הורים שכולים לגיטימיים והורים שכולים לא לגיטימיים

הורים שכולים לגיטימיים והורים שכולים לא לגיטימיים

חנה אייזנמן
16.03.2009 18:26
הורים שכולים לגיטימיים והורים שכולים לא לגיטימיים


הורים שכולים יהודים, אומרים: די לשכול; הם איבדו את עולמם, אך אינם רוצים לראות הורים אחרים מאבדים גם הם את עולמם. ואילו, הורים מרוזיים אומרים – גם לי גם לך לא יהיה, גזורו! הם רצחו את בניהם, עצמם ובשרם, ב”תהליך שלום” עקיב ומתועב, למה שיהיה אכפת להם על הורים אחרים וילדיהם? כל ההתגייסות הזו, בעיקר על ידי התיקשורת, כביכול למען משפחת שליט, היא מזוייפת…ב”ה                                

 

 

לפני ימים מעטים כתבתי את הדברים הבאים:ירדנו מירושלים, עקפנו את יריחו, זו מ“עזה ויריחו תחילה….” היו ימים, לפני התקדמות “תהליך השלום”, ולפני שמשפחת שרון החלה להתעניין ברווחים שאפשר לעשות בקאזינו ביריחו, בהם נסענו בתוך יריחו, גם ביקרנו, חפשי חפשי, בארמנות החשמונאים. בינתיים קידמה מרוז מאד את השלום, והיום, אך כרגע בין נסיעה ללא פגע לנסיעה תחת ירי מתוך ה”רשות”, או מ”ירדן”. ולשוטים היושבים במדינת מרוז, אין מושג, שהם בעצם יושבים על בלימה שבמהרה תינתק ותישור לתופת”.

 

ואכן, ברגע אחד נרצחו בבקעה שני יהודים על ידי מצ’ופרי מרוז!

 

 

                     

 

הורים שכולים לגיטימיים והורים שכולים לא לגיטימיים

 

 

ראשית, האב הזה, בהיותו שוחר עצמאות רוצחי העם היהודי, הוא רוצח בנו, וגם מאמין שזה מוצדק, אז מה שבוודאי אין בו אלו הם חושי האנושיות והמוסר.

 

 

זה הולך כך – הורים שכולים מרוזיים, שהם, שונאי ישראל בהגדרה, הופכים לאורים ותומים בענייני שלום ובטחון ומוסר בתוקף היותם הורים שכולים, וכמובן, אסור לדון אותם עד שנגיע למקומו של הירשנזון, אבל, הורים שכולים יהודים, הם מוקצה מחמת מיאוס – הם עושים שימוש ציני בזכרון ילדיהם למטרות פוליטיות…

                                          

ההבדל האמיתי הוא בכך – הורים שכולים יהודים, אומרים: די לשכול; הם איבדו את עולמם, אך אינם רוצים לראות הורים אחרים מאבדים גם הם את עולמם. ואילו, הורים מרוזיים אומרים – גם לי גם לך לא יהיה, גזורו! הם רצחו את בניהם, עצמם ובשרם, ב”תהליך שלום” עקיב ומתועב, למה שיהיה אכפת להם על הורים אחרים וילדיהם? כל ההתגייסות הזו למען משפחת שליט, בעיקר על ידי התיקשורת, היא מזוייפת, משפחת שליט מעניינת אותם בדיוק כפי שמניעה אותם ה”דאגה” ל”פלשתינאים”. כי בנשמתם של בני מרוז, אין מקום לא לאנושיות ולא למוסר, אצלם אלה רק מלים, בשירות מנגנון התעמולה המרוזי.

                                              

אתמול הביא מנגנון התעמולה להשמדת ישראל, המזדהה כ”תיקשורת ישראלית”, את דבריו של נבל מרוזי, שהוא גם “אב שכול” המצהיר כי יש לשחרר את כל המרצחים, בעיניו – לוחמי חופש – בתמורה לשחרור שליט. חייל מול חיילים….

 

אותו אב נבל וודאי מאמין שרצח שני השוטרים בבקעת הירדן מוצדק. גם חיסול בנו היה מוצדק, מכל הבחינות. מנגנון התעמולה לקידום הג’יהאד ולהשמדת ישראל משמיע לעם המושמד את דברי אשפת האדם השמאלנית, באיצטלה של אב שכול, שהאנושיות, כביכול, נר לרגליו. ראשית, האב הזה, בהיותו שוחר עצמאות רוצחי העם היהודי, הוא רוצח בנו, וגם מאמין שזה מוצדק, אז מה שבוודאי אין בו אלו הם חושי האנושיות והמוסר. האיש הזה הוא מפלצת! האיש הזה צריך היה לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, לפחות! אין זה סוד, שאני מאמינה באמונה שלמה, שהמרוזים, דוגמת האב הנאלח הזה, גרועים מכל אייכמן. האייכמנים לא עשו להשמדת עמם, אצל המרוזים, השמדת העם היהודי הוא מפעל חייהם! גם הבן נפל למען קידום השלום בין רוצחי ישראל – המרוזים והג’יהאדיסטים.

                                                                                              

אין בעולם המצאה שטנית יותר מן “העם הערבי הפלשתינאי” וה”זכויות הלגיטימיות” שלו. כל זב ומצורע ורוצח פתולוגי בעולם, מגרמניה ועד יפאן, כמובן דרך בריטניה, ימח שמה, נתקבצו להם בארץ ישראל, לעשות את מלחמת הקודש שלהם, של “העם הפלשתינאי”, כי זה הוא העם הזה – רוצחי העם היהודי באשר הם! זה לא עם חדש, העמלק הזה עומד עלינו לכלותנו בכל דור ודור. פעם זה האוטו דה-פה, פעם זה משרפות אושוויץ ופעם אלו “הזכויות הלגיטימיות” של “העם הערבי הפלשתינאי” להשמיד אותנו. ההמצאה הזו עולה על כולנה בשטניותה. הנה אב, שבנו נרצח במסגרת נסיונותיו הבלתי נלאים של עולם הרשע והפשע, המובל על ידי השמאל היהודי, ימח שמו, להשמידנו, והוא מצדיק את רוצחי בנו…

 

 מרוז אינה מפסיקה לנקוט בכל הדרכים להביא להשמדתנו. ושוב נפתחים מחסומים, ושוב מוסרים נשק, מוסרים נשק, מוסרים נשק לרוצחי העם היהודי. כל נידוני משפטי נירנברג לא היו טינופת מצחינה כהנהגת מרוז – חבורת מרצחים באיצטלת שלום, מוסר וצדק! אכולי שנאת ישראל, באיצטלת שוחרי שלום העם…

                                                                                                        

אילו דאגו ל”עם” שלא היה ולא נברא, היו צריכים לצאת נגד מליארד מוסלמים המשתמשים ב”עם” הזה כדי להשמיד את עמם, שארית פליטת עם ישראל, היושבת על שארית פליטת ארצה, השדודה כמעט כולה, בידי האימפריאליזם הג’יהאדי.

 

  הם היו דורשים מן האחים היקרים של ה”עם” הזה, לתת לו מקום תחת השמש. אבל הם אינם עושים זאת; ראשית, הם אינם דואגים ל”עם” הזה, הם יודעים כמוך וכמוני, שזה שאיננו עם, הם שואפי השמדת העם היהודי. שנית, כל העולם יצחק להם! כי – א. כל העולם רוצה בהשמדתנו, שאילולא כן, למה המציאו המצאה שטנית כזו, כמו “עם”, שהוא בעל זכויות לגיטימיות להשמיד את היהודים? ב. העולם אינו רואה אפשרות לתת מקום תחת השמש למשהו שאיננו קיים! איזה מכנה משותף יהיה לכל הערב רב הזה כשיילקח מהם הייעוד המאחד אותם, השמדת היהודים? איזה קשר יהיה בין מפלצת למישנֶהָ? למה שירצו לחיות יחדיו במקום אחד תחת השמש? גם היום, כאשר הם עדיין מאוחדים במטרה – להשמיד את הישוב היהודי בארץ ישראל, הם אוחזים איש בגרון רעהו! מה לצאצא סודני ולצאצא הודי? מה הקשר בין תורכמנים לסרבים?

                                                       

בשעתו אמר ג’וזף פארח על כל שוחרי “עצמאות” ה”פלשתינאים”, שהם צבועים. הם יודעים היטב שה”עצמאות” שהם גוזרים על חלאת האדם ה”פלשתינאית” היא הגיהינום בתמציתו. האומללים (ימח שמם) יהיו עבדים תחת שלטון עריצות, כזה הקיים בכל מדינות ערב. מה שפארח לא ידע, ואולי עדיין אינו יודע, כי יש לו לב תמים וראש ישר, שהפושעים האלה אינם שוחרי עצמאות “פלסטין”, אלא, שוחרי השמדת היהודים. זו הסיבה היחידה לפעילות ה”חסד” שלהם. זו הסיבה היחידה שאונר”א מחזיק עשרות שנים במחנות ומטפח בהם עתודות של מרצחים, מזרים מיליארדים, לא לשיקום אלא לקיבוע! זו הסיבה היחידה שהאורי אבנרי’ם מתרוצצים בכל מדינות העולם ויוזמים חרמות נגד מרוז, ובעיקר נגד היהודים. זו הסיבה היחידה שהם מעתיקים, ככתבם וכלשונם את חוקי נירנברג נגד היהודים. זו הסיבה לקריאה לשוק האירופי המשותף – Kauft nicht bei Juden – אל תקנו אצל היהודים.

                                                     

שאלו כל “מקופח” ערבי, בעל תעודה כחולה, האם הוא רוצה לעבור ל”מדינה הפלשתינאית”, שבשמה הוא רוצח יהודים או מסייע לרוצחים, והוא ישיב בלאו מוחלט! ה”אוכלוסיה החפה מפשע”, בתוך הקו הירוק ומעבר לו, אינה רוצה כלל בעצמאות. כלומר, זו לא תהיה עצמאות, זה יהיה שיעבוד לחבר מושחתים, מורשת ערפאת, תאבי דמים, תרתי משמע; והאוכלוסיה תהיה מסכנה מתמיד! אבל, לרצוח יהודים הם מוכנים תמיד!

                                 

כל רוצח יודע, שסיבת היותו “מסכן” איננה מדיניות מרוז, להפך; זו מעניקה לו מכל טוב. מה שלא היה לו מעולם. הקמת “מדינה פלשתינאית” זו בריה חדשה הנבראת בארץ. הערב רב צריך היה לנשק את רגליה של מרוז ולעשות את המיטב עם מה שקיבל. אולם, כבר שאל הנביא – היהפוך כושי עורו נמר חברבורותיו? כל מה שהם יודעים זה – לרצוח. וכל מתת שהם מקבלים ממרוז, הם הופכים לכלי נשק נגדה!

 

כל רוצח “מסכן” יודע, שה”אוכלוסיה החפה מפשע” מדוכאת, לא על ידי מרוז, אלא, על ידי חלאת המין האנושי, דוברת הערבית. אך בהם לא יטבח ללא הבחנה, כי זה לא ישנה דבר, ממילא, אבל לרצוח יהודים זה כייף, גם אם זה מקדם את הקמתה של מדינת המרצחים הראשונה בעולם. מדינה הניתנת על מגש “קרבנות שלום” יהודים, לגורם שהולדתו ותכלית קיומו היא – השמדת הישות היהודית בארץ ישראל.

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר