אליעד שרגא, עכשיו לשכת עורכי הדין סותמת גם לך את הפה … קום ועשה מעשה!

אליעד שרגא, עכשיו לשכת עורכי הדין סותמת גם לך את הפה … קום ועשה מעשה!

שמחה ניר, עו”ד
08.05.2010 01:19
עדיף מאוחר מאשר בכלל לא

עדיף מאוחר מאשר בכלל לא


עו”ד אליעד שרגא (“הג’ינג’י”), יו”ר התנועה לאיכות השלטון, שתק כאשר קלגסי לשכת עורכי הדין סתמו לאחרחם את הפיות, ועכשיו יש לו בעייה.*** אני מזמין אותו ליזום פעולה נגד סתימת הפיותשמחה ניר, עו”ד

www.quimka.net

www.quimka.com

quimka@quimka.com

 

5.5.2010

 

לכבוד

מר אליעד שרגא

יו”ר התנועה לאיכות השלטון

תל-אביב

 

 

אליעד נכבדי,

קראתי היום על מעשה-הנבלה שעשו לך אבירי ה”אתיקה” של לשכת עורכי-הדין, בראשותו של הרב-קאפו אפרים נוה.

בכתבה על הפרשה הזאת הוזכרו שתי פרשיות אשר קשורות בשמי, וכעת משמשות “נורמה בסיסית” לרדוף גם אותך, האחת מהן נושאת ב”גאון” את חתימתו של יהונתן הקשקשן, הוא יהונתן עדיאל, מושחת, נלעג, קשקשן – ואידיוט (וגם שקרן), אשר ניסה להעפיל על גופתי אל הכורסה בבית המשפט העליון – וכשל.

אתה ותנועתך שתקתם כאשר עשו לי את מה שכעת עושים לך.

עמדתם על דם רעכם, עמדתם מנגד, ועכשיו זה חוזר אליכם.

ולא רק ששתקתם כאשר עשו לי את מה שכעת עושים לך, אלא שבמשך 15 השנים בהן מעניקה התנועה לאיכות השלטון את התואר “אביר איכות השלטון”,  כמעט בכל שנה הענקתם את התואר הזה למישהו נוסף מסותמי-הפיות, כולל מישאל חשין, אשר כלל לא ברור אם הוא גאון או אידיוט, אבל מה שכן ברור זה שהוא רחוק מלהיות נושא-הדגל של חופש-הביטוי – הכל על פי מה שהוא אומר על עצמו (וכמובן שגם על פי הפסיקה שלו).

ומי מוליך את מאראתון סתימת-הפיות – “חבריך” בלשכת עורכי-הדין, הלשכה שאמורה להגן על חבריה, כולל על חופש-הביטוי שלהם – של הציבור אשר אמור לעמודבראש-החץ של הביקורת הציבורית על מערכת המשפט ככלל, ועל השופטים כפרטים המרכיבים אותה.

את לשכת עורכי-הדין, המוסד הכי בולשביקי במדינה, צריך להשמיד.

כדי שתבין עד כמה המוסד הזה נאלח, קרא את המדור עורכי דין אצלי, בהאתר של קימקא.

קרא במיוחד את המאמר הבלוף הגדול!!! איך הצליחו עסקניה של לשכת עורכי-הדין להונות את הבג”ץ, ואת המאמר לשכת עורכי-הדין משטרת המחנה ואת המאמר עורכי-דין יהודיים בגרמניה הנאצית – ומה אצלנו.

והאם שאלת את עצמך מדוע “כוהני האתיקה” מוכנים לגנוב אלפי שקלים מכספיהם של חברי הלשכה לשכירת משרד חקירות פרטי, על מנת לאסוף נתונים אשר יאפשרו להם להמשיך ולרדוף חבר אשר עבר למחוז אחר של הלשכה, אם לא כדי להבטיח לעצמם את כל כופתאות-השררה?

בהמשך קרא גם את המאמר על כבוד המקצוע ורצח “על רקע כבוד המשפחה”, כהכנה למאמרים במדור באיזה סגנון אדוני מדבר.

במדור הזה תראה כיצד סותמים פיות בטענות חסרות-שחר על “סגנון”, כאשר התוכן הוא המפריע לסותמי הפיות, וה”סגנון” הוא רק התירוץ.

התחל מהמאמר על הצביעות והאידיוטיות בהתרסות על ה”סגנון”.

המשך במאמר על אתיקה, דמגוגיה וסתימת-פיות.

כיוון שהמילה בוטה “מככבת” גם בהליך הנרקם כעת נגדך, קרא את כל המאמרים אשר המילה “בוטה” מופיעה בכותרתם. התחל מהמאמר מה זה “בוטה”? על כבודה האבוד של המילה “בוטה”, ועל הייחוד שלה, המתמסמס והולך.

המשך עם המאמר “בוטה” ועוד פעם “בוטה”, ועוד פעם, ועוד פעם … – עד כמה אפשר להזנות מילה אחת-ויחידה? ומשם, כאמור, אל כל המאמרים האחרים אשר בכותרתם מופיעה המילה “בוטה”, בהטייה או ללא הטייה.

אחר כך קרא את המאמר מה זה “משתלח” ומה זה “סגנון משתלח.

כשגמרת עם המדור הזה, חזור אל פנייתי אל הוועדה לבחירת שופטים, בה הבעתי התנגדות לקידומו לביהמ”ש העליון של יהונתן הקשקשן, אבל הפעם המשך אל הנספחים לפנייתי זו, שם תראה, בין השאר, כיצד ביטויים חוורים כגון ובכך הצטרפת“, “מעיד כאלף עדים או המדינה לא מגלה לנו הופכים ל“סגנון בוטה ומשתלח, בלתי מאופק, בלתי מנומס ובלתי מרוסן”.

קרא שוב ושוב את המאמר על הצורך ב”איפוק” ו”ריסון”: גלגולו של ניגון, או: על הקשקשנות של השופט מנחם אלון, מאמר בו אני מראה כיצד, בתוך כמעט שלושים שנה, הפכה אמירת-אגב “ספרותית” בפסק-דין מזכה לקישקוש-בלבוש בלבוש “משפטי”.

קרא אותו שוב ושוב ושוב, למד אותו בעל-פה, כי לפי הפרסומים בפרשה שלך אתה תזדקק לו מאוד.

אליעד נכבדי, לשכת עורכי הדין היא גוף שלטוני, גוף שלטוני רקוב ובאוש, ומי אמור לטפל בעיוותי השלטון שלה אם לא התנועה לאיכות השלטון?

אני מזמינך, איפוא, להעלות את הלשכה על המוקד, לפעול לביטול חובת החברות בה, ובכל מקרה – להוציא מדיני האתיקה המקצועית כל אפשרות להאשים עורך-דין בעבירות שבהתבטאות.

כן, יש לכם עכשיו בעייה, כי אם שתקתם כאשר פגעו באחרים, ואתם קופצים על רגליכם האחוריות רק עכשיו, יגידו עליכם שאתם מתעוררים רק כאשר דורכים לכם על היבלות, ואותך יאשימו שאתה רותם את התנועה לעניניך הפרטיים. אבל על כך אמרינן עדיף מאוחר מאשר בכלל לא.

ארשה לעצמי להפנות את תשומת-לבך לסעיף 1 לחוק לשכת עורכי הדין, הקובע כי הלשכה “תאגד את עורכי הדין בישראל ותשקוד על רמתו וטהרו של מקצוע עריכת הדין”, ואני שואל מה הקשר בין אמירתך על אולמרט ל”רמתו וטהרו” של המקצוע?

 

בברכה,

 

שמחה ניר, עו”ד

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר