זיהום הנשק

זיהום הנשק

חנה אייזנמן
04.08.2008 15:48
זיהום הנשק


יידע כל ערבי, שחגיגת ה”שלום” נגמרה. זהו, אין יותר “שלום”, יש ג’יהאד יהודי! גם ליהודים יש זכות הנקמה, ויותר מזה, זכות הפתיחה באש על הבא להרגם. כשיבינו שגם אצל היהודים יש מג’נונים, וכי חזקת ה”טירוף” עומדת גם להם ולא רק לנהגי שוּפלים, דוברי ערבית, ולחיילים “ירדנים” ומצריים, היורים באזרחים יהודים, הם יברחו, כמו שברחו בעקבות הפעולה, שכמעט נתאחרה מדי, בדיר-יאסין.ב”ה

 

 

 

זיהום הנשק               בורחים מן הלבנון

 

 

הכל בגלל המתנחלים. אילולא הם, עזה היתה כבר מזמן חרבה ושוממה..

 

 

“הבנים שלנו נהרגים בהגנה על המתנחלים”, “חיילי צה”ל מלווים את הילדים שלהם לשיעורי פסנתר….”. ועוד כהנה וכהנה;

 

למשל, כשיהודים בונים בארץ ישראל, זה בזבוז משאבי כח אדם של צה”ל, כי במקום שצה”ל יילחם באויב, הוא נאלץ להתעסק בהריסת המבנים…. לא חראם? הלא זהו בזבוז משווע! 55,000 חיילים נאלצו להילחם בעשרת אלפים מתנחלים, “ממלכתיים” וממושמעים, כאשר אלפית ממספר זה, ואף הרבה פחות, למשל, מטוס אחד או שנים, יכולים היו למחוק את עזה מתחת לשמים. אבל, המתנחלים העסיקו אותם בחורבן גוש קטיף, ועל כן, עזה עדיין עומדת על תילה….

 

ובגלל המתנחלים נאלצים חיילי צה”ל לסכן את חייהם, כדי להציל מתוך ביצת עזה את חלאת המין האנושי, שלא היתה קיימת, אילו במקום להתעסק ברדיפה אחרי ילדים יהודים מעצבנים, המתעקשים לא לעזוב את ביתם, היו מחריבים את בתיהם של השאהידים, ימח שמם…

 

הכל בגלל המתנחלים. אילולא הם, עזה היתה כבר מזמן חרבה ושוממה….

 

                                              

 

נכון, זהו היפוכם הגמור של הדברים, ככתוב: והיית משגע ממראה עיניך…

 

שבע שעות שכבו מטיילים יהודים בהר עיבל, תחת אש ערבית, הרב הרלינג, ה’ יקום דמו מ”מדינת ישראל”, נרצח, וצה”ל לא זז!! אתם יודעים למה? כי היה חשש לפגיעה בערבים רבים מדי…

שש שעות שכב מדחאת יוסוף תחת אש, במתחם קבר יוסף, ודימם למוות, הטנקים של ברק לא נעו, מחשש, שייפגעו “פלסטינים” רבים.

במשך שעות לחם מוחמד אל-עייד, משת”פ ערבי, שוחר שלום אמת, בקבטיה, לבדו, בהמון עושי לינץ’. מצנע הודה שדי היה במשלוח ג’יפ אחד כדי לפזר את ההמון, אך היה חשש, שייפגעו ערבים רבים מדי… אז, המשת”פ הופקר, עד שההמון הג’יהאדונאצי השתלט עליו ותלה אותו על עמוד חשמל.

ששת אלפים פצמ”רים נורו על גוש קטיף, עד שצה”ל זז… וגירש את היהודים, כדי לא לפגוע בערבים….

שנים בוסס צה”ל בביצה שיצר השמאל, ימח שמו וזכרו, ב”הבנות” בלבנון – אסור לפגוע ב”אוכלוסיה”, משני צדי הגבול, אך מותר לפגוע בחיילי צה”ל, וגם ברצח אזרחים לא חסך החיזבאללה, אבל, מי סופר? כך גם נהרגו 73 בנים יקרים באסון המסוקים, שכן, החיילים יכלו להגיע למקום תעסוקתם רק בהליקופטרים, כי הדרכים היו ממוקשות, בהתאם ל”הבנות”. ולאחר שארבע אמהות הצליחו לרצוח המוני בנים והזילו דמעות תנין על קרבנותיהן, הבריח ברק את צה”ל מלבנון. ועכשו מציע ה”צדיק”, להעביר את המרצחים שהציל מעזה, לרמאללה. נשקם הושלך על ידיהם. אך, אל להם לדאוג, ברק יהפוך אותם ל“שוטרים”, שומרי סדר ברמאללה, ויעניק להם רובים ושריוניות. ויהיה מי שיטפל במתנחלים ובסתם חיילי מילואים שטעו בדרכם והובלו ל”הגנתם” למשטרת רמאללה ….

שתים מארבע-אמהות בנות קבוץ אשדות-יעקב, שהבריחו את צה”ל מלבנון, קבעו – “הפעם זה אחרת, אין ברירה”. נו, ברור, הרי הקבוץ אשדות יעקב הופגז. ומגורשי גוש קטיף, גירוש מ”חוסר ברירה”, גם הוא על ידי מחנה אותן ארבע אמהות קטלניות, אצו רצו להגן על ארבע המכשפות האלה, בצפון, מפני תוצאת מפעל חייהן. אלא, אחת מהן, ארזה וברחה מן הארץ, כשראש פינה הופגזה… כאלה הן – אשפת האדם.

אורנה שמעוני, מאשדות יעקב, עיצבה את “אי השלום”, לזכר שבע ילדות תמימות מבית שמש, שבאו לראות, מה דמות לו לשלום, שנוצר בשדות אשדות-יעקב, בהם מתנוסס, גבוה מכל גבוה, דגל “ירדן”. הן ראו, בפעם האחרונה בחייהם.

 

 

“הם” ו”שלהם”

 

 

בנינו, בשדות הקרב ובמארב, נרצחים על ידי גורם אחד בלבד – שיתוף הפעולה בין רוצחינו מבית לרוצחינו מחוץ. אין שום גורם אחר!

 

 

מי הם “הם” ו“שלהם”? “הם” הם האידיוטים ששכבו במארבים בשלגי הלבנון, “הם”, שנפלו בכל מערכות ישראל, כדי שילדי הצפון וילדי תל-אביב ובני משפחותיהם, בתוכם יושבי קרנות שיינקין, יוכלו לנהל חיים רגילים, ולא יצטרכו לנסוע לשיעורים כאלה ואחרים, לבתי ספר וסתם, לקניון, בליווי צה”לי ובאוטובוסים ממוגנים. ובשעה ש”הם” חירפו את נפשם למען הטינופת, נוטפת הארס, משיינקין, אותה טינופת חירפה וגידפה אותם ואת ילדיהם. במקום ללוות את ילדיהם ל”שיעורי פסנתר”, “הם” שירתו ב”מילואים”. ילדיהם הופקרו לקואליציית המרצחים – “מחנה השלום”&”פארטנרים לשלום”. וכאשר חזרו האבות והאחים משירות המילואים או הסדיר, הוחרם נשקם, שמא ישתמשו בו להגנתם ולהגנת בני משפחותיהם. כי את המתנחלים חובה לחסל, הם המכשול האחרון ל”שלום”, הא ראיה – הכנסת אלפי מרצחים, מזויינים, רכובים על שריוניות, לתוך חבלי יש”ע ולא לתל-אביב, גם לא ליד חנה, לא לגן שמואל, לא לגבעת חביבה ולא לאשדות יעקב, למרות ברית-שפך-דמי-יהודים הכרותה ביניהם.

הגנה על הילדים “שלהם, ילדים יהודים בארץ ישראל, זה מעשה “לפנים משורת הדין”. זה בזבוז כוחו של צה”ל… (“כשנהרג למתנחלים ילד, הם אומרים – אין דבר, נעשה עוד אחד…”). כבר ספרתי לכם שאני שונאת יהודים? אני שונאת את “מחנה השלום”, מכרישי הפושעים נגד האנושות, כמו, עמוס עוז ואורי אבנרי, ימח שמם וזכרם, ועד דגי הרקק, מסוג “ממלכתיים” מסוימים מאד.

 

ו“שלהם”, כאמור, הם ילדיהם, שאינם נהנים מכל הזכויות מהם נהנים הילדים, שעליהם מגינים אבותיהם. הם כן נוסעים באוטובוסים ממוגנים, וגם באלה הם מאבדים את רגליהם, במקרה ה”טוב”, ואת חייהם, במקרה היותר שכיח. ובגלל מגוריהם במערב, ש”מדינת ישראל” הפכה, בכוונה תחילה, לפרוע לשמצה, גם אינם יכולים להרשות לעצמם לנסוע לשיעורי פסנתר, דבר שיכולים לעשות בקלות ילדי חניתה ומשגב עם.

 

“הם” נפלו גם בפארסת לבנון השניה. דמם בראש כל “שוחרי השלום”, באשר הם! בגללם נהרגים הבנים שלנו, בגללם נרצחים מתנחלים בכל רחבי ארץ ישראל – בתוך הקו הירוק שקידשו, זמנית, עד החורבן המלא, אותם מנוולים, ומעבר לו, בארץ ישראל, הקדושה לכל היהודים, רק לא לנבלים, שוחרי ה”שלום-על-ישראל”.

 

בנינו, בשדות הקרב ובמארב, נרצחים על ידי גורם אחד בלבד – שיתוף הפעולה, רב השנים, בין רוצחינו מבית לרוצחינו מחוץ. אין שום גורם אחר! סמל ההוויה המזוויעה הזו היא – שלישיית הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, מקבלי פרס נובל ל”שלום”(!) – רבין, פרס וערפאת, ימ”ש!

 

 

תחום מושב צבאי        קבר יוסף

 

                              

צה”ל, קח את ההגנה המחורבנת שלך, והפוך אותה למתקפה, על כל מה שזז ומדבר ערבית. ואז, איש לא יצטרך ל”הגנה” שלכם. גם היום, זה רק הרעש שאתם עושים.

 

איזור קבר יוסף הוא שטח צבאי סגור, למה? מה השאלה? כדי שיהודים לא יוכלו להגיע אליו! וכשהם מגיעים אליו הם נעצרים, שהלוא הם אשמים בכך, שצה”ל, במקום לעסוק בתעסוקה המבצעית שלו נגד ה”אויב”=הפארטנרים לשלום (שלום עושים עם אויבים…), צריך, ר”ל, להגן על ה”עבריינים”, יהודים, המסיגים את גבולו של ה”שטח הצבאי הסגור”.

 

צה”ל, קח את ההגנה המחורבנת שלך, והפוך אותה למתקפה, על כל מה שזז ומדבר ערבית. ואז, איש לא יצטרך ל”הגנה” שלכם. גם היום, זה רק הרעש שאתם עושים. העובדה היא, שיהודים מגיעים לקבר ובחזרה בלי שום תקלה. ההיתקלות היחידה שלהם, היא אתכם, ברגים קטנים וחלודים.

 

די שלכל מתפלל יהיה כלי נשק, כדי שחלאת האדם הערבית לא תנוע ולא תזוע. אך, הנשק לא מספיק. חשוב שיהיה שימוש בנשק הטהור הזה, חשוב שלא יזוהם במוסר-סדום! די שפעם אחת, ינסה איזה שהוא ערבי לפגוע ביהודים, ויחטוף את מנת העופרת שהוא ראוי לה, ויותר מזה לא צריך כדי לשמור על השקט! יידע כל ערבי, שחגיגת ה”שלום” נגמרה. זהו, אין יותר “שלום”, יש ג’יהאד יהודי! גם ליהודים יש זכות הנקמה ויותר מזה, זכות הפתיחה באש על הבא להרגם, ואז, כשיבינו שגם ליהודים מותר להיות מג’נונים, וכי חזקת ה”טירוף” עומדת גם להם ולא רק לנהגי שופלים, דוברי ערבית, ולחיילים “ירדנים” ומצריים, היורים באזרחים יהודים, הם יברחו, כמו שברחו בעקבות הפעולה, שכמעט נתאחרה מדי, בדיר-יאסין.

 

 

אין טהור יותר מנשק המגן על היהודים מפני העומדים עליהם לכלותם, ואין נשק מזוהם יותר, מנשק נצור, אל מול רוצחי העם היהודי.

 

אין טהורים יותר מיהודים העושים למען יישוב הארץ ולמען הגנת יושביה, ואין זוהמת אדם מצחינה יותר, מן העושים “שלום” על גופותינו, עם רוצחינו, שודדי ארצנו!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר