“מדינת ישראל”, שואת העם היהודי (א) עת לעשות קליפ

“מדינת ישראל”, שואת העם היהודי (א) עת לעשות קליפ

חנה אייזנמן
21.08.2010 14:49
"מדינת ישראל", שואת העם היהודי (א) עת לעשות קליפ


אני לא יודע כמה מכם ראו את האימא הצווחת בנוה-דקלים שהחזיקה ילד בן 3 וצרחה על קצין בכיר בצה”ל. “תסתכל לילד שלי בעיניים”, היא צרחה, “תסתכל עליו טוב!!! מה אתה יכול להגיד לילד היהודי הזה???”. הקצין לא איבד עשתונות, הסתכל לילד היהודי טוב בעיניים ואמר: “חמודי, להתראות עוד 15 שנים בגולני”. בשביל הרגע הזה היה שווה להקים את צה”ל (גיא מרוז). 

ב”ה

 

 

“מדינת ישראל” שואת העם היהודי (א) עת לעשות קליפ

 

 

אני לא יודע כמה מכם ראו את האימא הצווחת בנוה-דקלים שהחזיקה ילד בן 3 וצרחה על קצין בכיר בצה”ל. “תסתכל לילד שלי בעיניים”, היא צרחה, “תסתכל עליו טוב!!! מה אתה יכול להגיד לילד היהודי הזה???”. הקצין לא איבד עשתונות, הסתכל לילד היהודי טוב בעיניים ואמר: “חמודי, להתראות עוד 15 שנים בגולני”.  בשביל הרגע הזה היה שווה להקים את צה”ל.

 

את הדברים הנ”ל כתב מרוז בשם גיא מרוז, שיצר יחד עם כמה חברים, שבכל מקום אחר בעולם היו, זה כבר, עומדים לדין על פי תקדים משפטי נירנברג, קליפ שמאלץ’י נגד שילוח “ילדי העובדים הזרים” הביתה. אפשר להבין את הסולידאריות עם הזרים, שהלוא יוצרי הקליפ הם הערב-רב, הטפיל עלינו בכל אשר נלך…

 

אך, אלה, לא סתם טפילים…

 

אז, כשקראתי לראשונה את דבריו של המרוז, החלטתי להפוך את שמו למושג. למה? נורא נורא פשוט –

 

כלומר, לא כל כך פשוט לקרוא לגיא ול”קצין הבכיר”, המייצג בעיניו את שוויו של צה”ל – נאצים – מכמה סיבות –

 

א. זה לא פוליטיקלי קורקט, זה “לא תרבותי”, זה נשמע זול, אנשים יתקלו במלת-הטאבו הזו, ויעברו הלאה. לא שווה קריאה.

 

ב. זה קצת מסוכן במדינה הסטאלינמרוזית הזו, מערכת המשפח לא אוהבת את זה, אלא, אם זה המרוז, אמנון דנקנר הקורא לאיתמר בן גביר – נאצי קטן (והוא גם מוכן לקשור תלמיד ישיבה בחצרו, ש”ינבח תהלים כל הלילה..”).

 

ג. זה לא יהיה נכון! “נאצי” הוא מושג שהפך מזמן לנדוש ולא מגדיר במדויק את המפלצות האלה, שנולדו לאמהות יהודיות והפכו לתמצית חלאת המין האנושי.

 

הבורג הבכיר, המסמל בעיני מרוז את שוויו של צה”ל, הוא לא סתם מרוז, הוא ארכי-ארכי-ארכי מרוז… סליחה, זה נורא מבלבל … הוא לא סתם נאצי, הוא ארכי-ארכי-ארכי נאצי…. בעצם, להיפך, טוב, כמו שאמרתי, נורא מבלבל…

 

לא, מרוז לא עושה את הדברים במו ידיו, אין לו דם על הידים, אבל, בראשו דמם של כל קרבנות קידום תכנית השלבים להשמדת העם היהודי. גם למרוז, שטרנהל, כידוע, אין דם על הידים. הוא רוצח בשלט רחוק. אילולא תאמו דעותיו של שטרנהל את דעותיהם של שמעון פרס ויוסי שריד, הוא היה עומד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם. כמו אמין אל-הינדי, גם שטרנהל לא רצח במו ידיו, הוא רק קרא למדינת-פרס לעלות בטנקים על עפרה, ולרוצחים-השכירים שלו הוא קרא להניח מטעני חבלה רק מעבר לקו-הירוק, כלומר, לרצוח ציבורים שלמים של יהודים, למעשה, את היהודים היהודייים מכולם. ולמה הוא קורא להם לרצוח את היהודים “שם”? 

כי, כשבני טיפוחיו ועצותיו רוצחים בתוך הקו-הירוק, זה מזיק לעניינם… ובקיצור, שטרנהל לא באמת מבדיל בין דם יהודים לדם יהודים, הוא דואג למרצחים, והקריאה להתרכז ברצח מתנחלים היא עצה לקידום יחסי הציבור של ה”פלשתינאים”.


אינכם מאמינים שלשטרנהלים אין בעיה עם שפך דם יהודים? אז, הנה, היעל בת הזאב מראיינת מפקד שהוזעק, בשעתו, לאחד מישובי גוש קטיף, שהיתה בו חדירה של בני טיפוחיהם/שכירי החרב של השטרנהלים. בחילופי האש שהתפתחו…. ניתן ליעל את רשות ההתבכיינות: “אבל, רק פלשתינאים נהרגו…”.

 

המרוז, שטרנהל, התנדב לשחק תפקיד של קרבן “התנקשות”. וכל אשפת האדם, מסוג מיכאל מלכיור, התקבצה אצל המרוז הזה, להביע את אהדתה אליו. יש לשער שהיו הולכים גם אל היטלר להביע את אהדתם, אילו נתן להם להתקרב אליו, אבל, דא עקא, הוא לא העריץ, לא את הקאפו ולא את היודנראט, הוא השמיד את כולם. ואלה, באמת, לא היו אבידה לעם ישראל.

 

נבלות-מרוז, שרצחו את רבין מדקלמים תמיד – מלים הורגות – זה במקרה שהיהודים זועקים – הצילו -. כששטרנהל קורא לרצוח יהודים, זהו חפש הביטוי. ולא רק שטרנהל, מרוזים אחרים, למשל קצין דומה לאותו “קצין בכיר” בצה”ל, מצהיר שלהרוג מתנחלים זה לא נחשב לרצח, ולדעתו צריך להטיס מעליהם מסק”רים, שירססו אותם בגז, עד שתסתיימנה הצעקות….

 

ההסתה הזו, שגבלס ויוליוס שטרייכר, אם הם קוראים אותה, אי שם למטה, וודאי מחווירים מקנאה, ואז מסמיקים מכעס על עצמם: איך לא חשבנו על זה… נמשכת כבר למעלה מארבעים שנה. ואני שואלת, בשיא הרצינות, אז מה רצו מגבלס? מה רצו מהיטלר?

 

וכל השנאה התהומית הזו, סיבתה אחת – המתנחלים הם היהודים הטובים מכולם! ומכיוון שכך, צריך להפוך אותם לפושעים. משלחים בהם פרובוקטורים, משלחים בהם את תואמי הגסטאפו, הס.ס. והוורמאכט, טינופות כמו גיא מרוז, יוסי שריד, חיים יבין ודומיהם, אפילו לא צריך לשלוח, הם מתנדבים. וכידוע, עם ישראל מעריך מאד מתנדבים, ו”כבוד הנשיא” מעניק להם את אות-המתנדב. וכל מעשה פשע נגד הדבקים במורשת עמם, כשרים הם בעיני המדינה המרוזית, ימח שמה וזכרה!

 

אילו, באמת, התנקש מתנחל בחיי שטרנהל, זה היה מובן מאליו, כי – “מלים הורגות-השכם והרוג” -, והאמת, שכאן לא היתה השכמה, המלים כבר הרגו הרבה מאד קרבנות “שלום”-מרוז. למה אסור לקרבנות, החפים מפשע, מה שמותר לרוצח בשלט רחוק? למה מותר לפושע הזה נגד האנושות, לשלוח מרצחים ליש”ע, וכידוע – שלוחו של אדם(?) כמותו –  ולקרבנות אסור לעצור את הקטל?

 

“בשביל הרגע הזה….”

 

אז הבנתם למה היה שווה להקים את צה”ל? כי הברגים הקטנים יכו ביהודים, אבל, הרבנים של היהודים המוכים, ימשיכו לקדש את צה”ל, וישלחו את קרבנות הפשעים להגן על רודפיהם מפני תוצאות פשעיהם נגדם, נגד העם היהודי… לגיא מרוז, ימח שמו, היתה עדנה. הנה אם יהודיה צווחת וצורחת, כמו אמותיה בכל דור ודור, בהם עמדו עלינו לכלותנו, והוא נהנה. וגם צילמו! ועוד איך צילמו. שוטרים ושוטרות, חיילים וחיילות, מחייכים, הצטלמו על רקע ההתעללות והחורבן, והתמונות נחזו בשידור חי בכל בית ב”ישראל” ובעולם. כל העולם צפה בהשפלת היהודים הטובים מכולם, אבל, להצטלם ליד ג’יהאדונאצי כפות…. באמת מרגיז, אלה אינם צריכים להיות כפותים, אלא, מתים!

 

אתם חושבים שיצור הנהנה הנאה גלויה, שיא כיעור מערומיה של השנאה, למראה פעוט יהודי, שלא חטא, מגורש מביתו, באמת אכפת לו גורלם של ילדי העובדים הזרים? מי ששמח לאידם של האנשים התורמים לעם ישראל, בכל התחומים, יותר מכל ציבור אחר, חרד לגורל ילדים? אתם מאמינים, באמת שליוסי שריד, חיים יבין ודומיהם, שכל חייהם “קודש” לרדיפת בני אדם חפים מפשע, אכפת מילדי הזרים? או מן ה”פלשתינאים”? בכספם, אותו מצצו מאיתנו, הקרבנות, במשך כל השנים בהן הם מנהלים את מלחמת החרמה שלהם להשמידנו, בלי דאגות פרנסה, כי אנו, הקרבנות, מפרנסים אותם, יכלו להושיב את כל ילדי העובדים הזרים באיזה אי יווני בוילות מנקרות עינים. אבל, ה”דאגה” לילדי הזרים, בדיוק כמו רדיפת ה”שלום”, בדיוק כמו ההכרה ב”זכויות הלגיטימיות” של “העם הערבי הפלשתינאי”, הם אמצעים כשרים, ואפילו קדושים, כמו התותח של בן גוריון, יש”ו, להשגת המטרה – השמדת הישוב היהודי בארץ ישראל.

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר