עו”ד אביב טל

עו”ד אביב טל

עו”ד אביב טל
23.03.2008 21:31                        משרד עו”ד אביב טל

 

רח’ הרצל 97 ראשון לציון. טלפקס: 03-9657617  נייד: 052-8270684

 

משרד עורכי הדין אביב טל, מתמחה בדיני נזיקין וביטוח, תביעות בגין רשלנויות, רשלנויות רפואיות ומקצועיות, תאונות דרכים ותאונות עבודה, מחלות מקצוע, תביעות מול ביטוח לאומי, ייצוג בוועדות רפואיות, תביעות מול חברות ביטוח בגין קבלת תגמולי ביטוח בנוגע להצתות וגניבות רכב, ביטוח חיים,מנהלים פנסיה סיעוד, אובדן כושר עבודה.

 

כיום ידוע שכל אחד כמעט עובר תאונת דרכים עם כהולך רגל שהולך על המדרכה עם כנהג ברכב כאשר רכב זר אחר לא ציית לכללי התנועה ונכנס בו. חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מאפשר לכל מבוטח שנסע או נהג ברכב לקבל פיצוי ואף הולכי רגל זכאים לקבל פיצוי מביטוח החובה של נהג הרכב הפוגע, למעט מקרים מיוחדים שבהם מפצה קרנית למשל נוסע שהיה ברכב שפג תוקף הביטוח או לא היה ביטוח.

אנשים רבים נוטים ליפול ממכשולים בדרך למשל שקעים ומהמורות במדרכה ואם העיריה הייתה אחראית ורשלנית הם זכאים לפיצוי.

 

משרדי מייצג מזה 7 שנים אזרחים וחברות בין לקוחותי נמנים רשת המזגנים צח עוז, הקבלן והאינסטלטור חביב וקנין, עובדי חברת קומברס עובדי חברת פליינג קרגו, בן לפעילת המחתרת המצרית בוחן קומפיוטסט מהנדס,סוכנות ביטוח שלוחות בהנהלת מיקי דן,סוכן הביטוח שמעון צביליק ועוד.

 

בתיקי נזקי גוף אני עושה את הפעולות הבאות: מילוי טפסים לשם פתיחת תיקי תאונות דרכים ונזקי גוף, הכנת מכתבי פנייה ראשונים לחברות הביטוח השונות, הכנת מכתבים לשיפור הצעות הביטוח השונות, הכנת תחשיבי נזק לפשרה מול חברות הביטוח, מילוי שאלונים, מילוי טופסי ויתור על סודיות רפואית, מילוי תצהירי בריאות, מילוי התחייבויות למוסד סיעודי ואישורן, מילוי כתבי ערבות למוסד סיעודי, הכנת כתבי תביעה עבור נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ומקרה נזיקין כללים, הכנת תצהירי עדות ראשית+תיק מוצגים,הכנת בקשות בכתב, ליווי בבית משפט+הדרכה, הכנת דיונים לקדם משפט, הכנה ומילוי טפסים וכתבי תביעה למוסד לביטוח לאומי, הכנה לועידות רפואיות במוסד לביטוח לאומי, ליווי לדיונים בועדות המוסד לביטוח לאומי, הכנת תצהירי עדות ראשית, תחשיבי נזק, אימות ואישור חתימות, אישור כתבי ויתור וסילוק,הכנת תצהירים.

 

משרדנו מתמחה בהכנת תביעות כספיות ואחרות בסדר דין רגיל בסדר דין מהיר ובסדר דין מקוצר.

יש אנשים שמפרים חוזה וחייבים בעקבות כך בפיצויים ויש אנשים שהזמינו סחורה ע”פ הזמנה ו/או תעודת משלוח וקבלה ולא שילמו את התמורה.בעלי חברות שלקוחות לא משלמים להם על הסחורה ו/או השירותים.

 

משרדינו מתמחה בייצוג וניהול משא ומתן לדיירים המעוניינים להשתכן במרכזי דיור מוגן, מלווה משתכנים המעונינים להשתכן במרכזי דיור מוגן. לפני ביצוע צעד כזה מומלץ לבדוק את הסכם ההתקשרות, עלויות ותזרימי מזומנים של המשתכן.יעוץ בפוליסות ביטוח סיעודי ובחירת פוליסה המתאימה לדייר.ניהול המשא ומתן עם מרכז הדיור המוגן עד חתימה על הסכם ההתקשרות.

 

משרדנו מטפל בהכנת צוואות,בבקשות לצווי קיום צוואה ובבקשות לצווי קיום ירושות.רכושו של אדם מתחלק על פי צוואתו.במקרה שאדם לא ערך צוואה ועל כן רכושו מתחלק ליורשיו החוקיים הנקבעים ע”פ  חוק הירושה.

 

 

 

 

 

משרדי מתעסק בקניין רוחני – הפרות זכויות יוצרים, רישום פטנטים סימני מסחר ומדגמים, הסכמים בין יוצרים ומשקיעים, הסכםבין שחקן ודוגמן לסוכנות

סלבריטאים שחקנים וזמרים שגונבים ו/או מעתיקים יצירות שלהם או סתם אדם מן היישוב שרשם זכויות יוצרים על ספר או מאמר וגנבו או העתיקו קטע.

העתקת רעיונות של שחקנים, העתקת לחנים פזמונים או שירים של זמרים בלי רשות או של סתם אדם מן היישוב.

 

משרדי מתעסק בהוצאה לפועל –גביית שקים ומשכנתאות,מימוש משכנתאות בנקים.

הכנת התנגדויות לביצוע שטר, בקשות לאכיפת שק או שטר חוב בהוצל”פ, עיכוב מימוש משכנתא בטענה שהזוג בהליכי גירושין או פירוד ועוד.

 

משרדי מתעסק במקרקעין-חוזי מכר, הסכמי שכירות, העברת זכויות בטאבו, תביעות פינוי, פירוק שיתוף.

 

משרדי ייצג זוג שהשכיר חנות וגלריה להקמת רשת אופנה, כמו כן משרדי ייצג ועד בית שפגעו בזכות זיקת הנאה שלו הציבו מטרד סמוך למקרקעין שלו חסמו אור שמש וכד’

 

חברות הייטק חברות פרטיות ומעסיקים מפטרים עובדים מגיעים להם זכויות ולפיכך תובעים שכר עבודה,הודעה מוקדמת, הלנת שכר, פיצויי פיטורים,דמי הבראה, שחרור קרנות פנסיה ותגמולים.

 

משפט מסחרי- יעוץ שוטף לעסקים וחברות, הקמת חברות עמותות ועריכת הסכמי שותפויות.

יש חברות שרואה החשבון של החברה הגיע למסקנה לגבי חוב מסויים כי הסיכויים לגבייתו קלושים ולפיכך יש להוציא מכתב רשמי של עו”ד לחברה.

 

תביעות לשון הרע(הוצאת דיבה), תביעות ייצוגיות.

שכנה הוציאה דיבה על נציגת הועד בכך שפירסמה לשכנים סתם שהיא גונבת כספים מקופת הועד,סלבריטאית שפירסמו עליה דברי שקר בעיתון וחדרו לפרטיותה וצילמו תמונה אינטימית שלה והקלטה,אדם מהיישוב שאדם אחר ביזה אותו והפך אותו לגנאי בעיני האחרים או אדם שפרסמו עליו בעיתון דברי שקר.

כל אלה רשאים לתבוע על פי חוק איסור לשון הרע.

 

משפחה –גירושין,מזונות,חלוקת רכוש, החזקת ילדים, עזבונות, הסכמי ממון,פונדקאות.

כאשר זוג רוצה להתגרש קיים מירוץ בין הבעל לאישה מי יגיש ראשון תביעה הבעל לבית הדין הרבני שנוטה לטובת הבעל או האישה לבית המשפט לענייני משפחה ומי יכרוך מזונות אחזקת ילדים הסדרי ראייה בתביעת הגירושין.

 

משרד עו”ד אביב טל: רח’ הרצל 97 ראשון לציון. טלפקס:03-9657617 נייד: 052-8270684

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר