“במתיקות”

“במתיקות”

חנה אייזנמן
05.03.2008 15:17
"במתיקות"


אלבמה, מדינת הולדתך, לא מן הגדולות בחמישים מדינות ארה”ב, גדולה כמעט פי שבע ממדינת ישראל. מספר אזרחי ארה”ב גדול פי 50,000,000 ממספר היהודים בארץ ישראל, הוא עומד על 300,000,000, כמספר אזרחי מדינות ערב. ואילו מוסלמים יש מליארד. ואתם, שהשמש אינה שוקעת בארצכם, דוחקים בנו להצטמצם עוד, עד חידלון, מתוך הרגשת סולידאריות עם האימפריה הג’האדית, אחותכם לגודל ולרוע! 

ב”ה

 

 

שלום קונדוליסה,

 

כן, בהחלט, מגיע לך, “שלום”, אחרי כל המאמצים שאת עושה כדי להביאו עלינו. לא נאה ולא יאה שהסנדלר ילך יחף, זה אנוכי ביותר לנהוג על פי – “הכושי עשה את שלו, הכושי יכל ללכת”.

 

קונדוליסה, קראתי באינטרנט ששמך לקוח מתוך מונח מוסיקלי באיטלקית, שמשמעותו – “במתיקות”. אז איך זה שאת מאכילה אותנו מרורים? אי אפשר לומר שזה לקראת חג “על מצות ומרורים יאכלוהו”, כי את עושה זאת כבר שנים, בלי שום קשר לעונות השנה ובוודאי בלא שום מודעות למועדי ישראל.

על כן, רציתי לומר לך, שהיטלר קטן עליך, ואני אסביר –

היטלר היה אוסטרי פרימיטיבי שצמח לגדולה במרתפי הבירה של מינכן, בירת בוואריה (אוהבת קרם-בוואריה, מתוקה?) ודיבר אל ההמונים סובאי הבירה וזוללי נקניק-הדם, שהוא, ולא למירב הפלא, מעדן אהוב מאד על הגרמנים. לא היה שום קושי להסית את אלה לציית לדחפים הגנטיים שלהם, להכות ביהודים.

נכון, היו גם המשכילים, ולא סתם משכילים, אלא דוקטורים למיניהם, ד”ר מנגלה וד”ר הס ואחרים, שניצלו את הבהמות ואת רועה הבהמות, לצרכיהם. הם היו אנטישמים, כמוך, הד”ר למדעי המדינה, ושמחו ביותר על האפשרות לפתח תורת גזע “לגיטימית”, כמו ההחלטות של ממשלות “ישראל”, שתשלול מן היהודים את זכויות האדם.

אילולא “נכנעו” אותם משכילים להיטלר, ובעיקר, אילולא ייחלו מדינות אירופה וארה”ב, ולצערנו, גם המימסד ה”ציוני” בארץ ובעולם, להצלחתו של היטלר, ההשמדה לא היתה יוצאת אל הפועל.

היטלר המתין כמה שנים טובות, עד שהעז לבצע את הפתרון הסופי בהחלט באירופה. בתחילה עודד את היהודים לצאת מגרמניה, כדרך נקיה לביצוע מדיניות היודנריין. הוא המתין לראות מה תהיה תגובת אומות העולם, וגילה, שאיש אינו רוצה ביהודים, ובעיקר לא ארה”ב. בוועידת אוויאן התבררה לו עובדה זו סופית, כאשר מכל מדינות העולם, רק הולנד ודנמרק הסכימו להיות מדינות מעבר לפליטים היהודים לארצות אחרות…. שלא רצו בהן…

באותה וועידה, גם גולדה מאיר(סון) וארתור רופין, שנשלחו לשם כנציגי ה”ישוב”, לא פצו פה ולא צפצפו. חזקה עליהם מצוות חיים ויצמן, שלא יפעלו, אפילו לא, לקידום יזמה לאיסוף כספים להצלת יהודים, שכן – “זה עלול להזיק למגביות שלנו” – ב”שלנו” הכוונה היא ל”ציונים”, לבן-גוריונים, לשרתוקים ולויצמנים, מפקירי היהודים להשמדה, בעזרת הבית הלבן – פ.ד. רוזוולט, שונא יהודים פתולוגי, כמו בן-גוריון, וראשי התנועה הציונית באמריקה, כמו – רבאיי סטיפן וייז. אשר על כן יצא עתון נאצי בגרמניה בכותרת – “יהודים בזול… איש אינו מעוניין”!

 

 

“אלה, פריצי החיות, העושים את התועבה על פי צו, חוששים בכל פעם: ‘אולי לא צוּוֵינו? אולי ישכחו המצַווים שציווּנוּ?’ עדיין לא יאמינו, לא יבטחו אלה שנשכרו לרצוח את עם ישראל, בדעת-הקהל המצווה. שכחו המרצחים, שבעשותם עמנו כלה, בו באופן שלא נעשה עוד במשך כל הדורות על ידי עמים משחיתים, המה מתכוונים, דווקא, לרצונם של עמים אחרים, האוהבים את מלאכת ההשמדה וההחרמה, אלא, שתהא מלאכה זו נעשית על-ידי אחרים….

 

“… אולי ידרשו את הדם הזה? אולי יהיו ‘מיתממים’, יעשו את עצמם כלא יודעים וישאלו לדמנו -פחד שווא! שום טשערטשיל, שום רוזוולט ושום סטאלין… לא יזכירו להם את ‘חטאם’ זה… אולי תתעורר השאלה ככלות הכל, אחרי שפך הדם הרב בחזיתות של מלחמה: ‘איַים מיליוני הילדים מישראל, איַן נשיו, איַם זקניו, כל העם החי הזה, בערים ובעיירות השקטות והרחוקות מן החזיתות, שדבר אין להם, לתינוקות ולזקנים ולנשים מישראל, עם פוליטיקה? למה הרגתם את כולם, לא השארתם אף אחד? שאלות שלא ישאלן אף אחד… (יצחק כצנלסון, הי”ד).

כבר הצגתי בעבר את מכתבי משרדי הממשל האמריקני, לאחות דודי (אשתו, בת-שבע, הי”ד, היתה אחותה של סבתי, חנה-שרה, ז”ל, שעל שמה אני נקראת), שפנתה בתחנונים לממשל, לקבל את אחיה ואת משפחתו בארצות הברית, כשהיא, אזרחית ארה”ב, מצרפת הצהרה, חתומה על ידי נוטריון, שכלכלתם וכל צרכיהם יהיו עליה, והיא לא תפנה לקבלת עזרה כל שהיא מן המדינה. במכתב משרד העבודה-מחלקת ההגירה – נאמר לאחות – שמיכסת המהגרים לאותה שנה מלאה, ולא ניתן לקבל נוספים. ארה”ב רצחה את משפחתה של סבתי!!!

ארה”ב סייעה גם להשמדת יהודי רומניה. רומניה, ערב פלישת צבא גרמניה לתוכה, הציעה לארה”ב להציל את היהודים, תמורת – 50 דולר “לראש”, הוצאות הנסיעה. רוזוולט מיהר להודיע לממשלת בריטניה, שאין לו שם כוונה לחתור תחת הספר-הלבן, ואל ידאגו, הוא לא יעשה דבר. ואכן, לא היה מקום לדאגה, כל שבעים אלף היהודים, כולל אלפי ילדים, הושמדו. זאת ארה”ב!

את לא סובאת בירה פרימיטיבית! את משופעת בתארים אקדמאיים, את דוקטור במדעי המדינה, ואת גם בת ונכדה לכמרים פרסביטריאניים. וזאת הבעיה; את שונאת יהודים!

כמי שגדלה על ברכי דת ה”אהבה והרחמים”, ר”ל, את יודעת שמעולם לא היה בארץ הקודש עם “פלשתינאי”, וכד”ר במדעי המדינה, את יודעת היטב, שגם בהסטוריה המודרנית לא היה ואין עם כזה. את גם יודעת שמדובר בערב רב מכל מדינות ערב, ואין לי ספק, שאם ג’ואן פיטרס יודעת, אז גם את יודעת, שהפליטים האמיתיים היו היהודים מארצות ערב, הנרצחים היום בדרום מדינת ישראל, על ידי אותם מרצחים, שהבריחו אותם מארצותיהם הרבות, ברוח ובדם, בתמרות עשן ובעץ התליה.

קראתי שהסברת את מקור האמביציות ושאיפותייך להצטיינות, בעובדה שהיית בת למיעוט נרדף, ורצית להוכיח שאינך נופלת מן האזרחים סוג א’. הצלחת, ובגדול! הפכת לאשה המשפיעה ביותר בעולם, ובכוחך זה, את רודפת את היהודים, כדי להוכיח שאת גם האנטישמית המוצלחת בתבל. זוהי תסמונת ה”עבד כי ימלוך”, הרודף את החלשים ממנו! כדי להוכיח לבו(ש)ס, שהוא יעיל!

האמריקאים קראו לגרמנים בּוֹשים, בשינוי קל, ניתן היום לקרא לניאונאצים בּוּשים!

ואולי את מבקשת להביע את רגשי תודתך למוסלמים, סוחרי העבדים הראשונים, שאילולא הביאו את אבותייך לארה”ב, לא היית היום שרת החוץ של המעצמה החזקה בתבל….

 

אלבמה, מדינת הולדתך, לא מן הגדולות בחמישים מדינות ארה”ב, גדולה כמעט פי שבע ממדינת ישראל. מספר אזרחי ארה”ב גדול פי 50,000,000 ממספר היהודים בארץ ישראל, הוא עומד על 300,000,000, כמספר אזרחי מדינות ערב. ואילו מוסלמים יש מליארד. ואתם, שהשמש אינה שוקעת בארצכם, דוחקים בנו להצטמצם עוד, עד חידלון, מתוך הרגשת סולידאריות עם האימפריה הג’האדית, אחותכם לגודל ולרוע!

                                                                                       

העובדה שמדינות ערב רובצות על מרבצי דלק+העובדה שאת שונאת יהודים, הביאה לידי כך, שהיטלר קטן עלייך ועל כל דומייך החוזרים על פשעי רוזוולט, צ’רצ’יל וסטאלין.

ואתם תשלמו, וביוקר!!! ואתכם כל ה”ישראלים”, שיד להם ורגל וערלות לב, להביא עלינו שואה גדולה מן הקודמת!!!

נתיב

 

אין זה מפתיע שמצאת שפה משותפת עם שמעון פרס. גם הוא מצא שפה משותפת עם הגרמנים, ובהיותו בבוואריה הכריז: אני בווארי… מכאן, שאמא שלו, כנראה, לא היתה ערביה, אלא גרמניה…

אוכלוסיית אמריקה גם היא ערב רב ממדינות רבות – ספרד, בריטניה, אירלנד, איטליה, רומניה, הולנד וכו’. המכה שתוכה ארה”ב, אם כן, תפגע בכל העמים. אמן! כן יהי רצון, במהרה בימינו!!!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר