כי אכפת לה מאוד, שלא להכעיס את העולם, הנוטה לכעוס למראה יהודי חי. אכפת ל”ישראל” מאד, להתקבל לאחוות העמלקים –  ל”קהיליה הבינלאומית”, שהיתה והווה, בכל דור ודור, נאצית = רוצחת העם היהודי. זאת, הרבה לפני שבאה לעולם התנועה שנקראה בשם זה, וביתר שאת, לאחר שזו חלפה מן העולם. התנועה, בשמה, חלפה, אך לא מטרתה, זו חיה ובועטת ומשותפת לכל העמים, כולל, “יהודים” מסוג הפושע נגד האנושות, קרצר.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר