כי יד על כס י-ה מלחמה לה’ בעמלק מדור דור

כי יד על כס י-ה מלחמה לה’ בעמלק מדור דור

חנה אייזנמן
17.01.2008 08:25
כי יד על כס י-ה מלחמה לה' בעמלק מדור דור


ולמה מדור דור? הקב”ה יכל למחות אותם מעל פני האדמה ביום אחד, וכאמור, לא יישאר להם זכר. אלא, בכל דור ודור קם עמלק חדש – בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו. וכל העומד עלינו לכלותנו, הוא עמלק!ב”ה
 
 

 

כי יד על כס י-ה מלחמה לה’ בעמלק מדור דור (שמות י”ז, ט”ז).

 

 

על פי התיקשורת:

ברק: “כל בניית בית ביו”ש רק באישורי…”

למעלה מחמישים פצצות על שדרות ביום אחד….

יהודון מרואיין במנגנון התעמולה: “לא נפגע באוכלוסיה חפה מפשע….”!

שמעתם, “פושעי” שדרות? .

 

למה לא? האחריות היא על הג’יהאדונאצים. אם אינם רוצים שיפגעו בבני משפחותיהם ה”חפים מפשע”, יואילו להפסיק את הפגיעה הג’יהאדונאצית בכל העם היהודי, החף מפשע, להוציא אותה חלאת המין האנושי, הנושאת ונותנת אתם.

 

איזו מדינה בעולם היתה משלימה עם הפגזה יומיומית של עיר אזרחית, במשך שנים, במיוחד, כאשר חיסול כנופיות המרצחים הוא ענין של מה בכך?

אותה מדינה פושעת שבירכה על ירי 6000 פצמ”רים על התישבות יהודית שלימה בחבל עזה. אותה מדינה פושעת (וזאת בלשון המעטה) המטהרת את ארץ ישראל מנוכחות יהודית. אותה ממשלה של ה”מדינה שהשמאל בנה”, תועבת כל התועבות!

אם אלה אינם עובדים בשירות גורמים זרים להשמדת “ישראל”, אני קוגעלאגער. תמיד היתה חלאת אדם בקרב העם היהודי – מלשינים, מוסרים, רודפים, מהרסים ומחריבים מבית, אבל טינופת כזו, מאז החל המפעל ה”ציוני סוציאליסטי”, לא היתה! זוהי תמצית הזבל העולמי!

 

מי יגלה עפר מעיניך, מתתיהו

 

ברור שהמימסד מעדיף את הליכת הצאן לטבח בשתיקה. ועל כן סותם כל אפיק להשמעת הקריאה – הצילו, או לזיהוי האויב. לאמת ולהתראות קוראים “הסתה”, ומכאן פתוחה הדרך להוסיף התעללות על התעללות.

 

חדשים לבקרים ממציאים חוקים חדשים, לצד תקנות נירנברג, כדי להבטיח את שתיקת הכבשים.

במשך עשרות רבות של שנים מתנהלות בישראל תעמולה והסתה, שגבלס יכל היה רק להתברך בה. זו לא דמגוגיה, הדוגמאות הן מעין מתגבר של טינופת. אין צורך להתאמץ כדי למצאן. ההסתה הישראסטאלינאצית היתה ללחם חוק לצרכני מנגנון-התעמולה, אשר בשם “תיקשורת ישראלית” ייקרא, עד כי איבדו את הכושר לזהות את ההסתה להשמדתם ככזו. ברור שהמימסד מעדיף את הליכת הצאן לטבח בשתיקה. ועל כן סותם כל אפיק להשמעת הקריאה – הצילו, או לזיהוי האויב. לאמת ולהתראות קוראים “הסתה”, ומכאן פתוחה הדרך להוסיף התעללות על התעללות.

קחו, למשל, את מועצת יש”ע, בתגובתה להחלטתו של ברק, במסגרת מדיניות היודן-ריין שמבצעת מדינת ישראל (הסתה..), שלא ייבנה סנטימטר אחד ביהודה, בשומרון ובבנימין, כלומר, בלב המולדת, בלי אישורו… ואנו יודעים כמה הוא ישיש וישמח לתת אישורים ליהודים לבנות את ארצם, בדיוק כמו ששמח בן-גוריון, לראות בבנייתם של ישובים שאינם משתייכים לשמאל, מאביד ישראל.

לקרוא את תגובת המועצה ולבכות; “הנחייה חמורה יותר מזו של אולמרט”! “הנחייה”… למה לא “חוקי נירנברג”? כי פוחדים מחוקי ה”מדינה” וממערכת המשפח שלה, שסדום ועמורה היו קטנות עליהן!!

למה אין אומרים את האמת על ברק ועל אולמרט ועל כל שושלת התועבה של ההנהגה הישראלית, מאז חיים ויצמן ודוד בן גוריון, ימח שמם?

ארץ ישראל נקנית בייסורים, שכולם תוצרת כחול-לבן-אדום. היום לא היו “שיחות” (אז ממה היתה מתפרנסת הפושעת נגד האנושות, ציפי?), לא היתה “רשות” (אז ממה היו מתפרנסים ערפאת ואבו-מאזן?) ולא היה “עם פלשתינאי” (אז ממה היו מתפרנסים שמעון פרס, יוסי ביילין, אהוד אולמרט ושאר כל חלאת המין האנושי?), אילולא רצתה בכך מדינת עמלק המכונה “ישראל”!!

מתתיהו ידע ממי צריך להיפטר בראשונה. אנו, שלא נתעלינו למדרגת מתתיהו, צריכים להיפטר מן המתייוונים בדרך אחרת. לא צריך להרוג, וגם לא כדאי, כל מה שצריך לעשות הוא – לא לציית לשום צו או פקודה בשום תחום שהוא.

אסור להתייחס כלל וכלל לגזירות “נירנברג”. שידברו מהרסינו ומחריבינו לרוח. לנו, היהודים, יש מלחמת-מצווה ומצוות ישוב-הארץ! חובה לבנות, לאו מוחלט הוא לגרש יהודים, אסור, בשום דבר וענין, להישמע לפקודה ולא לחוק של “מדינת ישראל”, אם עדיין חפצי חיים אנחנו.

 

לאהוד ברק ולאהוד אולמרט אין שום סמכות בארץ הזו, שכן, אין להם בכלל הזכות לחיות כאן! על פי איזה חוק תיתכן ישיבתם של מחריבי ארץ, בארץ אותה הם מחריבים?

ולפני הכל, על סמך מה יושבים עוכרי ישראל ואלוקיו בארץ אשר נתן האלוקים לקוראים בשמו?

אני חוזרת – אין להם זכות לשבת בארץ הזו! ל”מדינת ישראל” לא היתה מעולם הזכות לקום בארץ הזו! אין לעמלק זכות ישיבה בארץ ישראל!

 

מלחמה לה’ בעמלק מדור דור

 

והלוא ציווה עלינו למחות את זכר עמלק, מדוע זו גם מלחמתו? שכן, הוא יודע שיש מצבים בהם “אחים יקרים” ו”דמוקרטיים” ידיהם כבולות. על כן, הוא זה המוחה את זכר עמלק. ואכן, למי מכל האימפריות העתיקות נשאר זכר? אף לא לאחת מהן!

 

ולמה מדור דור? הקב”ה יכל למחות אותם מעל פני האדמה ביום אחד, וכאמור, לא יישאר להם זכר. אלא, בכל דור ודור קם עמלק חדש – בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו. וכל העומד עלינו לכלותנו, הוא עמלק! וכל הפטפוטים על המוסלמים שאינם עובדי עבודה זרה, ועל כן אין מצווה לכלותם, הם פטפוטים שאינם ממין הענין! תמיד ימצאו להם היהודים תירוצים לא להתאמץ בהשמדת אויביהם. תמיד ימצאו הם את ה”חפים מפשע”.

 

ובדורות האחרונים, עמלק העומד עלינו לכלותנו, הם מחזיקי מורשת בן-גוריון. והם נכללים ב”מלחמה לה’ בעמלק מדור דור”. המעט שאנו יכולים לעשות הוא, להיבדל מן העדה הרעה הזו, ולהשתדל להישאר בחיים. אם הם מבקשים אבדון לעם ישראל, שילכו לבדם. אנו עדיין לא ויתרנו על ייעודנו להיות אור לגויים.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר