פוליטיקאים קטנים בצמרת, או: ציפי לבני, עשית את זה!

פוליטיקאים קטנים בצמרת, או: ציפי לבני, עשית את זה!

רות ירדני כץ
27.10.2008 11:15
לקחה בחשבון, וזה עוד יותר מרשים

לקחה בחשבון, וזה עוד יותר מרשים


לבני הוכיחה בגרות ורצינות. אני בטוחה שהיא לקחה בחשבון שבחירות לא מבטיחות לה את הכסא הרם וזה עוד יותר מרשים.ציפי לבני הוכיחה קבל עם ועולם שאפשר אחרת, הוכיחה את יושרה ונתנה שיעור בחינוך לכל הפוליטיקאים  הקטנים בצמרת. ציפי לבני  עשתה מה שאף פוליטיקאי לא עשה עד היום, לקום ולומר את האמת. יש מחיר אבל גם למחיר יש גבול. היא לקחה אחריות!!! היא החליטה ללכת לבחירות, יהיה מה שיהיה אבל היא לא תתן לסחטנים ולחסרי האחריות את התענוג לחגוג על חשבון הכסף שאין, על כיבודים מיותרים ועל כוחנות שלא במקומה.

לבני הוכיחה בגרות ורצינות. אני בטוחה שהיא לקחה בחשבון שבחירות לא מבטיחות לה את הכסא הרם וזה עוד יותר מרשים.

בנאום הקצר בבית הנשיא אמרה: “הייתי מוכנה גם לשלם מחיר להקמת ממשלה, אבל עד לרגע האחרון לא הייתי מוכנה למשכן את עתידה הכלכלי והמדיני של ישראל, ולא את התקווה לעתיד טוב יותר פוליטיקה אחרת… פעלתי במשא ומתן בנפש חפצה, קראתי להקמת ממשלת אחדות לאומית, קיבלתי החלטה לשתף פעולה עם שותפים אחדים כי אני מאמינה בהסכמות נדרשות במדינה כל כך מקוטבת… החלטתי לתת תמיכות כספיות למשפחות נזקקות, למרות הקיצוצים התקציביים, כי אני מאמינה בחובתה של ממשלה לתת מענה לצרכים חברתיים ובלבד שאינם צרכים סקטוריאליים צרים… בעיני ראש ממשלה נבחר כדי לקדם את ענייניה של המדינה קודם כל, בעיני אם מישהו מוכן למכור את מה שהוא מאמין בו בשביל כיסא, הוא לא ראוי לשבת עליו. זה לא סוד שהציבור בישראל מאס בפוליטיקה. אני מכירה היטב את המגרש הפוליטי, ובוחרת להתנהל בו בדרכי, ואת הדרך של כל אחת ואחד מאיתנו, ישפוט הציבור“. נא לקרוא את הקטע הזה עוד פעם!

דברים כדורבנות. צריך אומץ לב להחזיר מנדט, לקחת סיכון ולומר לעם: מאוד הייתי רוצה להיות ראש ממשלה ולהוביל את המדינה, אבל להיות מובלת על ידי כוחנים זה לא אני ולא בשבילי.

ועכשיו כל הקטנים שבצמרת יחגגו. הם יצאו במחול ובשירה ויאמרו: ראיתם? היא לא מסוגלת… היא חסרת נסיון… לא מבינה בפוליטיקה… הם ישמיצו וילכלכו כמה שהם יכולים כי מה שחשוב להם זה הוולוו, היועצים, המזכירים והמזכירות, הלשכה המפוארת ולהתהלך כטווסים מנופחים. אני… אני… אני.  מופז יסתובב ויקלקל. ברק שריסק את מפלגתו יתהדר ב”הישגיו”,  נתניהו שכשל כבר פעם כראש ממשלה ומכר את נשמתו לרב הממליך – עובדיה, ישלוף משרוולו את כל הסיסמאות הנבובות.

ציפי לבני, עשית את זה ועשית בגדול! אנחנו האזרחים שחושבים כמוך ושאוכלים את כל החרא של הפוליטיקאים הקטנים בצמרת, נלך לקלפיות  בראש מורם ונבחר בך.

למאמר המקוריכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר