“הבית השלישי” או הרייך השלישי?

“הבית השלישי” או הרייך השלישי?

חנה אייזנמן
28.02.2008 09:13
"הבית השלישי" או הרייך השלישי?


עכשו תארו לעצמכם את כל המוני ילדי ישראל שיכולים לחכות-עד-מחר ועד מחרתיים ועד בכלל, ולא יראו יותר את אמא, ופעמים רבות, גם אבא כבר אינו יכל לבוא, להיות נחמה פורתא, כי הוא הסתלק לו עם אמא… כלומר, הם נצודו כחיות מעבדה, למעבדת ה”שלום” של מדינת הדמים והזדון הזו.ב”ה 
 
 

“הבית השלישי” או הרייך השלישי?

 

 

 

לפני קרוב לשלש שנים, בהיותי סבתא ירושלמית, השתתפתי בסיור בת מצווה בירושלים של נכדתי וכמה מבנות כתתה בבית הספר באיתמר. בקבוצה של עשר בנות היו שתי יתומות. ילדות מתוקות, אבל, לא כל כך מחייכות. האחת היתה בתם של טליה ובנימין כהנא, זצ”ל, הי”ד. השניה היתה בתו של יוסף טויטו, זצ”ל, הי”ד, שחש לבית שבו, כששמע את היריות הבוקעות מן הבית. הוא נהרג, בטרם הגיע לזירת טבח רחל שבו ושלושה מילדיה (שני ילדים נוספים נפצעו קשה). טבח בדם קר של אם על בנים. כי הם יהודים. ושטרנהל, ימח שמו, יגיד, שזה בגלל שהם “מתנחלים”, “כובשים” ו”מדכאים”.

 

                           (מאז עברו עוד כמה שנים)

מה שאין כן האם ושני בניה שנטבחו בקבוץ מצר….. על טעויות כאלה מיצר מאד הפרופסור הנ”ל, חתן פרס “ישראל” –  “הבית השלישי” או הרייך השלישי? אולי לכם יש בעיה לענות על השאלה הזו. לי אין!!!

 

 

בוודאי כל הסבתות שעשו אי פעם בייביסיטינג על נכדיהם, מכירות את התופעה של הקטנים הרוצים רק את אמא, וגם כשהם אוהבים את סבתא אהבת נפש, כשאמא נמצאת, ואפילו מנדנדים ללכת אל סבתא, הרי, ברגע שאמא יצאה מן הבית, סבתא כבר ממש לא מעניינת. למעשה היא האויב, מה היא חושבת לעצמה, שהיא יכולה להיות במקום אמא? והילדים קופצים אל החלון או אל הדלת עם כל טריקת דלת מכונית במרחק, עם כל רחש של פסיעות על השביל לפני הבית וכד’

 

עכשו תארו לעצמכם את כל המוני ילדי ישראל שיכולים לחכות-עד-מחר ועד מחרתיים ועד בכלל, ולא יראו יותר את אמא, ופעמים רבות, גם אבא כבר אינו יכל לבוא, להיות נחמה פורתא, כי הוא הסתלק לו עם אמא… כלומר, הם נצודו כחיות מעבדה, למעבדת ה”שלום” של מדינת הדמים והזדון הזו.

 

 

עד מתי??????????????????????

 

גם לו היו למֶנגל’ים במעבדה הזו כוונות שלום, היה זה הנאציזם בכבודו ובעצמו, שלום איננו שפך דמים!!! אין במלוא התבל “קרבנות שלום”. זו תופעה ייחודית ליהודים, כלומר, אחוות הנאציזם הבינלאומית מייחדת את ההוויה הזו ליהודים בלבד. גם היטלר טען, שטיהור העולם מיהודיו, יביא שלום עולמים! הוא אמר, והיו אנשים שהאמינו לו בתחילה, אפילו אוהד היהודים, הקולונל מיינרצהאגן. רק בביקורו השני אצל היטלר, נשא אתו אקדח, אך לא העז לרצוח את המפלצת, כי ידע, שבשלב זה, לא יוכל להוכיח את הסכנה שבהיטלר והוא ייחשב למטורף. וזה לא הכל – זה היה מרגיז את כל מדינות אירופה, שממש עצרו את נשימתן, בציפיה לראות ב”פתרון הבעיה היהודית”.

 

אבל, לא תאוות השלום מניעה את ההנהגה ה”ישראלית”, זו שנאת ישראל, שכנראה מתלווים אלה תגמולים נאים מצד אחוות הנאציזם הבינלאומי – סעודיה-האיחוד האירופי-ארה”ב-צרפת-גרמניה-נורווגיה וכו’; כל אותן מדינות נאציות שהשתתפו, בברכת הציונל-סוציאליזם, בהשמדת בין שבעה לאחד-עשר מליוני יהודי אירופה. כאן תהיה ההשמדה “כסף קטן”, רק ששה מליונים.

 

איך הם מעיזים להפוך אותנו לטרף קל לאחר ה”שואה”, שהם אינם מרשים להשוות אליה שום דבר? איך? כמה שטניות יש באנשים האלה!! מאיפה בא להם כל הרוע התמציתי הזה?

 

לפני כמה ימים הועבר אלי דוא”ל. ניצולת שואה, היום בת 72, מחפשת את האנשים/ילדים ש”גנבו” אתה את הגבול בין צרפת לשוויץ ב-1942. היא בקושי זוכרת את משפחתה, קל וחומר את שאר אנשי הקבוצה.

 

 

   “ילדי טהראן” – יתומי השואה

 

יהודי אירופה “גנבו גבולות”, טוב, ידוע שהיהודים גנבים. הם זייפו תעודות זהות, נו, אז מה חדש? זה מצופה מיהודים. אך כל זה לא עזר להם, הם גנבו את כל גבולות אירופה, אך לא הועילו. אירופה כולה הפכה למלכודת מוות ליהודים. משפחת גולדשמידט ברחה מגרמניה להולנד (וזה לא היה פשוט כמו שזה נשמע), אך בכל מדינות אירופה ובארה”ב, דווקא אז, הוחמרו חוקי ההגירה…. מהולנד נאלצה המשפחה לברוח לצרפת, שכן, שלטונות הולנד עמדו להחזירם לעיר מוצאם… אך לא היה הבדל בין מצבם של היהודים בגרמניה לבין גורלם בצרפת, תחת משטר וישי של הגנרל פטן, ימח שמו. משם ומשם, נשלחו היהודים ברכבות ל”מזרח”, ממנו לא שבו עוד…

 

         

 תור לפני הקונסוליה היפאנית (לקבלת ויזה), קובנא, ליטא

 

ובריטניה והציונל-סוציאליזם מה עשו? נכון! נעלו היטב את שערי ארץ ישראל מפני הפליטים!

 

הארץ, י”ז בסיון, תרצ”ח, 18.6.1935

     

                                      יודן-ראוס (יהודים, החוצה)

 

דבר שהציונל סוציאליזם לא יעשה לעולם ל”פלשתינאים”, לבוסנים, לווייטנאמים, ל”כושים העבריים”, לאנטישמים מרוסיה, לסודאנים ולא לשום גוי אחר. הם ישכבו תחת המשאיות שתעשינה (אינשאללה) טראנספר לג’יהאדונאצים, אבל יתנדבו להעלות בכח את היהודים למשאיות. הם מוכנים גם להתנדב להכניס לכל “מתנחל” כדור בראש. אבל כל עוד הם אינם צריכים ללכלך את הידים ורק לתת את הרובים והרשיון לערבים, גם זה הולך. למה להתלכלך?

 

ישראל מגישה תלונה למועצת הבטחון!

גם אמריקה הגישה תלונה למועצת הבטחון, לאחר הפיגוע בבנייני התאומים… סתאאאאם…

 

 

גם לאחר הטבח באוטובוס במעלה עקרבים, הגישה ישראל תלונה למועצת הבטחון, גם לאחר הטבח בדולפינריום לא עשתה ישראל דבר. ישראל מבליגה. כי מה אכפת לו לציונל-סוציאליזם שיהודים מושמדים?

 

לד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד, היה אכפת, ועל כן עטו עליו כל חיות הטרף ועופות הטרף, גם לאחר מותו, כדי להשחית ולאבד.

 

יש להתפלל שבפורים זה יהיה ה”ונהפוך הוא”, בהיקף גדול פי מליון ממעשהו של אותו קדוש, אחד בדורו! אמן!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר