למה ליהודים אין זה מובן מאליו?

למה ליהודים אין זה מובן מאליו?

חנה אייזנמן
11.11.2009 07:04
למה ליהודים אין זה מובן מאליו?


אם נאסוף את דברי ההסתה הנאציים של היודוסטאלינאצים נגד ה”מתנחלים” וה”חרדים”, יחווירו מיין-קמפף של היטלר ו”הפרוטוקולים של זקני ציון” מרוב קנאה!! ואולי גבלס, שם למטה, בתופת, מכה בזעם על מצחו – ניצחוני בני, ובנוסף לכל, הם יהודים!!‘אנחנו כיפות סרוגות …. כי אנחנו בצבא הגנה לישראל … ואת חג חירותנו יום המצות הזה/ בקדושה ובנענועי גוף מתמכרים/ נחג בהתכוונות ובמצותינו דם נערים פלסטיניים…’ (יצחק לאור, ירחון ספרותי נתמך על ידי משרד החינוך 1984)

‘אני אישית מוכן לארח בביתי בחור ישיבה שיהיה קשור בחצר וינבח תהילים כל הלילה’ (אמנון דנקנר, בימי מלחמת המפרץ, ‘חדשות’ ינואר 1991)

מוטקה יחזקאלי: ‘יכולנו לאהוב אותם אילו היינו נוהגים בהם כמו עמים אחרים: אילו סגרנו אותם בשמורות טבע, ומעבירים ביניהם תיירים תמורת תשלום’ (‘דבר’ 4.7.87)

האמן יגאל תומרקין: ‘כשראיתי את שביעות הרצון של השועלים השחורים האלה, שמתחבאים מאחורי הזקנים שלהם, הבנתי שזה הסוף’ (‘סווטו של דוסים’, עיתון ‘תל אביב’ 1986)

 

 

ב”ה

 

למה ליהודים זה לא מובן מאליו?

 

 

למה נדרש רב לסוגיה כזו? נורא נורא פשוט. אנו מושמדים בארצנו, והאופיר פינס’ים מצדדים במרצחים. ורבני ישראל בודקים, האם מותר ליהודי להגן על חייו, על פי ההלכה, או לא!

 

 

בבקר, בדרכנו הביתה, לירושלים, מביקור אצל הנכדים, בבנימין, הדליק בעלי את מקלט הרדיו במכונית ושמענו דיווח על התגובות לספרו של הרב שפירא, שליט”א…..

אין בידי הספר, גם איני בטוחה שאני ברמה תורנית שתאפשר לי קריאה בו, אך, לאור ה”זעזוע” שהוא עורר, אני מבינה שזהו ספר חובה לכל יהודי המקדש את צו-החיים, את צו-הצדק, את צו-האמת, את צו-המוסר, את צו-האנושיות ואת צו-השפיות, את כל הצווים הרחוקים מ“מחנה השלום”, כרחוק מזרח ממערב, שהרי, כל הנהגת המחנה הזה צריכה היתה מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג, לפחות.

 

אופיר פינס, “אוהב ישראל” ידוע, דורש חקירה, ומבקש מאיתנו לתאר לעצמנו שמישהו היה כותב ספר כזה נגד היהודים… זה ממש לא מצחיק! מעולם לא נהניתי מבדיחות מקאבריות. הרי, רק בדבריו של אופיר פינס אפשר למלא ספר בנפח אותו ספר, שבמכירתו חיללה “צומת-ספרים” את השבת, הספר עב-הכרס ביותר בסידרת הרי פוטר. אילו היו לי הזמן והכסף… בעצם, אין צורך בזמן, את ההסתה הגבלסית של המחנה של אופיר פינס אין צורך לאסוף, היא נופלת לחיקך יומם ולילה, בשכבך ובקומך ובלכתך בדרך, אם תרצה או לא תרצה. כשאתה באוטובוס, כשאתה בקופת חולים, כשאתה במשרדים כאלה ואחרים. בכל מקום עומדות תיבות ה“שטירמר” – רדיו וטלויזיה. האשפה הגבלסית הזו, פרי האינטלקט היודושמאלנאצי לבדו, יכולה למלא ספריה עירונית מרכזית של עיר כמו ניויורק, לפחות. אם נאסוף את דברי ההסתה הנאציים של היודוסטאלינאצים נגד ה”מתנחלים” וה”חרדים”, יחווירו מיין-קמפף של היטלר ו“הפרוטוקולים של זקני ציון” מרוב קנאה!! ואולי גבלס, שם למטה, בתופת, מכה בזעם על מצחו – ניצחוני בני, ובנוסף לכל, הם יהודים!!

 

 

ולמה שנואים כל כך “המתנחלים”, או ליתר דיוק, אפשר להצביע עליהם בקלות – כי בישיבתם מעבר לקו המדינה היודוסטאלינאצית, שהשמאל בנה ותיחם, הם קוראים תגר על תורת החידלון המנחה את כל הווית המדינה הזו. ויש כאן סירוב למלא פקודה להתכווצות ב“גבולות אושוויץ”. הם מפגינים את היותם יהודים ואת אי היותם אנטישמים, בלשון המעטה, ככל העמים, שלהיות כמותם היא משאת נפשם של חסידי “אחוות העמים”. ואם יש משהו שמעלה ליודוסטאלינאצים את הדם לראש, זו מזכרת עוון לידתם כיהודים, על כרחם.

 

אז, כפי שאתם מבינים, לא צריך דמיון כדי לדמות לעצמנו ספר כזה נגד היהודים, היו כאלה במשך כל הדורות, וגם בני טיפוחיו של אופיר פינס, המרצחים, כלומר, הערבים, לא טמנו ואינם טומנים את ידיהם בצלחת, כי אם בנרתיק השבריה ובמחסניות הכדורים של הרובים שהעניק להם “מחנה השלום”, כדי להמשיך ולנהל את “המלחמה על השלום” של אופיר פינס ושימון, זה של “המזרח התיכון החדש” בטעם של פעם…

 

 

‘לא אחת עולה הצורך ללפות את הבטן המפרכסת מצחוק למראה ילדונת זבת חוטם שרק הכרס שבין שיניה מעידה עליה שהיא כבר ‘עשתה בגרות’. והיא מצווחת במיומנות שהנה זרים עומדים לעקור אותה מביתה. ולצידה מקפץ היפי המצויץ ומדובלל, שהתבהמות על הגבעות היא לו תחליף עם הכשר לפורקנים אחרים האסורים עליו במצוות דתו, והוא משחרר את הורמוניו על אמא אדמה בזעקות והתפתלויות כנגד הקלגסים המבקשים להגלותו מנווהו…. ב. מיכאל

 

וזו הסיבה להידרשות לסוגיה שאיננה סוגיה

 

” אי אפשר לעצור את הפאשיזם בנימוקים רציונאליים. את זה עוצרים רק בכוח, וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים. בשעת ההכרעה נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעפרה או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עפרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסחף הפשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית” (פרופסור זאב שטרנהל, דבר , 5.4.88)

                     למה ליהודים אין זה מובן מאליו?

 

למה נדרש רב לסוגיה כזו? נורא נורא פשוט. אנו מושמדים בארצנו, והאופיר פינס‘ים מצדדים במרצחים. ורבני ישראל בודקים, האם מותר ליהודי להגן על חייו או לא! האם מותר ליהודי לנקום, או לא, האם חייב יהודי להבהיר שדם יהודים איננו הפקר, או לא… דבר שהוא מובן לכל אומה ולשון, אינו ברור ליהודים. כי היהודים הפנימו שרציחתם היא נורמה מקובלת, כן גם גירושם, כליאתם בגיטאות ובבתי כלא וכל מכה שכתובה ואינה כתובה בתורה. על כן, צריכים לקום רבנים (אבל, להוציא פחות מקומץ, הם אינם ממלאים חובתם זו) שיבהירו להם, שדם יהודים איננו הפקר. אילו היינו נורמליים, אילו לא עמדנו על דמנו, אילו לא נרצחנו, ואילו לא הצדיק “מחנה השלום” את הג’יהאד, לא היה צורך בדיונים כאלה ובכתיבת ספר כזה. אלא, אנו נרצחים, אנו לא נורמלים, אנו שותקים כשמהרסינו ומחריבינו מעניקים את כלי הרצח ואת כל שאר התנאים שיקלו על רוצחינו את מלאכתם, כמו גירושנו מארצנו, כדי שלרשות רוצחינו יעמדו יותר בסיסי תקיפה וערי מקלט, אז, צריך לכתוב ספר כזה. וספר כזה מהווה, למעשה, כתב אישום נגד המחנה של אופיר פינס שהפך את העם הזה לעדר זומבים ההולכים כצאן לטבח. עם שבכל דור ודור עומדים עליו לכלותו, משתכשך לו במדמנת ה”מוסר” של המוסרים והרודפים וב“שיח לוחמים” על “טוהר הנשק”!

 

” בגוש אמונים ראיתי תופעה חמורה ביותר ,סרטן בגופה של הדמוקרטיה הישראלית.”

(יצחק רבין. ” פנקס שירות” . עמ 550)

למה ליהודים אין זה מובן מאליו?ואולי, לו נכתבו יותר ספרים כאלה, היינו יושבים היום, איש תחת גפנו ואיש תחת תאנתו, בארצנו כולה. הג’יהאד היה נחבא במאורתו, שום יודונאצי לא היה מטהר את ארצנו מנוכחותנו, שום יודונאצי לא היה נמלט ממשפט באשמת הסתה לרצח יהודים, טינופות כמו אופיר פינס לא היו משמשים בהנהגת העם היהודי, אלא יושבים בכלא, וזאת, לפנים משורת הדין, ורוצחי יהודים על-ידי שליחים, כמו שטרנהל, לא היו מקבלים את פרס-ישראל, אלא, היו נשפטים, כשהם מוגנים בתא זכוכית משוריינת.

 

לרבים בישראל, אולי אף לרוב המצביעים, אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם. אילו היתה בפלשתינאים מעט תבונה, הם היו מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות, לא פוגעים בנשים ובילדים ונמנעים מירי על גילה, על נחל עוז ועל שדרות. כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק. בדרך זו היו הפלשתינאים משרטטים בעצמם את פרופיל הפתרון שממילא יושג בעתיד: הקו הירוק המתוקן יהיה גבול בינלאומי, ושטחים יוחלפו כדי לפצות את הפלשתינאים על האדמות שכבר סופחו לישראל ואולי עוד יסופחו (חתן פרס-ישראל, זאב שטרנהל, ימח שמו וזכרו).

 

ביום בו יעמדו היודוסטאלינאצים לדין, הם לא יוכלו להכחיש את היותם הדוחפים הראשיים לביצוע מדיניות היודנריין הנאצית בשארית ארץ ישראל. היום הם גאים בפשעיהם!!! הכל מתועד! ואם לא יעמדו לדין בבית דין של מטה, יעמדו לדין בבית דין של מעלה.

 

                              **********************************

ציפיתי שיקרה בדיוק להפך, שפרץ יזרז את מזוז ויתבע ממנו עשייה משפטית כנגד מי שיושב במאחזים הלא חוקיים. מסתבר שהמציאות היא נוראה מכל דמיון. לא האמנתי ששר ביטחון מטעמנו ישמש מכשול לפינוי מאחזים, זה פשוט חלום בלהות”, אמר פינס.

 

“לחקור רבנים בחשד שהסיתו לסרבנות”

מאת: פנחס וולף, מערכת וואלה! חדשות

יום חמישי, 28 במאי 2009, 3:57

ח”כ אופיר פינס ותנועת שלום עכשיו קוראים למזוז לפתוח בחקירה נגד רבנים בימין שהצהירו, כי “לא יעלה על הדעת שחיילים ייטלו חלק בהחרבת יישובים”

תגובות חריפות במערכת הפוליטית על דברי רבנים ביהודה ושומרון אמש (רביעי), מהם עולה כי על חיילים ושוטרים להימנע מפינוי יישובים. לטענת חבר הכנסת אופיר פינס-פז (העבודה), מדובר ב”קריאה לסירוב פקודה שקוראת תיגר על הדמוקרטיה הישראלית. זוהי הסתה מסוכנת שעלולה לפרק את צבא הגנה לישראל”. פינס-פז קרא לראשי המתנחלים להתנער מהקריאות וליועץ המשפטי לממשלה מני מזוז לפתוח בחקירה נגד הרבנים בחשד להסתה.

 

 

ח”כ אופיר פינס על דברי משה יעלון ואלי ישי: התבטאויותיהם חסרות אחריות  

מאת שירות “הארץ”  

השר לעניינים אסטרטגיים סקר בסיור מאחזים את החשיבות הביטחונית של היישוב שפונה בהתנתקות; שני בקבוקי תבערה נזרקו על שיירת השרים

 

“נתניהו צריך להחליט אם הוא ראש הממשלה של העם או של ימין הקיצוני”, כך אמר היום (שני), ח”כ אופיר פינס בתגובה להתבטאויות שרי הממשלה שביקרו במאחזים של המועצה האזורית שומרון. לדברי פינס, “התבטאויות השרים חסרות אחריות. ומציבות אותנו על מסלול התנגשות עם ארה”ב. בינתיים נתניהו מתחבא ומסרב להבהיר לאן פניו”.

 

פינס: פינוי המאחזים מנוי וגמור

 

השר פינס בטוח שהממשלה נחושה לפנות את המאחזים הבלתי חוקיים. “ראשי יש”ע יכולים להתרוצץ משר לשר, אך תהיה הרבה יותר נחישות”. ויש מי שאחראי בעיניו למחדלים בנושא עד עתה   

 

 דפדף בחדשות 

 ברק רביד

23/6/2006 12:00  

 

 

 לפני קצת יותר מחודש ישב השר אופיר פינס בישיבת הממשלה ואישר יחד עם עמיתיו את הרכבי ועדות השרים. בזו אחר זו אושרו הוועדות, אך ככל שהתקדם הדיון, נוכח לדעת כי ועדת השרים לטיפול במאחזים הבלתי חוקיים כלל לא עלתה לסדר היום. “מי שהכריח בסופו של דבר את הממשלה להקים את הוועדה זה אני”, הוא אומר השבוע בראיון ל-nrg מעריב.

 

פינס הוא אולי השר שמזוהה יותר מכל עם נושא המאחזים הבלתי חוקיים. זה בוער בעצמותיו. במהלך קמפיין הבחירות של העבודה הוא היה זה שניסח את מצע מפלגת העבודה בעניין, וקיבל גיבוי מלא מהיו”ר עמיר פרץ. 

פרץ: הפינוי יבוצע ללא ויכוח

בפגישה עם ראשי יש”ע קבע שר הביטחון כי לא יהיו פשרות בפינוי. המתנחלים: הייתה פגישה טובה

לכתבה המלאה  

  

גם היום הם ממשיכים לראות את הנושא עין בעין, ופינס מקווה כי העובדה שפרץ הוא היום שר הביטחון, שאחראי לפינוי בפועל, תביא לפריצת דרך שלא היתה בממשלות קודמות.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר