איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש

איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש

חנה אייזנמן
02.03.2011 03:14
איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש


האנשים האלה, מסוג ביבי וציפי, “נסיכי המשפחה הלוחמת”, הופכים במהירות מפחידה לשונאי ישראל תהומיים, זו דרכם להתמודד עם הנסיון החצוף של מצפונם להציק להם. זה מרתיח אותם, זה מעצים את שנאתם, עד כדי פרימיטיביות זולה, כזו שבה מתאפיין עכשו נתניהו, ועם ישראל צריך לשלם, היהודים אשמים!ב”ה

 

 

איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש

                                                     איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש

 

סקופ: מעמדה הבינלאומי של ישראל, גרוע….

 

הפושע שאינו מתבייש לחזור בימים אלה על שקרי “מדינת ישראל” מאז היותה “המדינה שבדרך”. השקר החביב על המוישה גרויסים, העבד כי ימלוך – עבדי האגו המתנשאים למלוך על כולם – הם, ה”גדולים”, רואים משם מה שאנו לא רואים מכאן – יעני, ביבי הוא במעמד הצופה לבית ישראל, היודע מה שאנו, הפלבאים, איננו מסוגלים אפילו לתפוס; בלעם ראה משם מה שמתאמצים לא לראות מכאן, עד עצם היום הזה: “הן עם לבדד ישכון ובגוים לא יתחשב”. לגויים אין שום השפעה על גורל ישראל. אין! רק למעשי עם ישראל יש השפעה על גורלו. גורל עם ישראל אינו תלוי כלל בגויים, אך גורל כל העמים תלוי בישראל. וגם בתת הכרה שונאים הגויים את היהודים, כי אינם ממלאים את תפקידם בעולם, אלא, נכנעים לתועבת הגויים ודוחים את גאולת העולם. הנתלים בשקר “בלי ארה”ב לא היינו מתקיימים”, הם גם שקרנים שפלים, מבחינת המציאות העובדתית, הארצית, ה”ריאלית”, וגם כופרים בעיקר!!!! איזה שקר נבזי, נפשע, שטני, הוא השקר הטוטאלי הזה!


 

איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש
בחתימה על הסכם וואי פלנטיישן, מימין לשמאל נתניהו, קלינטון, המלך חוסיין, וערפאת, 23.10.1998


ממש סקופ – “מעמדה הבינלאומי של ישראל גרוע..”.. מתי לא היה? מתי מצאו היהודים חן בעיני ה”קהיליה הבינלאומית” – בעיני עשו, בעיני אדום, בעיני הנאציזם הבינלאומי! ועל כן, מסקנת מהרסינו ומחריבינו מבית היא – להתאבד ולשפר את מצבנו הבינלאומי…. למה זה משנה להם איך נמות? למה זה צריך להיות דווקא בהתאבדות? למה שלא נניח את העבודה השחורה בידי הקהיליה הבינלאומית ואנו נילחם בה? גם בגיטו ורשא היהודים נלחמו, למרות שלא היה להם סיכוי, כי ידעו שההליכה כצאן לטבח, היא חילול ה’, היא חילול כבוד ישראל.

 

ומעל לכל – למה החליטו חולי-הנפש האלה שאנו צריכים למות, ועל כן החזירו אותנו ממעמד מעצמה לעליבות של רפובליקת בננות, נרדף על ידי שלטון העריצות, היום של פאפא-ביבי, בחסות מגף “הקהיליה הבינלאומית”?


                                               איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש

כל הצגה פירוטכנית של זיוף תגובה על טבח יהודים, לצרכי פנים – כדי לקדם פני כל מרי בעם המושמד, זוכה לגינוי מצד הקהיליה הזו, ביזמת מהרסינו ומחריבינו. תמיד הם שם! תמיד, ניצב הכן “מחנה השלום”, לתפקד כיודנראט. מקומה של ישראל כאלופת העולם בספיגת גינויים מן המוסד הנאצי המכונה “או”ם”, מצדיק את כניסתה לספר השיאים של גינס. בכל העולם נרצחים עמים ויחידים על ידי האיסלאם, ארה”ב, ימח שמה, פלשה לעיראק, במסווה של מושיעת מדוכאים, כדי להבטיח את זרימת הנפט, היא הפציצה כפריים חפים מפשע באפגניסטאן, בתירוץ של מלחמה בבן-לאדן, היא הטילה פצצות אטום על ערים אזרחיות ביפאן, איזור שלא היתה, צריכה להימצא בו, כלל. היא התבדלה בשעה שששה מליוני יהודים הובלו לשריפה, ורק כאשר חטפה את אשר הגיע לה, הצטרפה למלחמה, ועד היום מקבלת אשראי לפשע המזוויע שביצעה ביפאן, כאילו היתה זו תשועה העולם, כי ארה”ב, שהיתה והווה, פושעת נגד העם היהודי, אינה במעמד של מקבלת גינויים. היא במעמד של מטילת וטו, וכדי לסייע לביבי להמשיך ביישום מדיניות היודנריין בארץ ישראל העניקה לו וטו על עוד החלטת גינוי סרק. ובזה משתמש הפושע להצדיק את המשך ביצוע פשעיו נגד עם שרידי אלפיים שנות שואה, ואף משתמש בתירוץ המצויין לעיל – כאילו היהודים השפויים אינם ריאליים, ואינם רואים את מה שהוא, הגבוה משכמו ומעלה, רואה, משם, מאולימפוס  האלים.

 

מצבה הגרוע של “ישראל” הוא מסיבה אחת בלבד, בגלל היותה רודפת העם היהודי! בגלל נכונותה להתאבד, ובלבד שיאבדו היהודים.    

                                                               איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש


בשעתו, כשהבינה הקהיליה הבינלאומית ששרון מתכוון באמת לבצע בגוש-קטיף את מדיניותה הנאצית של המדינה שהשמאל בנה, העתירה זו חיבובים וליבובים על הפושע, שהפך לצמח, בעקבות עקירת כל הצמחים בגוש קטיף. וכל מנגנון התעמולה להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, הנקרא – תיקשורת ישראלית – יצא בתרועות שמחה – קבלת פנים חסרת תקדים באו”ם לראש ממשלה בישראל – שמחה וששון. רבין ופרס, ימח שמם, זכו להרבה יותר מקבלת פנים חמה, הם זכו בפרס נובל לתהליך-השלום, תכנית השלבים להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל. גם ביבי, שצריך לעבוד הרבה יותר קשה כדי להגיע להישג כזה, אינו מתכוון לוותר – אם בגין זכה, אם פרס ורבין זכו, ואפילו ערפאת זכה, למה לא הוא? זה פייר? גם ביבי רוצה להיות חסר תקדים, על דמנו ועל ארצנו, ועל כן ירה היום ביהודים. לא שזה תקדים בדברי ימי מדינת הסזון והאלטלנה.

 

מפעל חייה של המדינה שה”ציונים” בנו הוא חיסול היהדות, גם במחיר השמדת העם היהודי. זו עובדה, שהיתה ידועה תמיד לכל מי שלא התאמצו להתעלם ממנה. זו היתה מטרת ייסודה של ה”ציונות” – ביטול היהדות. על כן גם שיתפה פעולה עם הנאצים. תמצית תכליתה של ה”ציונות” – מחיקת היהדות מתחת שמי “אחוות העמים” – ה”קהיליה הבינלאומית”, כלומר, סיוע לאחים באחווה להגיע לפתרון הסופי של הבעיה היהודית. זה כל עניינם של המרצחים המתהדרים ברדיפת השלום ובדאגה ל”מדוכאים עלי אדמות”.

                                         איש מיותר לגמרי במקום תחת השמש

מעניין האם תהיה פעם נקודה בה יגידו מנהיגי ישראל, שחיוך של נאצים אינו שווה בהשמדת היהודים. לא שנותר עוד זמן רב כדי להגיד זאת, אנו קרובים מאד לתחתית תהום השואה שמדינת הדמים והזדון הזו מביאה עלינו. ביבי, הולך עכשו להחריב את יהודה שומרון ובנימין, בדיוק מאותה סיבה שבגין חתם על הסכמי הדמים בקמפ-דייויד, ומי יודע, אולי, אפילו, מאותה סיבה, שפושע המלחמה, שונא ישראל, ברק, מחריב בחדווה את ארץ ישראל וגם יורה ביהודים, כמו אחרון הנאצים! האנשים האלה, מסוג ביבי וציפי, “נסיכי המשפחה הלוחמת”, הופכים במהירות מפחידה לשונאי ישראל תהומיים, זו דרכם להתמודד עם הנסיון החצוף של מצפונם להציק להם. זה מרתיח אותם, זה מעצים את שנאתם, עד כדי פרימיטיביות זולה, כזו שבה מתאפיין עכשו נתניהו, ועם ישראל צריך לשלם, היהודים אשמים!

 

ביבי, כמו שמעון פרס, כמו ציפי, כמו כל הפושעים שאת פעילותם להשמדתנו אנו, הקרבנות, מממנים, צריך היה מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. הנבל, ייזכר בדברי ימי ישראל, כראשון לאחר בן-גוריון ורבין, ימח שמם, שירה ביהודים, רק משום שהיו מסורים לעם ולארץ. אין סליחה, אין מחילה ואין כפרה לביבי, וספק אם יש כזו לכל חסידיו השוטים, שהתמסרו לו באהבה, סלחו לו על כל פשעיו, ואף עלו על בריקאדות, כדי להצדיק אותו.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר