התכתבות ב-FACEBOOK

התכתבות ב-FACEBOOK

חנה אייזנמן
03.07.2009 11:49
התכתבות ב-FACEBOOK
ב”ה

 

 

התכתבות עם צעיר יהודי (“ישראלי”) מוכשר ביותר, ביפן

 

 

 

מוטב היה לנו אילולא התקיימה “ישראל”. רבים הסיכויים שאז היתה ארץ ישראל כולה מיושבת על ידי יהודים, כי לא היה גורם היכל להשמיד אותנו באופן “דמוקרטי” ו”לגיטימי”.

 

 

Daniel David Moskovich‏ ב-00:14‏, 02 יולי‏

 

I’ll try to keep it as uncontroversial as possible by talking about climate, food, and tourism… But I’m still worried that some chump will stand up and say “there is no Israel– only Palestine. Jews to Aushwitz!”- although that’s less likely in Japan than elsewhere.

 

חנה אייזנמן‏ ב-09:19‏, 02 יולי‏

 

דניאל, מוטב שתדבר בשם העם היהודי ולא בשם “ישראל”. מוטב היה לנו אילולא התקיימה “ישראל”. רבים הסיכויים שאז היתה ארץ ישראל כולה מיושבת על ידי יהודים, כי לא היה גורם היכל להשמיד אותנו באופן “דמוקרטי” ו”לגיטימי”. לא היתה ממשלת זדון ודמים, “נבחרת” ולא היתה “כנסת נבחרת”.

 

בכל מלחמות ישראל ניצחו היהודים, ואז באה “המדינה” והסיגה אותם לאחור. כי זה ייעודה – להסיג לאחור ועד האין את היהדות. הארץ נקראה “פלשתינא” על ידי הרומאים, כדי לבטל בכך את זכר ממלכת יהודה. הערבים מעולם לא טרחו לקרוא לה בשם, ועל כן היא “פלשתינא”, ולא תעזור התחכמות ה”פלסטין”. דווקא העובדה שהיא נקראת זה אלפיים – פלשתינא – מעידה שלערבים אין בה חלק ולא נחלה! כדאי שתבינו זאת!

 

“ישראל” היא פרובינציה קטנה בתוך ארץ ישראל, שלקחה לעצמה זכויות שאינה ראויה להן. לא ייתכן שהקריקטורה המקאברית הזו תייצג את עמם של משה רבנו, משה בן מימון ומשה מנדלסון. “המדינה” הזו מייצגת את עמוס עוז ואת שולמית אלוני, יורשי הרוצח בן-גוריון. ואין לה זכות קיום בארץ ישראל, בדיוק כפי שאין כזו לכל ארגוני הרצח – חוד-הסייף של האימפריאליזם הג’יהאדי, הקוראים לעצמם “פלסטינים”.

 

מזמן אפשר היה להשמיד אותם, אבל “ישראל” זקוקה להם במלחמתה בעם היהודי! העובדה שכל העולם מכיר ב”צידקתו” של עם וירטואלי וב”פשעיו” של העם היהודי, היא תוצאת פעילות מנגנון התעמולה הארכי-אנטישמי, הנקרא “תיקשורת ישראלית”, זו העומדת בראשו של “מחנה השלום” לחורבן ישראל – העם, לא “המדינה”!

 

לענין קריאות הביניים

 

הם צעקו תמיד – מוות ליהודים – גם כשלא היתה “מדינה”, ולא היה “כיבוש” – “הלכה בידוע, עשו שונא ליעקב”. וזה מה שמרגיז כל כך את מהרסינו, מחריבינו ורוצחינו מבית – שמזהים אותם עם יעקב, עם עם ישראל, שלא באשמתם, שהרי הם אינם רוצים כלל להיות יהודים. על כן שנאתם התהומית אלינו.

 

כן, ולמה “פלשתינא”? ע”ש הפלישתים, עם שנכחד מן העולם לפני אלפי שנים. ולירושלים הם קראו – איליה-קפיטולינה – העיר הכבושה. וכזו היא נשארה אלפי שנים, עד שיבת-ציון הנוכחית, ועד בכלל, כי זה רצונה של המדינה שהשמאל בנה. עוד בטרם אותרו כל גופות לוחמי מלחמת ששת הימים, עוד בטרם התאושש העם מן הקרב, התאושש משה דיין, יש”ו, ומסר את מפתחות הר-הבית לוואקף האיסלאמונאצי.

 

ואל תשכח לספר לקהל שומעיך שנדקרת בגבך על-ידי ערבי נאלח, בלבה של שכונה במערבה של ירושלים. ואת היפנית שלך למדת במשך החדשים הרבים בהם שכבת בבית החולים.

ושזה כל עניינו של “הסכסוך הישראלי ערבי” – הפתרון הסופי לבעיית היהודים, בדיוק כמו “הסכסוך היהודי נאצי”. אין שום הבדל!

אם תשמע הערות וצעקות נאציות, תענה לרוצחים במטבע שלהם. אל תתבייש לומר להם מי הם ומה הם – רוצחי-עם!

 

Daniel David Moskovich‏ ב-03:20‏, 03 יולי‏

 

I talked about climate, food, and tourism… and didn’t mention “medinat yisrael”. In tourism I talked about Hebron, Jerusalem, and Jericho… but basically, I avoided controversy, because it would hurt the JSPS who would like to use my talk for advertising purposes.

Nobody did say anything about “Palestine“, whatever that means…

 

חנה אייזנמן‏ ב-08:07‏, 03 יולי‏

 

יישר כח! “לך בכחך זה והושעת את ישראל”. דרישת שלום ליונה, נשיקות לשמואל שמאי. מתי תבקרו ונוכל לראות את היורש לא באמצעות הטכנולוגיה, אלא, בשר ודם?

רוצים לראותכם

חנהכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר