תג-מחיר

תג-מחיר

חנה אייזנמן
26.12.2009 20:19
תג-מחיר


פושע המלחמה, אהוד ברק, האחראי ישירות לרצח מאיר חי, אומר – תצייתו, לא יאונה לכם כל רע, לא תצייתו, תמותו. אבשלום חי, כנראה, לא ציית, עובדה, הוא חי בשומרון….. “מדינת ישראל” אני שונאת אותך!!! שונאת אותך!!!! שונאת אותך!!!!! ומאחלת לך כל רע שבעולם. אסור לך להתקיים! כל יום שאת קיימת מסכן את קיום העם היהודי!ב”ה

 

 

תג מחיר

 

כאן נשרף יהודי מן הטובים ביותר, צדיק ענק, ולא שטיח במסגד, תג המחיר צריך להיות השמדת כל הערבים בארץ ישראל

 

מאז ימי חיים ויצמן ודוד בן-גוריון, שר”י, עוד מן הימים שהיתה “המדינה שבדרך”, רודפת המדינה היודוסטאלינאצית את העם היהודי. רק במדינה כזו יכל להתקיים במשך עשרות שנים מנגנון תעמולה, שה“שטירמר” היה חובב פאתטי לעומתו. מנגנון תעמולה המנוהל על ידי הטריומוויראט – “הארץ”, ידיעות-אחרונות/Ynet ומעריב/nrg. ביום ששי האחרון גלשתי ל-nrg, רציתי לראות דבר מסוים. נתקלתי בכותרת –  בנו של ההרוג בפיגוע הירי: נקמה היא לא הפתרון. ממש מוזמן על ידי מנגנון התעמולה להשמדתנו. זכותם לנסח כותרת שתענה על האג’נדה שלהם, שהיא, כאמור, ביטול הקיום היהודי בארץ ישראל, ואם אפשר, בעולם כולו. יהדות, יוק. אבל, בהתיימרם להיות תיקשורת, ולא מנגנון תעמולה לקידום תכנית השלבים להשמדתנו, יכולים הם, למראית עין, לפרסם תגובות הנוגדות את האג’נדה הזו, תגובות של יהודים שלא מתלהבים מרציחתם, רצח העם היהודי בארצו. אבל, לא! גם התגובות עונות על האג’נדה, למשל, אלו המסבירות את רצח הצדיק, בשריפת מסגד…. מעריב/nrg, כמו הקולגות שלו, אחראי לרצח מאיר חי, כשם שהוא אחראי לרצח כל שאר נרצחיו היהודים של הג’יהאד, המגובה על ידיו, במשך עשרות השנים האחרונות, בהן הוא מפרסם שקרים יסודיים ביותר, עלילות דם על אלה שאינו ראוי לעמוד במחיצתם, מנהל את תעמולת הג’יהאד, רודף את היהודים הטובים מכולם ומצנזר את דעת עם ישראל. וכך מציג “דעת קהל”, התומכת ברישעותו המטורפת.

 

ביום ששי שיגרתי שתי תגובות. במוצאי שבת מצאתי, לא להפתעתי, שהתגובות לא פורסמו. אני מבינה שתגובות רבות נוספות, בקו דומה לשלי, לא פורסמו, כן פורסם קומץ התגובות של מצדדי רצח העם היהודי בארצו, בכלל, וטבח ה”מתנחלים”, בפרט. גם את ההבחנה בין כל עם ישראל לבין מתיישבי אותם חלקי ארץ, שהם לצנינים למחוייבי השבועה – עולם ישן עד היסוד נחריבה – יצר אותו מנגנון תעמולה סטאלינאצי, המכונה “תיקשורת ישראלית”.

 

אני רוצה לומר לתמצית הזבל המזכיר את השריפה במסגד (ובלי קשר לכך ששום יהודי לא נתפס בענין הזה, אבל היודונאצים לא יתנו לבלבל אותם עם העובדות), בירושלים נחרבו לאחר כיבוש העיר על ידי הלגיון הערבי, בעזרת הבריטים, ימח שמם וזכרם, ובעזרתו ובברכתו של בן-גוריון, ימח שמו גם הוא, 58 בתי כנסת, בתוך אלה, “החורבה”, בית הכנסת המפואר ביותר במזרח התיכון. בגוש-קטיף נשרפו עשרות בתי כנסת, ישיבות, אולפנות מכינות צבאיות על ידי הערבים/”ישראל”. גם בערוץ 7 קבע גולש כי רצח מאיר  חי, הוא תג-המחיר לשריפת המסגד. אתם, הלוא, יודעים, כל “נקמה” של הערבים=מרצחים מובנת מאליה, אך כשד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד, נקם את נקמתם של נשים, גברים וטף יהודים, מדינת ישרעמלק הזו, המנציחה את הרוצח, רבין, ימח שמו, על כל גבעה גבוהה ותחת כל עץ רענן, החריבה את האתר שהוקם לזכרו.

 

ועכשו לתג המחיר – כאן נשרף יהודי מן הטובים ביותר, צדיק ענק, ולא שטיח במסגד, תג המחיר צריך להיות השמדת כל הערבים בארץ ישראל, וזה צריך היה להיעשות מזמן, לפני שהגענו לתג-מחיר, שרק השמדת מליארד “מתפללים מוסלמים חפים מפשע” יתאים לו!! את המוסלמים חובה להשמיד! הם הביאו לעולם לא פחות הרג מן הנאצים ומן הסטאליניסטים, גם יחד. זו חלאת המין האנושי, רק זו, ה”ישראלית”, מצחינה מהם, זו ה”ישראלית”, שמהם יכלו מפעילי מנגנון התעמולה של גבלס ללמוד מליון שיעורים ואף שניים.

 

ואם על שטיח שנשרף צריך היה יהודי יקר, אב לשבעה, לשלם בחייו, כמה צריך לשלם העולם המוסלמי על שריפת עשרות, אם לא מאות, בתי כנסת בארץ וברחבי העולם במשך כל הדורות? התשובה – מליארד חיי מוסלמים!

כמה צריך לשלם האימפריאליזם הג’יהאדי על הרבבות שרצח רק כדי למנוע מן היהודים להיות ריבונים בארצם?

כמה צריך האיסלם לשלם על השתלטותו על ארצנו, להוציא כ-20% ממנה, שעליהם הוא שופך את דמנו כמים?

כמה הוא צריך לשלם על השתלטותו על 99.9% של אדמות המזרח התיכון, ועל המשך השתוללותו הג’יהאדית, בגלל צרות-עינו ב-0.1% – הבלימה עליה יושבים שרידי אלפיים שנות שואה?

 

כמה צריך לשלם יוסי שריד, ימח שמו וזכרו, על האמירה – שלא העולם כולו נגדנו אלא אנו נגד כל העולם. ששה מליוני יהודים נגד מליארד “מתפללים מוסלמים חפים מפשע” ומליארדים אחרים בכל העולם. 0.1% של אדמות המזרח התיכון, נגד, קומץ של 99.9% של אדמות המזרח התיכון. הרי זו בדיוק, ממש, בדיוק, אמירתו של היטלר לקולונל מיינרצהאגן, על הסכנה שמהווים היהודים לשלום-העולם. בחסות תעמולה זו, בדיוק, הושמדו ששה עד אחד-עשר מליוני יהודי אירופה, בברכת אבותיו הרוחניים של יוסי ובסיועם. היו אלה בן-גוריון, חיים ויצמן, משה שרת, רודולף קסטנר, חיים כהן, ושאר חלאת המין האנושי, ששפלה אף מן הג’יהאד!!! ואשפת האדם הנאלחת הזו מובילה אותנו לאבדון.

 

פושע המלחמה, אהוד ברק, האחראי ישירות לרצח מאיר חי, אומר – תצייתו, לא יאונה לכם כל רע, לא תצייתו, תמותו. אבשלום חי, כנראה, לא ציית, עובדה, הוא חי בשומרון, ועל כן גזרה עליו מדינת הדמים והזדון הזו, מוות.


“מדינת ישראל” אני שונאת אותך!!! שונאת אותך!!!! שונאת אותך!!!!!
ומאחלת לך כל רע שבעולם. אסור לך להתקיים! כל יום שאת קיימת מסכן את קיום העם היהודי! יש לבטל אותך כעפרא דארעא. והילד היתום הזה מבטיח שהוא יתגייס למקום הטוב ביותר בצבא פושעי המלחמה הזה. ועל זה מגיע לרבני “הציונות הדתית” צל”ד – ציון לדיראון, ואפילו צלד”ע, ציון לדיראון עולם. במשך עשרות שנים הם מקדשים את ה”ממלכתיות”, שקידשה את עצמה לסיום העבודה של היטלר.

 

כמו שלא כל מושמדי “השואה” זכורים היום, כך גם אי אפשר כבר לעקוב אחרי הרבבות שהשמידה המדינה שהשמאל בנה, בארץ ישראל, כשהיא מנאצת את השלום, כשהיא קוראת את שמו על קיום השבועה “עולם ישן עד היסוד נחריבה”.

 

עם ישראל חייב לקחת נשק בידיו ולהילחם על חייו ועל ארצו, בכל אויביו, אין זה משנה מה מינם, גזעם, דתם או צבעם. בכל אויביו בבית ומחוץ. די לטבח העם היהודי! די לחורבן ארץ ישראל.

 

ואם הרבנים מבקשים לכפר ולו על שמץ מפשעיהם, עליהם להוביל עכשו, עם נשק ביד, את עם ישראל לנחלתו בחבל עזה, ביהודה, בשומרון ובבנימין, ואז לחצות את מעברות-הירדן ולהחזיר את עם ישראל לארצו. אפשר לעשות זאת בקלות. אפשר היה לעשות זאת אלף פעמים מאז שיבת ציון הנוכחית. רוצחינו מבית לא נתנו!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר