וַיְקַו לְמִשְׁפָּט וְהִנֵּה מִשְׂפָּח לִצְדָקָה וְהִנֵּה צְעָקָה: ישעיהו פרק ה

וַיְקַו לְמִשְׁפָּט וְהִנֵּה מִשְׂפָּח לִצְדָקָה וְהִנֵּה צְעָקָה: ישעיהו פרק ה

חנה אייזנמן
27.10.2008 17:24
וַיְקַו לְמִשְׁפָּט וְהִנֵּה מִשְׂפָּח לִצְדָקָה וְהִנֵּה צְעָקָה: ישעיהו פרק ה


אתה ברק, וממשלתך מפירי החוק! כבר מזמן עברתם על כל סעיפי הבגידה! מסרתם חלקים שבריבונות המדינה לידי האויב. החרבתם חבלי ארץ וגירשתם יהודים מארץ ישראל. נתתם נשק לאויב הראשוני של המדינה שלכם. הכנסתם את צבא האויב, שאותו גם הקמתם, עד לפתחי בתי אזרחי המדינה.ב”ה

 

 

וַיְקַו לְמִשְׁפָּט וְהִנֵּה מִשְׂפָּח לִצְדָקָה וְהִנֵּה צְעָקָה: ישעיהו פרק ה

 

תהלים פרק קט

 

(א) לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר אֱלֹהֵי תְהִלָּתִי אַל תֶּחֱרַשׁ:

(ב) כִּי פִי רָשָׁע וּפִי מִרְמָה עָלַי פָּתָחוּ דִּבְּרוּ אִתִּי לְשׁוֹן שָׁקֶר:

(ג) וְדִבְרֵי שִׂנְאָה סְבָבוּנִי וַיִּלָּחֲמוּנִי חִנָּם:

(ד) תַּחַת אַהֲבָתִי יִשְׂטְנוּנִי וַאֲנִי תְפִלָּה:

(ה) וַיָּשִׂימוּ עָלַי רָעָה תַּחַת טוֹבָה וְשִׂנְאָה תַּחַת אַהֲבָתִי:

(ו) הַפְקֵד עָלָיו רָשָׁע וְשָׂטָן יַעֲמֹד עַל יְמִינוֹ:

(ז) בְּהִשָּׁפְטוֹ יֵצֵא רָשָׁע וּתְפִלָּתוֹ תִּהְיֶה לַחֲטָאָה:

(ח) יִהְיוּ יָמָיו מְעַטִּים פְּקֻדָּתוֹ יִקַּח אַחֵר:

(ט) יִהְיוּ בָנָיו יְתוֹמִים וְאִשְׁתּוֹ אַלְמָנָה:

(י) וְנוֹעַ יָנוּעוּ בָנָיו וְשִׁאֵלוּ וְדָרְשׁוּ מֵחָרְבוֹתֵיהֶם:

(יא) יְנַקֵּשׁ נוֹשֶׁה לְכָל אֲשֶׁר לוֹ וְיָבֹזּוּ זָרִים יְגִיעוֹ:

(יב) אַל יְהִי לוֹ מֹשֵׁךְ חָסֶד וְאַל יְהִי חוֹנֵן לִיתוֹמָיו:

(יג) יְהִי אַחֲרִיתוֹ לְהַכְרִית בְּדוֹר אַחֵר יִמַּח שְׁמָם:

(יד) יִזָּכֵר עֲוֹן אֲבֹתָיו אֶל יְקֹוָק וְחַטַּאת אִמּוֹ אַל תִּמָּח:

(טו) יִהְיוּ נֶגֶד יְקֹוָק תָּמִיד וְיַכְרֵת מֵאֶרֶץ זִכְרָם:

 

 

 

המנדט ה”ישראלי” הבית שנשרף ביצהר

 

 

 

שר הביטחון ברק קובע כי נגד מפירי חוק מקרב תושבי יו”ש תופעל יד קשה, עד כדי שימוש בתקנות ההגנה לשעת חירום על אף שהם “שריד לימי המנדט” (ערוץ 7).

 

אתה ברק, וממשלתך מפירי החוק! כבר מזמן עברתם על כל סעיפי הבגידה! מסרתם חלקים שבריבונות המדינה לידי האויב. החרבתם חבלי ארץ וגירשתם יהודים מארץ ישראל. נתתם נשק לאויב הראשוני של המדינה שלכם. הכנסתם את  צבא האויב, שאותו גם הקמתם, עד לפתחי בתי אזרחי המדינה.

בנוסף להיות אלה עבירות על חוקי המדינה, הרי, כל אלה, הפרות חוקי אנוש בסיסיים וערעור גמור של סולם הערכים האנושי. אתם פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות!

אתם הבאתם לרציחתם של המוני יהודים בלבנון ובצפון הארץ. אתה, אישית, אחראי לכל שפך הדם הזה! אתה הברחת את צה”ל מלבנון והבאת עלינו את מלחמת לבנון השניה. במלחמה זו נרצחו “מפירי חוק” מיו”ש. אנשים שצה”ל גירש מבתיהם, אנשים שצה”ל תקף באלימות נפשעת, כמעט כדי רצח, בגלל דבקותם בנחלת אבותיהם, סליחה, בגלל שהיו מפירי חוק…

 

אינך מחדש דבר בענין חוקי המנדט. זה אתם! בשעתם עשו בשבילכם חיילי המנדט הבריטי את העבודה, עכשו אתם עושים זאת בעצמכם. אתם כובשים זרים כאן! והרבה יותר אכזרים מחיילי האימפריה הבריטית, שתלו יהודים או הטביעו אותם בימים. אתם מסרתם אז את היהודים לידי הבריטים, היום אתם עושים בעצמכם את העבודה המלוכלכת, כי שכירי החרב ה”פלסטינים” שלכם, למרות מאמציכם להכשירם לתפקידי הרצח שלהם ולמרות שאתם מחמשים אותם עד שניהם, לא הגיעו עדיין לרמת היעילות של הברגים הקטנים מזרע ישראל.

 

הארץ מלאה בהפגנות אלימות של “פעילי שלום”, הפגנות לחורבן המדינה שלך – פוגעים בחיילים, מפעילים את האויב, אבל אלו לא הפרות חוק, אלו לוחמי “שלום”. ל”מפגינים” האלה חובה להכניס כדור לכל ראש, אבל, אתם מניחים להם להכות ולהשפיל את חיילי הצבא שלכם, שאסור לקלל אותו, מותר רק להרוג אותו. ואתם מנוולים!!! הנבלים יודעים שיש להם חסינות. אילו ידעו שזה יעלה להם בחייהם, מזמן לא היו “הפגנות” בנעלין ובבילעין. אבל את היהודים, שרוצים רק טוב ליהודים, את רודפים. אל יסלח לכם האלוקים!

 

 

גבלס: ניצחוני בני    

הבית שנשרף ביצהר

 

מי הם המתנחלים? נורא פשוט – אלה היושבים בנחלת אבותיהם, באותם חבלים, שעמוס עוז, א”ב יהושע, חיים יבין, ושאר חלאת המין האנושי, לא הכשירו לישיבת יהודים.

 

ההסתה נגד המתנחלים, שלא במקרה הם הטובים באזרחי ישראל, כבר עברה מזמן את הקווים אל ממלכת השטן.

 

מי הם המתנחלים? נורא פשוט – אלה היושבים בנחלת אבותיהם, באותם חבלים, שעמוס עוז, א”ב יהושע, חיים יבין, ושאר חלאת המין האנושי, לא הכשירו לישיבת יהודים. וכפי שכבר אמרתי, הם הטובים בעם ישראל. הטינופת שטרנהל, שמפעל חייו הוא – רדיפת העם היהודי והבאת חורבן על העם ועל הארץ, כועס על הכינוי “מלח הארץ” שנפלט מדי פעם, גם מפי טינופת משמאל, בהתייחסות למתנחלים. האמת הזו נפלטת, כאשר מנסים למרוח את האגו של המתנחלים, כדי לפתות אותם להיכנס למלכודת המוות והחורבן, מרצונם.

 

המתנחלים הם – מורים ומורות, דוקטורים/ות בכל מדעי הטבע והרוח, רופאים ורופאות, אחים ואחיות, עורכי דין ושופטים, אנשי היי-טק, טובי החיילים, הרצים, לצערנו, ראשונים לקרב!
המתנחלים וה”חרדים” הם לבו של העם היהודי.

 

עצם הנקיטה במינוח כוללני, המכוון להיות סטיגמה שלילית, בהגדרת ציבור שלם, מעידה על מהות הענין – אנטישמיות, ותו לא! שנאת ישראל, תהומית מכל מה שידענו בכל תולדות עינויינו.

 

מאז שהוחל בשלב הסופי של תכנית השלבים, כלומר, תכנית ה“התכנסות”, הפרובוקציות, בעקבותיהן עלילות הדם והרדיפות, עברו את כל הגבולות. אילו התעללה כך “ישראל” בלא-יהודים, כל העולם כבר היה עומד על רגליו האחוריות. הוא עושה זאת, ממילא, בהשפעת ההסתה משמאל, גם כאשר “ישראל” מטפחת את ה”מדוכאים עלי אדמות” והופכת אותם לרוצחי יהודים, קל וחומר, שהיו עושים זאת, בעצמה גדולה עשרת מונים, אילו, כאמור, היו המתנחלים “בני מיעוטים” ולא יהודים. אבל מדובר ביהודים, אשר על כן, אומר לעצמו העולם העֵשוִי, ישחקו הנערים לפנינו, שיחסלו את עצמם, ובא לעולם גואל. תארו לעצמכם שהטיהור האתני בחבל עזה היה נעשה בזרים ולא ביהודים…. וזה כוחם של היודופלסטאלינאצים; בענין זה, כל העולם אתם!  איך התלהב מנגנון התעמולה הגבלסי מקבלת הפנים החמה, “חסרת התקדים”, בעצרת האו”ם, ל“ראש ממשלה בישראל”, הלוא הוא, הפושע אריאל שרון, לאחר שגמר בדעתו להחריב את ההתישבות היהודית בחבל עזה.

 

ואין בכל עולם החוק והמשפט ב”ישראל”, בוודאי לא ה”ממלכתית”, אבל גם משפטנים, אזרחים מן השורה, שיקימו קול זעקה, על המשא והמעש, חסרי התקדים, להשמדת יהודים.  לא רק לזעוק היה צריך, אלא להקים תנועה אדירה להפסקת התועבה הזו, אך, אין אפילו קול דממה דקה. לא כלום, נאדא. עם שלם הולך כצאן לטבח, שולח לפניו את המתנחלים, ושותק!

 

כל פשעם של המתנחלים הוא, שהם טובים מכולם! זה לא שאין שם מריבות-שכנים וכעסים, הם אזרחים ככל השאר, אך עדיין, טובים מכולם. הם מקריבים את עצמם למען העם והארץ. הם מחזיקים בעקרונות ובערכים, שהמדינה שהשמאל בנה השליכה מזמן לאשפתות. הם המגינים על העם, הלא ראוי הזה, לא רק בשירותם בצה”ל, שאותו צריכים היו להפסיק מזמן, בהיות צה”ל צבא האויב, אלא, בעצם ישיבתם בסְפר. וזהו עיקר פשעם – הם המחסום האחרון בדרכה של תכנית השלבים של עמוס עוז, שמעון פרס, אהוד ברק, שטרנהל ודומיהם, לחורבן העם היהודי.

 

 

שיטת ארלוזורוב-רבין 

                                                 הבית שנשרף ביצהר

 

שבועות לפני-כן, מרחיקים יהודים מבתיהם, מנשותיהם ומילדיהם, בתירוץ, שהם עלולים לפגוע במוסקים “חסרי הישע”, הנתמכים על ידי כל העולם, ובראש ובראשונה על ידי היודונאצים.

 

 

שום מתנחל לא נעצר בעקבות עלילת-שטרנהל. וגם לו היה כזה, האם מישהו יוצא למסע שטירמרי נגד יושבי תל-אביב, כאשר רוצחים שם, לעיתים מזומנות (מה שאין כן ביש”ע)? אך מזוז אינו מוצא ענין בפתיחת חקירה של המסע השטירמרי, בראשות חלאת אדם, כמו מיכאל מלכיאור וחבריו, נגד הילדים שלי. אבל פותחים בחקירות נגד המקללים את מחריבי הארץ. אנשים מקללים מנהמת לבם, כשחרבות בתיהם מוטלות לפניהם, והפושעים נגד האנושות, חוקרים אותם ומעמידים אותם לדין. החוצפה של מזוז! האיש היה מזכיר שלום-עכשו, שהיא תנועת מלשינים, מוסרים ורודפים, שבעידן יהודי נורמלי היו מחילים עליהם דין רודף. אך במדינה שהשמאל בנה, אין רב שיעיז למלא את תפקידו ולפסוק הלכה מתבקשת מפיקוח נפש העם. והעם והארץ נחרבים!

 

שיטת גבלס – חזרה על שקרים, עד שיתקבלו כאמת – נוהגת ב”תיקשורת הישראלית” זה עשרות בשנים. חוזרים שוב ושוב על עלילות דם. כשמתברר בצורה רישמית ומציאותית, מה שהיה ידוע למעלילים מלכתחילה, שאין לעלילה כל שחר, זה כבר לא סקופ, “אין בזה ענין לציבור”. וגם כשהאמת מגיעה לידיעת הציבור, היא אינה משנה את הרושם הכללי;   הצטברות העלילות, שעשו כותרות, יצרה כבר סטריאוטיפ ו”אמת” שלא ניתן עוד לשטפם ממוחות הציבור. כך נוצרת דעת קהל יודונאצית, שבינה לבין המציאות, כאמור, אין שום קשר, גם לא הקלוש ביותר. אימרה עממית אומרת: אין עשן בלי אש. נכון! האש היא אש השנאה הבוערת בנשמותיהם השחורות של מהרסינו ומחריבינו, המלשינים, המוסרים והרודפים, ושורפת כל חלקה טובה.

 

                                          

 

מח”ט שומרון אל”מ איציק בר העניק תעודת הוקרה לילד מיצהר שנאבק במחבל ונדקר על ידו. “אני נדהם מאומץ הלב והגבורה של ילדי יצהר”, אמר בר בטקס.

 

ביצהר נשרף בית וילד כמעט נשחט למוות. זה, באמת, באמת, לא נראה ל”פעילי שלום” כדבר אשר לא ייעשה. הם מעוותים עד כדי כך, שרצח יהודים לא מזיז להם. הם מצדיקים אותו. תושבי יצהר הגיבו, יש לציין, בצורה עלובה ביותר; עובדה, שום ג’יהאדיסט לא נפגע. וכל התיקשורת הגבלסית פצחה במקהלה מתוזמרת היטב מלמעלה, ובעיקר מתוך יזמה פרטית נלהבת, כדרכה בגבלסיזם, נגד המתנחלים. כבר שנים יוצרים “פעילי שלום” את פרובוקציות “מסיק הזיתים” – הגנה על המרצחים ה”מדוכאים עלי אדמות”, מפני קרבנותיהם. שבועות לפני-כן, מרחיקים יהודים מבתיהם, מנשותיהם ומילדיהם, בתירוץ, שהם עלולים לפגוע במוסקים “חסרי הישע”, הנתמכים על ידי כל העולם, ובראש ובראשונה על ידי היודונאצים! גם הפושע, ברק, מציע להפעיל מעצרים מנהליים נגד היהודים. ושום משפטן לא קם.

מחרחרי ה”שלום” מחרחרים פרובוקציה, שאסור לעבור עליה לסדר היום, וכאשר מגיעה התגובה המתבקשת, כל תנועת ה”שלום” העולמית נמצאת שם עם המצלמות והקליקים – “אלימות המתנחלים”. אלה, יהודים כזרים, גרועים מן הנאצים. זה כבר בנאלי לחזור על האמת הזו. אך יש עדיין אנשים המשחקים אותה – מזועזעים, גם כשהם יודעים, שזו האמת! ההתעללות בעם שלא ידע, במשך אלפיים שנה, יום אחד של שלווה ומנוחה, היא מן השטן!

 

 

היפר-אקטיביות רדיופונית וכתובה  

                                                                טוביה שטטמן בביה”ח

 

מה לא בסדר בקללה שצה”ל יינגף בפני אויביו? הלוא האויב הם המתנחלים וכל יהודי ארץ ישראל. ברור שאנו רוצים שצה”ל, יציר השמאל, ימח שמו, שבנה מדינת דמים וזדון, יינגף בפנינו.

 

בשמחת תורה היינו בישוב מבוא חורון. במוצאי החג מסקנו זיתים מעץ אחד בחצר בית המארחים. עבדנו שעה תמימה, אספנו זיתים למכביר, ועדין נראה העץ השופע מלא בזיתיו. יהודה ושומרון מלאים בעצי זית שופעי תנובה, אבל חלאת המין האנושי, היודופלסטאלינאצית, צריכה למסוק דווקא ליד בתי המתנחלים. להביא את המרצחים, עד לפתחי הבתים ממש, מתוך צפיה להוציא את המתנחלים מבתיהם, כדי לסלק את הפולשים המסוכנים, ושוב כל המצלמות מקליקות את “אלימות המתנחלים”.

 

מחריבים בתי יהודים, מגרשים יהודים מבתיהם, מונעים את הגשמת התקווה בת שנות אלפיים, מבצעים מדיניות נאצית למהדרין בארץ ישראל, ושוב כל קליקת גבלס, נכנסת להיפר-אקטיביות רדיופונית וכתובה – דיווח על הקללות. הקללות האלה, המוצדקות בהחלט, ואפילו מינוריות, הן כאין וכאפס למה שקורה ויקרה לעם הזה! 

 

מה לא בסדר בקללה שצה”ל יינגף בפני אויביו? הלוא האויב הם המתנחלים וכל יהודי ארץ ישראל. ברור שאנו רוצים שצה”ל, יציר השמאל, ימח שמו, שבנה את המדינה, יינגף בפנינו. מה לא בסדר באיחולי כל רע לצבא המיישם את המדיניות הנאצית בארץ ישראל? מה לא בסדר בקללות ל”צבא העם”, שזה עתה הכניס מאות מרצחים לעיר אבותינו חברון, ומשתף אתם פעולה נגד היהודים. רדיפת יהודי חברון, מאז תחילת חידוש ההתישבות שם, כמו שאר כל מעשי מדינת הדמים והזדון הזו, היא  השטניות בעצמה. תועבת אלוקים ואדם.

 

במשך עשרות שנים הציגו את ה”פלסטינים”, כאובייקטים להתעללות המתנחלים… אם זוהי לא תעמולה בכרי-גבלסית, אז איני יודעת מה כן. והאמת היא, שאין לי הגדרה מתאימה לתועבה הזו. עדיין לא הומצאו המונחים המתאימים, כי אין תקדים לזוועה כזו בדברי ימי העולם.

 

העובדה היא – הג’יהאדיסטים מתהלכים להם בכל מקום ביש”ע בלי שום חשש. המתנחלים נעים ברכבים ממוגנים, וגם כך, לא הצליחו למנוע טבח ילדים וקטיעת רגליהם של ילדים באוטובוסים משוריינים. הרוצחים, זה למעלה ממאה שנה, בסיוע מאסיבי של המופ”סים, לדורותיהם, הם הקרויים “ערבים”. כשיהודים, לאחר טבח בהם, מקימים מאחז במקום אסטרטגי, שישקיף על הכביש וימנע מעשי טבח נוספים, קובעת מדינת הדמים והזדון הזו, שאלו “מאחזים לא חוקיים” ושולחת את צבאה הארור, להרוס אותם.

 

אבל, ה”מאחזים” אינם צריכים להיות, דווקא, לא חוקיים, כדי שמדינת הרשע והפשע נגד העם היהודי ונגד האנושות, תחריב אותם. בחבל עזה היתה התישבות חוקית בהחלט, גם לפי דיני המדינה המתועבת הזו, התישבות משגשגת ורנטאבילית, שבמשך עשרות שנות עשיה ברוכה, לוותה בתעמולת זוועה מפי החיים יבין’ים והאילנה דיין’ות למיניהן. אל יסלח להם האלוקים. ובשבוע בדולח אחד, הוחרבה עד היסוד, במסגרת קידום תכנית השלבים של פרס&עוז, לחורבן היהודים בארץ ישראל.

 

הטירוף גדול כל כך, שהעם היושב בציון אינו מבחין עוד בין מולדת לבין אנשים מסוימים היושבים במקום כזה או אחר בה. האם היו מוסרים את תל-אביב, כי כמה מגדולי האנטישמים ה”ישראלים”, יושבים בה? נניח שהמתנחלים הם כל מה שחלאת המין האנושי היודונאצית אומרת עליהם, האם זו סיבה למסור את המולדת לאויב?

והרי זו הוכחה נוספת, שכל עניינם של היודונאצים היא מסירת ארץ ישראל. זו הסיבה לדמוניזציה למתנחלים, שבינה לבין המציאות, לא רק שאין שום דמיון, אלא, ההיפך הוא הנכון. הדמונים הם השטרנהלים למיניהם.

 

אני מצפה לראות בתנועת משפטנים ענקית, שתבוא חשבון ומשפט עם המדינה המבקשת לסיים את עבודתו של היטלר.

הדור הזה ייזכר לדיראון עולם בדברי ימי ישראל. והמשפטנים, אם לא בגלל מניע ענייני-אנושי-מוסרי, שיהיה זה משום אי רצונה של קליקת המשפטנים, להיזכר כמי ששתקו נוכח פשעים שמבצעיהם צריכים היו, מזמן, לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, ויקומו לעשות משפט וצדק!

 

 

 

נספח: יעילות הגבלסיזם!

pov ‏21/9/08 00:59:

יש משהו בדבריך- בניגוד לפורעים מיצהר, לא בטוח שהפלסטיני בזמן מפגשו עם חיילי צהל היווה סיכון על חייו של מישהו (ובכך אני עונה גם לשאלתה של אוףףףףףף2)

מתוך הכתבה: “היום בצהריים הגיעו המתנחלים לכפר הפלסטיני עסירה אל-קבליה, הממוקם סמוך למאחז שלהבת ים, ופתחו באש לעבר תושבי המקום. כתוצאה נפצעו ארבעה פלסטינים, שניים מהם באורח קל ושניים באורח בינוני”

נכון- במזל הם הצליחו “רק” לפצוע (וזאת ניתן לדעת בדיאבד- לא בזמן אמת כשיכלו גם להמשיך במסע הרג) האם זו הסיבה לא לסכל אותם?

לצורך השוואה- אם פלסטיני יכנס לרחוב בגין בעיר וירה בתושבים (לא למוות, “רק” יפצע) אז לא צריך לחסלו/לנטרלו? אם הוא יחזור בשלום לכפרו תקבלי זאת בהבנה?

והייתה להם עטר סיבה מוצדקת להתריע, באו ודקרו אדם אצלהם בישוב בלי סיבה !

 אם כך, האם תסכימי לשחרר לחופשי מחבלים שקרובי משפחתם חוסלו בטעות ע”י צהל או בכוונה ע”י ברוך גולדשטיין?

pov ‏21/9/08 17:46:

אבל השאלות לי לא היפוטטיות- מתנחלים מבצעים פעולות שלו פלסטינים היו מבצעים אותם, הם כבר מזמן היו חוטפים כדור בראש, או לכל הפחות כדור גומי לעין. מזה את מתעלמת.
pov ‏21/9/08 17:55:

אהה, עכשיו הבנתי את כוונתך- המתנחלים בסך הכל ניסו להתריע ולא ביצעו פוגרום, אוקיי- באמת צדיקים.

אז לשיטתך, אם ילד פלסטיני מאבד את עינו מכדור צה”ל, אז לאבא שלו יש את החופש להכנס לבסיס, לשבור חלונות, לירות באויר ולצאת מבלי לחטוף כדור בראש?

צה”ל לא אחראי על מניעת טרור – הוא מייצר טרור בעצמו.

המשטרה הפלסטינית אחראית על הבטחון רק בשטחי A – בכל שאר השטחים, לו יימצא שוטר פלסטיני נושא נשק – ההנחיה הצה”לית היא להרוג אותו מתוך הנחה. אתה מוזמן להציץ בתמונה – האיזורים הירוקים הם איזורי המשטרה הפלסטינית.

לכן, רוב השטח נמצא באחריות צה”ל – האיזור שבו אותם מתנחלים קדושים עשו את הפוגרום נמצא באחריות הבטחונית שלנו. ולכן – את המתנחלים מאבטחים ואת הערבים רוצחים.

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר