בכל לשונות תבל קוראים לזה בגידה. או, קרציית – moreshet rabinkaktus

בכל לשונות תבל קוראים לזה בגידה. או, קרציית – moreshet rabinkaktus

חנה אייזנמן
03.11.2009 08:42
בכל לשונות תבל קוראים לזה בגידה.   או,  קרציית - moreshet rabinkaktus


ואולי פרס ואולמרט ודומיהם אינם עונים על קריטריון הבוגד. כי ארצנו איננה ארצם! היא רכוש גנוב בידיהם, והם עושים את כל המאמצים להיפטר מן הרכוש הגנוב, רק לא להשיבו לנשדדים. על כן, אולי אינם בוגדים, אלא, “סתם”, פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות.ב”ה

 

 

 

 

בכל לשונות תבל קוראים לזה בגידה!

 

 

ואולי פרס ואולמרט ודומיהם אינם עונים על קריטריון הבוגד. כי ארצנו איננה ארצם! היא רכוש גנוב בידיהם, והם עושים את כל המאמצים להיפטר מן הרכוש הגנוב, רק לא להשיבו לנשדדים. על כן, אולי אינם בוגדים, אלא, “סתם”, פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות.

 

 

אולמרט, שהוא, כידוע, “ראש ממשלה בישראל”, שזה אומר – הכל נתון בידיו והרשות נתונה לפשוע – מגניבה, קבלה ומתן שוחד ועד רצח-עם – מצהיר קבל עולם וקבל איסלאם, שאין לנו ברירה, אלא, “לוותר על חלקי מולדת”.

מה רוצה להשיג אולמרט בזה שהוא מודה שמדובר בחלקי מולדת? טיהור? צל”ש על אמירת האמת?

האמת היא, שמי שמוסר את המולדת, מרצונו, ולא מפני שהובס בקרב, להיפך, הוא ניצח, הוא בוגד!

 

בוגד, על פי מלון אבן שושן: מפיר אמון, אדם הפועל נגד חבריו, נגד עמו או נגד ארצו ומסייע לאויב.

 

בוגדtraitor, על פי מלון LONGMAN : a person who is disloyal esp, to his/her country.

(מי שאינו/ה נאמן/ה, בעיקר, לארצו/ה).  

 

ואולי פרס ואולמרט ודומיהם אינם עונים על קריטריון הבוגד. כי ארצנו איננה ארצם! היא רכוש גנוב בידיהם, והם עושים את כל המאמצים להיפטר מן הרכוש הגנוב,  ככל גנב היודע מה טוב בשבילו, רק לא להשיבו לנשדדים. על כן, אולי אינם בוגדים, אלא, בשיא הפשטות, פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות. מכל מקום, כל עם אחר היה מטפל בהם, כבבוגדים.

אבל הם, הרבה מעבר לכך. כאן יש מסירת עם למוות, מתוך מודעות מוחלטת. אין זו סתם בגידה. פטן נחשב לבוגד בצרפת, למרות ששיתוף הפעולה שלו עם הנאצים החל לאחר כיבוש צרפת בידי הנאצים, ומטרתו היתה, להציל מה שאפשר. פטן, שהיה בשעתו גבור מלחמה ונערץ, מה שאולמרט ופרס לא היו מעולם, עמד לדין ונגזר עליו עונש מוות. דה-גול המתיק את ענשו למאסר עולם. הוא מת בכלא. נשים צרפתיות שהתרועעו עם נאצים, ראשיהן גולחו ובמצב זה הן הועברו ברחובות קריה, כשההמונים יורקים עליהן.

 

צ’מברליין, שלא מכר את עמו, אלא, את צ’כוסלובקיה, עף בבושת פנים ממעמדו וייזכר לדיראון עולם. איש מהם לא ירד לשפל הפשעים בהם מתמחים, זה עשרות שנים, שונאי ישראל מבית. אלה עקרו את עצמם, מרצונם, ממורשת ישראל, מה שמעיד עליהם, שהם חידלי אישים, מוטאציה – מפלצת המסוגלת לכל דבר תועבה. כי יהודי, הנפרד מזהותו ומעצמיותו, מתחיל כאדם לא שלם, ממשיך כאדם מעוות נפש, ומסיים כלא-אדם כלל. זו המדרגה אליה הגיעו פרס ואולמרט.

ישותם של ראשי “מדינת ישראל” מורכבת מן הרוע האבסולוטי! כשסרו נשמותיהם מן היהדות, הן נמכרו לשטן.

 

איך, לאחר שכבר נשדדנו מכ-80% מנחלת אבותינו, מעז מנהיג בישראל להצהיר על הכרח למסור את השאר? איך? מאיפה נובעת הרישעות המוחלטת הזו? אז, כבר הסברנו – מן השטן!

למעשה, כבר היום, נמצא כל בית יהודי ברחבי ארץ ישראל, בטווח הטילים של הפארטנרים של פרס. הם ממטירים אש וגפרית על ערים בישראל, ואיך מגיבים הפושעים פרס ואולמרט? מבטיחים גמול על כך. המרצחים מבינים את הרמז, ו”מכסים” את כל הנגב בטילים מכל הסוגים, כאות לרחשי תודתם. בכך הם תורמים ל“תהליך השלום” של פושעי ישראל, במתן תירוץ, לרומם לעלה ולקלס את ה”שלום”, העדיף על שפך הדם. וכך אומר הנבל, אולמרט:

 

“רגע האמת הגיע. אפשר לדחות אותו עוד הרבה שנים בהם ישפך דם. אך צריך להביט אליו ביושר, בזקיפות קומה ובאחריות. הכדורים שרצחו את רבין לא יכלו לעצור את המסלול ההיסטורי שהוביל. גם לאחר מותו רבין ינצח”.

 

אנו חיים מרגע אמת לרגע אמת, כבר עשרות בשנים. כל רגע “אמת” מביא עלינו אסון חדש, של “רגע אמת”, של “הזדמנות הסטורית”, של “חלון הזדמנויות…” של רדיפה, גירוש, הסתה גבלסית ורוע טוטאלי! כל רגע של אמת הוא הזדמנות לגמרי לא הסטורית, למנוולים כמו פרס ואולמרט, להשקיע אותנו עמוק יותר בדמנו, הנשפך כמים, אך ורק בעטיים. כי פושעים, כמו  אולמרט ופרס, יכחישו את האמת, כל עוד נשמתם המעוותת בם, הכרה באמת לא תקדם אותם לשום מקום. איך יסתכלו עליהם כל ידידיהם הרבים בעולם, אם יצילו את עם ישראל? הרי, ישנאו אותם, ואת זה אינם רוצים.

אולמרט מבטיח שפך דם, אם לא נוותר, סוף סוף, על קיומנו. אולמרט ופרס מובילים, ביודעין, את העם הזה להשמדה!

 

ועוד אומר הנבל:

 

עלינו לוותר על חלקי מולדת עליהם חלמנו במשך דורות ותפילות,

 

כיפאק, אולמרט! אתה מכיר את ההסטוריה היהודית? מגיע לך צל”ש. אבל, איך זה קשור אליך? מתי היית יהודי לאחרונה? מתי התפללת? וּלְמה התפללת? אני אגיד לך, אתה “יהודי” מאותו סוג עליו מדבר מילון אוקספורד;  אתה מן ה”יהודים” הסוגדים ומתפללים לכסף, כמו שאנו מתפללים על הגשם ועל הטל, שישקו את הארץ הטובה הזו, שחורבנה הוא משאת נפשכם!

 

אתה כבר מזמן ויתרת, וזו בעיה שלך! אל תכפה עלינו את עיוותיך הנפשיים! אין לך הזכות לכפות עלינו את ויתוריך על הארץ, כי אנו לא ויתרנו ולעולם לא נוותר. כל משיכה של ארצנו מתחת לרגלינו ומסירת נתחיה המדממים לרוצחינו, תעלינה לך ביוקר רב בבית דין של מעלה. לשם לא תוכל לקחת, לא את פרקליטיך, פרקליטי השטן, ולא את כספך. שם זה לא עובד.

 

אבל, אתה לא לבד. העובדה שפרס נשיא ואתה ראש ממשלה, מעידה על טיבה של המדינה שהשמאל בנה – מדינת דמים וזדון, רשע ופשע, המופנים, כולם, נגד העם היהודי.

 

באותה הזדמנות שאולמרט אמר את דברי התועבה, שלעיל, אמר הפרס:

 

קיים מיעוט קטן, שלוח-רסן ופורק-עול, מתריס בחוצפה נגד סמכות המדינה. פוגע בפלסטינים מפני שהם פלסטינים וקורא תגר על אוכפי-החוק, השוטרים והחיילים, אלה המגינים על המדינה, והמגינים גם עליהם. את המיעוט האלים והמסוכן יש להוקיע ולבודד, ואין להחריש לשמע דברי הסתה ונאצה שלהם. אין לעבור לסדר-היום על מעשי השחתה ופגיעה. כאילו הם מדינה בתוך מדינה”,

 

 

“פוגע בפלסטינים מפני שהם פלסטינים…” הרוע,החוצפה וה… אסור להגיד! כל תורת האנטישמיות כולה על רגל אחת. הקרבנות הם הפושעים, הרוצחים הם הקרבנות….

 

אנשים יוצאים בבקר לעבודה, ואינם בטוחים שיחזרו בערב אל משפחותיהם. והם כולם יהודים! והם כולם יודעים, שהגנה עצמית עלולה לעלות להם ביוקר, כי המדינה שהשמאל בנה, משתמשת ב“פלסטינים”, להביא לידי גמר טוב יותר את ה“שואה”. אז, לא הצליח בן-גוריון, ימח שמו, להיפטר מן היהדות, הם מנסים “לתקן”.

כל “פלסטיני” יודע שהוא יכל לצאת ולבוא בכל מקום, ואיש לא יפגע בו לרעה. אך, היהודים היוצאים לעבודת יומם או לתפילת יומם, נתקלים בדרכם בעושי דברו של פרס, “פעילי שלום” יודונאצים, המתנכלים להם, ואם אינם מגישים את לחייהם למורטים ואת גוום למכים, הם שלוחי רסן, פורקי עול, מתריסים….

 

ויש לנבל הזה החוצפה להתיימר להגן “גם עליהם”. הם אלה המגינים על היצור חסר התועלת הזה, המסוכן לעם היהודי. הם הנופלים במלחמות הסרק שהוא מביא עלינו בשנאתו אותנו!! הוא, הנבל, מעולם לא שירת בצבא, הוא, הנבל, המחריב ומשמיד אותנו, שהרי זה מפעל חייו, “מגן” עלינו… הוא, מגן עלינו! הוא, עושה טובה לטובי החיילים המגינים על ה“מדינה” המחורבנת שלו! מדינת התועבה שהשתלטה על הנס חסר התקדים והעצום, של שיבת ציון לאחר שנות אלפיים, והפכה אותו למדמנת דם ואש ותמרות עשן.

 

אכן, לאימת כולנו, רק קומץ קטן עדיין מתעקש שלא להימנות על מחנה הרשע והפשע של פרס&אולמרט. הם לא האנשים של פרס! ויש לקוות שההתרסה החצופה נגד סמכות “המדינה” תגבר ותלך, שאם לא כן, פה תהא קבורתנו. אם עם ישראל ימשיך להיכנע לדרך הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, כל העולם יעלה עלינו לכלותנו! הניצבים היום כטריז בינינו לבין ההשמדה הטוטאלית, שבפתח, זה ה“מיעוט הקטן, שלוח הרסן ופורק העול..”, פורק עולם של גדולי שונאי ישראל בכל הזמנים.

 

ה“מיעוט הקטן” והחצוף, זה מה שנותר מן העם הנבל ולא חכם הזה – המיעוט הקטן שכל חייו הם, אהבת עם ישראל, אהבת תורת ישראל ואהבת ארץ ישראל, ועל כן הם אויביו הגדולים ביותר של פרס, שמפעל חייו הוא – חורבן עם ישראל, חורבן תורת ישראל וחורבן ארץ ישראל!

 

“הנשיא” עוסק בהסתה נגד הטובים שבאזרחי הארץ הזו. “הנשיא”, שבראשו דמם של אלפי קרבנות ה“שלום” שלו ושל מחנהו – חבר פאשיסטים, פושעים וחטאים, תוקף את קרבנותיו. הוא, הנבל, שהביע את אהדתו לנבל כמותו, שטרנהל, שקרא לרצוח את ה“מיעוט הקטן, שלוח הרסן ופורק העול, המתריס בחוצפה נגד סמכות המדינה…”, כאשר הנבל הזה התנדב להיות גבור עלילת הדם נגד יהודים שהוא קרא להשמדתם.

ולו רק על זה, חובה היא להעמידם לדין על פי תקדים משפטי-נירנברג.

 

מי שאינו מתריס נגד סמכות מדינת הדמים והזדון הזו, משתף פעולה עם גדולי הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, שידע העולם!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר