ברגותי, יעל דיין, בנימין בן-אליעזר – מה ההבדל?

ברגותי, יעל דיין, בנימין בן-אליעזר – מה ההבדל?

חנה אייזנמן
26.02.2008 05:37
ברגותי, יעל דיין, בנימין בן-אליעזר - מה ההבדל?


פואד (ערוץ 7): “יותר משהפלסטינים צריכים את התהליך המדיני- אנחנו צריכים אותו. אני אומר את הדברים בתור איש עם ראיה בטחונית- 41 שנה אנחנו בשטחים- לא השגנו דבר . רק הצלחנו להקים 2 תנועות לאומיות פלסטיניות. אני אומר את הדברים מתוך דאגה עמוקה לגורלה של ישראל- אין לנו מדינה אחרת לחיות בה”. ומכאן – נשמיד גם אותה!!!ב”ה

 

   

 “פינוי” חוות גלעד, הי”ד, במצוות פושע המלחמה, בנימין בן אליעזר

 

על פי אנציקלופדיה בריטניקה, רווחו בירושלים בתחילת המאה העשרים לא פחות מחמישים שפות.

מאז שנת 1840, מהווים היהודים רוב בירושלים.

 

עיקר החברה הערבית בארץ ישראל – הנקראת על ידי יעל דיין, פואד ושאר העולים על בריקאדות-השקרים כדי להכות ביהודים – “פלשתינאים”, מורכב מחמולות גדולות, כמו: אל מצרי (מהגרים ממצרים), אל-הינדי (מהודו), אל מע’רבי (מאלג’יר), אל-תורכי (מתורכיה. צאצאי הפקידות העות’מאנית בעיקר), אל-עג’אמי (מאיראן), חוראני (מהר חוראן בסוריה), אל-עראקי (מעיראק), בושנאק (מבוסניה), חבש (מאתיופיה), מצראווה (מצרים), ימני (תימן), הוארי (מסודן) ועוד.

כפרים שלמים הגיעו כמהגרים – ג’סאר אל-זרקא (מסודן), פראדיס (הוקם על ידי שבט הע’וואנה מבקעת הירדן) הכפר הערבי בקיסריה (הוקם על ידי מהגרים מבוסניה) וסמח (צמח) (על ידי מהגרים ממרוקו).

רוב החמולות הגיעו במאה ה-19.

 

פואד דורש לשחרר את ברגותי, כי חשוב שתהיה ל”פלשתינאים” הנהגה חזקה, ובעיקר “מתונה”, כדי שפואד יוכל סוף סוף, להחריב את כל ה”מאחזים הבלתי חוקיים” ולמסור את ארץ ישראל לברגותי.

                           

           המדבקה על ארנקי, מאז מעשה הנבלה של בן-אליעזר בחוות גלעד

 

במשך דורות אנו שומעים את אותם פושעי מלחמה ופושעים נגד האנושות, מדברים על “הנהגה חזקה” ל”פלשתינאים”, כדי שיהיה “עם מי לדבר”. הכל-דיבורים, במקום מעשים – למחוק את כל הערב-רב, שעליהם אומרת יעל דיין “הפלשתינאים צודקים”, מתחת השמים!

.

יעל’י טוענת, שכל מיעוט שמחליט שהוא עם וכי ראוי הוא להגדרה עצמית, זכאי לה. האח, הידד!! נראה את יעל דיין מובילה את יהודי בריטניה למימוש ה”זכויות הלגיטימיות” שלהם, למדינה עצמאית באנגליה, שלונדון היא בירתה…. או את יהודי ארה”ב, “ידידתנו הגדולה”, או בצרפת של החופש, שוויון ואחווה – להקמת מדינה יהודית עצמאית שפריס בירתה….. יעל לא תצליח להגיע לקצה הרחוב….

 

מי שקוראים בעיון רב את מאמריהם של היודונאצים, הם הג’יהאדונאצים, שלמדו שמגיעה להם הגדרה עצמית דווקא בארץ ישראל!! למה? כי הם החליטו….. תשאלו את יעל ואת שולה ואת זהבה ואת יולי, את פואד ואת מוסי ואת שימון ואת אבו-וילן….

 

המנוולים מקפיאים, מחריבים, מגבילים, מעדיפים ארץ שכולה סְפָר, על ארץ נושבת ומשגשגת, ואז מתבכיינים “ולא הגענו לכלום..”. כי, אצל פושעים כמו פואד, מחריב ארץ ישראל, שהיה פעם שר הבינוי והשיכון, ארץ ישראל היא “שטחים”, ומנוולים כמו משה דיין ויעל דיין ופואד, מעולם לא רצו להגיע למשהו ב”שטחים”. כל הפושעים האלה, המבינים טוב כל כך את ה”רגשות הלאומיים” של הערבים, לעולם לא יבינו את אהבת הנפש שאוהבים היהודים את ארצם. כי למנוולים יש דפקט נורא ואיום – הם חסרי זהות וחסרי מולדת. ה”אבות המייסדים” דאגו לכך.

ובחסכים שלהם, הם מבקשים לחייב גם אותנו!!

וה”שטחים” לא באמת אנונימיים, אלא “שטח שהוא פלשתיני על פי נוהג(?), על פי דין(?), על פי זכות הסטורית…(?)”, נאום יעל דיין, פוסקת דגולה בעניינים וירטואליים!

 

אין, לא היה, מעולם, ולא יכל להיות “עם פלשתינאי”!! פשוט, אין! זו המצאה של רוצחי ישראל מבית, כמו חבורות היודונאצים, ה”מפגינות” בבילעין, הנשים בשחור, הנשים ב-WATCH, “ארבע אמהות”, שלושה אבות, שני לוחות הברית… סליחה, פסח קרב ובא! ואחד אלוקינו שבשמים ובארץ, והוא ינקה את ארצו מן הזוהמה הזו.

 

הג’יהאדונאצים למדו יפה את הלקח. הם דואגים לכך, שבחבלי הארץ, שפואד מעביר לידיהם, לא יהיה גם יהודי אחד, שיחליט יום אחד שהוא עם ויתחיל ללכת בארץ, לארכה ולרחבה, כשהוא מנקה אותה מאשפת האדם הערבית.

                                            

גם שאר מדינות ערב הבטיחו את עצמן מפני הסכנה הזו, על כן הן יודן-ריין!!! אפילו לפושעים כמו פואד ויעל – תואמיהם לכל דבר, הם לא יניחו לבנות בית במדינותיהם. אין להם כל חשק להתעסק עם פואד ויעל, כשאלה יחליטו, שמגיעה להם הגדרה עצמית בקטאר, או בבחריין…

 

פואד דואג גם לאזרחי “מדינת ישראל” הערבים, הוא בוודאי יצדד בהם, גם כאשר יחליטו שהם עם וידרשו את הגליל ואת הנגב הבידואי…. מעניין ממי למד פואד, שצריך לדאוג לאויב, ממלך סעודיה?

 

הרבה הרבה יותר צודק, הגיוני, מוסרי וחכם, להושיב את פואד יחד עם ברגותי, רצוי בכלוב, ברחובה של עיר, וכל העובר עליהם, ישום וישרוק ויירק!

 

                                

מעריב, 20.11.1998כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר