לשטרנהליזם אין פאטנט על השיטה

לשטרנהליזם אין פאטנט על השיטה


04.10.2008 18:48
שוטר יהודי מסגיר אשה יהודיה לנאצי

שוטר יהודי מסגיר אשה יהודיה לנאצי


“…. בשעת ההכרעה נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעפרה או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עפרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסחף הפשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית” (פרופסור זאב שטרנהל, דבר,5.4.1988)ב”ה

כעומק הפשעים עומק ההסתה והפרובוקציות נגד הקרבנות.  השיטה ידועה מקדמת-דנא, והשתכללה על ידי הגבלסיזם.  אך, גם לו אין פאטנט עליה. השיטה הומצאה על ידי מהרסינו ומחריבינו, המלשינים, המוסרים והרודפים מבני-ישראל, בכל דור ודור, בו עמדו הם לכלותנו.

כבר לפני עשרים שנה קרא שטרנהל לרצח המתנחלים. וזה היה לפני “מטען הצינור”, לפני שחבריו חיסלו את ה”חבר”,  ולפני שקם, סוף סוף, צדיק אחד בסדום-השטרנהל-חברון-ג’אבל מוכאבר-עסירה א-קבליה וכו’,  והראה דוגמית פצפונת למה שצה”ל מסרב לעשות עד עצם היום הזה – להכות באויב הג’יהאדונאצי עד כלותו. תחת זאת הוא מכה ביהודים, כמצוות הפושע נגד העם היהודי ונגד האנושות, שטרנהל. כאמור, שטרנהל לא יוכל לרשום פאטנט על השיטה.

“…. בשעת ההכרעה נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעפרה או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עפרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסחף הפשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית” (פרופסור זאב שטרנהל, דבר,5.4.1988)

כבר אז צריך היה להעמידו לדין, על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם. אך לא עשו זאת. כי שטרנהל “ציונאלסוציאליסטי”, וה”ציונאלסוציאליזם” כלל לא התכוון להביא גאולה לעם היהודי, אלא, בדיוק להיפך – להטמיע ולטמא אותו באחוות העמים הסוציאלאנטישמים, ודווקא בארץ ישראל.

עפרה נחשב לישוב ה”שמאלני” ביותר בקרב המתנחלים (בו צמח העשב השוטה, יואל בן-נון). ודווקא לעפרה נטפלו כל הפושעים, משטרנהל, ימח שמו, דרך יעל אדמוני ועד הנבל המתועב, דוד גרוסמן. יעל גם שפכה אור על טיב אשפת האדם הזו; יעל הבהירה למה העפרתים הם אלימים, למרות שאינם נוקטים לעולם באלימות – “הם אינם מבינים שעצם ישיבתם במקום היא אלימות”. בעיני שונאי ישראל, בניין ארץ ישראל והפרחת שממותיה, זו אלימות. יעל דווקא כן היתה “מבינה” – לצורך הארגומנט לחורבן ישראל – יציאה לפעולת נקם אחרי רצח, אבל “יציאה שקטה להקים ישוב חדש, מפחידה אותי”. זאת כל תורת החלאה השמאלנית, על רגל אחת. שקר, צביעות, שקר, צביעות ורוע ושנאת האדם. שהרי, כשאנשי יצהר יצאו לפעולת מחאה, לא נקם, לאחר שריפת בית ונסיון לרצוח ילד, פצחו כל ה”מבינים” את פיהם ביללות – “זאב, זאב”, סליחה – פוגרום פוגרום.

במשך שנים, כשהגדרתי את השמאל – נאצים – היו מי שהזדעזעו, אך היו מי שאמרו: “למה את תמיד קוראת להם נאצים, הם הרבה יותר גרועים”. אמרתי שאני מסכימה, אך עדיין לא תוקן המונח לזוועה הזו.

מאז יישום המדיניות הנאצית בגוש-קטיף ובצפון השומרון, גוברת ההסתה והולכת, ואתה אלימות עושי דברו של שטרנהל, חסידי הסייף, נגד היהודים, לקראת השלמת “הפתרון הסופי” ביש”ע, כהקדמה להשמדת הישוב היהודי, כולו, בארץ ישראל.

להלן השיטה, כפי שתוארה על ידי המשורר יצחק כצנלסון, הי”ד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר