שבת שלום, יהודים…

שבת שלום, יהודים…

חנה אייזנמן
07.03.2008 08:29
שבת שלום, יהודים...


אמש, לאחר שנספרו המתים, אני מסתכלת בחלון – ממול, בחלונות, מרצדים מסכי הטלויזיה. אין נפש חיה ברחוב, דממה. דממת מוות…

תראה איזה שקט, אני אומרת.

אין פרץ ואין צווחה. עם אפאתי, מסומם בהזרקות יתר של סם ה”דמוקרטיה”, שנרקח במעבדות רוצחינו מבית, ומדביק אותו לכורסאות, כאילו הותך לתוכן.ב”ה

  

 

תהלים פרק קלז

 

(א) עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:

(ב) עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:

(ג) כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:

(ד) אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְדֹוָד עַל אַדְמַת נֵכָר:

(ה) אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:

(ו) תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:

(ז) זְכֹר יְדֹוָד לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:

(ח) בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:

(ט) אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:

 

 

שבת שלום, יהודים….

 

שמונה עולמות תמימים וטהורים מובלים היום, ערב שבת פר’ “פקודי”, לקבורה. שמונה “הוכחות לצורך בשלום”, שאותן לא מפסיקים לנפק לנו כל הפארטנרים ל”שלום”, מהם יקום הקב”ה את דמם של אלפי קרבנות ה”שלום”! איש לא יינקה!!! רוצחים מתועבים!!!!

מי יגלה עפר מעיניך, ד”ר גולדשטיין??!!

למעלה ממאה שנות התעללות של אחוות ה”ציונות” עם הג’יהאד!! אלוקים, אל דמי לך!

 

כתבנו נמצא ליד ישיבת מרכז הרב. הוא נשאל האם כבר ידוע מי אחראי לרצח. כתבלבנו משיב, שעדיין לא, החקירה נמשכת…

                                  

מה יש לחקור? כל הדיוט, וגם אידיוט, בארץ הזו יודעים מי האחראי לטבח היהודים בארץ ישראל. האחראים הם – “מדינת ישראל”, שמעון פרס, אהוד אולמרט וכל שאר שוכרי חרב הג’יהאד, לקידום עניינם – חיסול היהדות. ואין יעילים יותר משימוש בחרב, ובשאר כלי משחית, כמו לוחמי הג’יהאד, המוכנים לעשות זאת גם ללא תמורה, ובכל זאת, הם מקבלים את שכרם באמונה ובנדיבות עצומה.

ומכיוון שהיהדות והיהודים חד המה, רוצחים את היהודים. ממש, ממש כך! זו האמת, אין בילתה!

הם, היטלרים “מוסריים”, נמנעים מפגיעה ב”ילדים חפים מפשע”, הגדלים להיות שאהידים, טובחי ילדים יהודים, חפים מפשע, צדיקים וטהורים.

ומכיוון שאבו-מאזן נהנה מגיבוי ההנהגה ה”ישראלית”, שידיה דמי ישראל מלאו, יכל הוא לומר, ש”ישראל אשמה במצבה”. נכון! היא, הפושעת נגד האנושות, אשמה במצבנו – מצב היהודים האומללים, הנתונים למרות עריצה של אובדי צלם אנוש.

 

 

אמש, לאחר שנספרו המתים, אני מסתכלת בחלון – ממול, בחלונות, מרצדים מסכי הטלויזיה. אין נפש חיה ברחוב, דממה. דממת מוות…

תראה איזה שקט, אני אומרת.

אין פרץ ואין צווחה. עם אפאתי, מסומם בהזרקות יתר של סם ה”דמוקרטיה”, שנרקח במעבדות רוצחינו מבית, ומדביק אותו לכורסאות, כאילו הותך לתוכן. בדיוק כפי שהיה, כאשר העם הזה, הכין לו חבילות “טישו”, קעריות של פיצוחים, ונדבק לכורסא ולטלויזיה, לצפות בביצוע מדיניות היודנריין בגוש קטיף – לי זה לא יקרה!

 

עם הטבח בישיבת מרכז-הרב, אנו שומעים את הדיקלום העתיק – בתחילה מפי זבולון אורלב – ישיבת מרכז הרב – “ספינת הדגל של הציונות הדתית”. זבולון אורלב כנראה לא למד, שאחרי-מות, קדושים, אמור, ולא מתחילים מיד בנאצות….

 

 

ואכן, זה היה הפגם היחיד בישיבת מרכז הרב, בה לומדים טובי עם ישראל, והילדים בה טהורים מזהב ומפז רב.

מרכז הרב אימצה לעצמה את משיחיות ה”ממלכתיות”. מי שיושבים ועוסקים בתורה, יומם ולילה, אין עיתותיהם בידיהם, ללמוד את תולדות ה”ציונות”. ועל כן, מדי שנה, הם חוגגים בחולצות ובכיפות לבנות ובהלל…. את החגא – היום בו הכריז היודו-ארכי-נאצי, בן-גוריון, על הקמת המדינה שלו, שחרתה על דגלה הכל, רק לא אלוקים!

 

 

בתוך חותמי המגילה לעצמאות “מדינת ישראל” מן היהדות – להיות עם “חפשי” – היו גם שומרי מצוות. הם ביקשו להזיר את האלוקים במגילה. בן גוריון, כרגיל, ניצח – אין אלוקים!

הרי “אילולא בן גוריון לא היתה לנו מדינה”, אז מה פתאם להזכיר את האלוקים? בן גוריון הגדול מכולם; כאלו היו גם סטאלין, היטלר, מוסוליני ודומיהם, התגלות אל-הסוציאליזם עלי אדמות.

אילו היה כאן עם נורמלי, הוא היה מטפל בהנהגה שלו, כפי שטיפלו האיטלקים במוסוליני, או, לפחות, כפי שטיפלו הצרפתים בפטן ובנשים שהתרועעו עם הנאצים….

 

מדינות אדירות, כמו ארה”ב ובריטניה, אינן כופרות באלוקים ובידען שהוא פוסק אחרון, שרים האמריקאים, בהמנונם – וכך גם נרשם על הדולרים – G-d save America . והמנון הבריטים, עיקרו – G-d save the queen (king), רק הישראלים מסתדרים בעצמם… “בלא אל, בלא מלך בלא נביא..” (האינטרנציונל).

 

שם הקב”ה לא נזכר במגילת עם חפשי מאלוקים, וממילא, חפשי מכל ערך אנושי. יהודי שאין אלוקים בקרבו, הוא לא אדם. אין בו צדק, אין בו מוסר, אין בו אמת ואין בו רחמים.

הכוונה איננה ל”חילונים”, אלא לכופרים בעיקר. לאותם רשעים שכל מעשיהם, כל מלה שלהם וכל סנטימנט שלהם, מעידים על היותם גוף בלי נשמה!!! הם, הם רוצחינו!! רוצחי העם היהודי בארצו! כשהג’יהאד רק משרת אותם.

                  

היהדות היא מיקשה אחת של – אלוקי ישראל, עם ישראל וארץ ישראל. מי שאין בו האלוקים, שזה העיקר, אפילו אינו אדם, אלא עב”ם, מין רובוט מיוחד במינו, חסר כל רגשות, לבד משנאה עזה ליהודים!!! ואולי, אינו רובוט, אלא, שנאת ישראל שלו, בלעה את כל שאר הרגשות, שאבדו ואינם! יהודי שונא ישראל, חשוב כמת. מה שבטוח – הוא לא אח ליהודים!

 

וכאן היתה טעותם של אנשי “מרכז” (מלעיל – כפי שאנ”ש קוראים להם, ל”מרכז’ניקים”). הם אוהבים את “כלל ישראל”. הם לא הפנימו שאלה, המורדים באלוקים והחסרים צלם אנוש, אינם יכולים, בשום פנים ואופן, להיות אחינו! כתוב – ואהבת לרעך כמוך – אבל כתוב גם – משנאיך ה’ אשנא – אלה לא רעינו, אלא המרעים אותנו – המתעללים בנו ורודפים אותנו!!!

 

ובמשך כל השנים, אלה המוכיחים, שבמקרה הטוב, אין שום הבדל ביניהם לבין הנאצים, רודפים אותנו ומשתפים פעולה עם משמידינו, כשרוממות ה”דמוקרטיה” והמוסר(!) בגרונם ובלשונם הארסית.

פעם היו אלה ה”פורשים”. מזה שנים רבות אלו הם ה”מתנחלים”, ותמיד תמיד – היהודים! הרשעים רודפים את הצדיקים. כי זה טיבה של חלאת האדם.

 

 

אלה, ה”צדיקים”, שהתחבקו והתנשקו עם רוצח תינוקות יהודים, על אבותיהם ואמותיהם ואחיהם, שפרשו לפניו שטיח אדום עד לבמת פרס נובל, “הזדעזעו” ממעשהו של ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד! מידיהם!! על שכפו עליו לצאת לבדו למלחמה בעמלק, במקום שהם יעשו זאת, ויניחו לדוקטור להמשיך במלאכת הקודש שלו – להביא מרפא לבני אדם, עד עצם היום הזה.

 

כבר כמה וכמה ישיבות של ה”ציונות הדתית” הוכו, ולפני שנים מספר, נטבחו בזה אחר זה, רבניה, אך ה”ציונות הדתית” אינה מוכנה לפרוש משותפותה ב”ממלכתיות”, ואין היא יראה את חשבון הדמים שייעשה עמה, על כל הדם ששפכה, כמסייעת “אחוות העמים” האנטישמית, בראשות מדינת הדמים והזדון – “מדינת ישראל”!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר