הילד בחלון המשיחי

הילד בחלון המשיחי

יורם קניוק
17.01.2008 12:23
הילד בחלון  המשיחי


חשבו רגע על המסר שעובר לתלמידי שקד, ואם הוא באמת הדבר שאתם מבקשים למסור להם – שאנחנו, היהודים, קורבן נטול עוון של איזה זדון חסר פשר של הפלסטינים. הרי לא נספר להם למה נורים הקסאמים מעזה לשדרות. לא נשתף אותם בידיעה שצה”ל הורג כל יום כמה ילדים פלסטינים (רויטל סלע. גילוי דעת, להורים ולמורי שקד, קרית טבעון. http://www.livecity.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=354210).דוגמאות לנושא עליו ברצוני לכתוב – ה”אהבה” העזה כמוות של השמאל לילדים, בכלל, ולילדי ישראל, בפרט. ח”א 

 

הילד בחלון המשיחי

 

כל כת משיחית דתית עושה שימוש בילדים. כך עשו במסע הצלב, כך עושה הטרור הערבי. בגוש קטיף ניסו להקים את קיר הברזל של עוזי לנדאו והרב שפירא משברי ילדים. לספסר בדם התינוקות

 

יורם קניוק  

פורסם:             25.08.05, 13:11

 

עומד מתנחל, תינוקו בחלון, פניו פני קדוש מעונה, ישו!

הוא צועק לעבר חיילים צעירים לתפוס את בנו. מה יעשו? יתפסו את התינוק ויניקו אותו? גבר עומד כמקריב את היקר מכל, על מה? לא על מעבר דירה! הקונטקסט משיחי. לא הכול מבינים שההצגה של ילדים עם טלאים צהובים, הממלמלים כמו מסוממים, שהילד בחלון שאולי ייפול – שכל אלה הם קטע מהצגה משיחית?

 

כל כת משיחית דתית עושה שימוש בילדים. כך עשו הנוצרים במסע הצלב של הילדים. זה מה שעושה הטרור הערבי. בגוש קטיף ניסו להקים את קיר הברזל של עוזי לנדאו והרב שפירא משברי ילדים, מנשיקות נוסח נוצרי-לחי שנייה מלוות בנאצות. מייקל ג’קסון החזיק את תינוקו בחלון בברלין וכל העולם הזדעזע. האם רבני ההתנחלויות למדו את דרך המאבק ממייקל ג’קסון? 

 

במלחמת העצמאות פינו את הילדים מגוש עציון. בלונדון בעת הבליץ פינו את הילדים. פה, לא רק שאין מפנים, אלא עושים מהם חומה בצורה מתוזמרת כדי לבכות את הדמעות המזויפות שלהם מעיני ילדיהם. אפילו עם עשרה ילדים, אמא אינה אוהבת את ילדיה? האם כדי לנגח את השוטרים והחיילים המאופקים – יתר על המידה אולי – מותר לספסר בדם התינוקות שלהן? לטרוף את נשמותיהם בסיסמאות שהם אינם מבינים? מה, טלאים צהובים על בגדי ילדים, שלימדו אותם להיראות כמו הילד בגטו ורשה, מותרים לבני עם ששליש ממנו נספה בשואה?

 

הנערות המסוממות, המכות ובועטות בחיילות, אלו הנאלצות לשאת אותן ולשמוע את קללותיהן וגם לשמוע מהן בקשות לדאוג לצניעותן – איזה צניעותן? הן מקללות, אך מה שמדאיג אותן שחלילה ייראה שביב מבית שחיין? הן מדקלמות את סיסמאות המשיח שבתאי צבי והילדות שלנו צריכות לשאת אותן בזהירות כי אם “קול באשה ערווה”, עליהן אין זה ניכר כלל. בתהילים כתוב: “מפי עוללים ויונקים יסדת עוז”. הכוונה איננה לעוללים שאמהות מציגות כמו לשחיטה. גם לא ליהודים שהטביעו את ילדיהם בנהר הריין או ביורק במה שהם קראו “קידוש השם”.

 

עזה נזכרת במקורות היהודיים כאשר נתן העזתי המליך את שבתאי צבי למשיח ואחר כך הומט אסון נורא על העם היהודי. אותם רבנים, הפועלים כדי להביא לידי ייחוד את הרוצח יגאל עמיר עם האשה שנבחרה לכך על ידם, עושים זאת כהתייחסות לשבתאי צבי שהובאה לו זונה מאיטליה כדי שייוולד מהם מלך ישראל.

 

את הווילות הקמנו להם. ישבו בהן אדונים. היו מוגנים על ידי ילדינו והערבים שהיו בעלי האדמה המקוריים עבדו בשבילם בשכר מחפיר. הם, שהובטחו להם הטבות כלכליות הלוואי על כולנו, המה המקדשים את השם? משחק ציני, מסואב, מכוער, לא אנושי ולא יהודי בילדים במחזה מבוים על ידי הורים שטופי מוח. כאשר ילדה שלהם דוקרת חיילת ובטלוויזיה אומר רוני דניאל שלא היו מקרים חריגים! גם הוא וגם יונית לוי מחפשים מה שמצטלם טוב – ובכי מפוברק מצטלם יותר טוב מאמא שרואה בטלוויזיה, לפחות בערוץ הראשון, איך יורקים על בנה וקוראים לו נאצי. מר רוני דניאל, מה היה קורה אילו ילדה ערביה הייתה דוקרת חיילת ישראלית בסכין יפנית? אוי לה ליהדות שיונית לוי מנסה לצלם במין אמפתיה כנועה ומלנכולית, אוי לה ליהדות שאלה שנראים במרקעים הם נציגיה.

 

***************************************************************************************

ולי יש שאלה לאידיוטים מ”ימין” – האם הוגשה תביעה נגד ה…. אסור להגיד, שכתב את דברי ההסתה והנאצה ה….. אסור להגיד, האלה, ולו בגין המשפט הזה לבדו –  כאשר ילדה שלהם דוקרת חיילת ובטלוויזיה אומר רוני דניאל שלא היו מקרים חריגים! גם הוא וגם יונית לוי מחפשים מה שמצטלם טוב – ובכי מפוברק מצטלם יותר טוב מאמא שרואה בטלוויזיה, לפחות בערוץ הראשון, איך יורקים על בנה וקוראים לו נאצי. מר רוני דניאל, מה היה קורה אילו ילדה ערביה הייתה דוקרת חיילת ישראלית בסכין יפנית? אוי לה ליהדות שיונית לוי מנסה לצלם במין אמפתיה כנועה ומלנכולית, אוי לה ליהדות שאלה שנראים במרקעים הם נציגיה.

                              ???????????????????

חנה אייזנמן

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר