כן אכן אני רוצה לזרוק לים

כן אכן אני רוצה לזרוק לים

דב מאיר
14.07.2009 04:30
בפה מלא, בלי להתבייש

בפה מלא, בלי להתבייש


ובכן רבותי. לדעתי אהרן ברק צדק. אך כדרכם של כל שונאי ישראל הוא החסיר פעימה בהסברבעקבות דבריו של אהרן ברק החלה מקהלת הצדיקים להתנצל. מה?! אנחנו רוצים לזרוק את הערבים לים?!.

ובכן רבותי. לדעתי ברק צדק. אך כדרכם של כל שונאי ישראל הוא החסיר פעימה בהסבר.

העולם המוסלמי נמצא במאמץ ג’יהדיסטי.

מרבית העמים המוסלמים לא מכבדים הסכמים וכל הסכם הינו לא פחות ולא יותר מאשר מקפצה ללחצי הפרתו כדי להשיג “הסכם” חדש הדוחק מי שאינו מוסלמי יותר ויותר. זה נכון בפיליפינים באינדונזיה בבוסניה בתאילנד בהודו ונפאל בישראל בסודאן בניגריה ובעצם בכל אירופה המערבית.

מי שלא מבין זאת מסמא את עיניו. הדת האסלאמית נוהה אחרי הדוגמות והרעיונות ה”מוסריים” של מוחמד “נביאם”. היינו הסכמים מכבדים בדיוק כפי שכיבד ה”נביא” את ההסכם עם בני קורייש. היינו הסכם הוא רק לטובת המוסלמים והם רשאים להפרו.

אחרי הפרת ההסכם מותר לשחוט את כל המתנגדים כפי שהנבל הזה עשה. היהודים נחשבים בפי המטיפים האסלאמיים לחזירים קופים ובני מוות בלי שום קשר למה שיעשו אלא אם כן יתאסלמו. הצופה בהטפות הרצחניות בסרטי הווידיאו הללו נפעם ונרעש למראה מאות הנוכחים המאזינים לנבל המטיף לשפיכות דמים בשתיקה שבהסכמה.

מנהיגי הערבים וגם המוסלמים אומרים זאת בפה מלא מבלי להתבייש. ברדיו המצרי, לא מכבר עמד מטיף מוסלמי והטיף מפורשות לרצח יהודים. זו מדינה שיש לנו עימה הסכם שלום. מה שווה השלום הזה?! הוא שווה בדיוק להסכם הפסקת אש עד שתהיה הזדמנות להפרו, היינו כשלא נבטיח לעצמנו מספיק כוח.

יש יוצאים מן הכלל מוסלמים הגונים מועטים ביותר כמו הסופים. הם מיעוט קטן במגמה השלטתנית והרצחנית של האיסלאם. האיסלאם בדור האחרון, בעקבות הצלחתו ב ארץ ישראל, בסיוע הלחץ של האומות עלינו הפך להיות מפלצתי ומסוכן לאנושות כולה מה שמוכיח עד כמה צדק רבי יהודה הלוי בספרו הכוזרי בו טען שעם ישראל היא לב האומות. אם הלב סובל מהר מאוד כל העולם סובל.

המוסלמים בכל העולם נוהגים להקים קהילות אליהן המשטרה חוששת להכנס. בקהילות אלו שוררת השריעה. מי שאינו מוסלמי מסתכן בנפשו אם יכנס לרבים מן האזורים הללו.

מוסלמים באירופה יכולים להחליט על עצירת כל התנועה כדי לכרוע בתפילה. זו לא הפגנת תפילה אלא הפגנת כוח. המשטרה חוששת מלהתערב.

מי שיעז לבקר את ההנהגה וההתנהגות הרצחנית של האיסלאם נכנס לאיומים קשים. המשטרה והפרקליטות בכל אזורי החיכוכים הללו מפעילים את כל כוחם כדי לשפוט את מי שמעיז לומר מה שהוא על הסכנות שבאיסלאם. בתקווה שבכך ישקטו המוסלמים ויתבייתו להבין שאין להם סיבה להשתולל. כמובן שזו אמונה צרת מוח..למרות שהאיומים המוסלמיים הרבה יותר חמורים הפרקליטויות פה בארץ ובכל העולם אינן מעיזות בפועל לטפל כיאות באיומים הקשים והאמירות המסוכנות המושמעות על ידי מוסלמים. בהולנד נפתח תיק חקירה לחירט וילדרס על שהציג דברים כהוויתם. הוא לא קרא לפגוע באיסלאם או במוסלמים כפי שהם קוראים לעשות ואף עושים. אלא להתגונן מפניו. הלובי של כל מדינות האיסלאם (כ70 מדינות) הפעיל קרן משותפת כדי להוביל לשפיטתו על פגיעה באיסלאם.

פה בכל הארץ מדי בקר בשעה 5 מושמעים מצריחי מגדלי המסגדים ברמקולים רבי עוצמה צריחות ואזעקות תפילה שמעירות את תושבי הארץ, לא רק מוסלמים.. קולות רמים אלו מושמעים כדי לממש את עמדת האיסלאם לפיה בכל מקום בו נשמעת צריחת המואזין הרי הוא שייך לאיסלאם…המשטרה מפחדת להתערב. זה עתה בשבוע החולף פרץ קרב יריות בין ערבים בסילוואן שבירושלים 2 הרוגים ו10 פצועים מנשק בלתי חוקי רב מאוד המוחזק שלא כחוק בידי הערבים. המשטרה פחדה להתערב. נשק בלתי חוקי רב נמצא בכל הכפרים הערביים. לפני שנה וחצי ניסה משמר הגבול לממש צוי הריסה של מבנים בלתי חוקיים.בדרום הר חברון הוא נתקל באש כבדה של הבדווים. אחרי קרב בן שעתיים נסוגה פלוגה של משמר הגבול מבלי לממש משימתה.. הם פחדו. ניצב אליק רון העיד בועדת החקירה של ארועי המרד הערבי שהרשויות מפחדות להכנס לישובים הערביים. הועדה ברוב ,תמימותה” ובחנופה לערבים ולכוחם הפוליטי פרשה זאת כאפליית הערבים. רה”מ לשעבר אף טרח להתנצל על ה”אפליה”. אכן יש אפליה אבל של היהודים שאינם יכולים לבנות בלי רשיון שאינם יכולים להשתלט על אדמות מדינה ואף על אדמות פרטיות של אחרים ללא תגובה, שחייבים לשלם חובותיהם לבעלי חובם, שחייבים לשלם מיסים ולשלם לביטוח הלאומי כדי שזה יעביר את ההון הנאסף אל המיגזר הערבי המקבל מחצית מתשלומי ההעברה של הביטוח הלאומי בארץ.

ערבים בכל מרחבי הדרום מתאנים לבנות יהודיות בלחץ ופיתויים ובסיוע מענקים סעודים נדיבים (30000$ לכל נערה יהודיה שיצליחו להביאה לכפריהם) כדי להעביר בנות יהודיות בדרך כלל משולי החברה היהודית תחת כנפי חסותן בפיתויים בסימום באונס וכיו”ב.

בשבוע שעבר נסעתי עם נהג ערבי. בשיג ושיח עימו אמר שהוא רוצה להיות שהיד. (התברר בדיעבד שאמו שאוסלמה היתה יהודיה) ואף הסביר שבירושלים יש 250000 ערבים שכולם רוצים להיות שהידים.

זה נשמע מאוד מפעים. בן אדם רוצה למות למען אללה שלו שותה הדמים. אולם מה פירוש הדבר?! פירוש הדבר הוא שהאיש רוצה להיות רוצח יהודים המוני. אותך אותי ואת ילדינו…

ובכן יש לנו בתוכנו רבבות אנשים שרוצים לרצוח יהודים. והם גם מוכנים למות למען מטרה “נעלה” זו.

אני שואל, האם יש תרבות אחת בעולם הסבורה שנשללת מאדם זכותו להגנה מפני מרדפיו?!

לכן אני אומר בפה מלא אהרן ברק המתייוון צדק במאת האחוזים. אנו רוצים לזרוק לים את כל אלו שרוצים לזרוק אותנו לים.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר