כשרון ההדחקה וקיבעון המחשבה = הליכה כצאן לטבח

כשרון ההדחקה וקיבעון המחשבה = הליכה כצאן לטבח

חנה אייזנמן
03.06.2009 17:41
כשרון ההדחקה וקיבעון המחשבה = הליכה כצאן לטבח


היום מפגינים הקבעוניים לפני הקונסוליה האמריקנית בירושלים. המסר הוא לאובמה: לא…אינך יכול! ארץ התנ”ך שייכת לעם התנ”ך! שמחת זקנתו. אין להם בושה, ליהודונים האלה!!! במקום למרוד במרוז, המוסרת אותם ואת ארצם לידי חלאת המין האנושי, הם מתבכיינים לפני אובמה: “אינך יכל לכסח מאחזים”, ואני מסמיקה!!ב”ה

 

 

כשרון ההדחקה וקיבעון המחשבה = הליכה כצאן לטבח

 

 

אובמה יודע שאינו יכל לכסח מאחזים, את זה “רק הליכוד יכל”, בעזרתם של פושעי מלחמה כמו אהוד ברק וכל “מחנה השלום”, רוצחי העם היהודי!

 

היום מפגינים הקבעוניים לפני הקונסוליה האמריקנית בירושלים. המסר הוא לאובמה: לא…אינך יכול! ארץ התנ”ך שייכת לעם התנ”ך! שמחת זקנתו. אין להם בושה, ליהודונים האלה!!! במקום למרוד במרוז, המוסרת אותם ואת ארצם לידי חלאת המין האנושי, הם מתבכיינים לפני אובמה: “אינך יכל לכסח מאחזים”, ואני מסמיקה!!

 

אובמה יודע שאינו יכל לכסח מאחזים, את זה “רק הליכוד יכל”, בעזרתם של פושעי מלחמה כמו אהוד ברק וכל “מחנה השלום”, רוצחי העם היהודי! הם ורק הם מקדמים את תכנית השלבים להשמדתנו. הג’יהאד לא הצליח להזיז את התכנית הזו, ולו במילימטר, את כל העבודה עושה מרוז, שחוטיה נמשכים בידי זבל ה”שלום”, רוצחי העם היהודי – כל גופי השמאל, בראשות מנגנון התעמולה, אסכולת גבלס, המכונה “תיקשורת ישראלית”.

 

התנ”ך אינו מעניין את אובמה, ארץ-התנ”ך אינה מעניינת את אובמה, ופחות מכל מעניין את אובמה עם-התנ”ך. זה עם התנ”ך? חבר המושקו’אים המתבכיינים לפני הפריץ? מתווכחים על ציות לפקודה או סירוב לפקודה לביצוע פשע ארכי-ארכי-ארכי-נאצי בעליל, ואז משליכים הכל לפתחו של אובמה! פוקדים על ילדיהם לבצע את הפשע למען “אחדות ישראל”, ואז מצפים מאובמה שיהיה אוהב ישראל יותר מיוסי ביילין, ימח שמו וזכרו, אל יבוא לקבר ישראל ואל ייאמר עליו “קדיש”. היצור הזה, מוכר ישראל, הוא תלמידו המובהק ביותר של שמעון פרס, יש”ו! זה הנבל המנהל כבר עשרות שנים את תעמולת מרוז&פלסטין, מצדיק את הרוצחים הגרועים מן הנאצים, שרק בני מרוז מתועבים מהם, ומסית נגד “ישראל”, גם בעיצומן של מלחמות על עצם הקיום. את האנשים האלה צריך היה העם היושב בציון לגלגל בזפת ונוצות, בכיכר מלכי ישראל, קבל עם ועולם, ואז להעמידם לדין באשמת ביצוע פשעים נגד העם היהודי ונגד האנושות!

 

במקום לעלות על בית-הנבחרים שלהם, לצור עליו, עד שיפסיקו היושבים שם, הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, לבצע את פשעיהם, הם מתבכיינים לפני אובמה, כי זה הכי קל. אלה הם אותם אידיוטים המצביעים שוב ושוב לפושע, נתניהו, כל”רע במיעוטו“, ואז הם באים להתבכיין, כאמור.

 

במקום לגרור את משתף הפעולה, יוסי ביילין, מביתו לכיכר-מלכי-ישראל ולעשות בו שפטים, כי ממשלתם המתועבת לא תעשה זאת, הם מתבכיינים לפני אובמה שעושה בדיוק את מה שהורה לו ביילין לעשות.

 

מי מפגין נגד היהודים בבילעין ותוקף את חיילי צה”ל? אובמה?

מי גייס סוללות של פסיכולוגים, חלאת האדם, להטביע בילדי ישראל שנאת-עולם לעמם, בכלל, ולחלוציו, בוניו ומגיניו בפרט? אובמה?

מי החריב את גוש קטיף, בשמחה ובהתנדבות? אובמה?

מי הוביל את “מחתרת אוסלו”? אובמה?

מי מנהל עשרות שנים תעמולה סופר-גבלסית נגד מיישבי ארץ ישראל? אובמה?

 

כמה זמן אתם מכירים את עמוס עוז ואת שולמית אלוני, ימח שמם, וכמה זמן אתם מכירים את אובמה? מי מחולל את השואה על ראשנו, מאז הולדת הציונות-הסוציאליסטית, הגרועה מן הנאציזם? אובמה? הוא עדיין לא נולד, כשחיים ויצמן, יש”ו, הסוכן הבריטי, ויתר על ארץ ישראל בשם העם היהודי! כשבן-גוריון, ימח שמו, הפיל את ירושלים לידי הלגיון הערבי ורצח יהודים לתיאבון.

 

כבר לפני שנים כתבתי שארה”ב אינה חייבת לנו דבר, ואנו איננו חייבים לה דבר. ארה”ב היתה תמיד והווה – נאצית, ועל כן היא נענית למהרסינו ומחריבינו, כי זה תואם את האינטרסים שלה, שהם, על פי קולונל מיינרצהאגן – נפט ודולרים – וכשאלה מהולים בשנאת-ישראל, זהו קוקטייל קטלני. לבקשת הביילין’ים היא משחקת את תפקיד המקל, כדי לאפשר לטינופת בתוכנו לשחק את תפקיד הגזר המוכה, כביכול. במשך עשרות שנים מפחידים המנוולים את העם היושב בציון ב – אם לא תמסור, יבוא דוד סם ויטרוף אותך… דוד סם אינו יכל לטרוף את מי שעושה שרירים, אבל, הזבל המרוזי חסר חוליות וחסר שרירים, ערימת אשפה!  

 

להזכיר לכם את “היזמה הסעודית”, כפי שהובאה לפני נשיא קודם של ארה”ב, האנטישמי, בלשון המעטה, פ.ד. רוזוולט על-ידי המלך אבן-סעוד? בבקשה – להלן קטע מן הספר ”בן המאה ה-‏20” של בן הכט:

 

”.. כעבור חודש חזר הנשיא רוזוולט מביקורו במזרח התיכון, הוא התרועע עם מנהיגים רבים אבל אף לא עם יהודי אחד. פגישתו החשובה ביותר היתה עם אבן-סעוד, שליט ערב הסעודית, שקיבל מאה אלף דולר ליום כזכותו ברווחי חברות הנפט האמריקניות.

”בהודעה שפירסם אבן-סעוד שבועות מספר לפני פגישתו עם הנשיא רוזוולט, אמר אותו שליט ערבי שחום פנים ועוטה זהב – ‘הדרך היחידה לפתרון הבעיה היהודית במזרח התיכון היא להוציא את כל היהודים בארץ ישראל ולשלחם למרכז אפריקה, ושם שוב לא יוכלו להטריד איש. אם יסרבו ללכת, יש ברירה אחת – להשמידם במקום מושבותיהם ועל ידי כך להיפטר מן הצרה היהודית אחת ולתמיד’.

”בשובו מסר הנשיא רוזוולט דין וחשבון לקונגרס במארס 1945. הדין וחשבון נכתב בידי השופט רוזנמן, הנשיא רוזוולט עצמו וחתנו ג’ון בואטיגר. תוך כדי השמעת נאומו באזני הקונגרס הוסיף רוזוולט קטע על דעת עצמו, שעל תכנו לא נועץ קודם לכן עם עוזריו בחיבור הנאום.

”וכה היו דברי רוזוולט באזני העולם כולו: ‘הנה, למשל, בשאלת ערב הסעודית, למדתי יותר על כל הבעיה – הבעיה המוסלמית והבעיה היהודית – מתוך שיחה עם אבן סעוד במשך חמש דקות מחליפת שנים או שלושה תריסרים של אגרות”’.

  

ההפגנה הזו מול הקונסוליה היא חילול ה’ אדיר!!! ודווקא אלה, המעידים על עצמם שהם מאמינים שהאלוקים כל יכל, הולכים להפגנה המשפילה הזו! בושה וחרפת-עולם!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר