הומוספיאנספוביה (ג)

הומוספיאנספוביה (ג)

חנה אייזנמן
19.06.2009 09:08
הומוספיאנספוביה (ג)


אבל כאשר תא “משפחתי” של סוטים מבקש לאמץ ילד, או לעבור טיפול הפרייה, ולגדל בביתו המטורף ילד חף מפשע, כל ה”צדיקים” שרצו להוציא את ילדיהם של האנשים הכי שפויים בארץ, מידיהם, קופצים על המציאה – על “זכותו” של זוג “חד-ג’נדרי”, לגדל בתוך התא המטורף שלו, ילד. ילד שיהיו לו אבא ואבא, או, אמא ואמא, 

ב”ה

 

 

אמור לי מי חבריך

 

 

 

“מאז שנת 2005 צוין היום נגד הומופוביה בכ-50 מדינות בעולם, לרבות כאלו שחל בהן עונש מוות על קיום יחסים הומוסקסואליים.

 

בישראל צוין היום לראשונה ב-17 במאי 2006, תחת הכותרת “הבנ”ה”. היום צוין ב-25 פעילויות שונות ברחבי הארץ, בהן השתתפו אישי ציבור, וביניהם השרה יולי תמיר, וחברי הכנסת יוסי ביילין, זהבה גלאון ודב חנין. נשיא המדינה, משה קצב, פרסם הודעת תמיכה רשמית במטרות היום ובגנות ההומופוביה בקוראו לציבור לגלות סובלנות ולעקור כל ביטוי שנאה ועוינות. שרת החינוך, יולי תמיר, הודיעה מעל בימת הכנסת כי תוסיף את המאבק בהומופוביה לתוכנית הלימודים במערכת החינוך…”

 

 

במקומות אחרים, בזמננו, עמדו האנשים האלה למשפט העמים, חלקם הוצאו להורג. במרוז הם “אישי ציבור”. אין זה מפתיע שאותם אנשים, ממש, המצדיקים את רצח העם היהודי בארצו, מקדמים את ההומולסביוּת בארצנו, כנ”ל את רצח העוברים וכו’. אלה הם דורשי השמדתנו! אלה חברי כנסת משמאל, המתפרנסים כל חייהם מכספנו, כספם של קרבנותיהם, משלמי המסים במרוז. על חשבוננו נסיעותיהם למכור אותנו ואת ארצנו בלא מחיר לגרועים מן הנאצים. הם יועצי רוצחינו וסייעניהם, בכל תחום וענין, מתעמולה סופר-גבלסית ועד מתן הרובים לרצח תינוקות יהודים. זאת, לאחר אלפיים שנות שואה, בהן שום גוי, להוציא עמי המזרח הרחוק, לא טמן ידו בצלחת, אלא, כדי להוציא ממנה סכין או מכשיר רצח אחר, לרצח יהודים.

 

אנו משלמים כבר עשרות שנים את משכורותיהם, את כספי הגמלה שלהם, את רכביהם ונהגיהם, את המזכירות ואת העוזרים ואת המכשירים החשמליים, את הביטוח הרפואי שלהם, עלינו כל מחסורם, עליהם – פרסי ישראל, פטרודולרים מנסיכויות הנפט, בעיקר מסעודיה, באמצעות “האיחוד האירופי”; במשלמי-שכרם לא נפקד מקומו של שום ארכינאצי בעולם.

 

והם שושביני קהילת הסוטים והם יקיריה. אלא מה? וגם קצב קפץ על העגלה. הוא קפץ על כל העגלות, ודהר אל ה”קידמה”. גם לו מקום כבוד באתר הסוטים – הנשיא הראשון ש…..

ובקיצור, ראה מי הם חבריהם ותדעו מי הם – חלאה! לא כל כך בגלל מחלתם המזוויעה, אלא, בגלל רצונם להפוך אותה למגיפה בלתי מבוקרת – ואפילו מועדפת!

 

כל ההבדל

 

 

אז מה הם רוצים, יקירי מנגנון התעמולה שונא-היהודים, המכונה “תיקשורת ישראלית”? הם רוצים זכויות יתר!! הם מצפים לזכויות ששום אזרח נורמלי אינו מקבל בשום מדינה שהיא, אלא, רק הסוטים. כי זה מעיד על “קידמה”. גם אובמה, הנאצי המתקדם, חושב שיש לשמור על שלומם ובטחונם של הפדופילים. כי טובת הילד מגיעה רק עד ההצדקה לפגוע בדורשי טובת הילדים, האנשים הנורמליים. זו נעלמת, מול כל דרישות עוכרי ישראל ומחריביו.


זוכרים איך נזדעקו כל רוצחי העוברים וכל חובבי העקרוּת ההומולסבית, להוציא את הילדים מרשות הוריהם ה”מטורפים”, ה”מתנחלים”, ה”עושים שימוש ציני בילדיהם”, כדי לקדם “מטרות פוליטיות”. יהודים טובים, שחינכו את ילדיהם בדיוק למה שנתבקש – טובת העם, התורה והארץ – קיום עתיד לישראל, “מטורפים”, מה שאין כן חובבי ההומולסביות, זה נורמלי, את זה רצתה “שרת החינוך” ו”אשת-ציבור”, יולי תמיר, ללמד לילדי ישראל….

 

אבל כאשר תא “משפחתי” של סוטים מבקש לאמץ ילד, או לעבור טיפול הפרייה, ולגדל בביתו המטורף ילד חף מפשע, כל ה”צדיקים” שרצו להוציא את ילדיהם של האנשים הכי שפויים בארץ, מידיהם, קופצים על המציאה – על “זכותו” של זוג “חד-ג’נדרי”, לגדל בתוך התא המטורף שלו, ילד. ילד שיהיו לו אבא ואבא, או, אמא ואמא, והוא עצמו יצא או מטורף או מתוסכל, והחברה תצטרך לממן את טיפוליו הנפשיים.

 

יש עוד לציין, כאשר חלאת האדם הצליחה להוציא את הילדים, על הוריהם, מבתיהם ומקהילותיהם, הם שכחו את הילדים המסכנים. שכן, היום הם באמת מסכנים. זו עוד אחת מהצלחות מרוז – המוני ילדים, נוער ומבוגרים הנזקקים לסיוע נפשי. המוני בני נוער שברחו אל הסמים, במיוחד אותם מגורשים, שאיבדו בגוש את הוריהם או אחד מהם, על ידי הפארטנרים לשלום של שמעון פרס ויוסי ביילין, ימח שמם וזכרם – אנשי מחתרת אוסלו.

 

המפלצת המתקתקה, חני נחמיאס, שהביאה ברוב עם ותיקשורת את “החדר” שלה לקרית-שמונה, לא מצאה לנחוץ להביא את החדר הזה למחנות הפליטים היהודיים, שהיא גירשה מבתיהם. שלא לדבר על כך, שהחדר שלה לא הגיע מעולם לגוש-קטיף, שהופגז בששת אלפי פצמ”רים בברכתה ובברכת ממשלת מרוז, שקיוותה שהפצמ”רים יגרשו את היהודים מבתיהם. אבל, אש האויב לא עשתה זאת, אלא רק, אש שנאת ישראל הבוערת בחני נחמיאס וחבר מרעיה.

 

ועוד, מצאה חני לנחוץ, להטיף מוסר לאמהות גוש-קטיף, על הפקרת בעלי החיים. היא אף הראתה דוגמא אישית ואימצה כלבלב חסר בית, בגללה, מגוש קטיף. גם הקאפו’ס במחנות היו קשורים מאד לכלבים שלהם, אבל, בני אדם הם טבחו בלי להניד עפעף. חני לא אימצה משפחת מגורשים. לא התנדבה ללוות אותם בסבלם, היא אימצה כלבלב. מסכן הכלבלב! קודם היה במשפחה חמה, האוהבת את כל העולם, עכשו הוא בידיה של מרשעת המצטבעת במתקתקות אנושית. פושעת!!!

 

 

סתם נספח – nrg

 

 

הצלחה בחינוך ילדים

 

… עמדה שוב האמהות של נחמיאס למבחן. על בנה תום שטיינמץ נגזרו עשרה חודשי מאסר על תנאי, לאחר שהחזיק במחשבו האישי “פרסום תועבה ובו דמות של קטין”. מדובר בתכנים שאותם הוריד למחשבו מהרשת כשהיה בן 17. בסופו של המשפט המתוקשר ביקשה הפרקליטות עצמה להסתפק בעונש קל זה, כי “שטיינמץ פעל בתמימות של בן נעורים ולא הזיק לאיש”, דבר הפרקליט.

 

את בת מזל?


“מאוד. כי להיות במקום הנכון, בזמן הנכון, צריך רק מזל, וזה מה שקרה לי בקריירה. בחיים באופן כללי קשה לי להגיד שאני בת מזל. בכל אופן עברתי עשר שנים שאני לא מאחלת גם לאויבינו הקשים ביותר. לעומת זאת, יושבת איתך פה אישה בת 48, שכשהיא היתה בפגישת מחזור לפני חצי שנה ליד חבריה לתיכון היא נראתה לעצמה צעירה נורא, רזה, מוחזקת ואתלטית, אמא לשני ילדים מוצלחים מאוד,
חיה בדיוק כמו שאני רוצה, גרה בבית מדהים שאני גאה בו מאוד, מטיילת בעולם, אין דבר שאני רוצה לקנות וחושבת פעמיים. ולפני הכל, אני בריאה. אני קמה בבוקר ושורכת בעצמי את השרוכים”.

 

 

אבל, ליהודים בגוש-קטיף אין כל אלה. ומה שהיא לא מאחלת לאויבים הקשים, היא הביאה על היהודים הטובים מכולם, בגוש קטיף. וגם היא תשלם!!!

 

ועדיין לא הגענו אל יעל דיין…

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר