אם טרופת גאווה

אם טרופת גאווה

חנה אייזנמן
12.08.2010 01:31
אם טרופת גאווה


והרשע מקבל את פניהם בפטפוטים על “שליחות”. עד מתי רשעים יתעללו? על איזו שליחות הוא מדבר? על ההתנדבות להיות שפני ניסוי לתכנית השלבים של שמעון פרס? על ההתנדבות להיות בשר התותחים בשעשועי מלחמה ושלום של אהוד ברק?ב”ה

 

 

אם מטורפת!

 

 

אני גאה בבן שלי, אני מתרגשת עד טירוף

 

 

היא גאה בבן שלה, היא “מתרגשת עד טירוף..”. היא מודה בטירוף, ואולי לא אחראית למעשיה, אבל הרב.. מזיד במודעות מלאה!!

 

באים הילדים התמימים ללשכת הגיוס, מראה מזעזע, מטורף, מעורר פלצות. ילדים יפים טובים צדיקים, מגיעים ללשכת הגיוס של המדינה האנטישמית ביותר בעולם, לשרת פושעים, גרועים מכל מי שידענו עד כה. והרשע מקבל את פניהם בפטפוטים על “שליחות”. עד מתי רשעים יתעללו? על איזו שליחות הוא מדבר? על ההתנדבות להיות שפני ניסוי לתכנית השלבים של שמעון פרס? על ההתנדבות להיות בשר התותחים לשעשועי מלחמה ושלום של אהוד ברק?

 

איך הרשו לעצמם, במשך שנים, הדרוקמן’ים, למיניהם, לטמטם דור אחרי דור של ילדי ישראל לראות קדוּשה בשיא התועבה. איך הרשו לעצמם האבינרי’ם למיניהם, להרעיל את ילדי ישראל בתורת ה”ממלכתיות”, לראות במדינה שכל מעשיה נועדו, הן מבחינת כוונתם, והן מהיותם תועבה בעיני הקב”ה, להביא שואה על העם היהודי? והפושעים ממשיכים!

 

דור אחרי דור נהרגים הילדים באותם מקומות, מהם נסוגו פושעי המלחמה, נותני הפקודות לצה”ל, בידעם, שתמיד יימצא להם בשר התותחים. האם הגאה שולחת את בנה בהתרגשות מטורפת למלכודת-מוות, ר”ל, על מזבח קידום הרע בעולם. כל ילד כזה הוא בורג לחיזוק מנגנון הרוע הזה, שתכלית קיומו – חורבן ישראל. והילד התמים, מאמין לה, מאמין לרבניו, מאמין לכל עוכרי ישראל, שהוא יוצא בשליחות קדושה למען העם והארץ.

 

הילדים האלה מגינים בגופם על רוצחיהם, על מגרשיהם מבתיהם, על מביאי השואה, השואה  האמיתית, על העם היהודי.

 

יש בהם רבים היודעים את האמת, הם והוריהם, אבל, הם יודעים, שבמדינת הדמים והזדון הזו, אי שירותם ב”צה”ל הקדוש”, יחשיב אותם כמתים. לא תהיינה להם זכויות אזרח בארץ. אחרים עוזבים את הארץ ומחפשים את עצמם בארצות נכר, אבל אלה, ילדי ישראל, לעולם לא יעזבו את הארץ, ועל כן הם נאלצים לכוף ראשיהם עד כי תעבור ממשלת זדון מן הארץ. אבל זה דפוס “פעולה” עתיק, בן אלפיים. שנה לאחר שנה אנו מתפללים – כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ – אך לא עושים דבר בכיוון, ואפילו לא נוקטים ב”שב ואל תעשה”, דווקא עושים, אבל בכיוון ההפוך, את ה”שליחות” רואים בשירות למדינה שהיא שואת העם היהודי. חובה לפעול לביעור הרע, לא לחכות שזה יבוא מלמעלה, כי ישראל ערבים זה לזה, הקב”ה מצפה, שאנו נתקן, כדי להיות ראויים לתשועתו. אם איננו רוצים לשאת בשואה הבאה על פושעים וחטאים, עלינו להיפרד מהם, ולנצל את ההכשרה הצבאית לקידום העם היהודי. אלו הדברים שצריכים לומר הרבנים לתלמידיהם, עליהם להצביע על השליחות האמיתית – ביעור הרע מקרב הארץ – סילוק השלטון הזר.

 

להבדיל מכל מדינות העולם, שכולן אנטישמיות, אבל, לא נוסדו, בכוונה תחילה, לרדיפת יהודים, המדינה שהשמאל, ימח שמו וזכרו, בנה, נוסדה רק למטרה זו, לרדוף את היהודים ולהביא עליהם כלייה. ומכיוון שהיא נאלצת לבזבז זמן על משחקי “אחים יקרים”, הקימה לה עזר כנגדה, את “המדינה הפלשתינאית”, הפטורה ממשחקים וניגשת ישר לענין – רוצחת יהודים לתיאבון, בהתאם ל”זכויות הלגיטימיות של העם הערבי הפלשתינאי”.

 

יש תיאוריה הגורסת שהרב קוק גוייס על ידי שרידי מאמיני יעקב פרנק ושבתאי צבי. ככל שמתעצמת רישעותם של “רבני הציונות הדתית”, הניתלים, כמובן, ברב קוק, כן גדלה נטייתי להאמין כי אמנם כך. וגם אם הרשעים האלה נתלים בלא הצדקה ברב קוק, מה שבטוח הוא, שיש כאן כת פנאטית, שרבים ממאפייניה מזכירים את שני משיחי השקר הנ”ל, על תורתם – להגיע לגאולה בהפיכת כלל ישראל, לעם שכולו חייב.

 

לא די שהרבנים האלה מקדמים את חורבן ארץ ישראל בצורה הפרוזאית ביותר – שולחים את תלמידיהם להחריב את העם ואת הארץ, אלא, בעשייה זו הם מחטיאים את הילדים בפשעים הנוראים ביותר שידעה האנושות מעודה.

 

מה דוחף אותם?

 

לא נשכח ולא נסלח!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר