ניקמתו של הזד

ניקמתו של הזד

אהרון רול – טורונטו, קנדה
21.08.2008 18:55
ניקמתו של הזד


יש לקבור את האיש פוליטית עמוק ככל האפשר ולהדק העפר על מקום משכנו החדש עם מכבש דרכים כבד. אל לנו לרקוד על קיברו הפוליטי אך עלינו לוודא כי מעומקו של הבור לא יוכל הוא או כל אחר בן דמותו ואופיו, ולהוותנו הוא אינו היחידי במקומותינו, לעלות שוב לשלטון אי פעם במדינת ישראל.פגיעותה של חברה מסחרית הינה דבר שבשיגרה וידוע לכל.  בניגוד לאמונה הרווחת כי מתחרים חיצונים הם המעמידית בסכנה את סודותיה הכמוסים ושלמותה של החברה הרי בקרב חוגי המקצוע מקובלת הסברה, שהפכה עם השנים והניסיון הרע שנצבר לעובדה מרה, כי הסכנה הגדולה לקיומה של הפירמה טמונה דווקא מבפנים בידי מועסקי החברה ובייחוד מידי אלו אשר זה מקרוב פוטרו עקב “דם רע” שעבר בינהם לבין הנהלת החברה.

הדרך המקובלת בחברות מסחריות לעמוד בפרץ במקרה של הפסקת עבודתו של מועסק בעמדה רגישה היא להציב עליו שומר מיוחד מיד עם מסירת הודעת הפיטורין, ללוותו בכל אשר ילך בזמן איסוף חפציו האישיים וללוותו אחר כבוד החוצה משערי מתחם הפירמה וזאת באורח מידי.

האנלוגיה המתבקשת כאן היא ההשוואה לאהוד א’, הידוע גם כאולמרט, הידוע גם כמושחת והכישלונר הסידרתי הגדול ביותר שידעה מדינת ישראל מעודה. עדויות שונות מלמדות על אופיו הנקמני ברמות אשר אנשים מן היישוב לא נחשפים אליהם ברגיל.  די לעיין בספרו המצויין של אריה אבנרי “זעקי ארץ מושחתת” כמו גם בדו”ח המודיעין האמריקאי בנוגע לאישיותו הבעייתית, אמור שטנית, של אותו אחד אשר באיוולתנו כי רבתה בחרנוהו לשלטון, כדי ללמוד כי אהוד א’ מסוגל “לשרוף את הבית” על כל יושביו, אנו וביתנו כולנו למי שמפקפק כאן, בנוסח “תמות נפשי עם פלישתים”.

ניזכור גם כי אהוד א’ רואה במשרתו בכסא ראש הממשלה מקום עבודה בלבד. דהיינו, שרות לציבור, שרות לעם, שרות למדינה אינם מעניינו, הוא בא למקום עבודתו בבוקר, מכרסם סנדוויץ’ או שנים, רוקח את הקומבינה המושחתת התורנית הבאה, מדיח עוד מקורב לדבר עבירה בעבורו, לוגם כוס או שתים קפה מהביל ומזיז שני ניירות משולחן לשולחן, מקום עבודה לא? הוא אמר.

לאור האמור לעיל קיים חשש, יותר מסביר, כי אהוד א’ ינצל את תקופת ההמתנה לגרושו הסופי מקרנות המזבח הממשלתי לביצוע עוולות אשר ניתן לפרשן כנקמה בעם אשר מאס בו וגרשו בבושת פנים מגן העדן הממשלתי המתגמל.  לאחר הכל כבר חזינו בהצגה הראשונה של עיוות האינטרסים של מדינת ישראל על ידי האולמרט ולו רק שישרוד עוד מספר חודשים בכורסת עור הצבי.  הרי ברי הוא לכל בר-בי-רב כי המשא ומתן המוביל לשום מקום עם הפלשתינים כמו גם השיחות הנילעגות, המסוכנות והנפיצות עם סוריה לא נועדו אלא לשם הארכת כהונתו של הנקמן, רודף השלמונים הסידרתי הזה אהוד א’.  ומכאן הדרך קצרה להבחנה המפחידה המחלחלת כי אדם זה יפיל את הבית על ראשינו.  חמור מכך, בתפקידו כראש ממשלה מכהן הוא אף יכול.

למרות שלכאורה חלפה הסיבה המרכזית לוויתורים מפליגים לאויבי ישראל עקב הסרת מועמדותו בפרימריז למפלגת “קדימה” כאשר ברי הוא כי ז מנו קצוב בשלשה עד שישה חודשים בכסא ראש הממשלה, הרי הכרזותיו מוכיחות כי לא ירתע מהמשך מישכון נכסיה האסטרטגיים של מדינת ישראל למימוש גחמותיו האישיות.  לגביו לכן עלינו לינקוט בכלל כי “משניכוונו עמו ברותחים עלינו להזהר כעת בוודאי וודאי אף בצוננים”.  גם אם ברי הוא כי יכולתו של האולמרט להעביר מהלכים מדיניים בישראל כיום הינה אפסית הרי חתימתו על הבנות עם הסורים כמו גם הפלשתינים תיתפס על ידם, לצרכי תעמולתם, כלגיטימית למהדרין וכך תסנדל את ישראל שנים רבות לעתיד נגד רצונה.

על כנסת ישראל, היועץ המשפטי לממשלה ובית המשפט העליון ליתן דעתם לאפשרות זו ולסלק את אהוד א’ באופן מידי ממשרתו דרך ניבצרות, חופשה או כל תרוץ אחר הכתוב בספר החוקים וזאת עד לבחירות כלליות הכרחיות בישראל.  האדם הזה הוא מסוכן, אין להשאירו בסביבת אותם אנשים אשר הודחו על ידו משך שנים לדיברי עבירה וסביר כי ימשיכו בכך במדה וימשיך הוא להחזיק בידו את הכח וההשפעה של נושא משרת ראש הממשלה. במקרה האולמרט עלינו לנהוג ממש כפי שאנו מסירים בניתוח רקמה חולה ובכך נותנים סיכוי לרקמות הבריאות סביבה לשרוד ולהשתקם. כפי הנהוג באירגונים רגישים רבים מספור יש להעמיד פיקוח מיוחד על האיש עד לסילוקו המוחלט ולגרשו, מהר ככל הניתן, החוצה ממוסדות השילטון, בנפשו הוא הדבר.

יש לקבור את האיש פוליטית עמוק ככל האפשר ולהדק העפר על מקום משכנו החדש עם מכבש דרכים כבד. אל לנו לרקוד על קיברו הפוליטי אך עלינו לוודא כי מעומקו של הבור לא יוכל הוא או כל אחר בן דמותו ואופיו, ולהוותנו הוא אינו היחידי במקומותינו, לעלות שוב לשלטון אי פעם במדינת ישראל.

עלינו להפוך את סילוקו של זה הזד לתחילת הדרך חזרה לתיקון הקילקולים אשר האולמרט מסמלם באופיו ובמעשיו. הדרך לכך עדיין ארוכה ורצופה מהמורות. התרבות המושחתת של התנהלות פרטים בציבור היא שאיפשרה לאהוד א’ ומשובטיו לשליטת חנק מושחתת על מדינת ישראל ולכן סילוקו של האיש אין פרושו כי התבהרו השמים מעל נצח ישראל.  זו אך ההתחלה, זוהי קרן השמש הראשונה המפציעה מבין העבים מזה זמן רב ועלינו לאחוז בהזדמנות בכל מאודנו.

המחבר הינו יועץ אירגוני בכיר ודירקטור ניהול פרויקטים לחברות ואירגונים בענף המחשבים

www.aaronroll.com

http://www.global-report.net/aroll/

 

אהרון רול – טורונטו –  905-886-8998 

amroll@rogers.com

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר