“מתנחל נעצר”

“מתנחל נעצר”

חנה אייזנמן
01.11.2009 19:20
"מתנחל נעצר"


איני יודעת אם תושב שבות-רחל עשה את המעשים המיוחסים לו. אך אני, ובוודאי רבים אחרים בארץ הזו, מבינים אותו. וכמובן, איננו מתנצלים. לא מפני שאנו, אישית, לא עשינו את המעשים האלה, ואולי, דווקא על כך, עלינו להתנצל בפני עצמנו, אלא, משום שאין להתנצל לפני רוצחי העם היהודי…. שושביני תכנית השלבים להשמדתנו, שופטים אותנו…ב”ה

“מתנחל נעצר”      "מתנחל נעצר"

 

 

 

ראינו גם “גופת מתנחל”, אבל, זה בסדר גמור, אפילו רצוי, הרבה יותר מבסדר. זהו הצדק העוז-שטרנהלי, מין צדק שכזה, המחזיק טובה לבעליו, כמו, פרס ישראל!

 

לא שכותרת כנ”ל נדירה או יוצאת דופן, אבל היא תמיד גבלסית! כי זו כותרת בעתונות השטירמרית המכונה – “תיקשורת ישראלית”. כי הציונאצים, כמו הפרוסינאצים, מסמנים את היהודים! העמוס עוז’ים קבעו שאסור ליהודים להתיישב בארץ ישראל, אלא על פי אישור משמאל, וכל המתיישב, עושה זאת על אחריותו המתנחלית. ובעוד כל השמאל הוציא את עצמו מחוץ לחוק, כלומר, שום חוק אינו חל עליו, והוא פטור כמובן ממטרד אכיפת החוק עליו, הרי ה”מתנחלים” נושאים בכל כובדן של זרועות החוק – זרועות אכיפת חוקי נירנברג. עובדה, הרוצח הנתעב, יצחק רבין, ימח שמו, מעולם לא עמד למשפט ולא נשא בשום עונש על טבח ביהודים, לא רק חפים מפשע, אלא, כאלה שלא היה ראוי להתעפר בעפר רגליהם. אי  אפשר היה להעמיד אותו לדין, כי הוא פעל בדיוק על פי דרישות החוק, והחוק היה בן-גוריון. זו גם היתה הסיבה שהאפס הגמור הזה, רבין, זכה בתפקידים מתפקידים שונים, בן-גוריון לא רצה להישאר חייב לשכיר “התותח הקדוש” שלו.

 

העוז’ים והשטרנהל’ים ובני משפחותיהם, שצריכים היו, מזמן, לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, מסתובבים חפשיים ואף מוענקים להם פרסי ישראל, כי “ישראל” היא מדינת הציונאצים, בהתאם למתווה הרצל.

 

המדהים הוא שהעם הזה, קרבן ההתעללות הפיזית והנפשית בידי חלאת המין האנושי, “מחנה השלום”, שותק, כאשר הוא מושמד והולך, ופיסת-ארצו האחרונה נמשכת מתחת לרגליו, כשעל עמל חייו, בדם יזע ודמעות, עולים בולדוזרים, והמתים נעקרים מקברותיהם. מעולם לא נודעה בעולם זוועה שכזו.

 

“מתנחל”, העם שאיננו העם של עמוס עוז, ב”ה, ושל חלאת המין האנושי, משפחת רבין, שרציה של “רוזה האדומה” רבין.

 

כבר אמרתי פעמים רבות – אין “פלשתינאי” חף מפשע! הם כולם בני-מוות! כל המזדהה כ”פלשתינאי”, מצהיר, למעשה – אני רוצח העם היהודי -! כי “העם הערבי הפלשתינאי”, נוצר למטרה אחת בלבד – להשמיד את  הישוב היהודי בארץ ישראל; הם גם כלי הרצח וגם ה”הצדקה” לרצח, שהרי הם “הקרבנות”, ב“סכסוך הישראלי פלסטיני”, קודם, “הסכסוך הישראלי פלשתינאי”, ולפני-כן “הסכסוך הישראלי ערבי”, הזהה לחלוטין ל“סכסוך היהודי נאצי”, הכל על פי צרכיו הפרוורטיים של “מחנה השלום”. עמם מחזיק ב-99.9% של אדמות המזרח התיכון, בתוך זה חלק הארי של ארץ ישראל, והטינופת העוז-שטרנהלית מסיתה את השודדים המרצחים האלה, לרצוח את ה”מתנחלים”, כלומר, את ילדי ונכדי, היושבים בנחלת אבותיהם, על פי חוק, על פי כל דין, על פי זכותם וחובתם, על פי הצדק, על פי היושר, על פי המוסר, על פי האמת, כל האמת, אך ורק האמת. והאמת היא, שכל הנלחם ביהודים הבונים את ארצם, גרוע מן הנאצים, ששה מליוני מונים. זו תמצית חלאת האדם!

 

איני יודעת אם תושב שבות-רחל עשה את המעשים המיוחסים לו. אך אני, ובוודאי רבים אחרים בארץ הזו, מבינים אותו. וכמובן, איננו מתנצלים. לא מפני שאנו, אישית, לא עשינו את המעשים האלה, ואולי, דווקא על כך, עלינו להתנצל בפני עצמנו, אלא, משום שאין להתנצל לפני רוצחי העם היהודי, שמינו את עצמם לשופטינו, פוסקי גזר-דיננו והמוציאים לפועל. שושביני תכנית השלבים להשמדתנו, שופטים אותנו…. אילולא התנצלו הקרבנות על חיסול הרוצח רבין, כבר מזמן לא היה מתקיים הפסטיבל לזכרו. אילולא הזדחלו להם התולעים, מסוג נתניהו, אל כל מקרופון מוכן ומזדמן, להספיד, לשקר וללקק, כבר מזמן לא היה מתקיים פסטיבל- רבין.

 

האמת העירומה היא, שקל יותר להבין את אותם יהודים, פחות מקומץ, שקמו לעשות מעשה, מאשר להבין את כל העם הזה, ההולכים כצאן לטבח. וכולכם יודעים שזו האמת – אנו הולכים כצאן לטבח, כשמעלינו מתנוססות סיסמאות – “שלום”, “בטחון”, “דמוקרטיה” ו“שלטון החוק”, וכמובן, מדינת משפחת רבין מעל לכל, כמו גרמניה. בדיוק כמו כל השקרים על “האבא של כולנו”, רבין. התכונה המאפיינת את המדינה שהשמאל בנה, יותר מכל, הוא השקר! כי שמאל הוא שקר!

 

הגיע הזמן שכל עם ישראל יקום ויטפל ברוצחיו. כבר לפני שנים טענתי כי אם המדינה הזו תמשיך להפקיר את חיי העם היהודי, יקומו יהודים חפצי-חיים ויאספו מערימת האשפה של המדינה את החוק שהושלך שמה, ויקחוהו בידיהם.

 

כשהפושע, נתניהו סופד ל“נסיך” ומונה את כל פלאי רבין, כשהוא יודע, שלבד משמו של יצחק רבין, כל מלה היא שקר שפל ומביש, הרי הוא מצדיק את רצח העם היהודי, או לפחות את מורשת שנאת-ישראל של הרוצח, רבין. “ראש ממשלה בישראל”, שהצהיר שהוא ראש ממשלה של 98% מן העם, שהוא מביא את “השלום” רק לאלה שחושבים כמוהו. זו, בדיוק משמעותה של “הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”, שהיא היודוסטאלינאציה היחידה במזרח התיכון ובעולם כולו. זה אותו רבין, יש”ו, שספד ל”מתנחל” חיים מזרחי, ה’ יקום דמו מידי המדינה שהשמאל בנה, שנשחט בידי הערבי שאצלו בקש לקנות ביצים: “הוא הלך לקנות ביצים בזול”. ראש ממשלה ישראנטישמי. אמנם היה קרבנן של שתי מכשפות, אמו רוזה, ובת דמותה, אשתו לאה, אך אין בזה כדי לשנות את העובדה שהאיש היה אנטישמי, בוגד ורוצח.

 

ועומדים להם מאחורי מקרופונים כל “המי ומי”, ראש הממשלה, שרים, כמו שר “החינוך מחדש”, ושאר מיני חסרי-חוליות, זחלי כנסת, ומשבחים, מהללים ומרוממים פושע מלחמה, בוגד ורוצח, ומעמיקים את הקבר, שהמחזיקים במורשתו של הרוצח, כורים לעם היהודי.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר