לצאת מעזה לעזאזל

לצאת מעזה לעזאזל

חנה אייזנמן
01.09.2009 09:37
לצאת מעזה לעזאזל


עם קטיעת רגליהם, בידי הפארטנרים של שרון, איבדו ילדי משפחת כהן, מכפר דרום, את זכותם לשרת בצבא יהודי, למען העם והמולדת. הבן של “שובי”, זכה. ומה הוא עושה בזכיה הזו? מנצל אותה למלחמה בעם ובמולדת! 

ב”ה

לצאת מעזה לעזאזלאין זה מפתיע שהאמא של “שובי” היא אשתו ה”א-פוליטית” של עמי אילון ה”א-פוליטי”.

 

לצאת מעזה לעזאזל

 

חנה אייזנמן כ”ה תמוז התשס”ה 01/08/2005 22:42

בשבוע שעבר, באחת משיחותי הרבות עם אחייני בנצרים, רציתי, כמדי פעם, להזמין את עצמנו לשבת בנצרים. פתאם, נזכרתי, כמתוך דימדומי סיוט בידיוני, שכדי לבקר אצל אסירי גוש קטיף, יש צורך בסרטיפיקט המונפק ע”י משרד ההגירה של ה”מדינה שהשמאל בנה”. וכי סרטיפיקט כזה מונפק רק לקרובים מדרגה ראשונה…. האם זה קורה באמת, או אולי אני מגזימה? פרנואידית? הלוא כל השנים גערו בי שאני מגזימה, בוטה, “מבטלת את מי שלא חושב כמוך”. הטיפו מוסר – “גם הם רוצים בטובת ישראל, אבל בדרך אחרת”. לא האזינו ולא שמעו שהמחלוקת אינה על הדרך אלא על המהות, על המטרה! אז זה קורה באמת, או זו סתם הסתה? אני יכולה, או לא יכולה, לטייל בגוש קטיף?

אז נענינו להזמנת הבת ונסענו לשומרון. זה ניתן עדיין. וכך איתרע מזלנו לראות את המודעות של “שובי”  ומינהלת סל”ע, מלכלכות דפים שלמים בעתון, ה”שמאל-לייט”, כהגדרת חברתי, מקור-ראשון. לרגע נעתקו מלים מפינו. התקשרתי אל אחייני, בנצרים, ושאלתי אם ראה את המודעות השערוריתיות במקור-ראשון. הוא אמר שלא, הוא אינו רואה את העתון הזה. אבל הוא ראה את אותן מודעות בעתון הצופה, בתוספת ההערה – “מודעה בתשלום”. כאילו לא ידענו שהעיסוק במקצוע העתיק ביותר בעולם, או מכירת הנפש לשטן, נעשים בתמורה לאתנן.

העם היושב בציון חונך במשטר טרור הפוליטיקלי-קורקט, שאחת מסיסמותיו הרבות והריקות היא – “אסור להשוות שום דבר לשואה”, וליתר דיוק – על כל פשעים תכסה הסיסמה – אסור להשוות שום דבר לשואה. עשרות שנים מתנהלת הסתה שטנית נגד המתנחלים, באשר הם לא שמאלנים, כהכנה ורקע לפשעים המתבצעים היום נגד העם היהודי, במסווה של ענישת ה“מתנחבלים”, ה“פראזיטים”, “מוצצי דמנו”, ה“חיים על חשבוננו“, וגם רוצחים “פלשתינאים” לתיאבון, המגיעה בימים אלה לשיאי רשעות שלא ידענו דוגמתם,  ובלוחמה פסיכולוגית, ששום ציבור אחר, לא היה עומד בה. ואז אומר צבי הנדל לבן שלשובי”, שגם אייכמן רק מילא פקודות, ונערה במחסום כיסופים מציירת על זרועה מספר. גולש במעריב כותב – “חבל שלא זרקו אותה למשרפות”, ואנשי אלי-סיני מביעים את כאבם הנורא בהצהרה ראויה, כי ילבשו בגדי אסירי המחנות ביום הגירוש, וכל זה בלי שום אלימות, מסיבה לא ברורה, ומיד קופצים כל הנחשים, כנשוכי נחש; מבצעי הפשעים ותומכיהם הנלהבים, שאיבדו מזמן צלם אנוש, קובעים – “המתנחלים איבדו צלם אנוש….”.המתנחלים…….”! העם הזר והמוזר הזה, “המתנחלים….”. הם, הנרדפים על יהדותם ועל דבקותם במורשת עמם, איבדו צלם אנוש

“שובי”


אמא “שובי” מספרת ליתומי
ישראל – המוני ילדים שהוריהם נטבחו בידי אלה, שמפניהם “שובי” והבן שלה מגרשים אותם מבתיהם – שהבן יקיר שלה, קבל את ההומור מאמא ואת הלב הרחב מאבא ואת הפקודות מצה”ל, היא שכחה לסיים – ואת הפאשיזם מ”שובי”

ההומור של אמא “שובי” הוא הומור מקאברי, אותי זה לא מצחיק! גם מפקד בכיר בצה”ל, מן הממונים על הגירוש, התייחס למכתבי הנדונים לישוב-מחדש ב“זה אפילו משעשע”.

באמת “משעשע”. אך ידעו המשועשעים – נקמת ילד קטן המגורש מביתו ונקמת ילד קטן הנקרע מזרועות אמו, לא ברא השטן!

עם קטיעת רגליהם, בידי הפארטנרים של שרון, איבדו ילדי משפחת כהן, מכפר דרום, את זכותם לשרת בצבא יהודי, למען העם והמולדת. הבן של “שובי”, זכה. ומה הוא עושה בזכיה הזו? מנצל אותה למלחמה בעם ובמולדת!

רציתי להגיד לאמא  “שובי” – את הדברים שאמרתי לכתבי ה-cnn שראיינו אותי בעצרת בנתיבות. אמרתי להם, שאנו, היהודים, עייפנו מרדיפות ומבריחות. שלא ייתכן שניתן לפשע הזה נגד העם היהודי להתבצע.

הכתב שאל, מה ניתן לעשות. אמרתי לו, שלדעתי, אם חייל או שוטר של הדון שרון מרים עלי יד, חובה עלי להרים עליו שתים. אין לשום גורם בעולם הזכות לגרש אותי מארצי. והעובדה שפשע כזה נעשה בידי יהודים, לאחר ה”שואה”, זה מעשה שאין מלים להגדירו, הלוא אסור להשוות….

הוא שאל, ומה עוד. הודיתי בייאוש, שאין לי מושג. בידי שרון נמצאים כל הכח והכוחות לביצוע הפשע נגד העם היהודי. במקום להשתמש בהם במלחמה באויב הערבי-נאצי, הוא משתמש בהם לביצוע הפשע המזוויע. הדבר היחיד הנמצא בידינו הוא כח האמת!

ואתה, הבן של “שובי”, אם תרים יד על ילדי או נכדי, תיבש ידך!

אילו אהבה אותך אמא באמת, היא לא היתה מנשלת אותך מירושת אבותיך!

לב של אמא לא היה מתיר לילדה שלה, לקרוע ילדי אמהות אחרות מחיקן.

אמא יהודיה לא היתה שולחת את בנה, להשליך ילדים של אמהות אחרות מחדריהם, מגני הילדים שלהם ומבתי הספר שלהם.

אמא יהודיה לא היתה שולחת את בנה להטיל מצור ולמשוך גדרות תייל לכליאת רבבות יהודים, כאן, בארץ ישראל.

אם רחמניה היתה נלחמת בצפורניה, למנוע ביצוע פשעים נגד ילדה ועמו, פשעים המבטיחים כי לנצח תאכל חרב את ילדי ישראל.


אילו אהבה אותך אמא, באמת, היא היתה מגדלת אותך להיות יהודי ולא פאשיסט!

אמא אוהבת לא היתה רוצה שבנה “יגדל” להיות “בורג קטן”, הראוי לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם!

 


 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר