בין יצחק רבין, יש”ו, לבין ד”ר גולדשטיין, זצוק”ל

בין יצחק רבין, יש”ו, לבין ד”ר גולדשטיין, זצוק”ל

חנה אייזנמן
24.02.2010 12:36
בין יצחק רבין, יש"ו, לבין ד"ר גולדשטיין, זצוק"ל


איני זוכרת אם הוקמה וועדת חקירה לאחר שברק ומופז הפקירו את חיילי צה”ל ללינץ’ ואת מדחאת יוסוף לדמם עד מוות במיתחם קבר יוסף בשכם, למרות שטנקים שהיו בקרבת מקום יכלו לחלץ את החיילים בקלות, אך, הפורעים היו עלולים להיפגע, וזה לא יעלה על דעת רוצחי ישראל מבית, על כן הופקרו לוחמי צה”ל – בשר-התותחים הזמין תמיד לקידום האג’נדה הפוליטית של חלאת המין האנושי. 

 

 

ב”ה                               בין יצחק רבין, יש"ו, לבין ד"ר גולדשטיין, זצוק"ל

 

 

בין יצחק רבין, יש”ו, לבין, ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל

 

 

שמועה הצדיקה טבח ביהודים בכל רחבי הארץ, אונס נשים, גדיעת כפות ידי תינוקות, שריפת ראשי יהודים על פרימוס, שחיטת תלמידים על גמרותיהם…

 

ראשית, אני רוצה לקבוע בפעם המי יודע כמה – השמאל היהודי גרוע ששה מליוני מונים מן הנאצים! את השמאל היהודי הגדיר המשורר, יצחק כצנלסון, ה’ יקום דמו בשמאל היהודי, כחלאת המין האנושי. כי גם בימיו, כמו בימינו, לא היתה הגדרה קולעת ומדוייקת לזוועה הזו, ועל כן נאלץ להסתפק בהגדרה הנ”ל. אותה חרפת-האדם (כצנלסון), מסוג גדעון לוי, אורי אבנרי ושאר חבורת הזבל, מסוגם, השתתפה בפרעות תרפ”ט, כלומר, רצחה יהודים!!! עד עצם היום הזה, מצדיקה שונאת ישראל – שולמית אלוני, את טבח חברון, ומסבירה – כי יצאה השמועה שהיהודים מתכוונים להשתלט על הר-הבית…. כלומר, שמועה הצדיקה טבח ביהודים בכל רחבי הארץ, אונס ילדות על אמותיהם, גדיעת כפות ידי תינוקות, שריפת ראשי יהודים על פרימוס, שחיטת תלמידים על גמרותיהם, כי יצאה השמועה שהיהודים, ר”ל,  מתכוונים לשחרר את הר הבית מידי הג’יהאד ולהחזיר לעצמם את זכויותיהם הבלעדיות על הר-הקדש. אולי תבינו מי הוא ומהו “מחנה השלום”, כשאתם יודעים באילו מפלצות אדם הם תומכים ואף חותרים לעשות אתן שלום.

 

ברור, שלא היתה שום כוונה כזו, כי כבר אז שלטה חלאת המין האנושי ב“ישוב”. אותה חלאת אדם ששיתפה פעולה עם הערבים ועם הנאצים – הגרמנים והבריטים – שונאת את הכיבוש, כלומר, כיבוש יהודי. כיבוש אימפריאליסטי זר, מקנה זכויות לגיטימיות לכובשים, “כיבוש” הארץ על ידי בעליה, הוא “כיבוש משחית”, כך בעיני המושחתים עד היסוד. ולידיה של חלאת המין האנושי הזאת משחקים היהודים, בכלל, וה”מתנחלים”, בפרט; מטומטמת אחת, צד”רית מעפרה, משחקת לידיו של הפושע נגד העם היהודי ונגד האנושות, גדעון לוי, וכל ה“ציונות הדתית”, הצליחה שוב להעניק אשראי לפושע, בנימין נתניהו, כאשר התבכיינו שיכניס אתרים כאלה ואחרים לרשימות ה”קדושות” שלו. כאילו מן הרשימות הדביליות האלה, ניוושע. תחת הלחץ הוא הוסיף את האתרים ועורר את חלאת המין האנושי – השמאל היהודי –  ואת שודדי ארץ ישראל, הג’יהאדיסטים – לזעוק חמאס!

 

את דוברי הערבית הטוענים לבעלות על ארצנו, וכבר שדדו 80% ממנה, צריך היה מזמן לחסל! לא להשאיר בהם שריד. פשוט כך! אין דבר מוסרי וצודק מזה. ואם דווקא רוצים רחמנים בני רחמנים ללכת לקראתם, יתנו להם 24 שעות ליציאה מארץ ישראל, משני עברי הירדן. אין להם שום זכות להיות כאן, וגם את זכויות האדם שלהם איבדו מזמן, בשיגרת טבח היהודים.

 

למצב זה, בו בני-מוות פוצים פה ומצפצפים, כשאנו עושים בשלנו כבתוך שלנו, כראוי וכחוק, הביאה אותנו חלאת המין האנושי, השמאל ומדינת הדמים והזדון שהוא בנה, בהתנצלויותיהם לאחר כל פספוס של הערבים להשמיד אותנו, ובכך שביום כניסת צה”ל לחברון, במלחמת-ששת-הימים, לא הפכו את חברון הערבית לעיר הנידחת. הערבים ציפו לזה. זה לא קרה, והם הרימו ראש, כשחלאת המין האנושי כל העת לצידם של מרצחי תרפ”ט ויורשיהם. המפלצת, שולמית אלוני, ביקרה אצל “ראש עירית חברון”, נתשה, והצהירה – חברון היא עיר ערבית – ופירוש ההצהרה הזו היא – טבח תרפ”ט היה מוצדק, כי זו הדרך להפוך עיר לערבית!

 

מדינת הדמים והזדון של פרס החלה ברדיפת יהודים, ששבו לנחלת אבותיהם ולרכוש שמרצחי תרפ”ט ירשו מקרבנותיהם – נוסח – רצחת וגם ירשת. כי השמאל, ימח שמו וזכרו, מכיר בזכויות הג’יהאד וגם מקדם את “שלום קורייש”, ושונא יהודים. ושוב חזרה שיגרת טבח היהודים בחברון.

 

 

צדיק אחד בסדום

 

היה רק צדיק אחד בארץ, שלא היה מוכן להשלים עם שיגרת טבח היהודים, היה זה ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, ה’ יקום דמו במדינה השמאל בנה.

 

היה רק צדיק אחד בארץ, שלא היה מוכן להשלים עם שיגרת טבח היהודים, היה זה ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, ה’ יקום דמו במדינה שהשמאל בנה. שלושה חדשים לפני שהשיב גולדשטיין למרצחים טיפ-טיפה מן הגמול שלו הם ראויים, ראה לעיל, נרצחו בחברון חברו הטוב של הד”ר, מרדכי לפיד ובנו שלום, ה’ יקום דמם בגדעון לוי וחבריו, בתוך שגרת רצח היהודים בהר-חברון.

 

“ישראל” הזדעזעה ת”ק על ת”ק פרסה, ובאחת הסירה כל חרדה מליבותיהם של מרצחי חברון, שוב נוכחו לדעת ש-א-דעולה מעאנההממשלה אתנו, בדיוק כמו בימי המנדט, שהזרים אותם בהמונים לארץ ישראל וגם סיפק להם אמצעי רצח.

 

וועדת החקירה, שנקראה על שם היושב בראשה: וועדת שמגר, קבעה, כי היה זה רק ענין של זמן שמישהו מיהודי חברון יקח את החוק לידיו, שכן, חוקי-נירנברג-“ישראל”, הפקירו את יהודי חברון לשחיטה על ידי הערבים, בעיקר לידי המוני המרצחים, ששוחררו מן הכלא אל הרי חברון על ידי המדינה היודונאצית!

 

וזה, כמובן, מובן מאליו שרוצח היהודים המתועב, יצחק רבין, שבתש”ח טבח ביהודים במו ידיו, ולעת זיקנה נתן את הרובים למרצחי חברון ושאר מרצחי “הרשות” שהקים עם שמעון פרס, יוכרז קדוש על ידי חלאת המין האנושי, וד”ר גולדשטיין, שעשה בקטנטן, את מה שהיתה חובת צה”ל לעשות בגדול מאד, נחשב ל“הרוצח מקרית ארבע”. כל עוד טיפל בטבוחים היהודים, ולכאבו הרב, עצם את עיניהם… ושתק, הוא היה בסדר וקבל צל”שים, ברגע שעשה פעולה מונעת, כראוי לרופא, נרצח והוכרז הרוצח!

 

ובימים אלה מוּגלה מן הארץ יהודי שהביע אהדה למעשהו של ברוך גולדשטיין. כי חלאת המין האנושי היא הממונה על הכשרת רוצחים ועל הטרפת יהודים. אותם אנשים שצריכים היו מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי-נירנברג, ממשיכים במדיניות היודנריין שלהם ומגלים יהודים מארצם.

 

וכל חלאת המין האנושי קופצת על נתניהו, שנחשב עכשו לקדוש-מעונה על ידי האידיוטים שאותם הוא מקפיא ומוביל להשמדה, כדי לרצות את חלאת המין האנושי. “הוא לא למד”!! כשהנבלות המוסלמיות שלטו במערת-המכפלה, הם השפילו את היהודים עד למדרגה השביעית. הגיעו ה”ישראלים” וצ’יפרו אותם, בהגבלת תפילת היהודים, הן במערת-המכפלה והן בהר-הבית. שוב השפילו את היהודים לרגלי ההר, כי משימתה ה”לאומית” של ה”ציונות” היא השפלת היהודים. נתניהו לא למד, אליבא רוצחינו מבית, שלערבים מגיע פרס על התפרעותם! יהודים מנועים מלעלות למקום הקדוש להם ביותר, כי בני-השפחה המצרית יתפרעו… . זו כל משמעות: “שטחים תמורת שלום”! ניתן להם את ארצנו, בתקווה שהם ישבו בשקט. במקום להשקיט אותם כפי שכל עם שפוי משקיט את אויביו – מחסל אותם, או מכריעם עד עפר.

 

 

השיטה

 

כשהערבים מטילים מצור על כל הגליל, זה שבקונצנזוס, ואנו נאלצים לעקוף את עמק-עירון ולהאריך את דרכנו לצפת, זה בסדר,

 

 

זו שיטת חלאת-המין-האנושי – ה“מתפללים מוסלמים חפים מפשע” משליכים בלוקים על המתפללים היהודים ברחבת הכותל-המערבי, שוטרים מפנים במהירות את המתפללים, בתוכם נכים… עד כאן הכל בסדר, מבחינת הגדעון לוי‘ם ימח שמם, אבל, כששוטרים פורצים אל ההר ויורים, וכמה רוצחים ג’יהאדונאצים נהרגים, כל חלאת המין האנושי קופצת על רגליה האחוריות במתקפה חייתית – להכות ביהודים.

 

כשהערבים מטילים מצור על כל הגליל, זה שבקונצנזוס, ואנו נאלצים לעקוף את עמק-עירון ולהאריך את דרכנו לצפת, זה בסדר, כשהערבים מעלים באש את כל הגליל שדות, בנקים, תחנות דלק, אנשים וצמיגים, זה בסדר, זה בגלל “הקיפוח”, וכולם שכחו שאז בערה כל הארץ בפקודת ערפאת, ומרצחי הגליל הצטרפו לחגיגה, בפקודת רב-המרצחים, המופיע בספר השיאים של גינס כטרוריסט, האחראי ליותר מעשי רצח המונים מכל טרוריסט אחר, מאז ומתמיד. יהודים נשארו כלואים בבתיהם ולא יצאו לעבודה וללימודים, עד כאן, הכל בסדר. שוטרים מותקפים, וגם זה בסדר, שהרי לערבים מותר הכל בארץ הזו, למעשה, המדינה הזו הוקמה לפיתוח ערביי המזרח התיכון החדש של שמעון פרס ימח שמו.

 

ואז, השוטרים יורים! ושוב כל עדת הטורפים קופצת על רגליה האחוריות. פושע המלחמה, ברק, מקים וועדת חקירה. איני זוכרת אם הוקמה וועדת חקירה לאחר שברק ומופז הפקירו את חיילי צה”ל ללינץ’ ואת מדחאת יוסוף לדמם עד מוות במיתחם קבר יוסף בשכם, למרות שטנקים שהיו בקרבת מקום יכלו לחלץ את החיילים בקלות, אך, הפורעים היו עלולים להיפגע, וזה לא יעלה על דעת רוצחי ישראל מבית, על כן הופקרו לוחמי צה”ל – בשר-התותחים הזמין תמיד לקידום האג’נדה הפוליטית של חלאת המין האנושי.

 

ובאותו זמן ממש, נשלחו במסוק קצינים יהודים לחלץ את בנו הפצוע של ראש עירית שכם, שנפגע במהלך התפרעותו, ולהטיסו לבית החולים. כי זה תפקידו של צה”ל, להחזיר, על גופתו, את האויב הביתה בשלום! איך אומרת חלאת המין האנושי: אני מעדיף להיהרג ולא להרוג. כלומר, עדיף שייהרגו מגיני ישראל, ובלבד שלא ייפגעו רוצחי ישראל. זו כל תורת חלאת המין האנושי כולה על רגל אחת.

 

ועוד לא אמרתי כלום.

 

 

ולהזכיר – במוצאי שבת, ליל פורים, תתקיים, אי”ה, במסעדת-אליצור, בקרית ארבע, קריאת מגילה על ידי הרב עידו אלבה, אסיר משוחרר מכלא האנטישמים, ולאחריה שמחת פורים, לזכר ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר