המפלצת האיסלאמית – הקטע על “ישראל”, מתוך דבריו של גרט ווילדרס, יו”ר “מפלגת החופש” בהולנד

המפלצת האיסלאמית – הקטע על “ישראל”, מתוך דבריו של גרט ווילדרס, יו”ר “מפלגת החופש” בהולנד

גרט וילדרס
25.03.2009 18:12
המפלצת האיסלאמית - הקטע על "ישראל", מתוך דבריו של גרט ווילדרס, יו"ר "מפלגת החופש" בהולנד


נכון שמרוז שוכנת על גבולות האיסלאם, כלומר, ניצבת בחזית – על גבול התפשטות האיסלאם. אך טעות היא בידי אוהדיה להאמין שהיא ניצבת ביניהם לבין המפלצת הג’יהאדית! לא די שמרוז אינה ניצבת למכשול בדרכו של הג’יהאד להשתלטות על העולם, אלא, היא מסייעת לו. אצל ציפי זהו אתנן בל יעבור, לכניסתה למיטתו של נתניהו.ב”ה

 

 

המפלצת האיסלאמית    

                                            ואנו לא נסלח על רצח ילדינו, לא לאיסלאם ולא לגולדה!


 

אלה ואלה – חסידי אומות העולם והחרדים, עד מוות, מפני השתלטות האיסלאם על העולם, מעניקים ל”ישראל” אשראי שהיא אינה ראויה לו. נכון שמרוז שוכנת על גבולות האיסלאם, כלומר, ניצבת בחזית – על גבול התפשטות האיסלאם. אך טעות היא בידי אוהדיה להאמין שהיא ניצבת ביניהם לבין המפלצת הג’יהאדית! זו טעות איומה וגורלית; לא די שמרוז אינה ניצבת למכשול בדרכו של הג’יהאד להשתלטות על העולם, אלא, היא מסייעת לו. אצל  ציפי זהו אתנן בל יעבור, לכניסתה למיטתו של נתניהו. מרוז בורחת. מרוז משליטה את האיסלאם פנימה מן החזית. מרוז מאבדת, בכוונה תחילה, את המערכה, והיא זו, כפי שקבע פארח כבר לפני זמן רב – המעצימה את האיסלאם!

ציפי ואופיר לא יוותרו על יישום השלב הסופני בתכנית השלבים הג’יהאדית להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל – בניסוח שלהם: “שתי מדינות לשני עמים”.

 


 

להלן הקטע על “ישראל”, מתוך דבריו של גרט ווילדרס, יו”ר “מפלגת החופש” בהולנד, במלון “ארבע העונות”, בניו-יורק.

 

 

תרגום: חנה אייזנמן

פוליטיקאי באירופה, שיאמר מלה טובה על ישראל, מובטח לו שיאבד את קולות הבוחרים. הציבור קבל בלא פקפוק את הטיעון הפלשתינאי ורואה בישראל את התוקפנית. אני, מכל מקום, אמשיך להגן על ישראל. אני רואה בהגנת ישראל – עיקרון. חייתי בארץ זו ובקרתי בה תריסרי פעמים. אני תומך בישראל. ראשית, כי היא מולדתו של העם היהודי, לאחר אלפיים שנות גולה, בכלל זה, אושוויץ. שנית, משום שזו דמוקרטיה, ושלישית, משום שישראל היא קו ההגנה הראשון שלנו.

 

היה זה סמואל הנטינגטון שדייק בהגדרתו: “גבולות האיסלאם רוויי דם”. ישראל ממוקמת בדיוק על הגבול הזה. מדינה פצפונת זו עומדת בדרך השתלטותו של הג’יהאד על מרחבי ארץ. ישראל ניצבת בחזית מול הג’יהאד, כמו קשמיר, קוסובו, הפיליפינים, דרום תאילנד, דארפור בסודן, לבנון, ומחוז אסה, באינדונזיה.  ישראל תקועה כמכשול על דרך התקדמות הג’יהאד, בדיוק כפי שהיתה מערב ברלין החזית בימי המלחמה הקרה.

 

המלחמה המנוהלת נגד ישראל, איננה מלחמה נגד ישראל, זו מלחמה נגד המערב. זהו הג’יהאד! ישראל, פשוט, סופגת את המכות המיועדות לכולנו. אילולא היתה ישראל, היה האימפריאליזם הג’יהאדי מוצא לו דרכים אחרות לפורקן – לשחרור אנרגיה ולכיבושים. הודות להורים ישראלים השולחים את ילדיהם לצבא ושוכבים ערים כל הלילה, יכולים הורים באירופה ובאמריקה לישון במנוחה, מבלי להיות ערים לסכנות המאיימות עליהם.

 

רבים באירופה מצדדים בהפקרת ישראל, כדי להשביע את רצונם של המיעוטים המוסלמים החיים בתוכם. אבל אם, חלילה, תיפול ישראל, לא יעמדו רווח והצלה למערב. זה לא ישנה את התנהגות המיעוטים המוסלמים וגם לא יביא לכך, שיקבלו את ערכינו.

 

להיפך, סופה של ישראל יעניק עידוד עצום לכוחות האיסלאם. בנפילת ישראל הם יראו, בצדק, את חולשת המערב ואת בשורת מותו הקרוב. בבוא סופה של ישראל לא יבוא סוף לבעיותינו עם האיסלאם. יהיה זה האות לתחילת המאבק הסופי על השליטה בעולם.

 

קשה מאד להיות אופטימי לנוכח האיסלאמיזציה של אירופה. הכל נגדנו! אנו מובסים בכל החזיתות. דמוגרפית, הנצחון הוא של האיסלאם. במפלגות הליברליות מהווה ההגירה המוסלמית מקור לגאווה. האקדמיה, האמנויות, התיקשורת, ארגוני העובדים, הכנסיות, עולם העסקים, המימסד כולו – היו לחסידי השיטה האבדנית של ריבוי-תרבויות. המתקראים – עתונאים – מתנדבים לתייג את כל המבקרים את האיסלאם – “ימין קיצוני” ו”גזענים”. המימסד כולו, נפל אל מחנה האויב. השמאל, הליברלים והנוצרים-דמוקרטים במיטה אחת עם האיסלאם.

 

והמכאיבה ביותר היא בגידת האליטות שלנו. ברגע קשה זה בהיסטוריה של אירופה, אמורות האליטות להוביל. להגן על דורות של העולם הנאור, להגן על מורשתנו. לכבד את ערכינו היודו-נוצריים, שעשו את אירופה למה שהינה. אבל, לצערנו, ניתן לגלות מעט מאד סימני תקווה ברמה הממשלתית. סרקוזי, מרקל, בראון, ברלוסקוני; וודאי הוא, שכל אחד ואחד מהם יודע עד כמה המצב מסוכן. אבל, כשהנורה האדומה הקטנה נדלקת, הם בוהים לתוך המצלמה ומספרים לנו עד כמה שוחר שלום הוא האיסלאם, ומבהירים כי על כולנו לחיות יחדיו בשלום ולשיר בצוותא – קומבאיה. הם כולם משתתפים במה שהנשיא רייגן הגדיר בצורה נאמנה: הבגידה בעברנו ומיסמוס חירותנו.

                                                        

 

אם יש תקווה באירופה, היא תבוא מקרב המוני העם ולא מן האליטות. שינוי יכל לבוא רק מרמת השורשים. זה חייב לבוא מן האזרחים עצמם. על הפטריוטים האלה מוטלת המשימה להשתלט על מימסדי הפוליטיקה, החוק והתיקשורת.

 

במהלך השנים האחרונות נתגלו סימנים, אמנם קטנים, אך מעודדים, ללידתה המחודשת של הרוח האירופית המקורית. נראה שהאליטות מפנות את גבן לחירות, לא כן הציבור. 60 אחוזים מאזרחי ארצי, הולנד, רואים בהגירה המוסלמית את המדיניות השגויה ביותר, מאז מלחמת העולם השניה. וששים אחוזים אחרים רואים באיסלאם את הסכנה הגדולה ביותר לזהות הלאומית. איני מאמין שדעת הקהל בכל שאר מדינות אירופה שונה מדעת הקהל בהולנד.

                                                                                                              

למרות כל המכשולים, מתרבות וגדלות המפלגות הפטריוטיות המתנגדות לאיסלאם. מפלגתי החלה את דרכה לפני שנתיים, עם שני אחוזי מצביעים. היום היא מונה, על פי הסקרים, עשרה אחוזים. וזה נכון בשאר המפלגות, שדעתן כדעתנו, במדינות אירופה האחרות. תוך כדי מלחמה במימסד הליברלי, מתקדמות מפלגות אלה אל מרכז הזירה הפוליטית, צעד צעד,  מצביע ועוד מצביע…

 

בימים אלה, תתוועדנה המפלגות הפטריוטיות יחדיו, לראשונה, לשתף זו את זו בניסיונן, בתקווה שתהיה זו התחלה למשהו גדול. משהו העשוי לשנות את מפת אירופה למשך דורות, ואולי ההזדמנות האחרונה של אירופה.

 

בדצמבר, השנה, תתקיים וועידה בירושלים. הודות לפרופסור אריה אלדד, חבר בכנסת-ישראל, נוכל לצפות בסִרטי, פיטנה, בבנין הכנסת, ולדון בג’יהאד. אנו מארגנים אירוע זה בישראל, במטרה להדגיש שכולנו בסירה אחת, ושישראל היא חלק מירושתנו המשותפת. קהל המשתתפים יהיה נבחר; לא תורשה השתתפותם של ארגונים גזעניים, ותורשה כניסתן של מפלגות דמוקרטיות, בלבד.

 

וועידה זו תפתח עידן של שיתוף פעולה בין הפטריוטים של אירופה. שיתוף פעולה זה יהווה את עמוד השדרה לכל האירגונים והמפלגות הפוליטיות המתנגדים לג’יהאד ולאיסלאמיזציה. לשיתוף פעולה זה אני מבקש את סיועכם (האמריקנים).

 

יזמה זו עשויה להיות גורלית לאמריקה ולמערב כולו. אמריקה יכולה להיצמד לאשלייה, שהודות למיקומה המרוחק, היא תינצל מהשתלטות הג’יהאד והשריעה. אבל, לפני שבע שנים, בדיוק (ה-11 בספטמבר), עדיין היתמר העשן ממוקד הפיצוץ הסופי של אשלייתה של ארה”ב, לאחר תקיפת הטרוריסטים. אך יש סכנה גדולה פי כמה מתקיפת טרוריסטים, וזו האפשרות שארה”ב תישאר לבדה. האורות באירופה עלולים לכבות מהר יותר משתוכלו לדמות לעצמכם. אירופה מוסלמית משמעותה – אירופה בלי חירויות האדם ובלי דמוקרטיה, מדבר כלכלי, סיוט אינטלקטואלי ואבדן כוחה הצבאי של ארה”ב, כשבעלות בריתה תהפוכנה לאויבותיה, אויבות בעלות פצצות אטומיות. עם אירופה איסלאמית, תיוותר ארה”ב לבדה במאבק לשימור מורשת רומא, אתונה וירושלים.

 

חברים יקרים, החירות היא היקרה במתנות. הדור שלי לא נאלץ מעולם להילחם על החירות, היא הוגשה לנו על מגש הכסף, על ידי אנשים שהקריבו את נפשם עליה. בבתי הקברות באירופה מונחים הצעירים האמריקנים שלא זכו לשוב הביתה, צעירים שאת זכרם אנו מוקירים. החירות אינה רכושנו הפרטי, היא ניתנה לנו למשמרת. ועלינו להעביר אותה לילדינו. עלינו להעביר לילדי אירופה את אותה חירות, שניקנתה ביוקר רב כל כך, באותו מצב בה נמסרה לנו. איננו יכולים להרשות לעצמנו לעשות עסקים עם מולות ואימאמים. הדורות הבאים לא יסלחו לנו לעולם. אסור לנו למסמס את חירויותינו. אין לנו הזכות לעשות זאת!

                                                        

אין זו הפעם הראשונה שהציביליזציה שלנו מאויימת. כבר נתקלנו בסכנות בעבר. אין זו הפעם הראשונה שהאליטות בוגדות בנו. הן צידדו באויבינו גם בעבר. אך אז, ניצחה החירות.

 

אין זה הזמן לאמץ את דרך הפיוס, הכניעה, הויתורים והרמת הידים. בימים אלה לא יהיה זה מן החכמה ללמוד לקח מצ’מברליין. זה הזמן ללמוד מצ’רצ’יל והדברים שאמר ב-1942:

 

“לעולם אל תוותרו, לעולם לעולם לעולם לא, בכל דבר קטן, גדול או קטנוני, לעולם אל תוותרו, אלא לערכי הכבוד והשכל הישר. לעולם אל תיכנעו לכח; לעולם אל תיכנעו לעצמה האדירה, כביכול, של האויב”.

                              כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר