מדינת האנסים מתחזקת

מדינת האנסים מתחזקת

רות ירדני כץ
20.09.2008 22:38
מחקים, מעתיקים ומתנהגים כפי שמלמדים אותם

מחקים, מעתיקים ומתנהגים כפי שמלמדים אותם


כל מי שאכפת לו מהתופעה המשפילה והמכאיבה פיזית ונפשית, איננו ישן טוב בלילה *** רק המחשבה שאבא מניאק אונס את בתו, ושנער בן 12 אונס ילד בן שבע, מדירה שינה מעיני *** לחברות וחברי הכנסת אין זמן להרים קול ולזעוק עד השמים, כי הם עסוקים במנעמי החיים.רוב מקרי האונס מבוצעים בידי גברים; חלק ניכר מהקורבנות הם נשים. לא מעט מקרי אונס כרוכים בגילוי עריות. הרבה מקרי אונס מבוצעים על ידי גברים מוכרים לנאנסת. תודות לתקשורת והמדיה (מותר גם לשבח כשצריך) עם השנים חלה עליה בדיווחים על התעללות מינית מצד קרוב משפחה מדרגה ראשונה, הורה, אח או בן.

היבט חוקי (ויקיפדיה)

בחוקי מדינת ישראל, אונס הוא עבירת מין הכוללת החדרת איבר מאיברי גופו של אדם או החדרת חפץ כלשהו על ידי אדם לאיבר מינה של האישה, ללא הסכמתה החופשית. חוק העונשין, סעיף 345 ההגדרה בחוק, פעולת האונס מופנית אך ורק כלפי נשים.

תקיפה מינית של גבר אינה מוגדרת בחוק כאונס אלא כביצוע מעשה סדום (חוק העונשין, סעיף 347). ברובם המכריע של המקרים מבצע האונס הוא זכר, אך נרשמו גם מקרים שבהם נשים אנסו. לפי כמה מחקרים, שיעור הנשים שחוו אונס עולה על עשרה אחוזים. בקרב ילדים שיעור הנאנסים והנאנסות שווה, אולם בקרב מבוגרים נשים נאנסות יותר מגברים. ברבים מהמקרים לא מדווח האונס לרשויות, לעתים בשל היותו של האנס בן זוג קבוע של האישה. מחקרים מראים כי בישראל רוב מקרי האונס (כ-80 אחוז מהם) אינם מתרחשים על ידי אנשים זרים, כי אם על ידי אנשים המוכרים לקרבן. בפסק דין תקדימי של בית המשפט העליון (ע”פ 7951/05 מדינת ישראל נ’ פלוני, ניתן ב-7.2.07) נקבע שמצב שבו החלו בני זוג לקיים יחסי מין בהסכמה, ותוך כדי כך דרשה האישה בצורה מפורשת לחדול מכך והגבר לא נענה לדרישה זו, גם הוא אונס.

מדינת האנסים קיבלה לאחרונה אנסים חדשים

למדינה המכוערת התקבלו לאחרונה: ילד בן 12 שאנס ילד בן 7!!! נשמע דמיוני? בלתי נתפס?  הילד בן ה-12 כנראה גדל בסביבה ששם אלימות מינית קיימת שהרי ילדים מחקים, מעתיקים ומתנהגים כפי שמלמדים אותם. הילד בן ה-12 שאנס ילד בן 7 כנראה שראה וחווה חוויה דומה.

צעיר בן 21 תושב אזור, כלא את חברתו לשעבר בביתו ואנס אותה כאשר הודיעה לו שאינה אוהבת אותו יותר.

צעיר בן 21 אנס ילדה בת 15!!

אבא שנהג לבצע מעשים מגונים בבתו מגיל 15 כאשר האמא לא היתה בבית. הבת נפגעה בנפשה ואושפזה פעמים רבות בבית חולים לבריאות הנפש. האבא למרות זאת המשיך במעשיו הנוראיים.

מנהל בית-ספר בשומרון נעצר  בחשד שנגע באיברי המין של תלמידיו ובמעשים מגונים. מנהל בית-ספר, מחנך, מורה, אוטוריטה חינוכית מספק את צרכיו המיניים באמצעות תלמידיו בני 14-12!!!!! המנהל נשוי ואב לילדים, ומי מבטיח לנו שהוא לא עשה מעשים מגונים בילדיו שלו?

מחוסר בית חשוד שאנס שלוש נשים ששהו במבנים נטושים בתל-אביב.

אני בטוחה שכל מי שאיכפת לו מהתופעה המשפילה והמכאיבה  פיזית ונפשית, איננו ישן טוב בלילה. רק המחשבה שאבא מניאק אונס את בתו, ושנער בן 12 אונס ילד בן שבע, מדירה שינה מעיני.

לחברות וחברי הכנסת אין זמן להרים קול ולזעוק עד השמים, כי הם עסוקים במנעמי החיים.

מדינת האנסים, הפרק הקודם

למאמר המקורי

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר