מקורות הירי

מקורות הירי

חנה אייזנמן
03.03.2008 10:34
מקורות הירי


שוב הוצג מופע פירוטכני, מסוכן לחיילים, המספק למערכת התעמולה של הג’יהאד תמונות נפלאות להוכחת אכזריות היהודים. אילו, לפחות, היתה בזה אמת. אילו התחלנו לנהוג בצפעונים, כפי שנדרש, והיינו מגיעים להכרעה טוטאלית, למי אכפת מה יאמרו הגויים? העיקר שהיהודים יחיו! אבל, אין שום כוונה להגיע להכרעה.ב”ה

מקורות הירי

“חלק מהם (מן היהודים) הרגתם וחלק שביתם, והורשנו לכם את אדמותיהם, בתיהם ורכושם, עם שטחים שמעולם לא דרכה רגלכם עליהם, כי אללה הוא הכל-יכל” (קוראן, בעלי הברית, סורה ל”ג).

מקור הירי הוא הג’יהאד הכל-איסלאמי להשמדת ישראל. מכיוון שלא נוכל להשמיד את מקורות הירי, את זה יעשה כבר הקב”ה, לא נותר לנו, אלא להשמיד את שלוחותיו הנקודתיות. וזו לא נקודה כזו או אחרת בעזה, זוהי עזה, שלוחת סעודיה-מצרים-עיראק-סוריה וכו’, כאמור, הליגה הערבית-נאצית. גוף עצום וענק, המבקש למחוץ אותנו.

  

והתיקשורת, שאני נאלצת לשמוע כל בוקר (עכשו סגרתי כאן את  הדלת, כדי לא לשמוע את גיורא איילנד) אינה מעלה כלל על דעת מראייניה, את האפשרות היעילה היחידה – חיסול ה”רשות”! וכל האידיוטים חסרי המוסר המינימאלי, מדגישים שוב ושוב את שלום ה”חפים מפשע”, והם הולכים לבדוק אם מותר להשיב אש למקורות הירי, אם אלה נמצאים בתוך אוכלוסיה אזרחית… והם לא מתביישים… הם ממש לא מתביישים!!! ערי ישראל מתרוקנות מיושביהן, אוכלוסיה חפה מפשע, ששום ירי אינו יוצא מתוכה, אבל “ישראל” היא “מוסרית”, אם לאויב הנאצי לא אכפת כלל שאוכלוסייתו נפגעת, תראה להם ישראל, כמה חשובה לה אוכלוסיה אזרחית… לא, לא האוכלוסיה שלה, אלא אוכלוסית האויב הארכי-נאצי. הנאצים לא היו מוכנים למות ובלבד שישמידו יהודים, חלאת האדם האיסלאמית, מוכנה גם לכך. יתר על כן, היא מקדשת את המרצחים. וגם מבטיחה להם גן עדן ובו עומדות למאוויהם הסוטים, שבעים בתולות…. יחי השאהיד!!

                                          

מתאים לזה שידו בכל ויד כל בו לבחור בדת המקדשת רצח עמים. ולא יעזור לאותו קומץ מוסלמים, בעלי הכוונות הטובות, הטוענים שלא זו מהות האיסלאם, די לדעת את עלילות חייו של מוחמד, ימח שמו, כדי לדעת שהעיקר החשוב ביותר באיסלאם, הוא הסייף! הדברים החיוביים המוטפים בו, בקושי, נובעים מן היהדות.

הם מנכסים לעצמם הכל! למה דווקא בהר הבית בנו את מועדון תרבות-הרצח שלהם? למה דווקא מערת המכפלה היתה למקום “קדוש” למוסלמים?

 ב

ספרד הם שלטו שמונה מאות שנה! ושם הם בנו וטיפחו תרבות, ובכל זאת, לא קנו בזה זכויות לגיטימיות. לאחר 800 שנה, ביצעה ספרד את הרה-קונקיסטה (הכיבוש מחדש), בלי התנצלויות ובגאווה עצומה ומוצלחת. כי כך נאה וכך יאה וכך זה צודק ומוסרי! הלאה הכיבוש!! הלאה הג’יהאד!!!

 

“כן, קיומה של זהות פלשתינאית נפרדת אינו בא אלא לצרכים טאקטיים. הקמתה של מדינה פלשתינאית, היא מכשיר חדש במערכה הנמשכת נגד ישראל….” (זוהייר מוחסין, לשעבר ראש המחלקה הצבאית של אש”ף וחבר הוועד הפועל שלו, ביומון ההולנדי – טרוב – מרס, 1977 [מתוך – “מאז ומקדם” לג’ואן פיטרס])

בארץ ישראל הם לא בנו דבר, מלבד פרובוקציות כמו בהר הבית, הם הפכו את הארץ הזו לשמה ולשאיה, ארץ תלאובות. אבל כאן מתנצלים לפני ערב רב של מרצחים, שעברו פה בנדודיהם, ולעיתים תקעו יתד, בעיקר, כשהיהודים הוכיחו כי טובה הארץ מאד מאד. מתנצלים לפני אבות המדבר על קימום הארץ מהריסותיה ועל הפרחת שממותיה. וכדי להוכיח כי נקיפות ה”מצפון” כנות – מחזירים את הארץ למדבר שממה, ומתאמצים להשליט עליה את חלאת האדם.

                                              

והעם הזה, כנראה, שוכח, שישראל אינה חדלה לצאת ולהיכנס לעזה. יוצאת בשמחה מטומטמת, ושבה ונכנסת בלית ברירה ובאלף התנצלויות. כלל לא מעלה על דעתה, שחיסול מקורות הירי הנקודתי על ישובי הנגב הוא אחד בלבד – חיסול ה”רשות”!

 

המלצה באו”ם: להפסיק הגינוי האוטומטי לישראל גם באו”ם חושבים שאולי הגיע הזמן להיגמל מההרגל של גינוי אוטומטי לפעולות הצבאיות הישראליות – כך עולה מפרטי דו”ח הוועדה לרפורמה מקיפה באו”ם, שהודלפו ל”ניו-יורק טיימס” (Ynet 1.12.2004).

 

וככל שמתמשך משחק הפינג-פונג בין עיר הפורעים לבין מדינת ישראל, כשזכות ה”הגשה” ניתנת תמיד, באופן הטבעי ביותר, ליריב, כן מתרבים הגינויים ל”ישראל”, על ידי האנטישמיות הבינלאומית. אילו נמחקה עזה כבר בתש”ח, לאחר נסיון תרפ”ט בה, וכפר דרום לא היה נמסר למצרים, היינו פטורים מן המשחקים הקטלניים האלה, לאנטישמיות הבינלאומית לא היתה, לפחות, הסיבה הזו, לגנות את “ישראל”. ולא היינו צריכים לשמוע את השבועות והחרמות, מפי הנהגה מתועבת, שלא לפגוע ב”חפים מפשע”!

                                           

בערוץ 7 מובאים דברי אודי לבל, האומר שהעם רוצה הכרעה אך בלי המחיר! איזה עיוות!! העם היושב בציון משלם מחיר דמים כבד, כדי שלא להכריע את האויב. זו עובדה שאין להתווכח אתה!! אין זה נכון שעם ישראל מעדיף מות אזרחים על נפילת חיילים בקרב. עם ישראל מתנגד לכך, שחייליו יהיו בשר תותחים!!! הנה, יצאו החיילים לקרב, ואיזו הכרעה היתה? איפה ההכרעה? ירי הטילים נמשך, כאילו דבר לא נעשה. ואכן, לא נעשה דבר!! לא נעשה דבר!!! שוב הוצג מופע פירוטכני, מסוכן לחיילים, המספק למערכת התעמולה של הג’יהאד תמונות נפלאות להוכחת אכזריות היהודים. אילו, לפחות, היתה בזה אמת. אילו התחלנו לנהוג בצפעונים, כפי שנדרש, והיינו מגיעים להכרעה טוטאלית, למי אכפת מה יאמרו הגויים? העיקר שהיהודים יחיו! אבל, אין שום כוונה להגיע להכרעה.

   ושוב מקשקש נתניהו על “החמאס”! שוב עוקפים את הג’יהאד ומתקשקשים עם אחד הגילויים שלו, כאילו היה הוא “מקור הירי”. להזכיר לאופורטוניסט, נתניהו – בתרפ”ט ובתרצ”ו ובתרצ”ח ובתש”ח ובמלחמת ששת הימים – לא היה חמאס! היה רק חמס ורצח במצוות הג’יהאד, ומתוך נטיה גנטית של הערבים!! הם גנבים והם רוצחים!

עם ישראל שילם די והותר והותר והותר! עם ישראל מתנגד, בצדק, לפעולה קרקעית, ששוב תעלה לנו בחיי בנים יקרים, ולא תביא לשום הכרעה. עם ישראל רוצה פעולה אוירית, שלא תסכן שום יהודי, ושתביא סוף סוף להכרעה.

לבל מעליל עלילות שווא על היהודים, אלא אם הוא מתכוון להנהגה ול”מחנה השלום”. להם בהחלט לא אכפת הרג אזרחים, אבל גם לא הרג חיילים, הדמעות שהם מזילים על החיילים אלה דמעות תנין, המאפשרות להם לחזור על הדיקלומים המעוותים שלהם: “עדיפים יסורי השלום על כאבי המלחמה…”.

בכל מלחמות ישראל רבו המתנדבים. ישראלים בחו”ל רבו על כל מקום במטוס, כדי להגיע ולהתייצב למלחמה. גם לפארסה האחרונה בלבנון, התייצבו כולם, ובראש ובראשונה, אותם יהודים, שהשרץ המשמש כ”ראש ממשלה בישראל”, הבהיר להם ולעולם, שמלחמה זו תשמש מנוף לגירושם מבתיהם….

                      

עם ישראל התעייף מתשלומי חינם כבדים ביותר! עם ישראל חי חיים סיזיפיים, חסרי כל תכלית. שום עתיד אינו נראה באופק. לא כלום! אימה חשיכה. אין זה פלא שיותר ויותר מאמצים לעצמם את – אכל ושתה, כי מחר נמות – כי זה בדיוק מה שנשאר להם, להמוני בית ישראל, להאמין בו. שכן, האמונה באלוקים נשללה מהם על ידי אותם נהנתנים חסרי מוסר, המרחמים על נאצים חפים מפשע ומקריבים על מזבח “רחמיהם” את היהודים!!

מתי, אלוקים, מתי ניפטר מן השטן הזה???!!!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר