דליה איציק יקרה

דליה איציק יקרה

רות ירדני כץ
02.06.2009 18:43
שתי טלוויזיות פלזמה

שתי טלוויזיות פלזמה


גב’ איציק שיפצה את ביתה הפרטי, הכניסה רהיטים יקרים, רכשה שתי טלוויזיות פלזמה, מפני שהיא החליטה שביתה ישמש כדירת שרדדליה איציק פוליטיקאית הרבה שנים, מילאה תפקידים בכירים רבים. תפקידה האחרון היה יושבת ראש הכנסת. תפקיד חשוב ביותר. תפקיד כל-כך חשוב שמי שממלא אותו מקבל דירת שרד לתקופה שבה הוא בתפקיד. גב’ איציק ויתרה על דירת השרד ונשארה בביתה. אבל כדי שתוכל למלא את תפקידה כראוי, היא שידרגה אותו. ערכה שיפוצים יסודיים בסך 111 אלף שקלים. חיים ריבלין, כתב ערוץ 2, טען שהשיפוצים לא הסתיימו בסכום זה, הוא היה יותר גדול. ירון דקל. בתוכניתו “הכל דיבורים”, חזר מספר פעמים על הסכומים שהיא הוציאה על השיפוץ.

גב’ איציק שיפצה את ביתה הפרטי, הכניסה רהיטים יקרים, רכשה שתי טלוויזיות פלזמה, מפני שהיא החליטה שביתה ישמש כדירת שרד. היא טענה בערך כך, שהיא חסכה הרבה כסף לציבור בכך שהיא נשארה בביתה ולא אימצה את דירת השרד כחוק. אבל כדי שהוא יהיה ייצוגי היא הפכה אותו לייצוגי. כל פוליטיקאי יודע שכל תפקיד שהוא ממלא הוא זמני. הוא לא לנצח. וגב’ איציק ידעה גם ידעה שהיא לא תהייה יושבת ראש הכנסת לעולמי עד..

אני מניחה שהיא עשתה חישוב קל ופשוט. למה לי לעבור בית? יש לי בית משלי אז נשפץ אותו… עכשיו גב’ איציק כבר לא יושבת ראש הכנסת, והיא גרה בבית עם רצפה חדשה, וילונות יפים, אמבטיה מפוארת, תריס חשמלי, שיש חדש  במטבח ועוד. 111 אלף שקלים זה כסף קטן… אילו היתה מחזירה את עלות השיפוצים למי שצריך להחזיר כי היא כבר לא יושבת ראש הכנסת, הייתי מסירה את כובעי. אבל היא לא. ההיפך, תגובתה הייתה: “מדובר ברצף שקרים ואי דיוקים, ובכוונתי להגיש תביעת לשון הרע נגד האחראים. ויתרתי על דירת השרד שלה הייתי זכאית על פי חוק וחסכתי מאות אלפי שקלים למשלם המסים על שיפוצים נרחבים. את דירתי נידבתי לאירוח אורחים מישראל ומחו”ל, מתוקף תפקידי כיו”ר הכנסת וממלאת מקומו של נשיא המדינה זה תקופה ארוכה. הכל נעשה בהתאם לנהלים ובפיקוח ישיר של חשב הכנסת ושל היועצת המשפטית”.

גב’ איציק יקרה, גם אם השיפוץ בביתך נעשה כחוק לטענתך, זה מריח רע מאוד.

נכדתי הקטנה החכמה והשנונה, הגיבה כך: “סבתא, אני קוראת את הרשימות שלך על הפוליטיקאים,  והם ממש משתינים עלינו, זה לא גשם”.

___________________

עוד לעניין זה: העליהום על דליה איציק עדיין מוקדםכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר