קיומה של עזה פשע של “ישראל” נגד העם היהודי ונגד האנושות

קיומה של עזה פשע של “ישראל” נגד העם היהודי ונגד האנושות

חנה אייזנמן
27.01.2008 17:44
קיומה של עזה פשע של "ישראל" נגד העם היהודי ונגד האנושות


20 במרץ, 1839
“הכניסה לעזה היא דרך יער גדול. העיר נבנתה על רמה, כ-2 מיל מן הים, והיא מוגנת מפניו על ידי גבעות חול. כל הדרה הקדום עזבה מזמן.
התושבים עניים מרודים, ואין זכר לשרידי המבנים המפוארים שהיו בה. הבתים והמסגד נבנו, כנראה, מאבני הריסות של בנינים קודמים. בכל בית מוצאים חלק של עמוד, או כותרת של עמוד עתיק, או חלקו של פסל שיש, שהערבים השתמשו בהם עכשו כאבני בנין….” (הצייר התייר, דוד רוברטס)ב”ה                               

 

 

 

קיומה של עזה, פשע של “ישראל” נגד העם היהודי ונגד האנושות

 

 

הקשר שמנהלת ישראל עם עזה, במשך עשרות שנים של טבח יהודים, כמוהו כסיפוק גז הציקלון B ל”מקלחות” הנאצים, במחנות ההשמדה. ועוד הרבה יותר גרוע.

הימנעות ישראל מהפצצת עזה, עד שלא תישאר בה אבן על אבן, כמוה כהימנעות בנות הברית מלהפציץ את מחנות ההשמדה ואת פסי הרכבת שהובילו אליהם!!!

 

אחוות ההומניסטים מכל רחבי תבל, בראשות סמל ההומאניזם, שמאל-ה”שלום”, דורשים מ”ישראל” לא לבצע עונש קולקטיבי נגד עזה.

אין גם אחד בכל ההומניסטים האלה שידרוש להפסיק את העונש הקולקטיבי נגד שדרות, או את הקפאתם למוות של יושבי “בית השלום” בחברון. ולא ננסה שוב לפרט ולהסביר את פשעי ההומניסטים היודוארכינאצים. זה מעייף, ודי אם נשוב ונאמר – הם היו ונשארו גרועים מן הנאצים.

 

כל טבח ערבי ביהודים מונחת לפתח מדינת ישראל על ידי  חלאת השמאל, כטבח ש“היה צפוי” לאחר פעילות צה”ל…. זה שפעולותיו האימפוטניות של צה”ל, באות רק בתגובה על מעשי טבח ערביים, זה לא שייך לענין, כלל וכלל, אין בזה ענין לציבור, לדעת מנגנון התעמולה מאסכולת יוליוס שטרייכר, המכונה “תיקשורת ישראלית”, ועל כן, הם שומרים על זכות הציבור לא לדעת ולא לחשוב

.

שדרות תחת ירי בלתי פוסק, האוכלוסיה מתפנה, אך לבני טיפוחיה של חלאת המין האנושי, השמאל-יהודית יש החוצפה הזו – חאלד משעל: “הפעילות של צה”ל בעזה לא תקדם עסקה לשחרורו של החייל החטוף גלעד שליט”. בפתיון הזה, חייל חטוף, משתעשעים במשך שנים, וגובים, תמורת ההתעללות הזו, עוד ועוד ועוד תשלומים מופקעים, מבלי לספק את ה”סחורה”.

 

הקשר שמנהלת ישראל עם עזה, במשך עשרות שנים של טבח יהודים, כמוהו כסיפוק גז הציקלון B ל”מקלחות” הנאצים, במחנות ההשמדה. ועוד הרבה יותר גרוע.

הימנעות ישראל מהפצצת עזה עד שלא תישאר בה אבן על אבן, כמוה כהימנעות בנות הברית להפציץ את מחנות ההשמדה ואת פסי הרכבת שהובילו אליהם!!!

 

 

למדינת הדמים והזדון, “ישראל”, היה תירוץ מצויין לבצע את מדיניותה הנאצית בגוש קטיף – היפרדות מנטל חבל עזה. מה שקרה הוא – שהיהודים גורשו מבתיהם וממולדתם, ועזה, הטפילית והמרצחת, נשארה מחוברת לעטיניה של “מדינת ישראל”. וכל אותו זמן, ש”ישראל” מיניקה את המפלצת הזו, זו מפגיזה ישובים יהודיים שלווים, וישראל שותקת. כל היהודים שנטבחו בחבל עזה, אזרחים וחיילים, הם קרבנות מדיניות הדמים והזדון של “מדינת ישראל” והבג”צ שלה. הם שרצחו, למשל, את טלי חתואל, עוברה וארבע בנותיה.

 

מוות בשדרות אינו מעניין איש בממשל המדינה המתועבת הזו, על כן, מובן מאליו, שעיני כל העולם מוסבות לסבלם של מרצחי עזה, ואילו טבח היהודים, החפים מכל פשע, מתקבל כמובן מאליו. זה טבעי ומתבקש, עובדה – הנהגת “מדינת ישראל” ממשיכה לדבר עם הארכי-ג’יהאדו-נאצים ה”מתונים”, דוגמת רוצח העם היהודי, אבו-מאזן, במקום לחסל אותם, עד כי לא יישאר להם שריד ופליט.

 

הדרישה מישראל להמשיך ולפרנס את רוצחיה, במקום למחוק אותם מתחת לשמים, שטנית, פי כמה, מדרישה, לו היתה, מבריטניה בעת הבליץ, שלא להפציץ את ערי גרמניה.

 

העיר עזה היתה מאז ומתמיד קן צפעונים מזי רעב ונושאי בלויי סחבות. אין לזה שום קשר ל”כיבוש”. בתרפ”ט לא היה “כיבוש”, אך היו פרעות ביהודי עזה, וכמו בחברון, למען “הגנתם”, כמובן, גורשו היהודים מעזה, על ידי הבריטים. בדיוק כך מגבילה מדינת הדמים והזדון הזו את היהודים בארץ ישראל, ל”הגנתם”, כמובן.

 

אלו שתי פנים של אותו שלטון סופר ארכי-נאצי – המנדט הבריטי והמנדט הישראלי, אותם ערלי לב מזוהמי נפש.

 

כשחלאת האדם המוסלמית הטילה בלוקים מראש הר-בית-קדשנו לרחבת הכותל, פונו מיד כל היהודים, ל”הגנתם”, כמובן, לבסוף נאלצה משטרת ישראל לירות, להגנה עצמית, בתוך רבבות, עושי הלינץ’, וכל השמאל, ימח שמו וזכרו, קפץ. הטורים הפנימיים בעתון “ידיעות אחרונות” הוקדשו להשמצת היהודים ולהתבכיינות על אותה חלאת אדם – “מתפללים מוסלמים חפים מפשע”.

היום אותה חלאת אדם – שמאל ה”שלום” – מפגינה למען ה”מדוכאים עלי אדמות” בעזה, במקביל היא מסיתה להשמדת הישוב היהודי בחברון. ילדים כי יקפאו למוות, ר”ל, ב“בית המריבה” בחברון, יגרמו לחלאה הזו נחת רוח. כי שונאי יהודים כמותם לא ידע העם היהודי בכל מסכת ייסוריו וטלטוליו.

 

כשקריינית מנגנון התעמולה של האויב הפנים והחוץ נאצי, נאלצת להזכיר את שמה של נעמי שמר, ז”ל, היא לא תשכח לציין “שהיתה שנויה במחלוקת“. כל דבר שאינו נמצא בדיוק בקו הסטאלינאצי של השמאל, “שנוי במחלוקת”.

כשמנהל בית ספר תיכון מכובד ב”מדינת ישראל” הוציא מתכנית הלימודים את נושא “אהבת הארץ”, הוא טען שזה נושא שנוי במחלוקת….(?!)

כשכל השמאל, ימח שמו, בא להפגין ולהכות שוטרים וחיילים  בגבעת התמר או בגבעת הדגן, בעיר אפרת, במאמץ למנוע את בנין ארץ ישראל, היו אלה גבעות “שנויות במחלוקת”.

זו בדיוק אותה שניוּת במחלוקת שהיתה בין היהודים לנאצים!!! אך לא היתה בין ה”ציונים הסוציאליסטים” לנאצים, בנושא זה היתה ביניהם תמימות דעים!!! לזרות ברוח את היהודים – “אבק אדם על גלגלי ההסטוריה”.

כך זה עובד במדינת הדמים והזדון הזו!!

ברית דמים היא, הכרותה בין רוצחי העם היהודי מבית ומחוץ.

זוהמת אנוש, בשם רויטל סלע, ד”ר(!), מצדיקה את הירי מעזה על שדרות, על כן, בוודאי לא ניתן לצפות שחלאת אדם כמוה – שמאל – יזדעק על הפגזת גברים, נשים, טף ועוללים יהודים, אך, אשפת האדם הזו, מפגינה נגד ה”מצור” על עזה בידי “ישראל”.

נקווה כי ,במהרה בימינו, ימחה הקב”ה את זכר רוצחי העם היהודי, שמאל-ה”שלום”, מתחת השמים. הם, שהשליטו בעולם את ממלכת השטן.

הגרמנים לא היו נכשלים ב”שואה” אילולא השמאל ה”יהודי”, בארץ ובעולם!

ה”ספר הלבן” לא היה מיושם, אילולא השמאל ה”יהודי” בארץ ובעולם.

בארץ ישראל היתה מדינה יהודית ולא “מדינת ישראל” האנטישמית, אילולא השמאל ה”יהודי” בארץ ובעולם.

השמאל ה”יהודי” הוא אבי אבות הטומאה ואם כל חטאת!

 

 

 בעזה רקדו על הגגות וחילקו סוכריות לאחר טבח 22 יהודים בצומת-השרון (בית-ליד)

                                   ה”שאהידים” היו עזתים.

      כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר