לפקודה תמיד אנחנו תמיד, אנו ה-מטומטמים

לפקודה תמיד אנחנו תמיד, אנו ה-מטומטמים

חנה אייזנמן
24.01.2009 21:23
לפקודה תמיד אנחנו תמיד, אנו ה-מטומטמים


“והרי סיכום חדשות השבת מפי דן קנר” – חמאס, פת”ח, אובמה-סעודיה, הילארי קלינטון-מובארק, חמאס, פת”ח, “פלשתינאים”, אהוד ברק ובלייר, איש “הרביעייה”, הפסקת הברחות הנשק, הצרפתים, “ייצוב הפסקת האש”, חמאס … שוב זוכה “ישראל” להמון “תצומי”, ואהוד וציפי וכל שאר מעוררי הבחילה מבסוטים מן החיים…. מתקשרים לאובמה- מלך- זולו ולמובארק אבו-לולו ומוסרים ד”ש לביל ולעבדוללו… כמה אנחנו חשובים….ב”ה

 

 

 

לפקודה תמיד אנחנו תמיד, אנו ה-מטומטמים

 

 

מוצש”ק “מברכים” את חודש שבט. אנו במכונית בדרך מן השומרון לירושלים. מדליקים את הרדיו – “והרי סיכום חדשות השבת מפי דן קנר” – חמאס, פת”ח, אובמה-סעודיה, הילארי קלינטון-מובארק, שוב חמאס, שוב פת”ח, “פלשתינאים”, אהוד ברק ובלייר, איש “הרביעייה”, הפסקת הברחות הנשק, הצרפתים, “ייצוב הפסקת האש”, וכו’… שוב זוכה “ישראל” להמון “תצומי”, ואהוד וציפי וכל שאר מעוררי הבחילה מבסוטים מן החיים…. מתקשרים לאובמה- מלך- זולו ולמובארק אבו-לולו ומוסרים ד”ש לביל ולעבדוללו… כמה אנחנו חשובים….

                                                              

אין אפילו “חדשה” אחת ואין שום דבר יהודי, ערבים עליך ישראל – ג’יהאד כל-עולמי עליך ישראל, חגיגה למנגנון התעמולה, אסכולת יבין-גזית! וכן, “חדשה” אחת – חקר של מכון כלשהו – במלחמות במזרח התיכון, הפסידו כל המדינות הנוגעות בדבר 19 טריליון דולר. אילולא המלחמות היה היום התל”ג לנפש בישראל 44 מליון דולר, במקום ה-23 כיום….

 

הנה, גם על פי מחקר בלתי תלוי, מוכנה “ישראל” להוציא מליארדים על המלחמה ולא מליונים על שלום. מליארדים למגננה על קו החורבן והנסיגה, ולא מליונים על בנין הארץ. ישראל מוכנה להשקיע מליארדים על “בטחון”/מגננה/מלחמה, על חימוש אויביה, על כלכלתם ועל כל צרכיהם, אבל לא על שלום ליהודים. במשך שנים מתבכיינים גורמים שונאי ישראל, בראשות ממשלת ישראל, על המליונים ה”נשפכים” ב”התנחלויות”. על כן מחריבים התיישבות יהודית, נושאת רווחים, שעליהם לא מדברים, כמובן, כדי לאבד עוד מליונים רבים מעצם החורבן ומצרכי הבטחון הנובעים מן ההליכה לקראת רוצחי העם היהודי הגרועים מן הנאצים.

                                       

לא רק עצם הבנין הוא רווח, אלא, היצוא מגוש קטיף הכניס כסף זר למדינה ואף תהילה ל”ישראל”. בחולות חבל עזה התפתחה חקלאות מן המתקדמות בעולם, כזו, שכל המחקרים הגיאולוגיים קבעו שאין לה סיכוי, אבל, את מי זה מעניין? כלומר, זה מעניין מאד, אבל, דבר שאין מדברים עליו אינו ידוע, וממילא, אינו מעניין…

 

מי שהיתה יכולה להיות מעצמת-על במזרח התיכון, מדינה יהודית השוברת את תדמית היהודון הגלותי, בכל התחומים ועם תל”ג של, לפחות, 44 מליון לנפש, אך, כנראה, הרבה יותר, עקב מציאות חיובית בהרבה מן המצופה במחקר היבש, מדשדשת במדמנת דם וחידלון, עם 23 מליונים בתל”ג לנפש, וגם זה ברוב רחמי בורא-העולם עלינו.

 

מאז ימי טרום היוולדה, יש למדינה הזו ענין עיקרי אחד – ערבים! ערבים לארוחת בקר, ערבים לארוחת צהרים, ערבים לסעודה-שלישית – ובמוצאי שבת, גם לסעודת מלווה-מלכה. לא, לא אנו סועדים את לבנו בערבים, אלו הם, הטורפים אותנו, יומם ולילה, שלוש מאות ששים יום בשנה, במשך דורות!

 

אחד הסממנים היותר בולטים בתעמולה האנטישמית בכל דור ודור, בהם קמים עלינו לכלותנו, וגם בין לבין, היא – נכונותם של היהודים למכור את נשמתם לשטן בכסף. הכה את היהודי בכיסו… והנה, מוכיחים היהודים את ההיפך – הם מוכנים לשפוך מליארדים תמורת לא כלום. וליתר דיוק, הם מוכנים לשפוך מליארדים בתמורה להמשך המצב בו, בכל דור ודור עומדים עליהם לכלותם!

במשך שנים השתמשה מדינת-ישראל, באמצעות מנגנון התעמולה – ה”תיקשורת הישראלית” – באותו סממן אנטישמי של – “הכה את היהודי בכיסו” – במשך שנים הסיתו היודונאצים את העם היושב בציון, באמצעות מנגנון התעמולה שלהם, נגד המתנחלים, המכים בכיסיהם – הם חיים על חשבוננוכסף לגמילה ולא להתנחלויותכסף לערי הפיתוח ולא להתנחלויותכסף לזקנה השוכבת במסדרון בבית החולים, ולא להתנחלויותכסף לבטחון ולא להתנחלויות… כבר לפני שנים כתבתי שאין רעה חולה בעולם, שהמתנחלים אינם אחראים לה, אפילו לאיידס…. מישהו אז הגיב, ואיני זוכרת עוד איך הוא “הוכיח” שהמתנחלים אחראים גם לאיידס….. עד כדי כך הוטבע היודונאציזם בציבורים גדולים בישראל.

 

למשל – המנוולים – קושניר ומושונוב, המופיעים כאב ובנו בתכנית לנוער – “זהו זה”  במערכון היתולי, שכולו הסתה –; האב – מושונוב – מתחיל להאמין באמונות תפלות, כאשר כל חובותיו נמחקים, כולל המשכנתא, ומזל טוב נשפך עליו משמים…. ואז מתברר לו, שה”תכשיט”, בנו, גאון-המחשבים, חדר למערכת של הבנק, שינה את כתובת אביו לכתובת ביש”ע, וכך, באופן אוטומטי, מחק את כל החובות…. האב הנבהל מוכיח את בנו, וזה, התמים, עם ה”שלייקעס” והמשקפים מגיב: מה אני אשם שהמתנחלים מקבלים הכל בלי כסף….

או, חיים יבין; הוא בסך הכל מביא “עובדות”, שבהן הוא מבליע: ובכן, אין כסף לעניים, אבל כסף לכבישים עוקפים להתנחלויות יש ויש…..

 

וכך, במשך שנים האשימו את המתנחלים בשפך דמים, תרתי משמע – כסף נשפך להתנחלויות ודם בנינו נשפך על הגנת המתנחלים…. והעיוות הזה חודר למח, אנשים מפסיקים לחשוב, חלאת המין האנושי חושבת בשבילם, כלומר, חלאת המין האנושי יודעת יותר טוב ממני יותר טוב ממך, מה טוב שתדע, מה טוב שלא תדע…

 

ובינתיים עם ישראל חי על חשבון המתנחלים, חי על דמם, על זיעתם ועל עבודתם.

 

ברוב שנאתם ליהודים הם אימצו אל לבם ה”אוהב” את רוצחי ישראל. ובכל עימות בין מתנחלים לבני טיפוחיהם, כאשר הם, המטפחים, אחראים לכל העימותים האלה, הן בהסתה והן במתן הבטחון למרצחים שלא יאונה להם כל רע, הם, כמובן, עומדים לצד המרצחים ונגד הנרצחים.

 

אסור לשכוח ואסור לסלוח, לעולם לא! לעולם לא! זהו גבור!

 

בדרך מן השומרון קפצנו למבוא חורון אשר בבנימין. בצאתנו משם לקחנו שני טרמפיסטים, נערים, לירושלים. ושוב שמענו משהו מטורף ב”חדשות” ואני פתחתי את פי. אחד הנערים הגיב…

פשוט כואב הלב להיווכח שוב ושוב עד כמה פשה הנגע. עד כמה הרעילה אסכולת ה“ממלכתיות” של “הציונות הדתית” את הנוער. מאות אלפי בני נוער מאמינים ברצונה הטוב של “המדינה”. הילדים מתקשים להאמין שהמדינה מביאה עלינו את המלחמות בכוונה תחילה, למה שהמדינה תרצה מלחמות? וזה באמת נשגב מהבנת אנוש, במיוחד נשגב הדבר מהבנת ילדים אוהבי ישראל, שגדלו באהבת ישראל, להבדיל מילדי קבוצי השמאל שחונכו לשנאה תהומית לכל דבר יהודי, בעיקר, ליהודי, עצמו. הבאת המלחמות עלינו על ידי הנהגתנו נשגבת מהבנת מי שאינם בקיאים בהווית השחיתות של ממשלי רשע ופשע, אבל זו המציאות ואלה הן העובדות.

השלטון האוטואנטישמי, מיסודו של השמאל, יכל לשלוט רק במצב של מלחמה, על פי העיקרון – הפרד ומשול; צור מצב מלחמת-עד, בין ישראל לשכנותיה, וכך תקבל את “אחדות ישראל” ל“הגנה על הבית”, במלחמה שהממשל עצמו הביא על העם. ממשל האחראי למעשיו הרעים, הנעשים מתוך שנאת ישראל לשוֹנֶה, ליהודי! במלחמות, בנוסף לאלפי היהודים שהוא רוצח, הורג הממשל עוד שתי צפורים במכה אחת – הוא מספק את יצר שנאת ישראל שלו, והוא מבטיח את שלטונו. השנאה היא המסירה את כל העכבות בדרכו על גויות לשלטון האבסולוטי. אין לו שום עכבה אנושית, מוסרית, ואף כלכלית, לקבע את מצב המלחמה.

ועל כן גם מערבים את כל העולם ב”סכסוך הישראלי ערבי”. כי הממשל ה”ישראלי” יודע, שהעולם הוא אנטישמי וציני וגם שוחר נפט, וכל השתדלותו תהיה – להכות ביהודים, לא רק בכיסם, אלא בכל אשר להם, כמו, בעצם הקיום.

 

ועם ישראל, בראשות המתנחלים, מה תגובתו? כמובן – לפקודה תמיד אנחנו תמיד, אנו ה-מטומטמים!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר