לחיים רמון: מה שנראה לך ולכל בר דעת תמים ומאמין בצדקתו כדבר המתבקש מעצם הדברים, הפך לך לרועץ מול מערכת נפשעת.


לחיים רמון: מה שנראה לך ולכל בר דעת תמים ומאמין בצדקתו כדבר המתבקש מעצם הדברים, הפך לך לרועץ מול מערכת נפשעת.משה אברג’יל
09.07.2008 17:39


10 ישראל

10 ישראל


הממשלה החליטה, כפשרה, למסור למבקר המדינה את חקירת המחדלים בפרשת הנשיקה של השר חיים רמון *** הקורא משה אברג’יל, למוד ניסיון מר, מציע לרמון את עזרתו – אבל גם מכין את ה”אמרתי לכם” שלו *** האם המבקר יספק לציבור את הסחורה שהוזמנה ממנו?
יום ראשון 06 יולי 2008

לכב’

ח”כ חיים רמון

כנסת ישראל

ירושלים

הנדון: החלטת הממשלה למסור את חקירת המחדלים בפרשת רמון למשרד מבקר המדינה

א”נ,

זו לא הפעם הראשונה שהנני פונה אליך והנני מקווה שתמצא נכון להשיב לי בהיותך ח”כ (המייצג את הציבור ואמון עליו) ובמיוחד כאשר שנינו שותפים לאותה צרה.

כאמור במכתביי הקודמים הנני עוקב בדריכות אחרי הפרשה שלך מיום שנחשדת בעבירה שיוחסה לך, למעשה רק נשיקה תמימה שעולה החשד שאפילו הייתה יזומה, חשד זה הוא יותר מסביר אם נתחשב בתפקידך בזמן ההוא ובאירועים השונים שאפיינו את הפוליטיקה הישראלית בזמן ההוא.

לפני שאמשיך בדבריי, הנני רוצה להדגיש בצורה שאינה משתמעת לשני פנים:

רוב הציבור במדינת ישראל תומך בך ללא סייג!

יותר מכך, עיניהם של מעוולים (נשואי עוולות מצד מערכת החוק והמשפט, המשטרה והפרקליטות בפרט) אחרים רבים לאין ספור נשואות אליך היום.

בהיותי אדם אנליטי, ידעתי כבר מתחילת הדרך שלא תוותר, זאת משתי סיבות עיקריות:

1.      אופייך, שהביטוי המשמעותי ניתן לו כאשר הסרת את חסינותך והסכמת לעמוד לדין כאשר לא היה מקום לכך כלל, וכוח החיים שלך, אדם שאינו נכנע.

2.      צדקתך, שלא היה רבב במעשיך בכלל!!! ולעניין זה אוסיף שישנם כמה מיליארדים של “עבריינים” כמוך בעולם מידי שנייה המתנשקים גם לאורה של השמש.

לא אכחש ואומר שבזמנו חשבתי שהצעד שאתה עושה, קרי, הסרת חסינותך, הוא צעד נכון וכדאי, בדיעבד התבדינו שנינו ועוד עם רב אשר מייחל למערכת משפט צודקת בארצנו.

למעשה אפשר לומר שמה שנראה לך ולכל בר דעת תמים ומאמין בצדקתו כדבר המתבקש מעצם הדברים, הפך לך לרועץ מול מערכת נפשעת.

הנני כאן היום להזהירך מפני משרד מבקר המדינה שאף הוא נגוע בחוסר תום לב משווע, במיוחד בדברים שכגון אלו, ושוב, מתוך הכרתי אותך ומתוך כך שהנני נשוא לפרשה דומה, הנני יודע שגם חקירתו של מבקר המדינה לא תספק אותך באם לא תקבל את צדקתך כליל.

אין כאן מקום לנאיביות, משרד המבקר, אף שינסה להוכיח שהנו מנסה להגיע לחקר האמת, (כאשר הוא יודע בוודאות שצדקתך איתך ומחדלי המשטרה והפרקליטות הם בגדר פשע חמור עד כדי שהמשטרה והפרקליטות הינם בגדר ארגוני פשע היום ולא מערכות חוק וצדק יותר) מסקנותיו יהיו בלשון

“נכון שהיה מקום לעשות כך וכך, אך לא מצאתי שהיה שיבוש חמור בעבודתם של המשטרה והפרקליטות” 

רשום את הדברים לפניך מר חיים רמון.

הנגע שפשה במשטרת ישראל ובפרקליטות עשה שמות גם במשרד המבקר זה מזמן, במדינת ישראל שולטת חונטה מסוימת אשר זרועותיה הגיעו לכל מקום, גם למשרד מבקר המדינה!

המשטרה והפרקליטות במדינת ישראל אמצו להם קו מאוד מוגדר, הקולגיאליות בין שני הגופים האלה חצתה קווים זה מזמן, המערכות האלה נעשו חסרות שקיפות לחלוטין, כוחניות שלא ע”פ חוק, ונוהגות כקבוצת גנרלים ברפובליקת בננות, השיטה, המנהג, חדר גם למשרד המבקר.

הלנתי בפני משרד המבקר בפרשה חמורה מאוד, הנני יודע שמי שהפליל אותך שייך לאלה שניסו להפליל אותי, הם יושבים גם במשרד מבקר המדינה, אל תשלה את עצמך.

במשרד המבקר לא חקרו את תלונתי בכלל!

משרד המבקר שימש כמזבח לעבריינים אשר פעלו נגדי!

משרד מבקר המדינה אינה הכתובת הנכונה!

עוד בטרם יחל המבקר את עבודתו ראה לכך שגוף אחר יבדוק את התלונה, אל תעשה כמשגה הזה שעשית כאשר הסרת את חסינותך ונתת במערכת הזאת אמון.

במשרד מבקר המדינה יושבים אלה אשר טייחו בענייני ותמכו בפשעיהם של המשטרה והפרקליטות, ביודעין, בכוונה תחילה, הם לא יתנו ידם בחיים לגלות את האמת מפני שיהיה זה צעד הרה אסון לחבריהם.

האשמת המשטרה והפרקליטות במחדל כה חמור עד כדי השפעה על עדים, שיבוש מהלכי חקירה, הדרכת עדים, והתערבות במבנה הפוליטי של מדינה, אילו יימצא נכון, ימיט אסון על המערכת הזאת, וכאן הנני אומר לך חד משמעית, משרד מבקר המדינה נגוע, הוא לא ייתן ידו לכך!

כאן גם המקום לומר שצעדו של שר המשפטים פרידמן הינו מתבקש ודבריו בהקשר של בדיקת מערכת המשפט ומערכת אכיפת החוק (המשטרה והפרקליטות) שהגיע הזמן שהגופים האלה ייבדקו ולא יעלה על הדעת שיתנהלו ללא ביקורת, הם סדק ראשון בחומה הבצורה של “טירת הפשע הכוחני” הזה.

למותר לומר שגם משרד המבקר איננו יותר מה שהיה בעיני הציבור, משרד המבקר איבד מגדולתו זה מזמן, ההתבטאויות הנשמעות בגנות משרד המבקר ברחוב ובמדיה האלקטרונית הולכות וגוברות, למעשה הציבור איבד את אמונו בכל מערכות השלטון במדינת ישראל.

נוצר מצב אבסורדי שמשרד המבקר מחמיא לפרקליטות והמשטרה וההפך, ונמצא שהנחתום מעיד על עיסתו שהרקיבה זה מזמן.

לסיום הנני מצרף לך כמה מסמכים מהפרשה שלי, אשמח להעיד עבורך ואהיה עד משקל כבד בעניין התנהלות המשטרה, הפרקליטות ואף משרד המבקר.

אל תזלזל בהצעה זאת, לאחר ניסיון של שלוש וחצי שנים מול המערכת הנפשעת הזאת, הנני מודיעך שתזדקק לכל סיוע ולכל פירור מידע.

אל תאמר אפילו “אחכה לראות מה תהיה מסקנתו של משרד המבקר”, עשה הכול מלפני ומלפנים, שלא תתאכזב שנית.

אעמוד לרשותך בכל עת.

אשמח אם תיצור עימי קשר טלפוני ותזמן אותי לפגישה, בידי חומר מתועד והקלטות הנוגעות לעניין זה.

בכבוד רב

משה אברג’יל

דובר עמותת “עתיד לילדי הגירושין”

טלפון: 052-2583-113

  
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר