להפסיק את עינוי הקופים, לסגור את חוות מזור!

להפסיק את עינוי הקופים, לסגור את חוות מזור!

האתר של קימקא
04.01.2010 01:08
להפסיק את עינוי הקופים, לסגור את חוות מזור! - חוות מזור - ניסויים בבעלי חיים - איכות הסביבה - גלעד ארדן - העולם השלישי


חוות מזור – נדבך בתופת בה בעלי חיים נופלים קורבנות לצייד, סחר וניסויים. בחווה נמצאים כאלף קופים חפים מפשע שנחטפו באכזריות מהטבע או נולדו כלואים בחווה *** חיתמו על פנייה לשר לאיכות הסביבה, גלעד ארדןלסגור את חוות מזור!

חוות מזור – נדבך בתופת בה בעלי חיים נופלים קורבנות לצייד, סחר וניסויים. בחווה נמצאים כאלף קופים חפים מפשע שנחטפו באכזריות מהטבע או נולדו כלואים בחווה *** חיתמו על פנייה לשר לאיכות הסביבה, גלעד ארדן

חוות מזור מהווה נדבך בתופת בה בעלי חיים נופלים קורבנות לצייד, סחר וניסויים. בחווה נמצאים כאלף קופים חפים מפשע שנחטפו באכזריות מהטבע או נולדו כלואים בחווה. תינוקות הקופים מופרדים בכוח מאמותיהם ונותרים בטראומה לכל חייהם. הגורים מוכנסים לארגזי עץ ונשלחים לגורל מר ממוות במעבדות ניסויים באירופה ובישראל. חוות מזור שמה את ישראל בשורה אחת עם מדינות עולם שלישי כיצאנית מובילה של קופים לניסויים. בכל יום בו המדינה מאפשרת לחווה לפעול בתחומיה הטרגדיה של הקופים נמשכת, וכל זאת כאשר ישנם אמצעי מחקר מודרניים יעילים יותר ומוסריים לאין ערוך. האגודה נגד ניסויים בבעלי חיים מנהלת מאבק לסגירת החווה מיום הקמתה.

בימים אלה שוקל השר להגנת הסביבה גלעד ארדן להפסיק את מתן היתרי הסחר בקופים. אנא כתבו לשר ארדן והביעו את מחאתכם על קיומה של החווה בקרבנו ואת תמיכתכם בהחלטה שתביא לסגירתה של חוות מזור לאלתר!

כנסו, כנסו!

תודה.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר