“איפה אתם גרים עכשו?

“איפה אתם גרים עכשו?

חנה אייזנמן
18.10.2009 09:48
"איפה אתם גרים עכשו?


היא מצביעה על הסרטים – כתום ושחור, הקשורים לתיקי – ואומרת – חשבתי שאתם מגוש-קטיף…. אמרתי – לא, אנחנו עם ישראל וגירשו אותנו מחבל עזה, נחלת יהודה. והיא אומרת – בקושי רואים עוד מישהו היום….ב”ה

 

 "איפה אתם גרים היום?

“איפה אתם גרים היום”

 

 

היא מצביעה על הסרטים – כתום ושחור, הקשורים לתיקי – ואומרת –  חשבתי שאתם מגוש-קטיף…. אמרתי – לא, אנחנו עם ישראל וגירשו אותנו מחבל עזה, נחלת יהודה. והיא אומרת – בקושי רואים עוד מישהו היום….

 

פגשנו בהם במרפאת העינים של קופ”ח במקור-ברוך בירושלים. מעולם לא הכרנו ושיחתנו החלה בענייני דהמתנה מוגזמת לרופאה. בעלה הביט בבעלי ואמר שהוא מוכר לו. בעלי לא הכירו אבל זו אינה ראיה לשום דבר, כי הראיה שלו “על הפנים”. מסתבר שהם חברים ללימודים, כלומר, לומדים ב”כולל” לפנסיונרים בבית-הכנסת ישורון. ואם כבר מקושרים, איכשהו, בודקים הלאה. מוצאם מקרית ביאליק, מה שנקרא: “הקריות”, וזה לא רחוק מכפר ילדותי, כפר חסידים, ורבים מבני הכפר נדדו לקריות.. ולהיפך… כמו כן, גדלו בקריות מי שהיו חניכות בחברת הנוער בקבוץ חפץ-חיים, כאשר הייתי אני שם… בקיצור, יש לנו מכרים משותפים ואפילו לא מעטים…

השיחה מתגלגלת והגברת שואלת: איפה אתם גרים עכשו? אני אומרת – ירושלים.

השאלה תמוהה בעיני. נכון, מצאנו מכרים משותפים, אך בכל זאת, הכרנו רק היום, לפני דקות מעטות, מה פירוש “עכשו”? והיא ממשיכה: ואיפה גרתם קודם???? – מה זאת אומרת. אנחנו ירושלמים כל הזמן (מאז שהגענו אליה כרווק ורווקה. כאן הכרנו).

היא מצביעה על הסרטים – כתום ושחור, הקשורים לתיקי – ואומרת –  חשבתי שאתם מגוש-קטיף…. אמרתי – לא, אנחנו עם ישראל וגירשו אותנו מחבל עזה, נחלת יהודה. והיא אומרת – בקושי רואים עוד מישהו היום….

 

אני, כל הזמן!

גם את זה הצליח מנגנון התעמולה להשמדתנו לעשות – לנכר את העם לארצו. זאת עשו מאז ימיה הראשונים של “הציונות הסוציאליסטית” וכמובן, ה”דמוקרטית”, ובעיקר – אנטישמית!!! וזאת בלשון המעטה (היא, בשיא הפשטות – ארכינאצית!!!! אבל נמאסה עלי החזרה על עובדה זו).

היתה זו תנועת מלקחיים; מחד, התאמצו בכל כוחם להכחיש את שייכות עם ישראל לארצו, מאידך, עשו דמוניזציה ל”בריונים” ה”שעירים מקפצים על הרי טרשים”, היושבים בשטחים שאינם שלהם, רק מתוך תאוות הכיבוש וההתעללות בזר.

ומה קבלנו? נאציזם!! חד וחלק ואכזרי! עם וצבא של ברגים קטנים, המצייתים לחלאת המין האנושי ומרגישים עם זה מצויין; הם מבצעים “משימה לאומית”… ועדר זומבים המבקשים ומאמינים ב – שלום עליך נפשי – מה שיהיה יהיה, למה לשים ראש בריא במיטה חולה? למה לקרוא תגר על מורשת הרוצח המתועב, בן-גוריון?

איך הצליחו לשבש כך את מוחו ונשמתו של עם עולם? העם הנחשב, משום מה, לעם סגולה… עם שלא היה פשע שבוצע נגדו במשך אלפיים, שאותו אינו מבצע נגד בניו, שלו!! עם נבל ולא חכם!

כל העם האידיוטי הזה, ולפני כולם “הציונות הדתית”, מיישרים קו עם הקורקטיות הפוליטית שמכתיבים גדולי שונאי ישראל בכל הזמנים – הציונל-סוציאליסטים, אחים בדם לנציונל-סוציאליסטים.

אנשים לא יקראו לשקרים הראשוניים ביותר בשמם, כי זה נשמע מיושן, קטנוני, ממש לא אוניברסלי, דברים שאבד עליהם הכלח. לאחר ש”ישראל” כבר הכירה ב”זכויות הלגיטימיות” של “עם”, שלא היה ולא נברא, לאחר שכבר הבטיחה להקים מדינה ל”עם” הזה, לאחר שכבר הכריזה שנחלת אבותינו “שטחים כבושים” הם בידיה, איך אפשר לבוא פתאם ולומר שהכל שקרים? הרי, תיראה ממש דבילי, ובעיקר מפגר, שנזכר פתאם בנושנות… חסידי אומות העולם מעולם לא התביישו לקרוא לכל השקרים בשמם, אך, פשוט, נמאס להם. אם היהודים עצמם מודים, שהשמדתם היא זכותו הלגיטימית של הג’יהאד, מי הם, הגויים, שיבואו ויגלגלו בזכות היהודים לחיות ולבנות את ארצם?

וכך היה הגירוש, לבעייתם הפרטית של המגורשים-אישית מבתיהם בגוש-קטיף ובצפון השומרון. וזו בדיוק היתה עמדת המימסד הציוני, בראשות הנבלים, חיים ויצמן ודוד בן גוריון, להשמדת יהדות אירופה – זבש”ם ומבחינתנו, מצויין! הכל הולך על פי התכנון שלנו; כאן תהיה מדינה כצלמנו כדמותנו, שתרדה במיעוט היהודי… ואילולא הבטיח הקב”ה, כי לא יביא שוב מבול על הארץ, אין ספק שזה היה בא עלינו, אם לא בימי שיתוף הפעולה של המימסד הציוני עם הנאצים הגרמנים, הרי היה בא היום, עם שיתוף הפעולה של המדינה שהשמאל בנה עם הנאציזם הבינלאומי להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל.

 "איפה אתם גרים היום?כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר