מורשת ליל הבדולח

מורשת ליל הבדולח

חנה אייזנמן
11.11.2008 07:17
מורשת ליל הבדולח


זה קרה לפני שבעים שנה, בארץ נכריה, שבה חיו היהודים, כמו בכל אתר ואתר בגולה הדוויה, על זמן שאול. היהודים ידעו תמיד, שישיבת הקבע שלהם תהיה בארץ ישראל. גם בליל הבדולח הם היו בטוחים בכך, וזו היתה נחמתם. בארץ ישראל הם יבנו את בתי הכנסת שלהם, ואיש לא ישרוף אותם…ב”ה

 

 

                               נצרים

מורשת ליל הבדולח     גרמניה 

 

 

מה שכל דורות עולי המשרפות, המדורות והגרדומים לא לקחו בחשבון היא מציאות מקאברית, בה ישתלטו על הארץ, דווקא בעת הסיכוי הגדול ביותר להגשמת חזון- הנביאים/חזון-הדורות, גדולי שונאי ישראל בכל הזמנים.

 

היהודונים הצבועים מציינים את ליל הבדולח.

 

זה קרה לפני שבעים שנה, בארץ נכריה, שבה חיו היהודים, כמו בכל אתר ואתר בגולה הדוויה, על זמן שאול. היהודים ידעו תמיד, שישיבת הקבע שלהם, תהיה בארץ ישראל. גם בליל הבדולח הם היו בטוחים בכך, וזו היתה נחמתם. בארץ ישראל הם יבנו את בתי הכנסת שלהם, ואיש לא ישרוף אותם. בארץ ישראל הם יפתחו את החנויות שלהם, ואיש לא יחרים ולא יחריב אותם. בארץ ישראל הם ישבו איש תחת גפנו ואיש תחת תאנתו, ילדיהם ישחקו ברחובות, מבתי הספר יבקעו קולות לימוד התורה, יהיה זה גן-עדן עלי אדמות. חלומם היה בר הגשמה, ובעת שיבת ציון הנוכחית, ניתן היה להגיע לכך בקלות, בהליכה, בבניה, בחיים שפויים…

מה שכל דורות עולי המשרפות, המדורות והגרדומים לא לקחו בחשבון היא מציאות מקאברית, בה ישתלטו על הארץ, דווקא בעת הסיכוי הגדול ביותר להגשמת חזון- הנביאים/חזון-הדורות, גדולי שונאי ישראל בכל הזמנים. הם לא לקחו בחשבון, שיצורים אכולי שנאת ישראל ישתלטו, שלא כחוק ובכח הזרוע, על הארץ שנתן האלוקים לנו ולא להם, מכיוון שכפרו בעיקר.

 

רק שלש שנים לימים ולילות הבדולח בחבל עזה. כמעט שלושים לחורבן חבל ימית, ולא נקבע שום יום זכרון לאומי לזכר הפשע המזוויע ביותר שבוצע אי פעם, בכל דברי ימי העולם, נגד העם היהודי או נגד כל עם אחר. לא די שלא נקבע יום אבל לאומי, לציון השלבים שכבר בוצעו בתכנית השלבים להשמדתנו, אלא, הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, מציינים אותם לחיוב. פושעים, המכונים “רבנים”, מציינים בגאווה, שתלמידיהם, חובשי כיפת ה”ממלכתיות”, השתתפו בביצוע הפשע, לתפארת מדינת ישראל.

 

לקח ליל הבדולח אותו מנחילה מדינת הדמים והזדון, ישראל, לאזרחיה, הוא – לעולם לא נעשה זאת לרוצחינו, להיפך, גם אנו נעשה זאת לעצמנו, ונשתף את הרוצחים בשמחה. כך נצמית מראש כל אפשרות, שאי פעם אנו נעשה זאת לאחרים (למשל, כפי שעשינו בהר הבית…).

מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם כולו, המבצעת את מדיניות הנאצים, ככתבה וכלשונה וכמעשיה, נגד העם היהודי.

צה”ל ה”קדוש” הוא הצבא היחיד בכל העולם, לא רק במזרח התיכון, המיישם היום, בפקודת מדינת התועבה שהשמאל בנה, בנחלתנו, שלנו, את שלבי תכנית השלבים להשמדתנו.

 

הג’יהאד, המחזיק ברובה הגדול של ארצנו, לא הצליח להזיז אותנו גם סנטימטר אחד מן המעט מארצנו בו זכינו, בעקבות נסיונות ההשמדה שלו, שלא צלחו. מי שמזיזים אותנו ומרכזים אותנו בגבולות אושוויץ, הם – מדינת ישראל, צבא ישראל ומשטרת ישראל. פושעים שלא יינקו לעולם. בין שהם בכיפה ובין שהם בלעדיה.

 

 

איך ייתכן נאציזם במדינה היהודים 

 

 

מי שעובר לגדה, כשהוא מעמיד פנים, שהוא חי ב”עמדה צבאית”, שלא יילל על בית וזכויות קנין”.


נורא פשוט, נורא! קראו והיווכחו

 

תגובה של גולש ב-nrg למאמר של שושי גרינפלד, התוקפת את נכה ה”ציונות הדתית”, רפי פרץ, טייס, מיל. בצה”ל, וראש המכינה הקדם-צבאית, עוצם (לשעבר, עצמונה, תובב”א), להרעלת ילדי ישראל בפאשיזם “ממלכתי”:

 

“אין לכם זכויות קנין ואין לכם בית. אתם יושבים במקומות שהממשלה שיקרה לגביהם ואמרה שהם מאחזים צבאיים הכרחיים לבטחון, שזה התירוץ היחיד שמאפשר העברת אוכלוסיה לשטח כבוש. זה הדיל שחתמת עליו. עכשו מגיעות ממשלות שחושבות שצרכי הבטחון הם שלא יהיו התנחלויות מוסוות כעמדות צבאיות. אפשר לא להסכים, אבל אי אפשר לרקוד על שתי החתונות. מי שעובר לגדה, כשהוא מעמיד פנים, שהוא חי ב”עמדה צבאית”, שלא יילל על בית וזכויות קנין”.

 

היצור המתועב הזה הצליח להכניס בקליפת אגוז את תמצית הרוע, את תמצית האנטישמיות, את תמצית מהות המוטאציה של העם היהודי, את תמצית אשפת האדם.

 

הכל מגוייס לחורבן היהודים. כל השקרים בעולם. כל תעמולה, כל הסתה, הכל לגיטימי, כמו ה”מדינה” המבצעת את הטיהור האתני ביהודים בארץ ישראל. הכל כשר. התעלמות גמורה מן העובדות, מן הצדק, מן האמת, הסטורית ועכשווית, עקיפת החוק הבינלאומי, כתנא דמסייע לעקיפת תורת ישראל, מורשת ישראל ודברי ימי ישראל והעולם. כאמור, הכל כשר, כדי להכות ביהודים.

                                                              

כמה מלים על הכיבוש                                  גרמניה

 

הכיבוש היה כיבוש “ירדני” ומצרי, במלחמת תש”ח, לא חוקי ולא מוכר על ידי החוק הבינלאומי. הכיבוש הזה בוצע, לאחר שכבר נקרעו, על ידי בריטניה, 77% מארץ ישראל, ההסטורית והמנדטורית, לטובת הקמתה של ממלכה פיקטיבית, בשם “ירדן”. זאת, כדי להצר את צעדי היהודים בארצם, עד חידלון. לא האדמה עניינה את הג’יהאד, אלא, השמדת היהודים. כך זה גם היום. אדמה יש להם, יתר על השימוש היכל אי פעם להיעשות בה.

כיבושי הג’יהאד בתש”ח לא היו מתארעים, אילולא רצה בהם בן-גוריון, שרצה להיפטר מערש הולדתו ושורשי קיומו של העם היהודי;

 

הכיבוש הג’יהאדי של יהודה ושומרון ובנימין וחבל עזה, נמשך 19 שנה בלבד, והסתיים, כאשר ניסו המדינות הכובשות, פעם נוספת, להשמיד את “מדינת ישראל”. אין בעולם מדינה, שכבשה שטחים במלחמת מגן מובהקת, שנדרשה להשיב שטחים אלה לאויב התוקפן. קל וחומר, לאויב, ששטחים אלה לא היו שלו מעולם!

 

אבל כאן, יש אף יתר פשע, זוועה ורמיה. גם הנבלים, כמו הפושע הנ”ל, יודעים זאת היטב – אין להשיב לאויב את בסיסי התקיפה שלו, או לתגמל אותו בכל אופן אחר. אז, איך נפטרים מארץ ישראל? ממציאים את “הזכויות הלגיטימיות” של “העם הערבי הפלשתינאי”, שכלל לא קיים, כי אין שום קרבה של אנשים אלה לאחרים, בערב רב, שאותו מנסה להדביק השמאל לעם אחד. אין קשר בין תורכמנים לסודאנים. אין קשר בין הודים לחלבים, אין קשר בין אפגאנים ליוצאי הבלקנים. אבל, כשרוצים, אפילו סבתות מן השואה יורות.

 

וזה, בקיצור, במישור עליו ניצב הפושע, שהגיב ב-nrg, כלומר, המישור שאין בו כלום ממורשת ישראל, וממילא אין בו כלום מן הצדק, מן האמת ומן המוסר.

 

ולענייננו – ותחזינה עינינו בשובך לעמדה צבאית ברחמים

        היה בית כנסת? היה! בנווה דקלים! 

גם היום, חתן תחת חופתו, ביום שמחת לבו, שובר כוס לזכר החורבן. למה עומדת עדיין הארץ בחורבנה? למה שועלים מתהלכים בהר-הבית?

 

כבר אמרנו, אין “עם פלשתינאי”. ואין אדם בארץ הזו, שאינו יודע זאת. פשוט אין. אך השמאל מלא “אהדה” ל”עם הערבי הפלשתינאי”, שלא היה, ול”זיקתו” ל”פלסטין” (גם האיות משתנה על פי צרכי שנאת ישראל), אבל הם ימציאו אלף סיבות אנטישמיות לדבקות היהודים לארץ ישראל, רק לא אהבת נחלת אבות. לזה הם לא יאמינו לעולם, כי אינם רוצים להאמין בזה. הם לא יגלו שום הבנה ליהודים שכל יישותם אומרת ארץ ישראל. אין תפילה ואין ברכת מזון, בה לא מוזכרת ארץ ישראל, שזה, לפחות, שש פעמים ביום, במשך אלפי שנים.

 

אבל, על פי היודונאצים, התפללו היהודים במשך אלפיים שנה לעבר “עמדה צבאית”! כמה רוע יש ביהודי אוטואנטישמי.

 במשך אלפיים שנה התפללו היהודים – ותחזינה עינינו בשובך לעמדה צבאית, ברחמים.

 

גם היום, חתן תחת חופתו, ביום שמחת לבו, שובר כוס לזכר החורבן. למה עומדת עדיין הארץ בחורבנה? למה שועלים מתהלכים בהר-הבית? העובדה ששבנו לארצנו אך מסרבים לנחול אותה, ועם זה, ממשיכים לבכות את חורבנה ועדיין מתפללים “לשנה הבאה בירושלים”, סיבתה בשנאת ישראל של רודפינו מבית, מהרסינו ומחריבינו, שניכסו לעצמם את ארצנו, להיות מדינתם האנטישמית. עיקר מלחמתה של מה שנקראה פעם “הציונות הסוציאליסטית” והיום “מדינת ישראל”/”המדינה שהשמאל בנה”, היא המלחמה לעקירת היהדות, על כל נגזריה – עם, תורה וארץ. זו הסיבה שהארץ הזו עדיין מוכת מלחמות. כי “מדינת ישראל” עושה את כל המאמצים, להיפטר מארץ ישראל. כל נסיגה היא הזמנה לאויב לסיבוב נוסף. אלא, כל היענות להזמנה הזו מסכנת גם את ה”מדינה” שלהם. על כן, הם שולחים את בנינו למות על הגנת ה”מדינה” שלהם, ואז, שבים ונסוגים, עד הסיבוב הבא, לאחר שיכינו מלאי חדש של בשר תותחים.

 

אותו שונא ישראל, המגיב ב –ngr מגדיר את קיום מצוות ישוב הארץ – “התנחלויות מוסוות כעמדות צבאיות”. בתי הכנסת המפוארים ביותר בארץ ישראל, נבנו על תנאי, נבנו בעמדות צבאיות, שהיום הן פה ומחר שם… בתי ספר, אולפנות, ישיבות, מכינות צבאיות וישיבות הסדר (אוי לאותה בושה!), גני ילדים, מתנ”סים, בנקים, מרכזים מסחריים, הכל נבנה על “חולות נודדים”, כנאה וכיאה ליהודי הנודד, שגם בארצו שלו, יגורש על ידי שלטון זר ואכזרי מכל מלכויות הרשע שעמדו עלינו לכלותנו. גם את הקברים חילל השלטון המתועב הזה, שכן, אין בהם עוד “צורך בטחוני”. במגיב המאוכל בשנאת ישראל, יש הזדון המפלצתי לומר – “זה הדיל שחתמת עליו”. “דיל”! ממש אין מלים לרוע הזה, לעיוות הזה, להתנכרות הזו לכל ערכי אנוש. ומי חתם? ומי הם הוא והפושעים כמותו, שנחתום אתם “דילים”? מה הם עושים, בכלל, בארץ הזו?

 

והם באו והחריבו והרבנים הראשיים יוצאים להתבכיין באזני מי שהיה חניך הנוער ההיטלראי ביום הבדולח, על שריפת בתי כנסת בארץ ישראל על ידי…. “פלשתינאים”. החוצפה והבזיון! פעם קשקשו שהקמת מדינת ישראל היא נקמתנו בנאצים, עכשו רצים אליהם – הושיעו! אפילו הנאצי הזה, האפיפיור, היה אדיב מכדי לירוק בפניהם ולזעוק באזניהם – אתם ביצעתם את הפשע הזה! אתם החרבתם! אתם העליתם את רוצחיכם על בתי הכנסת. אתם ביצעתם ימים ולילות של בדולח. אתם, היהודונים, חלאת האדם!

 

יש לעם ישראל “דיל” חתום אחד, והוא עם הקב”ה! אנו מקיימים מצוות, בתוך אלה, מצוות ישוב ארץ ישראל, והוא משאיר אותנו על פני הארץ שהחכיר לנו. רק קיום התנאי הזה שמירת המצוות – יכול לשמר אותנו על פני האדמה הטובה הזו. אין קיום מצוות, אין ישוב הארץ, אין דיל!

 

עומדים ישובים, למעלה משנות דור. נולדו בהם בנים, נכדים וגם נינים, לניצולי שואה. האנשים מממשים את התקווה בת שנות אלפיים, והנבל רואה בזה “העמדת פנים” (על פי ה”דיל” הנ”ל), ועל כן, שלא ייללו על בית ועל זכויות קנין… לא בית ולא בטיח… מי שמעמיד פנים, אין לו זכויות. אנשים השקיעו את כל חייהם בבית הזה ובקנין הזה, באה מדינה יודונאצית ומנשלת אותם, לא רק מביתם הפרטי, אלא, מביתנו הלאומי, והפושע הזה, נגד העם היהודי ונגד האנושות, מבטל בהבל פה את הבית ואת הקנין.

 

כשבית ערבי בחאן יונס משמש אך ורק צלפים לירי על יהודים הנוסעים בכביש כיסופים, בית שצה”ל דורש להרוס, מונע הבג”צ את המעשה מחוייב המציאות והחיים, בתירוץ של זכות הקנין ו”כבוד האדם וחירותו”. בית המשפח הזה, רצח את טלי חתואל ואת בנותיה. יקום ה’  את דמן ממערכת המשפט בישראל,  השופכת את דמנו כבר עשרות שנים.

 

הרשו לי לאחל למגיב ודומיו: יחרבתך!!! אמן ואמן, כן יהי רצון, במהרה בימינו!

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר