“פרס ישראל” על “מפעל חיים” ג. איזבל לא נאצית

“פרס ישראל” על “מפעל חיים” ג. איזבל לא נאצית

חנה אייזנמן
24.02.2011 03:28
"פרס ישראל" על "מפעל חיים"   ג. איזבל לא נאצית


“…ואנשים שאוהבים את עירם, זו המופגזת בקסאמים ואשר השלטונות לא דאגו לסדרי ביטחונה, שהרי המתנחלים בשטחים הכבושים, כידוע, קודמים לכל. הם הרי ילדי הטיפוחים של ממשלות ישראל ושל צבא ההגנה לישראל (הגנה על מי?).” ~ דעה באתר ynet,‏ 2007[2] קרבנות יישום מדיניות היודנריין בגוש קטיף יושבים במחנות פליטים, ועל כן, כל הדרום תחת טילים, ואיזבל בשלהב”ה

 

 

 

“פרס ישראל” על “מפעל חיים”   ג. איזבל אלוני לא נאצית

 

 

 

“אך החמור מכל, הבזוי מכל, הנורא מכל הוא החוצפה השפלה של מגודלי הזקן השבעים…”

 

 

איזבל אלוני לא נאצית. כשקוראים את גבלס, קוראים גועל נפש ורוע פרימיטיביים, אולם, הדברים מוכרים, דברים – מצוות אנטישמים מלומדה. אין שום חידוש, כלום לא שונה מן התעמולה וההסתה האנטישמיות בכל דור ודור, בהם עמדו עלינו הגויים לכלותנו, גם לא שונה מן ההסתה הערבית/מוסלמית, אבל, כשקוראים את דבריהם של אלוני וחברים, מקבלים סחרחורת מן הגזים הרעילים היוצאים מתוך התישפוכת של תמצית חלאת המין האנושי. כאן זו שנאה נרכשת, כאן זו שנאה תפתית, שנאה מקרב לב שחור. העירום המכוער של השנאה הזו, גורם בחילה וסחרחורת, אפשר בקלות להתעלף ממראה הכיעור הזה.

 

הצביעות והשקרים קטנים על אלוני, הם ממש פכים קטנים בהתחשב במטרה שהם משרתים…. מי שחושב שרק “כיבוש” 1967 חייב לסוב לאחור, אליבא אלוני, טועה מאד, איזבל מאמינה שכל סנטימטר בארץ הזו, גזול הוא בידי העם היהודי והוא נחלת אבות של יוצאי כל מדינות ערב, הבלקנים, המזרח הרחוק, אפריקה ועוד, שאיתרע מזלם להיות עובדים זרים אצל היהודים בארץ ישראל, בדיוק בזמן בו עמד עלינו הג’יהאד לכלותנו. הם הפכו ל”פליטים” המפורסמים ביותר בתבל, למה? למה דווקא מי שהגדרת פליט לא חלה עליו, עד שהאו”ם תיקן במיוחד בשבילו הגדרת “פליט” ייחודית, שאינה תופסת לגבי פליטי אחרים בעולם, נעשה ראש וראשון לפליטים, לנצח נצחים? מסיבה פשוטה מאד – הנאציזם מבית ומחוץ. אפשר להצדיק מראש ולמפרע את השמדת היהודים, הם, הרי, אינם טובים יותר מן הנאצים. והנה, גם הנאצים זכו לרהביליטציה, הם השמידו, בסך הכל, שרצים….

 

לא נוכל להביא את כל ציטוטיה של איזבל, שבהם אפשר למלא ספריה עירונית בברלין, שתמוקם בארמון וואנזה, שם יודעים להעריך דברים כאלה, נביא רק אלפית הטיפה –

 

“אך החמור מכל, הבזוי מכל, הנורא מכל הוא החוצפה השפלה של מגודלי הזקן השבעים, החיים ברווחה והמשתמשים בסמלי השואה, בגדים, מגן־דוד צהוב עם Jude, גם על בגדי ילדים, המספרים על הזרוע והיבבות. לא היה כביזוי הזה של האסון הגדול ביותר שקרה לעם

היהודי לדורותיו”.

 

מן התיקשורת:

 

בר-לב סיפר השבוע כי אחד הרגעים הקשים ביותר מבחינתו בהתנתקות היה כאשר נכנס לבית בנוה-דקלים וניצול שואה בן 74, שלמה גולדמן, ביקש שתי בקשות. האחת, לא להתפנות באוטובוס. השנייה, שאחד החיילים יתייצב מולו ויבקש סליחה על הדרך שבה מבוצע הפינוי. בר-לב נעתר, אבל התקשה לעמוד במעמד. דמעה בצבצה בזווית העין שלו. בדיעבד הוא טוען שלא בכה ממש. “פה ושם ירדה לי דמעה, אבל לא עמדתי וייללתי”, מדגיש בר-לב.

החמור מכל, הבזוי מכל, הנורא מכל, הארכינאצי מכל, היה גירוש יהודים מארץ ישראל, קבל עולם, השפלת היהודים שאיזבל, ימח שמה, אינה ראויה אף להיות עפר לרגליהם. הם גורשו על ידי חיילים “ישראלים” שענדו על בגדיהם את סמל צלב-הקרס, בצורת דגל ישראל!!!

(ועוד נעמוד על ענין השבעים – מי שבע יותר, המתנחלים או בעלי הבריכות הפרטיות בכפר שמריהו…)

יישום מדיניות נאצית למהדרין על שרידי אלפיים שנות שואה, העם הנרדף ביותר בעולם, זה אלפיים ועדיין, מגורש מנחלת אבותיו על ידי טינופת יהודית, והמרשעת מדקלמת: “האסון הגדול ביותר שקרה לעם היהודי לדורותיו” – כמה נוח למנוולים להשתמש ב”שואה”, שבה אסור לקרבנותיהם להשתמש.

אחרי “האסון הגדול ביותר שקרה לעם היהודי לדורותיו” (אצל איזבל זה רק דיקלום, כי זה ממש לא מדגדג לה, היא מבינה כמו חתן פרס ישראל אחר, יגאל תומרקין, שמבין את הנאצים, כשהוא “רואה את החרדים עם המעילים השחורים שלהם ועם הילדים שהם משריצים..”) היהודים חייבים לעצמם, וגם לעולם, רק דבר אחד – להתעצם, להתחזק לחסל את הפולשים לארצם, כדי לקיים את השבועה – לעולם לא עוד – אבל, לא באסכולת שנאת ישראל של איזבל. כי איזבל היא מקשה אחת של שנאה וחידלון. משהו רקוב לפני ולפנים.

עד “מדינת ישראל המחודשת” של בן גוריון ושולמית אלוני, ימח שמם, האסון הגדול ביותר שקרה לעם ישראל לדורותיו, היה חורבן-הבית ויציאת עם ישראל לגלות בת אלפיים, שטרם נסתיימה. כי אז נפל עלינו האסון הנורא ביותר באמת, המדינה שהשמאל ה”ציוני” בנה, כלומר, המדינה של המחלקה היהודית של האנטישמיות הבינלאומית. בינתיים היא נעשתה למובילת האנטישמיות הבינלאומית.

איזבל ממשיכה במפעל חייה – קידום תכנית השלבים הערבית להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל. היא כבר הגדירה את היהודים כנאצים, אבל, מעולם לא באה בטענות לכל מדינות האיסלאם והנפט, שהשליכו את יוצאיהן למחנות פליטים ואסרו את הוצאתם משם, כדי להצדיק את השמדת העם היהודי הקטן, בו התעללו מאז ימי מוחמד, ימח שמו.

הרי, לאיזבל, אין שום זיקה למורשת ישראל, ממילא יובן, שהיא שונאת את ארץ ישראל, ומשליכה מן השממה בנשמתה השחורה על היהודים, ועל כן, העובדה שהעם הזה ייחל לארצו בכל שנות גלותו ולא היה גם יום אחד בו לא פנה אליה בתפילתו, אינה משמעותית כלל בעיני המרשעת. אבל, כמה היא מבינה את זיקת הערב רב, ה”פלשתינאים” לארץ הזו, שאליה, באמת, אין להם שום זיקה, בכלל!!!! הזיקה שלהם היא לדאר אל איסלאם. היום יש להם גם “זיקה” ואחיזה בארה”ב, הם מציפים ב”זיקתם” את מדינות אירופה, והם עומדים סביבנו כעיטים וכזאבים, לטרוף אותנו חיים, בעזרתם של איזבל וחבריה – גדולי שונאי ישראל בכל הזמנים. אפילו הנביא שניבא – מהרסיך ומחרביך ממך יצאו – לא חשב על מפלצות כאלה.

ואיזבל יוצאת לביקור הזדהות עם שדרות, וקראו את זה:

 

“…ואנשים שאוהבים את עירם, זו המופגזת בקסאמים ואשר השלטונות לא דאגו לסדרי ביטחונה, שהרי המתנחלים בשטחים הכבושים, כידוע, קודמים לכל. הם הרי ילדי הטיפוחים של ממשלות ישראל ושל צבא ההגנה לישראל (הגנה על מי?).” ~ דעה באתר ynet,‏ 2007[2]

 

קרבנות יישום מדיניות היודנריין בגוש קטיף יושבים במחנות פליטים, ועל כן, כל הדרום תחת טילים, ואיזבל בשלה: “שהרי המתנחלים בשטחים הכבושים, כידוע, קודמים לכל. הם הרי ילדי הטיפוחים של ממשלות ישראל ושל צבא ההגנה לישראל…”. כידוע, לרוע התמציתי ולשנאת ישראל של טינופת מסוג אותם חתני פרס-ישראל, אין תחתית.

 

איזבל מוכנה לתת לאנשי שדרות קרדיט לאהבת עירם, דבר, שכמובן, לא קיים אצל ה”מתנחלים”, “מגודלי הזקן השבעים..”, גם גבלס לא אהב את הזקן היהודי. הנאצים נהגו להשפיל את היהודים בגזירת זקנם. ולמה מופגזת שדרות ב“קאסם שמאסם”? כי איזבל גירשה את המגן החי שהיה לשדרות בגוש קטיף. ובתוך המגורשים שלושה בני משפחת מויאל – אחד בעצמונה, אחת בנווה דקלים ואחד בנצרים – שהושלכו בחזרה לשדרות, לאחר שהשתקמו באופן המוצלח ביותר בגוש קטיף.

איזבל מתבכיינת – השלטונות לא דאגו לסדרי בטחונה – למה סדרי בטחון? האם לא מסרו את גוש קטיף לפארטנרים לשלום? הצביעות של האנשים! האלה, ועוד נעסוק בה…

 

האיזבל מתמוגגת – היא לא שמעה שום תלונה – איזבל הרי מנותקת, היא מעולם לא ראתה את הפגנות הענק הסוערות בשדרות, נגד המדיניות שלה ושל חבריה הפושעים.

 

 

ועוד אמרה איזבל:

 

 

“… בשייח’ ג’ראח. אלו גרים בבתים שהמלך חוסיין דאג לבנותם למען פליטי מלחמות ישראל בערבים, ואותם זורקים לרחוב לטובת מתנחלים, שאין להם שום זיקה למקום….”

 

ועל זה, בימים הבאים, בעזרת ה’…כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר