שמצי”פ, השדולה למען הג’יהאדונאציזם

שמצי”פ, השדולה למען הג’יהאדונאציזם

חנה אייזנמן
05.05.2009 14:47
שמצי"פ, השדולה למען הג'יהאדונאציזם


במשך שנים מתבכיינים מאחזי העיניים על ההסברה הלקויה של “ישראל”, שבעטייה העולם כולו נגדנו. ואילו אני טוענת, שאין מצויינת כהסברה ה”ישראלית”; עובדה – העולם כולו נגדנו. במשך עשרות שנים מנהל שונא ישראל שמעון פרס את ההסברה הישראלית.
ב”ה

   


העולם כולו בעד הפתרון הסופי של “שתי מדינות לשני העמים”, אז, מישהו עדיין חושב שמשהו לקוי בהסברה הישראלית?

 

 

ציפי, שנכנסה לנעליו של שימון במשרד החוץ, ממשיכה מאז לצעוד בדרך בה הורגלו הנעליים האלה – דרך הבגידה בעם ובמולדת, דרך שיתוף הפעולה עם גדולי רוצחי העם היהודי בדורות אחרונים, יתר על כן וליתר דיוק – מרוז היא המפעילה את הרוצחים ומסייעת להם בכל דרך אפשרית, לקידום האינטרסים שלה, ששני העיקריים בהם הם – מחיקת כל זכר ליהדות, ושלטון אבסולוטי שיעניק את הגושפנקא החוקית והרישמית לפשע העצום הזה, נגד העם היהודי. ציפי נהנית מכל מנעמי השלטון, זה כמה שנים – עם ישראל מממן את נסיעותיה לקידום מכירתו לשטן – ציפי נוסעת להתחכך בכל הטינופת האנטישמית, ומבזבזת את כספי קרבנותיה בלי שום עכבות.

 

זו היתה מלכתחילה מטרת ההצהרה על עצמאות המדינה שהשמאל בנה. מרוז הארורה לא קמה לשום צורך אחר, אלא, ליצירת הדיקטטורה של השמאל, לביטול העם, התורה והארץ. המטרה היתה והווה לבנות “עם” חדש, דוגמת ה”עם הפלסטיני” = “שני עמים הנאבקים על אותה פיסת קרקע”… “עם” חסר שורשים, חסר זכות אבות, חסר מוסר, חסר אנושיות ועבד נרצע ל”אחוות העמים” הנאצית, וזה, האחרון, להבדיל מחלאת הג’יהאד, שאחוות העמים הנ”ל משתחווה לה אפיים ארצה, ישר על הגופות השטוחות בעפר, של יהודי ארץ ישראל והעולם. וזו, בדיוק, המדיניות המובלת על ידי שני הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות – שימון וציפי, יש”ו. הם מקדמי תעמולת השקרים הנאציים של הג’יהאדונאציזם, הם המצדיקים את המשך נישול היהודים משאריתה הקטנה של ארצם, ואף מציגים את הפשע הזה כמעלה עליונה וכאמצעי לשמירה על בטחון ישראל. למען ה”שלום” הם מחמשים את רוצחי העם היהודי עד לשניהם, מעניקים להם בסיסי תקיפה וערי מקלט, מכלכלים מזינים ומתדלקים אותם, כל זה, למען ה”שלום”, מלת הקוד המשמשת הסוואה לתאוותם חסרת המעצורים להכות ביהודים עד כלותם!

 

במשך שנים מתבכיינים מאחזי העיניים על ההסברה הלקויה של “ישראל”, שבעטייה העולם כולו נגדנו. ואילו אני טוענת, שאין מצויינת כהסברה ה”ישראלית”; עובדה – העולם כולו נגדנו. במשך עשרות שנים מנהל שונא ישראל שמעון פרס את ההסברה הישראלית. היה זה שמעון פרס, שהצהיר בפני וועידת הנשיאים של הארגונים היהודיים בארה”ב, ש“לאל-הינדי אין דם על הידים”. כידוע, אל-הינדי “רק” תיכנן את טבח הספורטאים הישראלים באולימפיאדת מינכן. ועל כן זכה לתפקיד רם ונישא ב”רשות”, שהקים שימון. מינויו נגד לחלוטין את ההסכם בין שימון, רבין וערפאת, שלא יכהן ב”רשות” מי שמעורב ברצח ישראלים. והנ”ל היתה תשובתו של פרס, יש”ו, לשאלה, למה עוברת ישראל בשתיקה על המינוי הנ”ל.

העולם כולו מעודד את שקר כל המילניומים על ה“עם הפלשתינאי” – המשרפה המתוחכמת להשמדת היהודים&הצדקת ההשמדה. העולם כולו בעד הפתרון הסופי של “שתי מדינות לשני העמים”, אז, מישהו עדיין חושב שמשהו לקוי בהסברה ה”ישראלית”? על מה בדיוק מדברים הטינופות, פרס וליבני, אם לא על “העם הפלשתינאי” ועל המדינה שהוא ראוי לה? מי המתנצלים על לקיחת זכות ההגנה העצמית לידים, אם לא הפושעים שימון, ציפי, אהוד&אהוד ושאר חלאת מרוז? מי מציגים רוצחי תינוקות יהודים לתיאבון כ”מדוכאים עלי אדמות”? לא מסבירי מדיניות מרוז, שימון וציפי, יש”ו?


במשך כל השנים מתאמצים מנהיגי מרוז להסביר את “צידקת” הענין הג’יהאדי, במקום לעלות על בריקאדות לקרוא לשקרים בשמם. גויים רבים, חסידי אומות העולם, קראו לשקרים ולשקרנים בשמם, אך התייאשו לנוכח מה שנראה להם כתאווה לאו-בת-ריסון של “ישראל” להתאבד. הגויים האלה מעולם לא העלו בדעתם, שבני מרוז לא ממש רוצים להתאבד, אבל, אם מחיר השמדת היהודים היא התאבדותם, נוסח – תמות נפשי עם יהודים – הם מוכנים לעשות גם את זה. בני מרוז הם שאהידים, רק, מתועבים פי כמה מן השאהידים המוסלמים.

 

נראה ששדולת איפא”ק הינה, באמת, השדולה למען “ישראל”, כי אילו היתה למען העם היהודי, היא היתה יוצאת בכל עצמתה נגד “מדינת ישראל”, מדינת הדמים והזדון שהשמאל בנה. ניצבים להם שני הפושעים, שמזמן צריכים היו לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג, ומרעילים את השדולה בזרמת-הפתנים שלהם, לקידום תכנית השלבים האיסלאמרוזית להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל. ציפי מבטיחה שריכוז היהודים בגבולות אושוויץ יבטיח את עתידם…. המנוולת! אם עתיד ילדיה מעניין אותה פחות משמעניינת אותה קליפת השום, איך ניתן לצפות מיצור בלתי-אנושי כזה, לאכפתיות לעתידו של העם היהודי? אולי, להבדיל משמעון פרס, שהוא שונא ישראל בכל רמ”ח ושס”ה, ציפי סתם … איך נגיד את זה? מתמסרת לכל דורש וגם למי שאיננו דורש… מה שחשוב לציפי הוא – איך היא נראית ונשמעת ברגע זה בעיניהם ובאזניהם של כל אדוניה-עכשו –  ברוני האנטישמיות-הבינלאומית!

 

שני הליצנים המתועבים האלה בוודאי אינם מעלים בדעתם שמערומיהם גלויים לעיני כל העמים ולעיניהם ואזניהם של כל שומעיהם – מערומי חלאת המין האנושי, בוגדנים, חסרי כבוד עצמי, חסרי אישיות, חסרי אנושיות, יצורים פחותים מתולעים ומכל משפחת החד-תאים – לדרוס ולסלק את העיסה המגעילה מן הדרך.

 

מה שמנהלים שימון וציפי זו מדיניות נקרופילית המתעלקת על ההמופיליה של העם הזה. דם יהודים נשפך כמים והם מתעללים במה שנשאר מגופתו. הזבל הזה, פרס, ממשיך לדקלם את דיקלומי ה”שלום” שלו על ויתורים, ועם ישראל אינו מגיב! כי, כאמור, זו גויה חסרת כח, בה מתעללים שימון וחבר הטינופות אשר אתו – “מחנה השלום”, כבר עשרות בשנים. אין היום בעולם אדם חי נוסף, שבראשו דמם של יהודים רבים כל כך, כמו בראשו של שמעון פרס, נשיא מרוז.

 

לפני כשנתיים, בטכס הכנסתו בברית אברהם-אבינו של נכד אחותי, היתה זו אחת הפעמים האחרונות שאחי, נתן, ז”ל, השתתף בשמחה משפחתית, העלה מישהו את שמו של הפרס. הגבתי: הלוואי שימות כבר… ואחי ענה: הוא עוד יקבור את כולנו! את אחי הוא כבר קבר, הפושע הנאלח הזה. מחתרת-אוסלו, בראשותם של פרס וביילין, ימח שמם, העמיקה מאד את הבור, אותו כרו הפושעים – מנחם בגין, עזר ויצמן ומשה דיין! דבריו של אחי היו נוסח – “תרתי משמע”. גם מין הרגשה ביזארית, שפרס, בהיותו בן שטן, לא ימות לעולם, וגם, שהוא יקבור את כל היהודים, אם אך יעלה הדבר בידו. בינתיים נראה שממלכת השטן מנצחת.

 

ההנהגה ה”ישראלית” מחזיקה בתוכה את הפטן’ים, הצ’מברליין’ים, הקוויזלינג’ים, המוסלי’ם, המוסוליני’ם ואת המשה שרת’ים&בן-גוריונים&קסטנרים, כרוכים אלה באלה – פקעת צפעונים ארסיים שאין דוגמתה עוד בעולם.

 

עד מתי יישפך דמנו, למען תחביבו של פרס – לדרוך על “קרבנות שלום” כל הדרך אל ה”שלום”?

 

                                                       

 

ועוד משהו – לאחרונה קראתי פובליציסטים אמריקניים המפשיטים את אובמה ומציגים אותו במערומיו – אנרכיסט פרו-ג’יהאדי. אך, גם אילולא קראתי את הדברים, די היה בתשבחות שמרעיף עליו הפרס, כדי להבין שאובמה רע ליהודים כמו היטלר, סטאלין ונשיא מדינה קטנה אחת, במזה”ת החדש, שכולנו מכירים…כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר