מחט שומרון: המתנחלים מאבדים שליטה

מחט שומרון: המתנחלים מאבדים שליטה

חנה אייזנמן
18.02.2010 16:24
מחט שומרון: המתנחלים מאבדים שליטה


מי הם “המתנחלים”, מח”ט שומרון? ואיזו סיבה עלומה יכולה לגרום, דווקא להם, ולא לארחי- פרחי בתל-אביב, לאבד שליטה? לך, בוודאי, זה נראה לגמרי נורמלי, כשיהודים שמתבצעת נגדם מדיניות היודנריין הנאצית, מחבקים ומנשקים את הנאצים שגוררים אותם מבתיהם. לי זה נראה לגמרי לא נורמלי. רק בלתי שפויים כמו ה”מתנחלים” מסוגלים לשתוק במשך עשרות שנים בהן הם נרדפים על ידי הגרועים מן הנאצים – “שוחרי השלום” ה”יהודים”.ב”ה

 

 

מחט שומרון: המתנחלים מאבדים שליטה

 

 

לך, בוודאי, זה נראה לגמרי נורמלי, כשיהודים שמתבצעת נגדם מדיניות היודנריין הנאצית, מחבקים ומנשקים את הנאצים שגוררים אותם מבתיהם. לי זה נראה לגמרי לא נורמלי.

 

 

מי הם “המתנחלים”, מח”ט שומרון? ואיזו סיבה עלומה יכולה לגרום, דווקא להם, ולא לארחי- פרחי בתל-אביב, לאבד שליטה? לך, בוודאי, זה נראה לגמרי נורמלי, כשיהודים שמתבצעת נגדם מדיניות היודנריין הנאצית, מחבקים ומנשקים את הנאצים שגוררים אותם מבתיהם. לי זה נראה לגמרי לא נורמלי. רק בלתי שפויים כמו ה”מתנחלים” מסוגלים לשתוק במשך עשרות שנים בהן הם נרדפים על ידי הגרועים מן הנאצים – “שוחרי השלום” ה”יהודים”. ולמה הם נרדפים? כי חלאת המין האנושי, מסוג עמוס עוז המקדש את הקו הירוק של מקלט הלילה ליהודים, ואורי אבנרי, המקדש את המדיניות הנאצית כולה, מ-kauft nicht bei Juden (אל תקנו אצל היהודים) ועד also Israel ist Judenrein (ובכן, ישראל נקיה מיהודים) מתנגדים לשיבת-ציון, ככתבה, כלשונה, כזכות היהודים וכחובתם!

ולמה צריך להגן על ההתנחלויות? ומפני מי ומה? על ההתנחלויות צריך להגן, כי אתם מסרתם את הארץ לשליטת רוצחי יהודים גרועים מן הנאצים, רק אתם גרועים מהם. נתתם להם נשק ורשיון להשתמש בו! נתתם להם שריוניות, הקמתם להם צבא, ואז משביתים את תנועת היהודים, בשעות שהם יוצאים לעבודת יומם וללימודים, כדי להניח לרוצחי תינוקות לעבור בדרכי הארץ, במקום לחסל אותם. ואתם סוגרים כבישים ומרחיקים את היהודים, כי אתם יודעים היטב, שהצבא הג’יהאדונאצי חמוש היטב, שהרי, אתם חימשתם אותו, למרות שאתם יודעים שתכלית קיומו היא השמדת היהודים! ובכל זאת נתתם להם רובים!

 

אתם הכשרתם רבבות חיילי צה”ל לבצע את המדיניות הנאצית נגד יהודים. בשעה שהרבנים, פושעי ישראל, ציוו על תלמידיהם אהבת-חינם לטינופת כמותכם, ציוויתם אתם לחייליכם את שנאת ישראל. גייסתם סוללות של פסיכולוגים, אתם יודעים, אלה המופקדים על בריאות הנפש, להזריק לחיילי ישראל את מחלת הנפש של שנאת-ישראל. כמה יכולה טינופת כמותכם לרדת… באותם ימים לא תירגלתם הגנה על הישובים, אלא, את חורבנם ואת השפלת הטובים מכם לאין ערוך. בכלל, אין מקום להשוואה. מדובר בשתי פלאנטות – פלאנטה יהודית, והפלאנטה שלכם, עליה כתב ק. צטניק, והיא רחוקה מרחק אלפי שנות אור מן הפלאנטה היהודית.

 

ההיתממות שלכם משובבת נפש! אין בארץ ישוב נרדף כל כך כמו יצהר. מעולם לא חדלתם לחולל פרובוקציות כדי להציג את חלוצי ציון כ”מתנחבלים”. בימים אלה נטפלתם לילדים ולרבם בגלל שטיח שנשרף במסגד. אילו היו אלה הילדים שלך, מנוול? אילו נגררו הם באישון לילה ממיטותיהם לתחנת משטרה, נעצרים ונחקרים, רק כי פושעים נגד האנושות שונאים אותם? הרי היית שובר לאנשים את העצמות! ובצדק! לא כן, ה”מתנחלים”. והאמן לי, איני מבינה איפה ההורים שילדיהם עברו התעללות כזו? למה לא השתוללו? למה לא פנו ליוניצ’ף? איפה האדון קדמן? למה כל העם הזה שתק, כאשר גירשתם אלפי ילדים מבתיהם, מגני הילדים שלהם, מבתי הספר שלהם, מן הישיבות והאולפנות שלהם? איפה היו כל היהודים, כשהבאתם על גוש-קטיף ימים ולילות של בדולח? איפה היהודים כשפושעים נגד האנושות מחריבים עשרות בתי-כנסת ועוקרים את המתים מקבריהם, שהיו אמורים להיות מקום מנוחתם האחרונה?

 

העם ישב בשקט, פיצח גרעינים מול מסך הטלויזיה, וראה סרט פעולה בשידור חי. איפה הרחמנים בני רחמנים, שגם על עצמם אינם מרחמים? הם זומבים! במשך עשרות שנים נעשית להם שטיפת מח נוסח סטאלין, אלא, סטאלין לא הסית את עמו להחריב את רוסיה, הנבלות שלנו עושים בדיוק את זה – מסבירים כל השנים לעם ולעולם, למה מוצדק להשמיד את הישוב היהודי בארץ ישראל! מקדמים את תכנית השלבים להשמדת ישראל, במסווה עלה התאנה – “תהליך השלום”, ואז מתבכיינים על “הסברה”. אין בעולם הסברה יעילה יותר מן ההסברה הישראסטלינאצית! מגיע לתעמולנים פרס-נובל, כזה שקיבלו הפושעים – בגין, פרס ורבין, שר”י.

 

ואז אומר פושע מלחמה בצה”ל: מבחינתי, המילואים שהכי אשמח לבוא אליהם, זה כשיגידו לי לפנות את המתנחלים. אבל, יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולםצריך לתפוס את האנשים האלה ולעשות להם כמו בשואה…. מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני-אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים” . (ידיעות אחרונות ל” באב תשנט 12.8.99)

אבל, כמובן, אסור לקרוא לנאצי הזה נאצי, ואסור להשוות שום דבר ל“שואה”. שוב מובילים לשואה ששה מליוני יהודים, והם שותקים! העם הזה, המובל לאבדון, לעולם לא יבין זאת, כי רק כשזה יוכח יוכל העם מוכה-שמש-השלום, להבין, אך אז יהיה כבר מושבת-אלמוגים בים התיכון, של המזרח התיכון החדש.

הערבים מחזיקים ברוב שטחי ארץ ישראל, בכל שטחיה שמעבר לירדן, ושטחים נוספים מערבה לו, אך כל זה אינו מספק את היודונאצים, הם ממשיכים למסור, עוד ועוד, ואז מדקלמים “מדינה במצור”, ו“צפויים לנו עוד אתגרים רבים”. וזה למה? למה מוכנים היהודים להיות שאהידים? מסיבה אחת ויחידה – שנאת ישראל. זו היא מורשת בן-גוריון, ימח שמו וזכרו!

אין שום סיכוי שהראויים לכך יעמדו לדין על פי תקדים משפטי-נירנברג או על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, כי השופטים עצמם צריכים היו מזמן לעמוד לדין. וזה מזלך, מח”ט. אבל, לא לעולם חוסן. איש מכם לא יינקה – יש אלוקים!

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר