היידה ביבי ואחמד טיבי – מצא מין את מינו

היידה ביבי ואחמד טיבי – מצא מין את מינו

חנה אייזנמן
20.04.2009 14:32
היידה ביבי ואחמד טיבי - מצא מין את מינו


אחמד טיבי, ימח שמו וזכרו, שומע, שאליבא הנבל, נתניהו, יש “פלסטינים”, שמהם מצפה עמם של משה רבנו, משה בן מימון ומשה מנדלסון שיכירו בו, וטיבי חוגג. אם ראש ממשלת “ישראל” סומך ידיו על השקר, למה שהוא לא ימתח אותו?עם ישראל, שהקנה לארץ הזו את קדושתה בשם ה’, עם ישראל שהעלה את ארץ ישראל על מפת העולם ואל מודעות כל העמים, צריך לקבל גושפנקא לזכותו לארצו מאשפת אדם,ב”ה

 

 

 

היידה ביבי ואחמד טיבי – מצא מין את מינו

 

 

הוא, האפס, מצפה, הוא מצפה, שיכירו בו, שאם לא כן, הוא לא יידע מי הוא. כמה זה מבחיל!

 

 

כמה אנו גאים בראש ממשלתנו! כמה אנו גאים בתגובתו הציונית ההולמת והגאה לדרישת הארכי-נאצי, מיטשל, ל“שתי מדינות לשני העמים”:

 

“ישראל מצפה מהפלסטינים להכיר בישראל כמדינה יהודית לפני דיבורים על שתי מדינות לשני עמים. רק אחרי שזה יקרה, ניתן יהיה לדבר על שתי מדינות..”

 

דברים אמיצים של מנהיג אמיץ שיעשה רק שלום של אמיצים. מנוול!

 

אנו, ממש, לא גאים! אנו מאשימים! אנו מאשימים את ראש ממשלת מרוז במתן יד לתכנית השלבים להשמדת היהודים בארץ ישראל. אנו מאשימים אותו בהוספת שקר על פשע ופשע על שקר! אנו מאשימים אותו במכירת עם ישראל בלא מחיר למלאך המוות!

 

ביבי לחץ את ידיו של רב הטבחים, יאסר ערפאת, הבוס של אחמד טיבי, ימח שמו וזכרו. ביבי הפקיר את עיר האבות, חברון, לידי הג’יהאד האיסלאמי. ביבי הוא אשפת אדם!

 

כנ”ל הוא הארכי-נאצי, ג’ורג’ מיטשל. אשר על כן נשלח על-ידי בן-חם, נשיאן של למעלה מחמישים מדינות לעם אנטישמי אחד, להיות, שוב, שליח “שלום” לאזורנו. לאמריקה יש הסטוריה ארוכה של רצח עמים, ושיתוף הפעולה שלה ברצח העם היהודי בשנות “השואה”, גם הוא לא סוד.

 

איך השקר מסתובב לו;

 

את ארצנו חילקו, ושבו וחילקו, כשכל אחת מן החלוקות האלה הוא פשע שטני נגד העם היהודי, וממשיכים לדקלם, לשאוף ולפעול למען “שתי מדינות לשני עמים”. אני טוענת, באחריות מלאה, שכל הדוגלים ב”שתי מדינות לשני עמים”, ולו רק מדקלמים זאת, וזה כולל את חלאת האדם המרוזית, גרועים פי כמה וכמה מן הנאצים! השואה שהם מבקשים להביא עלינו מגמדת את שואת-אירופה! “השואה” היתה אמורה להיות סופו של עידן הגלות הממארת, שיבת ציון הנוכחית היתה אמורה להיות גאולתנו, גאולת הגוף והנפש. אך רוצחי ישראל, מבית ומחוץ, לא יתנו!

                                                               

כבר עתה, יושבות כמה מדינות ערביות על אדמת ארץ ישראל. ה”פלסטינים” הם שקר כל המילניומים, אבל, נתניהו כבר הכיר ב”פלסטינים”, מה שעדיין חסר לו הוא, שארגוני הג’יהאד האלה, יכירו ב”ישראל” כמדינה יהודית, ואז, אפשר יהיה לשוחח על חלוקה נוספת של ארץ ישראל… הוא, האפס, מצפה, הוא מצפה, שיכירו בו, שאם לא כן, הוא לא יידע מי הוא. כמה זה מבחיל!

 

לָמָה מצפה הזֵד הזה מזרים להכיר ב”ישראל” כמדינה היהודית, כאשר מרוז עצמה אינה רואה עצמה ככזו? מעולם לא היה, בכל דברי ימי ישראל, חילול ה’ גדול יותר מ”מדינת ישראל”, בה מתקיימים כל מאפייני היהודי על פי האנטישמיות. איזו חוצפה יש למדינה הזו להתיימר להיות נציגת היהודים? לא אל הנער הזה התפללנו שנות אלפיים! זה? הדבר המתועב הזה, הוא החזון העצום שחיזק והחזיק את העם הזה במשך אלפיים שנות שואה?

 

ראש ממשלת “ישראל” צריך לעמוד לדין באשמת ביצוע פשעים חמורים נגד העם היהודי ונגד האנושות. העם היהודי צריך לתבוע אותו לדין לפני בית דין בינלאומי, כי אין בית דין מרוזי שיעשה את המוטל עליו.

 

אחמד טיבי, ימח שמו וזכרו, שומע, שאליבא הנבל, נתניהו, יש “פלסטינים”, שמהם מצפה עמם של משה רבנו, משה בן מימון ומשה מנדלסון שיכירו בו, וטיבי חוגג. אם ראש ממשלת “ישראל” סומך ידיו על השקר, למה שהוא לא ימתח אותו? לא די שעם-עולם מכיר כ”עם” בערב רב של מרצחים, עד כדי נכונות לשוב ולחלוק אתו את ארצו, אלא, על פי טיבי, חוצפה היא לצפות מן ה”עם” הוירטואלי הזה, שיכיר בזכות העם היהודי לארצו…. עם ישראל, שהקנה לארץ הזו את קדושתה בשם ה’, עם ישראל שהעלה את ארץ ישראל על מפת העולם ואל מודעות כל העמים, צריך לקבל גושפנקא לזכותו לארצו על ידי אשפת אדם, שאין לה הזכות לזהם בנוכחותה את אויר העולם.

 

 והפושע מספר אחת בעולם, שמעון פרס, מדבר על ההכרח בהשמת גבול לנויטרליות של שוויץ. לפושע שקבל יחד עם הפארטנר שלו ל“שלום”, רוצח היהודים מספר אחת בעולם, מאז היטלר, את פרס נובל, מפריע משהו באחמדינג’אד. והרי, לא היינו מגיעים למצב כזה ולחוצפה כזו מצד אחמדינג’אד, אילולא נפשעותה של מחתרת אוסלו, שבראשה עמדו הפושעים, שמעון פרס ויוסי ביילין, שהורידו את היהודים על ברכיהם בעפר רגלי מרצחי כל העולם.

 

וברק, מה הוא אומר? פושע המלחמה הזו מצהיר שהאמירה – שתי מדינות לשני עמים, לא מפחידה אותו, העיקר שיהיה שלום….

 

ארור ה”שלום”! ארורים מי שהפכו את הסובב למסובב ואת המסובב לסובב! ארורים הרמאים ומאחזי העינים! ארורים המבקשים להרוס את הבנין כדי להניח את הרעפים! ארורים מותחי השואה עד לעצם היום הזה!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר