עם “ידידתנו הגדולה”, מי צריך נאצים

עם “ידידתנו הגדולה”, מי צריך נאצים

חנה אייזנמן
23.03.2010 16:33
עם "ידידתנו הגדולה", מי צריך נאצים


הילארי מודה ש”ישראל” ניצבת על סף-השמדה. באמירת האמת היא קונה לעצמה אשראי לאמינות. היא גם מצהירה ש”ישראל” חשובה לארה”ב וארה”ב תערוב לבטחונה. וזה כבר מעניק לה זכות למשיכת יתר, מכאן ואילך היא משתמשת באשראי ומשקרת כאוות נפשה, ואיש לא יעלה בדעתו שהיא עושה זאת במודע, בציניות, ברישעות ובלי שמץ של מוסר.ב”ה

 

 

עם “ידידתנו הגדולה”, מי צריך נאצים

 

 

באמירת האמת היא קונה לעצמה אשראי לאמינות

 

הילארי מודה ש”ישראל” ניצבת על סף-השמדה. באמירת האמת היא קונה לעצמה אשראי לאמינות. היא גם מצהירה ש”ישראל” חשובה לארה”ב וארה”ב תערוב לבטחונה. וזה כבר מעניק לה זכות למשיכת יתר, מכאן ואילך היא משתמשת באשראי ומשקרת כאוות נפשה, ואיש לא יעלה בדעתו שהיא עושה זאת במודע, בציניות, ברישעות ובלי שמץ של מוסר.

 

זה כבר, אנו יודעים מה ערך יש להתחייבויות של ארה”ב, יש לנו נסיון מר. אבל, ארה”ב ממשיכה במעלליה בחסות מטר השירוֹת, התשבחות, התודות והבעות האמון, המורעפות על “ידידתנו הגדולה” מפי התולעים המובילות את העם היושב בציון במורד שלבי תכנית השלבים האמריקנית/ערבית/שמאליודונאצית להכחדתנו.

 

האמת היא שארה”ב נאצית. היתה תמיד! אילולא שוויון הנפש שלה, עד שיתוף פעולה, ממש, להשמדת העם היהודי, וכמוה, כמובן, בריטניה, רוסיה ושאר מדינות אירופה וערב, היטלר לא היה מעז לבצע את ההשמדה הגדולה. שום רצח-עם, לבד מרצח העם היהודי, לא יכל היה להתבצע בשלבים, במשך למעלה מעשר שנים, כשהוא מתחיל במעשי רצח ספוראדיים, בחסות חוקי המדינה, בשלילת כל זכויות אנוש, בהצבעה לגיטימית ודמוקרטית, ונמשך והולך, כשענני עשן משרפות האדם מתעבים לעננים, מדיפי ריח מתקתק, המכסים את עין שמי אירופה, בלי הסכמת כל העולם. בדיוק כמו היום.

 

כאמור, וזה בדוק ומקבל חיזוק מידי יום, אמריקה היא נאצית. ואיך לא תהיה, כשהיא מורכבת מיוצאי כל העמים שבכל דור ודור עמדו עלינו לכלותנו? וכל כמה שתבקשו לכפור בעובדה הזו, היא נשארת בעינה – עובדה, האמת לאמיתה – ארה”ב לא רק איננה טובה יותר מאלה שנקראו, בשעתם, נאצים, אלא, גרועה יותר. הנאצים לא התחזו לצדיקים, האמריקנים מתחזים ל-good guy. הפושעים הרואים בנפט נוזל סמיך ויקר מדם יהודים, משחקים את השוטר הטוב, כשבאמת הם פושעים נגד האנושות!

 

ארה”ב עוברת ימים ואוקינוסים כדי להבטיח את זרימת הנפט. היא רוצחת עיראקים, היא רוצחת אפגנים, היא רוצחת וייטנאמים, היא מפציצה אזרחים יפניים בפצצות מימן, את האינדיאנים היא השמידה באכזריות מזוויעה, אבל, את היהודים, היא מאשימה בבצוע פשעי מלחמה, כאשר “ישראל” עושה איזה מופע אור-קולי אימפוטנטי נגד המרצחים, היושבים בקרבה, ממש, וממנה הם, חיים, לבושתנו.

 

וכאן אנו מגיעים לשקר הענק, שמקבל תמיכה מתולעי המשי ה”ישראליות”.  

 

הילארי רואה את הפתרון בהקמת “מדינה פלשתינאית”.

 

אז, כך – אולי יקום משהו שייקרא “מדינה פלשתינאית”, שמדינות ערב תתגוששנה על השליטה בה. תהיה זו מדינת-טרור, חברה באו”ם. שלום לא יהיה, כי כל הסכם שייחתם עם ארגון טרור אחד, לא די שלא יהיה שווה את הנייר שעליו יירשם וייחתם, אלא הוא לא יחייב את שאר כל הארגונים, “מתונים” ו”קיצונים”, קיימים ואלה שיצוצו כפטריות אחר הגשם, חדשים לבקרים, ויאשימו את חותמי ההסכמים כבוגדים, שבגדו בפלשתין.

 

מדינה לגיטימית, חברה באו”ם, תכבול את ידי מדינת ישראל יתר על כבילתה את ידיה מרצונה החפשי היום. כל תגובה למעשה רצח של אחד מארגוני הטרור ה”קיצונים”, בשירות הג’יהאד הכל מוסלמי, תגרור עמה גינויים וסנקציות של האו”ם.

כשהג’יהאד הכל ערבי אינו מסתיר את כוונותיו ומעשיו למחוק מעל פני האדמת מדינת-יהודים חברה באו”ם, זה מובן מאליו, במיוחד, בהתחשב ב”כיבוש” וכו’, אך אם “ישראל”, כאמור, תגיב, למשל על עשרות טבוחים באוטובוס שהתפוצץ, תכונס מועצת הבטחון ותגנה, תטיל סנקציות, תשלח את חיילי האו”ם, או כל רדיפה אחרת….

 

כל עוד תהיה כאן ישות ריבונית של יהודים, תיחשב “פלשתין” כבושה ומחוייבת השחרור על ידי הג’יהאד. ועל כן, הקמת “הרשות”, ישות שלא היתה מעולם, ויציאת צה”ל שוב ושוב מעזה, כדי לפטור את ישראל משליטה בעם זר, לא הועילה. להיפך, ככל שישראל עשתה יותר למען המרצחים, כן גברה תאוות הרצח שלהם. והקמת מדינת-מרצחים, כמוה כהקמת משרפות אושוויץ.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר