THEIR MASTER’S VOICE

THEIR MASTER’S VOICE

אביתר בן-צדף
06.02.2008 01:29
אורנה שמעוני

אורנה שמעוני


ראש ממשלת הזדון נדבק לזיזי כיסאו * חבריו בתקשורת ובכנסת ושריו עושים הכל כדי להדביקו לכיסאו עד תום כהונת הכנסת *הצנזורה הצבאית טוענת, שחיים רמון עבר על החוק כשפרסם (בראיון לערוץ 10( את הליכי קבלת ההחלטות לגבי המבצע בסוריה. זה נעשה כדי להדגים את מנהיגותו האדירה של אולמרט. כמובן, ראש ממשלת הזדון לא ידע על כך.

שום דבר לא יעצור את עבריין המין. ראינו, שגם הרשעתו בדין לא מנעה מחברו אולמרט למנותו. מי שלא הצליחו להבין את המינוי החפוז, קיבלו עכשיו הסבר רועם. לשונו של רמון רצה חופשית למען ידידו (פלא, שהקצינה אמרה בעדותה, שנגעלה מלשונו, שחיטטה ללא רשותה בפיה …).

מקורבים לראש הממשלה התקיפו את עשרות המ”פים במיל’, שדרשו במכתבם לאולמרט, שייטול אחריות אישית על האסון, שהמיט על המדינה. ב”כנס הרצליה” היתמם ראש ממשלת הזדון, ואמר, כמובן, שדברי מקורביו לא נאמרו בתיאום עמו.

הורים שכולים ניסו להגיש לאולמרט דו”ח, שכתבו על מחדליו במלחמה. ההורים השכולים, כמובן, לא הוכנסו ללשכתו, כדי למסור את הדו”ח. אולמרט מתחבא בה מאחורי שכבה כבדה של מאבטחים, גדרות ושדרות של לבלרים על מנת לא לדעת מה רוצה ממנו העם – ובעיקר, לא לשמוע מה תובעים ממנו קרבנותיו.

ושוב, ב”כנס הרצליה” חזר אולמרט על המנטרה, שאילפו אותו הספינולוגים לדקלם, “איני מצטער על ההחלטות המכריעות שהובלתי כראש ממשלה … נעשו שגיאות, היו כשלים – אך הופקו לקחים”.

 

מחויבים לאולמרט

שנה וחצי אחרי שהפקיר את המדינה, וניהל בהפקרות מוחלטת ובחוסר כישרון מופגן מלחמה מיותרת לחלוטין, בה נהרגו עשרות חיילים ואזרחים לשווא, נתפס אולמרט בזיזי כיסאו ואינו מוכן להיפרד ממנו. שליחיו בתקשורת, בממשלה ובכנסת מפמפמים שוב-ושוב כמה תיקנה ממשלתו את ליקויי תפקודה. כאילו הציבור מטומטם, וחושב, שבעל מלאכה, שקלקל בכל נגיעותיו, יוכל לפתע להשתנות, ולתקן הכל.

מזלו של אולמרט – ואסוננו – שיש לו חבורה גדולה של עושי דברו, בתקשורת, בכנסת ובממשלה, שבין השאר תלויים בו לפרנסתם. כמו אבי “משפחת”-פשע, הוא מספק להם כבוד, יקר וטובות הנאה. חלקם חברי-כנסת, שיודעים אל-נכונה, שזו כהונתם האחרונה (ואולי גם הראשונה) בכנסת, ואין שום סיכוי, שייבחרו שוב לעולם. לכן, לצרכי פנסייתם ואי-אבטלתם, הם חייבים לתמוך באולמרט עד המועד הקובע – הוא מועד סיום כהונת הכנסת.

חלקם, כמו אהוד ברק, שר הביטחון, יודע, שלא יוכל להיבחר לראשות הממשלה (ולא רק מפני שאינו ח”כ), ולכן, אינו ממהר להפיל את ראש הממשלה – בטענה, שחשובה “יציבות הממשלה”. כן, הוא הבטיח (כן, אני מכיר את אמרת אשכול, שהוא לא הבטיח לקיים …), אך ברק יצרן בלתי-נלאה של ססמאות, שלא טרח לקיימן מעולם (פרט לעשייתו לביתו).

 

שמעוני בעד לשוחח עם השטן

הגדילה לעשות אורנה שמעוני מ”ארבע אמהות”, שהטיפה לבריחת צה”ל מלבנון, והצליחה. כעת, היא נזכרה להזכיר את מאבקה למען הבריחה – והתגייסה למען כיסאו המתנדנד של אולמרט ולמען ויתורים נוספים לאויב. “צריך לאפשר לממשלה להפיק לקחים מהמלחמה הנוראה שעברה עלינו, ולזכור בכל רגע שלא היא [ממשלת אולמרט] אשמה בנפילת הקורבנות, אלא החיזבאללה” – היא כתבה באתר ynet. חשוב לקרוא את דברי ההבל של השמאלנית, שלא למדה דבר מכישלונה, כדי להבין את תומכי ממשלת הזדון. ובאותה ההזדמנות חשוב להודות, ולקלס ולשבח את בורא עולם על שברא גם את חיזבאללה. שהרי בלעדי שיח’ נסראללה ואנשיו, היינו צריכים למצוא אשמים יהודיים במותם חסר-התכלית של עשרות מתושבי ישראל לפני כשנה וחצי.

ואכן, בסיפא של מאמרה, חשפה שמעוני את מניעיה (שדרך אגב, מנוגדים לרוח היהדות, שאסרה פדיון שבויים בכל מחיר): “על הממשלה להמשיך בתהליך הידברות עם כל מי שאפשר, גם עם האויב ועם השטן. ובשביל להחזיר את החטופים צריך לדבר גם אתו”. 

 

איוולת שיעצה שמעוני

ודרך אגב, מה זכותה הציבורית של שמעוני להטיף לנו מוסר?

אחרי שאהוד ברק אימץ את גישתה התבוסתנית, והורה לצה”ל לנוס בבושת-פנים מלבנון – הרי כל חלל מאז אותם ימים נמהרים, כולל אנשי צד”ל, שאיננו סופרים אותם כלל – חל על ראשן של שמעוני וחברותיה ל”ארבע אמהות”. הן כבר סיפקו לשטן די קרבנות חפים מפשע מקרבנו.

ושוב אזכיר, בממוצע רב-שנתי נפלו בדרום לבנון, עד למנוסתנו המחפירה, כ-25 חיילים – מחיר איום ונורא, שמסמל יותר מכל את חידלון-האישים, שנגע במערכת ביטחוננו הכושלת. יחד עם זאת, אם נחשב רק את מי שאיבדנו בששת שבועות מלחמת לבנון 2 – הרי בעצם לא נחסך דבר בשש שנות אי-נוכחותנו (שבהן נבנה חיזבאללה); והפסדנו עוד הרבה יותר עקב האיוולת, שיעצה שמעוני, ואימץ ברק.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר