“ציוני גאה” (ג) “מופע אימים” 2

“ציוני גאה” (ג) “מופע אימים” 2

חנה אייזנמן
08.11.2009 10:30
"ציוני גאה" (ג) "מופע אימים" 2


כשהציונים הגאים והדמוקרטים רוצים לנאץ ולגדף את “הימין” הם פותחים בהתקפה על השמאל הקיצוני, מכאן הם עוברים לנושא האינטראקציה הקיימת בין השמאל הקיצוני לימין הקיצוני…, אלה פרפורי הסיום של החזון הציוני. הוא הולך ונגמר. זה קורה משום שהקואליציה של האנטי-ציונים והאולטרה-ציונים מנצחת. החזון של מדינה יהודית ודמוקרטית הולך ומתפוגג.ב”ה

“ציוני גאה” (ג) “מופע אימים” 2

 

 

 

"ציוני גאה" (ג) "מופע אימים" 2יש להם פאטנט. כמו אותה בדיחה על המרצה להסטוריה, משוגע למהפכה-הצרפתית, שהוזמן להרצות ונתבקש לשנות הפעם ממנהגו ולהרצות על נושא אחר, למשל – על המהפכה-התעשייתית. אשר על כן, פתח המרצה את דבריו: המהפכה התעשייתית, שלא כמו המהפכה הצרפתית, שהיתה…..

כשהציונים הגאים והדמוקרטים רוצים לנאץ ולגדף את “הימין” הם פותחים בהתקפה על השמאל הקיצוני, מכאן הם עוברים לנושא האינטראקציה הקיימת בין השמאל הקיצוני לימין הקיצוני, שכן, דרכיהם של שני הזרמים מובילות לתוצאה זהה, המפחידה עד-מוות את בן-היונה, כדלהלן:


אלה פרפורי הסיום של החזון הציוני. הוא הולך ונגמר. זה קורה משום שהקואליציה של האנטי-ציונים והאולטרה-ציונים מנצחת. החזון של מדינה יהודית ודמוקרטית הולך ומתפוגג.

 

ואז מתרכזים בהסברים, למה “הימין” נורא לא פחות מן השמאל הקיצוני, ואפילו הרבה הרבה הרבה יותר:

 

… זה הרבה יותר גרוע. יש בתוכנו מי שמקים את המדינה הגדולה. כל התנחלות, מעבר לגדר ההפרדה, היא עוד סכין בגבו של המפעל הציוני, לטובת המפעל הדו-לאומי. ומכיוון שתומכי המפעל עומדים להיות אדוני משרד השיכון, ואדוני הקואליציה, אז אין צורך שיוקמו 73,000 יחידות דיור.

גם מספר זעום יותר יהיה מכת מוות למדינה יהודית, לטובת חזון המדינה הגדולה. חזון הבלהות הדו-לאומי מאיים עלינו גם אם קצב ההתנחלות הישן יישאר בעינו. בוודאי שכך אם יהיה שינוי במדיניות. עוד גבעה ועוד שכונה, בתוככי אוכלוסייה פלסטינית, והמדינה היהודית הופכת לאפיזודה היסטורית. משום שהערבים לא יברחו מכאן, וגם לא יוברחו.

 

 את הפאטנט הזה הפעילו בני היונה, מגן-“הדמוקרטיה”, אוריאל רייכמן, וה”ציוני הגאה”, בן דרור ימיני. והטכס המקאברי הוא כדלהלן: בראשונה מעלה בן-היונה מס-שפתיים, לאחר שזה אוּכָּל וטואטא הצידה, מגיע זמן העלאת קרבן-העולה, הנשרף כליל על מזבח הציונות הגאה והדמוקרטית.

האמת היא, שהברנז’ה, אליה משתייך בן יונה, מפעילי מנגנון התעמולה להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, נימנים על המחנה, אותו הוא, כביכול, תוקף, אך הוא בכוונה מרחיק עדותו מהם, למה להסתבך? מה עוד, שהוא תמים דעים אתם בתעמולת הזוועה שלהם, נגד “הימין”, בכלל, ו”הימין הקיצוני”, בפרט. האם חשב פעם על הסבירות הגבוהה, שאם אותם אנשים המובילים את “המדינה” שלו לחורבן, הם אלה התוקפים בחמת שנאת גבלסית את “הימין הקיצוני”, אז, “הימין” טוב ל”מדינה”? העתון המצוטט ביותר בעולם האנטישמי הוא עתון “הארץ”, ה”ישראלי”!

 

"ציוני גאה" (ג) "מופע אימים" 2חזון האימים של בן היונה הוא קץ החזון הציוני. הלוואי. מן הפה שלו לאלוקים, כי אם לא יבוא הקץ על החזון הציוני, יבוא הקץ על החזון היהודי. החזון הציוני והדמוקרטי מוביל בדיוק לאותו אסון שמנבא בן-היונה. אלא, שזו אינה נבואה. בן היונה מוביל לאסון הזה ומאשים אחרים. בן היונה מצהיר כי לא יעשה טראנספר לרוצחינו, שודדי ארצנו, ואז הוא מתבכיין, כדלהלן: 

 

האם יהיה לרוב הישראלי כוח לעמוד מול האסון ההולך ומתממש? האם תוכל הדמוקרטיה הישראלית לעצור את הגשמת המדינה הדו-לאומית, שלא תהיה דו-לאומית, אלא עוד ישות שכולה מרחץ דמים?

כפי שאנו רואים, בן היונה יודע היטב עם מי יש לנו עסק. עוד לפני כן, באותו מאניפסט אימים שלו, הוא ממש ממורמר בגין חוסר הגינותם של “האיסלאמיסטים”:

לא שידענו שיהודים הפעילו מתאבדים נגד פולין, גרמניה או רוסיה. לא שידענו על “ג’יהאד יהודי” שמטרתו לייהד את אירופה.  

להסתכל על עצמנו "ציוני גאה" (ג) "מופע אימים" 2 כאמור, הנבל יודע שיש לנו עסק עם חלאת האדם. ובכל זאת, הוא לא יגרש אותם, כי זו “לא נורמה מקובלת”, הוא יגרש שוב את היהודים, לאחר שגורשו מכל מקום בעולם. למה? טוב, לא צריך להיות נודניק, הרי זה ברור: אז, לא נצטרך “להסתכל על עצמנו”, כי איש בעולם לא יפצה פה ולא יצפצף ובן היונה יהיה פטור מן ההתבכיינות על:

– מוסד אקדמי אמריקני ראשון, המפשייר קולג’, החליט לאחרונה על חרם נגד ישראל. ב-1977 היה המפשייר קולג’ המוסד האקדמי הראשון שהחליט על החרמת דרום אפריקה. אף אחד לא שם לב. ההמשך ידוע. דרום אפריקה הפכה למצורעת. המשטר הישן התמוטט. זה מה שרוצים לעשות לישראל. ההתחלה כבר כאן.

– תשע מאות אנשי אקדמיה, רובם מארה”ב, שלחו מכתב גלוי לנשיא ארה”ב. הם קוראים  לו, למעשה, לפרק את מדינת ישראל כמדינה יהודית, לטובת הקמת מדינה אחת. בארץ העניין לא זכה לשום אזכור. אנחנו הרי בתרדמת. ואם ימומשו תוכניות משרד השיכון, אז החזון האנטי-ציוני יוגשם בשטח על ידי האולטרה-ציונים.  

– וזה נמשך. העיתון הספרדי “אל-מונדו”, השני בגודלו בספרד, פרסם לאחרונה מאמר אנטישמי לחלוטין. אין שם הבחנה בין יהודים לישראל. היהודים, לפי המאמר, אשמים בכל הצרות שבאו עליהם לאורך ההיסטוריה.

 

"ציוני גאה" (ג) "מופע אימים" 2ינאי המלך הזהיר את שלומציון מן הצבועים, ה“עושים מעשה זמרי ומבקשים שכר כפנחס”. כאלו הם בני-היונה – מבצעים פשעים איומים נגד העם היהודי, תוך כדי כרכורי חן לפני הנאציזם הבינלאומי, ומצפים לפרס-נובל לשלום. והם בהחלט ראויים לפרס של פרס&רבין&ערפאת, ימח שמם! בני היונה אינם רק צבועים, אלא, פושעים נאלחים.

 

"ציוני גאה" (ג) "מופע אימים" 2“טראנספר”! ווהאו! מדברים גבוהה גבוהה, משתמשים במושגים טעונים מנותקים – מנותקים מן המציאות, מנותקים מן המוסר, מנותקים מן הצדק, מנותקים מן האמת, מנותקים לגמרי מאנושיות בסיסית. כמו, צריך להפריד בן רבין, האיש, לבין מעשיו, כיפאק, היי! צריך להפריד בין היטלר, האיש, לבין מעשיו…

 

המוסר של בני היונה אומר, אסור לגרש רוצחים, כי זו לא נורמה מקובלת, צריך לגרש את הקרבנות, לרכז אותם בגבולות-אושוויץ, בשם ה”דמוקרטיה”. זה פאטנט אלביוני-ציונאצי-ג’יהאדי ידוע ומוכר – שיושם בהצלחה בחברון ובעזה, תרפ”ט. היהודים נטבחו על ידי הערבים ובאו בני אלביון וגירשו את היהודים “לטובתם”. ואז יכולה הטינופת, שולמית אלוני, להצהיר בפני מארחה, נתשה:  “חברון היא עיר ערבית”! ועוד אומרים: “אסור להשוות שום דבר….”, כלומר, אסור להשוות את היודונאצים לפרוסונאצים.

 

"ציוני גאה" (ג) "מופע אימים" 2אם יש בעולם שני דברים שהמדינה שהשמאל בנה רחוקה מהם כרחוק מזרח ממערב, הרי אלה הן היהדות והדמוקרטיה!!! אבל, בני היונה מדקלמים: “מדינה יהודית דמוקרטית”.

 

אז, על ה“דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון” כבר אין צורך להכביר מלים, די אם נאמר שהיא זהה לחלוטין ל”דמוקרטיה” של הרייך השלישי.

 

והיהדות – מעולם לא שמענו מסר יהודי מן ה”רצים” לראשות הממשלה או לנשיאות המדינה שהשמאל בנה. מעולם לא שמענו הבטחה לשיבת ציון. לא שמענו הבטחה להשבת כל זכויותינו בכל ארצנו. לא שמענו ש”המדינה” תכה עד חרמה באויביה הגרועים מן הנאצים, לא שמענו שמדינת היהודים תנהל אורח חיים יהודי… אל תחייכו, בכו!! יש לפחות ששה מליוני סיבות לבכות!

מה שמבטיחים לנו תמיד אלו הם ה”שלום” וה”בטחון….” – מלים ריקות, יתר על כן, שקריות!!! אין בטחון בלי ארץ מולדת – קרקע קדושה מוצקה מתחת לרגלינו, ואין טעם בשלום, בלי ארץ מולדת. ומי עוד, כעם היהודי, למד על בשרו, במשך אלפיים שנות שואה, שאין שלום לעם בזוז ושסוי בגלות הדוויה! משום מה, הדבקות במולדת, הריבונות בה ולהיות עם חפשי בה, נראית לבני היונה כ”מופע אימים פאשיסטי”, ואילו מראה היהודי הנודד, נראה להם כמופע – מסע עליז בארץ הפלאות וה”מוסר”.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר