הלא יאומן כאן – עדות

הלא יאומן כאן – עדות


03.10.2007 09:48
הלא יאומן כאן - עדות


בינתיים התנסיתי אישית בסוג פריעה שהוא מדהים מכל מדהים, אך גם אופייני לתמונה הכוללת, ואם עדיין לא, הוא משדל עצמו לנוכחות אבסולוטית בקיום הישראלי. ראו “התפתחויות” אחרונות של הדבר הזה –
מדהים מכל מדהים

 http://www.michael-sharon.com/ub.mht

 

 

“הלא יאומן כאן” היתה כותרת שנתתי לאסופת מאמרים שלי בנושא השחיתות, הפשיעה הכלכלית והדריסה המדהימה, האטומה לחלוטין (תוך הצטעצעות במעין גישה תפעולית ו”יעילה” לכאורה – רק לכאורה – שכן הנזקים לטווחים בינוניים וארוכים הינם עצומים), הדריסה של אלה שהפכו אותם לחסרי ישע בישראל – כגון העמלים, הזקנים, חסרי עבודה, עובדים זרים, ניצולי השואה ויורשיהם; כאן הדריסה הינה תוך ניראות תפעולית; בעוד בדריסת ו”הורשת” הפלשתינאים הסדיזם הכבד והאכזריות מודעות לעצמן ומצהירות לדעת את עצמן בתורת כאלה, בבחינת שליחות כמו מיסיונרית להפיץ את הניוול בקרב אוכלוסי ישראל.

 

זאת במעין אמירה מובלעת “רק כך שורדים כאומה וכפרטים”.

 

הדרויניזם החברתי אומץ בישראל ברבדי אוכלוסיה רבים, ונוסף לו גם שילהוב עצמי היסטרי, תוך שיתוף באכזריות וברשע, מבחינת “עשה, ולא- לא תשרוד כאן” דבר המודגם היטב, השידול והזימון הזה לרשע, בסרטיה של הבמאית האיטלקית לינה וורטמילר, העוסקת בפיתוי הכפייה של הכוח הדורסני.

 

 

בינתיים התנסיתי אישית בסוג פריעה שהוא מדהים מכל מדהים, אך גם אופייני לתמונה הכוללת, ואם עדיין לא, הוא משדל עצמו לנוכחות אבסולוטית בקיום הישראלי.

 

עדות:  “התפתחויות” אחרונות של הדבר הזה –

 

 

מדהים מכל מדהים

http://www.michael-sharon.com/ub.mht

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר