תרגיל לבעל חזיר / ספורי חוקרים

תרגיל לבעל חזיר / ספורי חוקרים

רייך נתי
מ.ל.מ. חקירות 14.06.2008 22:03
תרגיל לבעל חזיר / ספורי חוקרים


המשרד מתמחה בחקירות אישות (גירושין) ע”י טובי החוקרים, ביצוע מעקבים, צילום סמוי, חקירות לאיתור רכוש, איתורים, תצפיות, בילוש, חקירות כלכליות, חקירות עיסקיות, חקירות בנושא בני נוער, סכסוך שכנים, חקירות בנושא דמי מפתח, בדיקת האזנה, השכרה/התקנה של ציוד וידאו סמוי, פוליגרף, אבטחת מידע, איסוף מידע, גניבות מחשב, זכויות יוצרים (קניין רוחני), חקירות על מטפלים קשישים/ילדים, בני זוג, יעוץ לארגונים ולמוסדות, זיהוי מעקב, הדרכה, בניית תיק גירושין, מודיעין, צוואות, רשלנות רפואית, דיני משפחה, ירושה.

יעוץ ראשוני חינם! סודיות מלאה! יחס אישי!השמות, המקומות, ופרטים נוספים שונו, אולם הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי!

עו”ד לאה התמחתה במהלך השנים בייצוג סלבריטאים, אוליגרכים, ופוליטיקאים למיניהם.
בכל מה שקשור לדיני משפחה, מעמד אישי, בגידות, סכסוך בין בני זוג, ידועים בציבור, ואף בירושות וצוואות היא נחשבה למספר 1.

מפעם לפעם פנתה עו”ד לאה ל-מ.ל.מ. חקירות, לייעוץ בתיקים מיוחדים כדי שנבצע עבור לקוחותיה מעקב, תצפית, חקירה כלכלית, איתור רכוש או כל איסוף מידע אחר.

לפני מספר שנים פנתה עו”ד לאה ל-מ.ל.מ. חקירות וביקשה להיפגש במשרדה, המפואר יש לציין, עם לקוחה חדשה שלה, ואני לא הופתעתי כי ידעתי שכמעט בכל תיק אישות, ממליצה   עו”ד לאה  ללקוחותיה, להפעיל משרד חקירות גם אם זה נראה אבוד כמו המקרה שמסופר כאן.

הגענו לפגישה ביום שלמחרת, אני ושותפי- בית הלחמי דודי, והלקוחה, שרית, אישה בסוף שנות הארבעים לחייה שהייתה בעברה דוגמנית מצליחה וזמרת לא רעה וברבות השנים גם התחתנה עם גבר עשיר ממשפחה ידועה שהיה בעל נכסים רבים ועסקים ביבוא וייצוג חברות זרות בארץ.

לאחר שיחת הכרות קצרה בה הציגה עו”ד לאה את שרית, סיפרה לה עו”ד לאה על מעללינו בכל מיני תיקים בהם לקחנו חלק עבורה, וסיכמה: “נתי ודודי הביאו לי הרבה תחמושת למלחמות שלי בבתי המשפט.”

לשרית יש בעיה גדולה ורצינית !!! אמרה עו”ד לאה בטון שלא השתמע לשתי פנים. קיים סכסוך בין בני הזוג שרית ובעלה וסוכם ביניהם שכל אחד יחיה את חייו כראות עיניו, שרית מעולם לא חשדה במעקבים ולא ביצעה בדיקת האזנה או כל בדיקה לזיהוי מעקב, ובעלה שהפעיל משרדי חקירות במשך זמן רב מחזיק בקלטת ובה ניראת שרית מקיימת יחסי מין עם גבר זר, וכתוצאה מכך פתח מיד בעלה בהליכי גירושין ברבנות, בטענה לניאוף.

לאחר דממה ארוכה אמרה שרית: “אני מוכנה לשלם כל הון שבעולם כדי שהקלטת לא תוצג בבית הדין הרבני”.

מיד ידעתי שרית הבינה שקשה מאד להילחם בהוכחה חד משמעית שכזאת!

לאחר שקיבלנו על עצ מנו לנסות לעזור בטיפול בתיק, חייכה עו”ד לאה חצי חיוך ואמרה: “נראה לי שקיבלתם אתגר ענק!”

רגע לפני שיצאנו מהפגישה בתחושות מעורבות, ביקשנו מעו”ד לאה לברר מי הם החוקרים הפרטיים שחתמו על התצהירים להגשת הקלטת כראיה לניאוף בבית הדין הרבני, ויצאנו מהמשרד. לאחר מספר ימים השיגה עו”ד לאה את פרטי החוקרים הפרטיים והעבירה אותם למ.ל.מ. חקירות.

שעות של חשיבה עברו עלי ועל דודי שותפי, אולם כל רעיון שעלה מיד ניפסל, הרגשנו חסרי אונים, שהרי ידענו כבר אז שאין דבר קשה מלהילחם בהוכחה חד משמעית שכזאת ועוד מול הרבנות.

כעבור ימים מספר החלטנו שצריך לעשות מעשה, ולאחר תכנון מדויק להפליא, הוזמנו החוקרים הפרטיים שעבדו תחת הבעל ל”קפה אלכסנדר” ברח’ יהודה המכבי בצפון תל-אביב, והיה ידוע כקפה אופנתי בו מבקרים כל “היפים והיפות”.

החוקרים הפרטיים הופיעו בזמן לפגישה שם חיכה להם חוקר ממשרדינו, “מ.ל.מ. חקירות”, בכיסוי של גבר נבגד שסיפר להם את “בעיותיו” עם אישתו, ותוך כדי שיחה הזמין אותם לאכול. השניים הזמינו כריך עם נקניק חזיר וגבינה (שהיה נפוץ ומומלץ במקום). הם לא ידעו היה שטוען רבני מטעמינו צפה כל העת במעשיהם ובחן במיוחד שהם אוכלים מזון טרף!

החוקר הפרטי שלנו נפרד מהם לאחר שסיימו לאכול, וסוכם שהוא יהיה עמם בקשר.

ביום הדיון בבית הדין הרבני בשלב ההוכחות לניאוף הגיעו החוקרים הפרטיים כשהם מצוידים במכשיר וידאו לצורך העדות, בעלה של שרית ועו”ד שלו (שגם היה “שועל ותיק” בתחום האישות) הסתובבו כמו “טווסים” מחויכים, בטוחים בהצלחתם לאור הראיות המוצקות שבידם.

כשהחל שלב ההוכחות הוזמנו החוקרים הפרטיים להיכנס לאולם הדיונים, לאחר שנשבעו לומר רק את האמת, נשאלו ע”י אב בית הדין האם הם שומרי שבת? ואוכלים אוכל כשר? השניים ענו מיד שהם שומרי שבת, ואוכלים אוכל כשר בלבד!

באותו רגע קפץ ממקומו הטוען הרבני (שהיה ידוע ומכובד בבית הדין הרבני) והכריז על החוקרים הפרטיים כעל “פסולי עדות” מפני שהם משקרים ועדותם לא יכולה להתקבל בבית הדין, לאחר שהדיינים קיבלו הסבר מהטוען הרבני ואף צפו בקטע מהצילום הסמוי בו נראים השניים כשהם אוכלים אוכל טרף קיבלו הדיינים את טענת “פסולי עדות”. (החוקרים הפרטיים לא יכלו להעיד בבית הדין לא בגלל מה שאכלו, אלא בגלל ששיקרו!) לתדהמת כל יושבי האולם ללא יוצא מן הכלל.
הבעל ועורך דינו היו המומים….

הבעל שהשקיע סכומים אדירים לצורך חקירות, תצפיות, מעקבים כדי להגיע לצילומים הסמויים שבקלטת בה ניראת אישתו בוגדת בו, החוויר ותפס את ראשו כשהבין שהוא זה ש”אכל אותה”…

 

יעוץ ראשוני חינם! סודיות מלאה! יחס אישי ומקצועי! ניסיון של 30 שנה!

http://www.mlminv.co.il – mlminv@gmail.com


נתי: 057-533-8496

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר