הרשות נתונה והכל צפוי

הרשות נתונה והכל צפוי

חנה אייזנמן
23.09.2008 15:45
הרשות נתונה והכל צפוי


התהליך הצפוי הוא כזה: הם מפוצצים, בזה אחר זה, אוטובוסים מלאים ביהודים, במרכזי הערים, הממשל ה”ישראלי” חושש מזעם ההמון (חשש שווא) ואז הוא מבצע “חיסול ממוקד” אימפוטנטי, כלומר, מנסה לפגוע במחט בערימת שדי שחת, במקום לשרוף את הערימה כולה, לפעמים מצליח לפעמים מחטיא, אבל זה, אליבא כל הרוני דניאל’ים, סיבה טובה לומר – “זה היה צפוי”, כלומר, זה היה מוצדק. 

ב”ה

 

 

הרשות נתונה והכל צפוי 

 

 

ידיעה בתיקשורת ותגובה בצידה

 

ברק: לזרז הליכי הרס בתי מחבלים

 

זה לא עניינך, שר הבטחון! עניינך – היא השמדת האויב!

ואת זה אינך עושה, להיפך, אתה מחמש את האויב, אתה פושע מלחמה!
כשיהודים רק רומזים לך בעסירה א-קבלייה, מה אתה צריך לעשות, בגדול, אתה מאיים ביד תקיפה נגד “הלוקחים את החוק בידים”. למה שלא יקחו את החוק בידים, אםמדינת ישראל” השליכה אותו מזמן לאשפתות? למה שיהודים לא יקחו לידיהם את צו החיים והקיום?
עד מתי תעמדו על דמנו? עד מתי תעשה “שלום של אמיצים” על דמנו?
אבל השאלה הגדולה היא – עד מתי יניח העם היהודי לקואליציית הרוע – פלסטינים, יהודים וערבים – להשמידו? מתי יקום עם ישראל להגן על חייו ועל מולדתו מפני האויב מבית וישחרר את כל ארצו מידי האויבים מחוץ, מטופחי האויב מבית?

למה אתם מחכים? (23/09/08)

 

 

 

מתי “זה היה צפוי”, ומתי זה “פוגרום”?

 

 

הנוסחה פשוטה להפליא – כשמוסלמים מפוצצים אוטובוס של תלמידים יהודים, או אוטובוס מלא במשפחות החוזרות מתפילה בכותל המערבי – “זה היה צפוי”. למה? אנא עארף, תשאלו את עופר שלח, או את רוני דניאל, או כל אחד אחר מקליקת אשפת האדם הזו, מובטחת לכם ה”סיבה”.

 

הנה: מוטי קירשנבאום: פיגוע קשה בגוש עציון ופיגוע גם בעלי, עם פצועים. הבעיה היא שזה היה צפוי לא?

שר החוץ סילבן שלום: תראה, מדובר באירוע קשה מאוד, אירוע באמת קשה שהרבה זמן לא חווינו אותו לשמחתנו. אנחנו צפינו כמובן שהמעבר יהיה מעזה ליהודה ושומרון אבל זה לא מנקה את הרשות הפלסטינית. אני חושב שהרשות צריכה לעשות הרבה יותר כדי לשים סוף לטרור הזה ולא לבקש כל מיני בקשות כמו לקבל אחריות לעוד ערים או תחמושת או כלי נשק כשאנחנו רואים שהם לא מצליחים לעשות את הדברים המינימלים.

ירון לונדון: הטענה היא, הרי, שאנחנו באמת תובעים את האחריות מאבו מאזן ואנחנו לא מחזקים אותו, זאת אומרת – רשימת הבקשות שלו פחות או יותר נענית ריקם. אנחנו לא עונים לו. אז לכן הדברים האלה צפויים, לא?

 

התשובה שלי לשאלה, כשאינה במרכאות ואינה מצותתת מפי התיקשורת, היא – זה צפוי בכל יום, בכל שעה ובכל רגע, למעשה, זה לא רק צפוי, זה מתרחש כל הזמן. למה? כי רצח הוא מצוות האיסלאם. לא די שלא חל שום איסור על רצח הכופרים, אלא, זו גם מצווה, וקוראים לה – ג’יהאד. ה“פתיחות” וה“פלוראליזם” וה“ליבראליזם” של “ישראל”, המעניקה את “חופש הפולחן” לבני כל הדתות, ומיותר לומר, להוציא את היהודים, מעניקים משנה תוקף והעזה לחיילי הג’יהאד הדבקים במטרה.

ככתוב במקורותינו: “הכל צפוי והרשות נתונה”.

 

על פי פירושו המתקדם והמודרני של “הנשיא”, מדובר ב“ג’יהאד על השלום”; זה שבו עסק, בקדושה ובטהרה, יאסר ערפאת. ידע אוסלואיד נפש רעו וידידו, כאח לו, חברו לפרס הבינלאומי לג’יהאד על השלום לעם היהודי, משאת נפשם של כל עמי תבל, כפי שהוכיחו זאת פעמים לאין ספור, בכל דור ודור.

 

אשר לשאלה, ככתבה וכלשונה לעיל – ובכן, הנוסחה פשוטה להפליא – כשמוסלמים מפוצצים אוטובוס של תלמידים יהודים, או אוטובוס מלא במשפחות החוזרות מתפילה בכותל המערבי – “זה היה צפוי”. למה? אנא עארף, תשאלו את עופר שלח, או את רוני דניאל, או כל אחד אחר מקליקת אשפת האדם הזו, מובטחת לכם ה”סיבה”. למשל, שמעתי היום שההשתוללות של אל-קעאידה היא נקמה על רצח עימאד, כלשהו. לפני כן, מי שמע על אל-קעאידה?

 

כמו שמעשי הטבח הבלתי פוסקים, זה למעלה ממאה שנה בארצנו, ושנים הרבה לפני כן, בגלות ארצות האיסלאם, אליבא כל “שוחרי השלום”, החלו לאחר שד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד, ניסה להכניס טיפ טיפה סדר בדברים. המעשה שלו, למשל, לא היה צפוי, לאחר כל טבוחי חברון והר חברון, בתוכם, חברו הטוב, מרדכי לפיד ובנו שלום, הי”ד, שבהם הוא טיפל ואת מותם נאלץ לקבוע. זה ממש לא צפוי! לא צפוי שכבשה מן העדר תקום ותטרוף את הזאב, “זה לא יהודי”. ועל כן, היה הצדיק ל”כבשה השחורה” בעדר ה”ממלכתיים”, תשאלו את אורי אורבך היפה.

 

התהליך הצפוי הוא כזה: הם מפוצצים, בזה אחר זה, אוטובוסים מלאים ביהודים, במרכזי הערים, הממשל ה”ישראלי” חושש מזעם ההמון (חשש שווא) ואז הוא מבצע “חיסול ממוקד” אימפוטנטי, כלומר, מנסה לפגוע במחט בערימת שדי שחת, במקום לשרוף את הערימה כולה, לפעמים מצליח לפעמים מחטיא, אבל זה, אליבא כל הרוני דניאל’ים, סיבה טובה לומר – “זה היה צפוי”, כלומר, זה היה מוצדק, בטבח הבא. כך נוהג המוסלמי, כשפוגעים בבן מינו, ויהא זה רב טבחים, שעסקו ותחביבו – ה”הנדסה”, כמו יחיא עיאש.

ואם, חלילה, נפגע מישהו מנושאי כליו של רב-הטבחים, או אחרים הסובבים אותו, מתחיל מחול שדים חובק עולם, בניצוחם של רוצחינו מבית.

על פי ניצב בדימוס, אריה עמית, מי ששונא את העיאש’ים, שונא “שנאה עיוורת”… על כן גם היה לאריה עמית בקר עצוב, לאחר תיפקודה ה”לקוי” של המשטרה לנוכח הפגנת משפחות טבוחי מרכז הרב בג’בל מוכאבר, ששנאתם העיוורת לרוצחי בניהם הביאה אותם לאותו קן מרצחים.. לא נראה שהיה לו בקר עצוב לאחר טבח שמונה נערים צדיקים, תמימים וטהורים, בישיבה. לא שמענו שהוא קורא להקמת וועדת חקירה לאירועי אותו ערב, כאשר המשטרה לא רק הוכיחה אזלת יד נוכח טבח יהודים, אלא, ניסתה למנוע את ההצלה…. (למה באמת טרם קמה וועדת חקירה? מה השקט הזה?)

 

השר הממונה על בטחון “ישראל”, ועל כן מחמש את “משטרת” האויב ומתגבר את כוחותיה באנשים ובנשק, קופץ: “לזרז הליכי הרס בתי מחבלים…”. זוהי תגובתו של  ראש הכוחות המזויינים בצבא הטוב ביותר במזרח התיכון, לנוכח רצח עמו בארצו, על ידי כל הצבאות הנחותים ממנו….

הצבא הטוב ביותר במזרח התיכון הפך למשטרה, שעיקר תפקידה להכות ביהודים ולהגן על המרצחים מפני יהודים, “הנוטלים את החוק לידים”. ליתר בטחונם, נותנים בידיהם נשק, מרכיבים אותם על שריוניות ומתגברים את ה”משטרה” שלהם, כאמור לעיל, כדי לחסוך עבודה מן המשטרה של אהוד ברק.

 

ולמה צריך כאן משטרה ולא צבא? כי אין כאן ג’יהאד-כל-מוסלמי, פשוט אין! יש “טרור” על ידי “מחבלים” ספוראדיים, ועל כן קיימת אפשרות דחוקה, להרוס את בית ה”מחבל”. בלי קשר, קובעים שר הבטחון ושאר “נבחרי” העם, כי אנו בסכנה קיומית…. בגלל כמה טרוריסטים…?

וגם הרס הבית אינו מסתייע, אפילו לא אטימת חדרו של הדספוראדו … אסור להעניש רוצח-העם היהודי – חף מפשע! תשאלו, בצדק, איך אפשר לומר בנשימה אחת – רוצח-עם ו”חף מפשע”? אז, השאלה כלל איננה שאלה. מדובר ברצח העם היהודי, וזה מותר! תשאלו את “מחנה השלום”. מה אפשר לומר, עוד, ולא אמרנו, על האילוח המדקלמים “מוסר”, כאשר רצח המוני של יהודים אינו מצדיק, לדעתם, אפילו הרס בית אחד של מרצחים גרועים מן הנאצים?

 

בשעתה, כש”המדינה” התחבטה בשאלה, האם לאטום(!) את ביתו של ג’יהאדיסט, שהפך יהודים לזיקוקי דינור, אמרה השולמיתזה ייצור בוקה, מבוקה ומבולקה.

טוב, זה צפוי! לא ייתכן שפגיעה בזכויותיו הלגיטימיות של האזרח ה”ערבי” לרצוח יהודים, תעבור בשתיקה.

גם היה צפוי שחורבן גוש קטיף לא ייצור שום בוקה מבוקה ומבולקה. מישהו שמע את השולמית מצייצת משהו על הפשע הנאצי הזה? אם היה ציוץ, הוא היה בעד הפשע!

 

יאיר צבן, כן, אותו אחד שהצהיר שהוא מוכן לשרוף את כל הגשרים וללכת למלחמת אחים, אם ייעשה טראנספר למרצחים, טען, באותו ענין – אטימת בית המרצח – שזה לא מוסרי! אולי גר איזה זקן בבית הזה….

 

זו מורשת “גדולי האומה”, הקבורים לא מספיק עמוק באדמת הר הרצל ושדה בוקר, שדוברם הרהוט ביותר היה משה שרת, מי שנתן יד לשיגור יהדות הונגריה למשרפות. ולא אצטט פה את אשר ציטטתי, לא כבר, במאמר קודם.

 

ולענין ה“פוגרום” – כך נקרא מפגן שרירים, שעושים יהודים, לאחר שבוצע בהם פוגרום. זה נקרא גם, לקחת את החוק בידים. כי לא מצופה מיהודים להגיב על פוגרום! המקסימום שמצופה מיהודים לעשות כ“נקמה” על טבח בהם הוא – להקים מאחז. אבל זו לא בעיה, שר הבטחון יפעל בתקיפות נגד הלוקחים את החוק לידים ובונים “מאחז לא חוקי”. וגם אם זה ישוב חוקי לגמרי, ואפילו התיישבות חוקית ומשגשגת, אין שום בעיה; קל יותר להשיג הסכמת בג”צ לחורבן התיישבות שלמה (הבג”צ לא מתערב בהחלטות מדיניות נגד יהודים), מאשר להשיג הסכמה להרוס חדר של רוצח…. להרוס חדר של רוצח! להרוס חדר של רוצח, בתגובה על טבח ילדים יהודים, היושבים על הגמרא! וגם זה לא הושג. כלום לא נהרס! רק עולמנו נחרב והולך על ראשינו.

 

החוק, בכלל, וחוקי אנוש, בפרט, היו לשטח הפקר ב”מדינה שהשמאל בנה”. למה שלא יהנו ממנו יהודים היודעים להעריכם? למה שלא יזכו מן ההפקר וההפקרות של “מדינת ישראל”? מה זה? גם לי גם לך לא יהיה? “מדינת ישראל” השליכה את החוק לאשפתות, אל תפריע לאחרים להרים אותו, למרק אותו ולהשיב לו את כבודו!!!

 

ואתם יודעים למה מפעילים את ה”חוק” נגד הלוקחים את החוק בידים? יעל אדמוני הסבירה זאת כבר לפני שנים, במקומון ירושלמי, לאחר בקור בעפרה; היא יכולה להבין יציאת מתנחלים למסע-נקם אחרי רצח יהודי(!), אבל “יציאה שקטה להקמת ישוב חדש, מפחידה אותי…”. עוד, אומרת היעל, ש“עפרה הוא מקום עגום”. ולמה הוא מקום עגום? כי האנשים שם אינם מבינים, שעצם ישיבתם במקום היא אלימות….

 

I REST MY CASE!

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר